Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ale chyba nie robisz się na blond Myszko :-) chyba CIę widziałam w długi weekend z Twoim mężem na osiedlu :-) ale jechałam samochodem a Wy szliście w stronę Alberta i pewnie nie widziałaś jak CI macham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stronę alberta szliśmy raz, dokładnie za alberta oddać film do wypożyczalni :) jeśli byłam ubrana na brązowo + jasna koszulka to rzeczywiście byłam to ja :classic_cool: absolutnie nie widziałam cię Rybko, ja już nie pamiętam jakim samochodem jeździsz :D (bo się na nich nie znam i wszystkie dla mnie tak samo wyglądają :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już, piątek na 17stą, w sam raz przed weekendem :) 50 zeta i od razu mniej problemów na głowie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ci włosy cieniują, czy ścinają na prosto to zawsze jest jakaś fryzurka ;) ja ostatnio mam swoje pocieniowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych fryzjerów, do których chodziłam, to była róznica - podcięcie, czy obciecie włosów na jakąś konkretną fryzurę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, no pewnie, że glupio :-) Trzeba byc słownym ! Musisz tam pojechac, bo inaczej zrobisz przykrość tej miłej pani, co dla Ciebie te spodnie przez noc zatrzymała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nienawidzę tzw. \"samodzielnych\" żakietów. Najlepiej to mieć same garnitury, ale to nie takie proste i na pewno kosztowne. Mam kilka marynarek, i nie noszę ich osobno, tylko ze spodniami od pary, ale mam też jeden jedyny biały żakiet, z materiału takiego, jak grube płótno, i ten żakiet noszę do różnych rzeczy, bo i kolor niewymagający i taki materiał, co z innymi się nie gryzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ciężko stwierdzić - trzeba by było zobaczyć - materiał - len - według mnie jest niezobowiazujący, i nie gryzie sie z innymi materiałami, więc można założyć lniany żakiet do eleganckich spodni. Np. te Twoje beżowe spodnie, i brązowy, albo czarny lniany żakiet. Do tego brązowe albo czarne buty, bluzka tez w jakimś podobnych kolorze - np. ecri, i masz dobry strój. Tylko, że ja tak teoretyzuje, a kolor kolorowi nierówny, i całość trzeba by było zobaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę swetry, niż marynarki - swetry wg mnie do więcej rzeczy pasują. Oczywiście mam same czarne, ale u mnie to normalka. Laurka, i nie przejmuj się tak, na pewno dobrze sie ubierzesz, co pewnie będę miała okazję osobiście sprawdzić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pech ;-) Ale fajnie będzie jeśli się w ogóle zobaczymy - czy w dżinsach, czy w eleganckich spodniach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skonczyłam prasować. Uff, spociłam się przy tym jak mysz. Zaczynam pokowanie na wyjazd! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam grzane piwko, pograłam z mężem w srabble i teraz pora do łóżka :classic_cool: si ju tumoroł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miłam plan iść wcześcnie spać ale wyszytałam w programie, że na \"dwójce\" jest \"klątwa II\" -horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i klucze wiolinowe :D pomyśleć, że tak pięknie grałam kiedyś na pianinie i nic już nie pamiętam 😭 cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :-) Witam was kochaniutkie ja wczoraj ćwiczyłam :classic_cool: będę smukła i umięśniona (żeby to się tak dało po jednym razie ;-) ale nadzieje trzeba mieć) później oglądałam na diskawery program o dwóch kuzynach którzy rozbili się katamaranem na bezludnej wyspie, na której był tylko JEDEN kaktus (zero wody i jedzenia oprócz krabów) w odległości 20 km była druga wyspa ale trzeba było płynąć w pław a dookoła aż roiło się od rekinów młotów. W ciągu dnia 40 stopni (ZERO CIENIA) a w nocy pełno owadów zwanych pchłami pustynnymi które są tak małe że ich nie widzisz dopiero czujesz jak się w ciebie wgryzają. bleeee. To gorsze niż najgorszy horror. Bo prawdziwe. do dzisaj się boje choć wszysko skończyło się dobrze bo po 4 dniach jak zaczynali już mieć przywidzenia z odwodnienia organizmu uratowali ich hiszpańscy rybacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Laurka, jaka Ty uzdolniona muzycznie jesteś :-D Belluś - Wajcha też ogląda takie programy, ostatnio oglądał o tych ludziach, którzy przeżyli tsunami. A wczoraj oglądałam Frantic na TVN. Fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Laurka w takiej sytuacji po spodnie musisz jechać , zreszta z tego co piszesz idealnie do Ciebie pasują , a cena rewelacja :-) Bellus a co Ćwiczyłaś? ja nadal robię te brzuszki :-) 100 machnięc tułowiem to już dla mnie pestka :-) a najlepsze,że widać efekty ( po miesiącu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sienamerko! Niewyspana ale :). Żyje jutrzejszym wyjazdem. Horrorek oczywiscie zaliczony :) Ja nie ćwicze bo jakoś nie mam kiedy ale za to na gazeli cały czas śmigam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od kilku dni wróciłam do ćwiczeń, i ograniczam białe pieczywo - ale z tym jest baaardzo ciężko. Laurka, jak liczyłaś, że Ci odradzimy, to trzeba było od razu mówić :-) Rybko, a Ty ćwiczysz na dolne, czy górne partie brzucha ? Moluś - gdzie jedziecie, i czy w końcu sami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Rybko byłam na dwóch półgodzinnych zajęciach jedne to pół godzny brzuchów (o matako jak to boli ;-) a drugie pół to body express (ćwiczenia wzmacniające na całe ciało, ramiona, uda, pupa :-) dzisiaj idę na aqua aerobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×