Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropka masz kota już tak długo to może masz jakieś sprawdzone i godne polecenia żwirki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym temacie, mogę Ci pomóc bardziej praktycznie, niż w sprzątaniu. Po przetestowaniu przeróżnych żwirków, najleprzy wg mnie jest żwirek Hilton, w ciemnofioletowym opakowaniu. Ma bardzo małe ziarenka, dzięki czemu łatwo się przesypują przez łopatę, łatwiej sie go sprząta, i jest bardziej wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz już łopatkę do żwirku ? Ona jest \"dziurawa\" ? Pewnie tak, bo to standard, więc do takiej łopatki najlepszy Hilton, bo jak są większe granulki, to nic sie przez te dziurki nie przesypuje, i w efekcie czysty piach wyrzucasz razem z brudnym. Nieekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam,mam. w tej chwili też kupiłam b. drobny żwirek, który oblepia co ma oblepić i przesypuje się przez łopatkę :D wzięłam pierwszy lepszy w selgrosie za 15 zeta. zobaczymy na ile taka paczka 5kg nam wystarczy, w tym tygodniu czyściłam kuwetę 2 razy. sprzątam, sprzątam, jeszcze mały pokój - pikuś, bo tu mamy tylko materac, stolik pod kompa i 4 pudła z IKEI :D odkurzanie i mycie podłóg zostawiam na jutro, z mężem pójdzie szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, \"dziecię\" właśnie poszło spać :D spokój z brojeniem do wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że sie poważnie za porządki zabrałaś :-) Mycie podłóg, itd. :-) A co robisz w weekend, poza myciem podłóg ? Jak w ogóle kot ? Grzeczny, nie grzeczny, bawi sie, czy więcej spi ? Nie pcha sie Wam do łóżka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka odkurzanie i myciem paneli to obowiązek raz w tygodniu, inaczej utonęłabym w kurzu :D dziś słaby dzień na porządki bo jakoś więcej kicham :o a kociak wstaje rano, ja tylko nas usłyszy, je, bawi się, ponieważ mam urlop to ja śpię dalej po wyjściu męża - filemon na szczęście szybko się uspokaja i śpi dalej ze mną ;) potem razem wstajemy, łazi za mną, bawi się i tak ze 2-3 godz. potem pada i śpi do późnego popołudnia. wieczorem nam towarzyszy, poświruje, poogląda tv i idzie spać z nami :D w nocy śpi w skrzyni łóżka pod nami, nad ranem włazi w pościel i ewentualnie chwilę pokima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale grzeczniusi ;-) Serafin pcha sie do łóżka, i dlatego zamykamy drzwi od pokoju, to on wtedy idzie do swojego domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, \"grzeczny\" jak każdy mały kociak :D we wtorek odbieram pokrowce na oparcia krzeseł :D gonię go jedynie z dużego stołu i krzeseł właśnie bo uwielbia tam się wspinać. poza tym firanka jest świetną zabawką - długa do podłogi, coś pięknego :D ale ją akurat mogę poświęcić, bo to tylko na potrzeby tego mieszkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, żaden z moich kotów sie nie wspinał po firankach, a ciekawie by było ;-) Poza tym to mi poodrapywały framugi w oknach i drzwiach. No ale trudno, jak ma się zwierzaka, to należy się liczyć z jakimiś dewastacjami. Zresztą aż tak dużo, to mi koty nie zniszczyły. Aha, przypomniało mi się coś - Myszorek, jak masz klapki gumowo-piankowe, to je chowaj, bo Ci je filemon pogryzie. Oba moje koty pogryzły nam wszystkie gumowe klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ok., nie wiem dlaczego, ale koty je traktują jak świetny obiekt nienawiści - i z pasją je gryzą. Wajsze tak klapek kot popsuł, że jak w nim chodził, to w te dziurki wygryzione wpadało powietrze, i klapek piszczał :-D Śmiesznie to wyglądało, jak On szedł, i pisk, jakby na jakąś kaczkę co najmniej nadepnął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. w domu czysto, ja odświeżona i doprowadzona do porządku ;) mąż powinien być za godzinę, mała kawa i muszę go na zakupy spożywcze wyciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka 🖐️ Moja siostra cioteczna, ma podobną pracę do Twojej - jest przedstawicielem handlowym firmy kosmetycznej, i ma całą Polskę do zjeżdżenia - też jest cały czas w drodze. Już chyba ponad 5 lat tam pracuje, i dopiero teraz zaczyna mieć dość. Wcześniej bardzo lubiła być non stop w trasie. Teraz już by w biurze posiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Laurcia była 👄 leniwa sobota sobie płynie :classic_cool: było jak zwykle śniadanie i kawka w łóżku, aj low yt :D potem kot przeżył pierwsze odkurzanie, ciężko było ale daliśmy radę :D :D mąż teraz chwilowo poza domem a ja duszę gulasz w winie, z suszonymi śliwkami, papryczką,cebulką i pomidorem. mniam :D siedzę sobie w wałkach, może jakaś randka się dziś trafi, a co ;) miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurak dasz rade !!! :) Ja przeziębiona i jutro nie ide do roboty... Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza 🖐️ Nie panikuj, moje dziecię też samo siedzi wiele godzin w domu. Laurka - jacy,s naukowcy przebadalli \"reprezentatywną grupę społeczną\" i wyszło, że to nie poniedziałek jest najgorszym dniem, ale właśnie niedziela - zwłaszcza niedzielne popołudnie. Mają rację, niedziel od 16.00 nienawidzę 😭 Halina, Ty sie nie cykaj, niec nie bój - zobaczysz they will love you ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora? coś mi umknęło ? ja nadrabiam po urlopie :) i chcę już weekendu 😭 w weekend w palmiarni w P. pokaz kotów, pewnie męża wyciągnę na spacer bo lubimy palmiarnię, i koty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, sprawdź czy jakiegoś blĄd włosa nie masz - takie \"niespostrzeżenie\" ;-) Wysłałam Hali smsa, ale chyba walczy w nowej robocie, bo się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy ludzie są biedni, nie mają innego hobby poza śledzeniem naszych losów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem, ale zauważ, że nie jesteś już na linii ognia - teraz ja jestem ulubienicą ;-) Chyba zazdrość zżera, czy co ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×