Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nosiłam, nosiłam i mi się znudziły, jednak są niewygodne :D a teraz noszę najzwyklejsze nie-stringi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie denerwuje wlaściwie w stringach tylko jedno - są tak mocno wycięte, że trzeba być zawsze super wydepilowaną, co przy mojej depilacji woskiem jest możliwe tylko przez pierwsze 2 tyg, potem już jakies pierwsze włoski są , i lepsze są zwykłe majtki. A tak w ogóle to najbardziej lubie tzw. majtki-spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię stringi - wydają mi się takie kobiece :-) ale warunek muszą być wygodne :-) za to na plażę raczej odpadają - nie chcę wzbudzać niepotrzebej sensacji :-) wolę dobrze się bawić bez zbytniego zainteresowania :-) innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1000 strony to jeszcze daleko ;-) W ogóle to nie widziałam ani jednej dziewczyny na plaży w stringach, za to w łazience, jak sie szykowaly na imprezy, to i owszem - każda w stringach. I masz rację Śmiała - wyglądały idiotycznie - stringi i biel posladków, wielka biel w porównaniu z czarnością ich ciała - mi się z nich strasznie śmiać chciało :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnisz ;-) Jak lubisz stringi, to sobie zrobisz z kostiumu. W ogóle, to się tam trochę \"staro\" na tym kempingu czułam - bo ja np. szłam ok. 24.00 się myć do łazienki i spać, a tam tłum nastolatek - prysznic, układanie włosów, makijaże, strojenie sie i na imprezę. No i taka refleksja mnie naszła, że ja już mam \"to\" za sobą, a potem mi się przypomniało, że jak byłam nastolatką, to i tak nie chodziłam, na imprezy, bo nie lubię, więc nie mam czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała kiedy dokłądnie lecicie ?? po południu? będzie lądowanie w Wawie w międzyczasie ?? jeśli tak to nie zapomnij się i przypadkiem nie zostaw niczego na wierzchu :D parę ludzi zostawiło tak książki czy gazety i wszystko poooooooszło przy sprzątaniu samolotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to może nie, ja leciałam liniami tureckimi i wyglądało to tak, że przywozili ludzi z turcji najpierw tu do poznania, częśc wysiadała, my wsiadliśmy, potem lądowanie w wawie (sam lot z 15 min., więcej tego kołowania :D ), wysiadła reszta pasażerów, i my też, bo dopiero sprzątali samolot :D potem dosiedli się ci z wawy i dopiero fruuuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski co do strojow to ja kupiłam sobie niedawno nowy jest boski w kwiaty zielono różowy uwielbiam go :-D ;-) niestety nie jest ze stringami (albo na szczęście ;-) kupiłam sobie jakieś 2 lata temu jako drugie majtki do stroju stringi i nigdy ich nie zalożyłam ;-) zawsze mi się wydawało że mam celullit na pupie ;-) ale w tym roku odstawiłam fajki i tabletki anty oraz zastosowałam kurację antycelullitową i kto wie kto wie ;-) może na jakiejś dzikiej, odludnej plaży się zdecyduje ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio mój mąż namiętnie ogląda dokumenty o katastrofach, na kablówce na jakimś kanale po kilka razy w tygodniu. jak nam to maroko wyjdzie to dopiero będę miała schizy, a nigdy nie bałam się latać :D on mi tłumaczy, że ogląda po to by wiedzieć gdzie nie siadać jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, na dzikiej odludnej plaży, to Ty wyskakuj w ogóle z kostiumu, co sie będziesz w stringi wbijać ? :-D Węszę tu \"coś\" - Belluś, odstawiłaś tabletki ? A dlaczego ? ;-) Bo mi głupio na myśl, tylko jeden powód do głowy przychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała dużo lepiej jeśli chodzi o celullit bo ja innych objawów nie mialam aaa i okres mam tylko kiedy on chce przyjśc a nie kiedy ja chce go mieć ale mozna to przeżyć ;-) :-D Kropka a jaki powód ci do głowy przyszedł? bo nie wiem ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ? No jedyny oczywisty - chęć posiadania potomstwa ;-) Tym bardziej po tej Twojej deklaracji do Laurki :-D A czemu je odstawiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o celulit mi chodzi ja biore teraz tabletki kilerki diane 35 i musze koniecznie je zmienic bo jest masakra ale za to twarz mi sie wygoila i tak w kolko ciagle cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu nie chciałam już brać tabletek bo potomstwo jeszcze wciąż w odległych planach ;-) nie chciałam miec celullitu, nie chciałam codziennie rano myślec o tym że muszę łykać jakieś tabletki więc odstawiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O shit - Śmiała - Diane to naprawdę killery - jak mi to lekarz przepisał, to kupiłam, przeczytałam ulotke, a tam ogromna lista dziłań ubocznych, Wajcha przeczytał - i Diane powędrowała do kosza, nawet nie wzięłam ani jednej. Przerzuciłam się na Femoden, no ale to już historia. Masz duże problemy z cerą, żeby aż Diane brać ? Inne też przecież pomagaja na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pół roku brania Femodenu nie zauważyłam, żeby mi sie cellulitis powiększył. Belluś - odważna decyzja - ja gdybym mogła, to bym pędęm po tabletki leciala, i z radością łykała je codziennie. Bo to ogromna wygoda. Na co sie teraz \"przerzucisz\" ? Na plastry ? Spiralę ? Prezerwatywy ? Kalendarzyk ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz zmienić tabletek ? Te \"poważne stany\" by wróciły ? A próbowałaś brać antybiotyki na cerę ? Ja ze względu na niemożność brania hormonów, miałam kurację antybiotykami. Efekty były świetne, ale jak już nie biorę ponad rok, to już tak nie wygląda to wesoło, więc od jesieni powtarzam kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co było dla Ciebie lepsze ? Antybiotyki, czy Diane ? Ja po Femodenie nie zauważyłam jakiejś spektakularnrj poprawy cery, po antybiotykach natomiast było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to powiedział moj pierwszy ginekolog \"nie ma lepszej metody niż kalendarzyk, pod warunkiem że się nie pomyślisz\" :-D a ja po prostu modle się przed każdym ........... :-D :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×