Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jestem żółta bo tak ma tlen ustawiony przy uruchamianiu po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ja też już kawkę popijam dziś kolejny dzień pakowania :-( do tego na ogromnym arkuszu który nie mieści mi się na biurku robię palny sprzedażowe i sama już się w nich gubię :-) u mnie lato w pełni ;-) więc wreszcie kupiłam okulary przeciwsłoneczne. Podobały mi się u Kropki te jej okularki ale ja w takich wyglądałam jak motocyklista :-) kupiłam bardziej prostokątne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny ja też pije kawe :-) słońce za oknem :classic_cool: rozważałam dzisiaj wyskoczenie w klapkach czy to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dzisiaj jedną laskę w klapkach ba w japonkach myślicie że jej kostki zmarzły? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze w sandałkach :-) i nic mi nie marznie :-) Sto dostałam odpiszę Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci droga Rybko jak jutro pójde w klapkach to będe usprawiedliwiona :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki zmotoryzowane mogą biegać i w japonkach. takie jak ja, czyli liczące na busy i tramwaje jeszcze nie :D za chłodno rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, ja myk do samochodu pod domem i myk do firmy, nawet buty mniej się zużywają :-) ale brak ruchu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no waśnie, miesiąc temu kupiłam śliczne jasne pantofelki. śliczne przez 2 dni, bo w busie swarzędz-poznań zawsze dziki tłum rano, ludzie na mnie stoją i depczą 😭 można ku.wicy dostać. choc teraz jak jest już ciepło to jest dopiero dramat, przejade 20min busem i już się ze mnie leje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uroki jezdzenia autobusami latem sa straszne! goraco i smierdzaco !!! Fuuu a do mojej miesciny za pare dni przyjezdza lunapakr. Ale bede jezdzic ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stikrotka 1
Rybka, właśnie przeczytałam maila, a w ogóle to ja nawet nie wiem jak Ty masz na imę :D i nawet w mailach pisze Rybka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbim karuzele roznego rodzaju! chyba zbankrutuje- hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nie idz tam widziałam wczoraj w tvn raport o wesołych miasteczkach kupujemy te wszystkie karuzele od włoch i angli oni je sprzedają bo u nich nie spełniają już norm bezpieczeństwa a u nas i owszem wprawdzie nie jesteśmy na końcu łańcucha pokarmowego bo później my sprzedajemy te urządzenia do ukrainy i do rosji ale strach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Belluś! tez to wczoraj widziałam i straszne to ale chyba nie opre sie pokusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ja nie lubię karuzel, także niie chodze. Szukam dobrego antyperspirantu w kulce, co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam vichy z zieloną zakrętką ale chętnie bym zmieniła bo: 1) jest dość drogi 2) zostawia ślady na ciemnych rzeczach ale ma też zalety 1) bardzo dobrze spełnia swą funkcję ciężko się z nim spocić :-)) 2) ma ładny bardzo bardzo delikatny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię Rybkę więc mozesz mnie Sto tak zawsze nazywać :-) ;-) :-) ciesze się że mail doszedł ,mam nadzieję że odpiszesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje z Avonu i też jestem zadowolona ale ślady zostawia na czarnych bluzkach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Rybka, odpiszę, trochę pózniej :D a co do antyperspirantóów to mnie ubiegłyście, bo też miałam was zapytać czy macie jakiś, co nie brudzi ubrań, ja mam Fa Sport Active 24 h i teraz jak się chodzi z krótkimi rękawkami to się nie nadaje, bo zostawia ślady, chociaż było napisane, że sladów nie zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
wczoraj moje dzieci były wieczorem w kinie na przedpremierowym pokazie "Lassie" bardzo im się podobał, polecam Rybka dla dzieci a syn był dumny, bo on te bilety wygrał w jakimś konkursie o Lassie, a to był specjalny pokaz, chyba nawet niedostępny dla normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc od razu rzuce cos na temat ze ja albo nivea albo rexona i tez zostawiaja slady Stokrotka, przeczytalam odpisze pozniej, a ty mialas dzis opowiedziec o komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no tak Śmiała, bo któras z was skarzyła sie, że alkoholu nie było to goście szybko poszli:D u mnie był alkohol i goście byli bardzo długo (nie to, że się skarżę, tylko byłam strasznie zmęczona) komunia w kościele była o 10 więc wcześnie, ja wstałam przed piątą, żeby przygotować rzeczy, których wcześniej się nie da, potem po mszy ok. 11.30 byliśmy juz z gożćmi w domu, impreza się skończyła o 1 w nocy, ja po prostu miałam dość, z jednej strony to dobrze, ze gościom u nas było dobrze i długo byli, a z drugiej niestety cały czas na nogach, już po południu miałam dość i nie wiem jak ja do nocy wytrzymałam, tym bardziej, że przed komunią kilka dni w kuchni spędziłam, żeby wszystko ugotować, tort zrobić i marzyłam tylko o tym, żeby już było po. więc myśle, że jednak alkohol powinien być symbolicznie, po lampce wina do obiadu i tyle, bo wtedy goście rzeczywiście długo nie posiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie wlasnie wino do obiadu ale to dlatego, ze taka rodzina nie przepadaja za piciem ale gdyby np komus sie zachcialo nagle cos sobie wypic to tez bede miala w pogotowiu z tym, ze mam pewnosc, ze sie nie popija bo oni nie z takich sto a proby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
u mnie też się nikt nie upił:D a próby to tak trwały ze dwie godziny każda, moze niektóre nawet dłużej, prawie trzy tygodniie codziennie, też w nich uczestniczyłam, za dużo tych prób było, dzieci zmęczone były, mnie trochę te próby nudziły, bo na każdej byłam no i na kilka dni przed komunią miałam jeszcze gotowanie w domu i tysiące innych rzeczy, wszystko robiłam sama, w sumie to nie wspominam tego miłowspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie było alkoholu bo uważam że Komunia to nie okazja do picia nawet symbolicznego. To w końcu impreza dziecka. I nikt nie miał pretensji ani żalu , właściwie to ja zawsze mówiłam że tak uważam więc myśle że nikt się nie zdziwił. a co do prób to ja nie byłam wcale, ani mój mąż, syn chodził sam może 3-4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
ja chodziłam z dziećmi, zresztą do trzeciej klasy nie chodziły ani nie wracały ze szkoły same, zaprowadzałam je a potem wieczorem odbierałam ze świetlicy, dopiero w czwartej klasie zaczęły same chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam o tym alkoholu. Ale ja sie nie zaliłam :) To mijej kumpeli i jej synowi było przykro ze wodki nie było to ludzie poszli. I pisałam tez ze jak bede robic ja komunie to u mnie tez wodki nie bedzie ewentualnie winko do obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×