Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A nie było jakiegoś postępowania spadkowego? Teoretycznie to wygląda tak: jeśli to mieszkanie było objęte wspólnością majątkową, to 1/2 była mamy, 1/2 taty. Rozumiem, że mama nie zostawiła testamentu, więc z tej 1/2 mamy dziedziczycie Ty, tata i brat po równo, czy po 1/6. Więc tacie przypada 2/3 mieszkania, Tobie 1/6, bratu 1/6 i, jak to powiedział A. Miauczyński, nie ma ch... we wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Sto, dobrze, że doczytałam do końca Twój post, bo już myślałam, że ja niby nie jestem filigranowa :D no może 40 kilo to nie ważę, tylko trochę więcej, ale od dziś jestem na diecie :D i co słychać, miałaś na jakieś Mazury jechać, byłaś? jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka prosze pomoż mi
dziękuję za odpowiedź, nie było postępowania spadkowego, ojciec ciągle żyje, chce sprzedać to mieszkanie, którego wraz z matką był wspólwłaścicielem i to pewnie tak będzie wygladać jak piszesz :( Od mieszkania sprzedanego za 100 tys, należeć mi się będą psie pieniądze, niestety i jak tu się usamodzielnić...eh...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka prosze pomoż mi
Muszę się odpisać i dostanę ok. 17 tysiecy i w dorosłe życie kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upojną noc? :D no to weź opowiadaj coś więcej, z kim byłaś, co robiłaś, dokładnie, ze szczegółami :D wiesz, ja już dość dawno nie zaznałam przyjemności cielesnej, niech się chociaż nacieszę Twoim szczęściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, z mężem, fajnie :D i co, już w porządku między wami? Laurka, no dziękuję Ci bardzo, naprawdę mnie wspierasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem skąd tyle wody tam na górze 😭 tak, tak to znowu ja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mało co :D mam dobry parasol :D wcianam właśnie między innymi świeżą bazylię, ale czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka prosze pomoż mi
No dobra- STAWIAM WÓDKĘ, CHLUP, sobie też popijaczę, CHLUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się działo - jak zwykle jak mnie nie ma 😠 Rany, Myszorek, samą świeza bazylię ???? Sto - cieszę się ze u Ciebie wszystko w porządku - ale ten Twój mąż ma jazdy - wczoraj tak, dzisiaj siak - gorzej niz baba. takie wahania emocjonalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam,że między innymi bazylię wcianłam, więc nie samą :D mąż wciąż w pracy, nie mam się do kogo odezwać więc przylazłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! czesc! i czolem! pytacie skad sie wziaaaalem jestem wesoly Romek....:-D odbilo mi od nadmiaru pracy i tez przez czas jakis tak jak bella jestem out off wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) u Was tez tak słońce świeci? jakaś anomalia pogodowa czy co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ale rozmowy w tłoku czoraj były... :) U mnie tez Rybko słonce ale to chyba tak na poczatek dnia a potem chyba znowu zrobi sie chłodno i deszczowo... Dzis Magada M- cos mnie wciagnął ten film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Moluś :-) niestety nie ogladam Magdy M ;-( ale za to wypróbowałam ostatnio farbę do włosów reklamowaną przez Joannę Brodzik -Garnier 100% kolor- całkiem niezła :-) może przestanę robić balejaż i przejdę na jednolity kolor włosów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ u mnie też słońce, ale zimno, jak wpuszczałam psa, to jak zawiało... diety dzień drugi :D bosz, już mam chyba dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka a jaka dietę stosujesz ? I ile chcesz schudnąć, bo sądząc po zdjęciach to jkieś 10 dag ??? Moja siostra ostatnio jakąś kapuścianą zanlazła :-) ciągle zupę kapuścianą jadła.... ale znudziło jej się już po 2 dniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D u mnie też słońce oczywiście, i tak wczoraj kiedy suszyłam łeb rano wypiździało mnie okropnie i z włosów nie zostało nic. a dziś nawet listek nie drgnie, a ja w związanych, bo głowe umyłam już na wieczór mysląć, że dziś będzie jak wczoraj. Moluś też patrzę na magdę m, choć czasem muszę przełączyć bo mnie denerwuje lekka nierealność tego serialu (myślę o zachowaniach niektórych bohaterów) :D Rybko zaczynam poszukiwania jakiejś farby do włosów więc niebawem zaproszę cię na farbowanie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję dietę Myszorkową, lekko zmodyfikowaną chwilowo, jednakowoż, bo nie było w sklepie osiedlowym otrąb, a dalej mi się nie chciało iść :D no więc chwilowo zapycham się jogurtem z płatkami, jak dowiozą te otręby, to z otrębami, jak również zapycham się jabłkami i dużo piję wody, jem obiad, ale nie za duży, taki, żeby w brzuchu nie burczało, a po obiedzie wracam do jogurtu i jabłek. Wczoraj mi się niezbyt to udało, bo o 19 pożarłam czisburgera, bo mnie dziewuchy zostawiły (😠) i zajadłam sobie tęsknotę :D a schuść chcę tak ze 3 kilo, właściwie to ja bym w ogóle mogła nie chudnąć, byleby mi się w miarę równomiernie tłuszczyk rozłożył :D a tak to muszę odchudzać tyłek i boczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wszystkie na jakis dietach... Moze ja tez cos zaczne stosowac bo mam wrazenie za ja z całego towarzych to najpulchniejsza jestem ;) Tesciowa mi ostatnio chciała dogryść i mowi \"ty to chyba ostatnio przytyłas\" Myslał ze sie wypre czy cos a ja \"tak przytułam i wcale sie zle z tym nie czuje!\" Tak ja wryło ze szok! Hahaha.... Ostatnio przez nadmiar tej pray i brak pogody to nigdzie na gazeli dalej nie byłma... :( Moze w weekend nadrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Halinka, poszłam tylko wziąć prysznic, rozwiesić pranie, wstawić nowe pranie, podlać kwiatki, wyprasować spodnie, a ty od razu zajadanie samotności wypominasz 😠 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×