Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

wróciłam :) było zajebiście :D :D piłam i tańczyłam do rana :D aż mnie mięśnie bolą :D Halyna już pytała mnie o romans biurowy :D niestety nie miałam 😭 ale byłoby z kim :D :D wróciłam tak styrana, że padłam po kolacji, ciepłej herbacie i kąpieli jak małe dziecko, mąż tylko utulił :D teraz wróciłam z zakupów, odwiozłam męża na pkp (😭) i poszłam na zakupy - wydałam 150 zeta na dwie bluzki koszulowe ;) słucham sobie właśnie nelly furtado \"say it right\", ściągnęłam z netu, fajowa piosenka :D Rybko jutro koniecznie muszę się ciebie o gina podpytać, pamiętaj proszę jeśli bym zapomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Halyna trzyma rękę na pulsie :classic_cool: mój Wajcha wczoraj przyszedł z kwiatami po kłótni i rezolutnie powiedział: \"Zamieszkaj ze mną\" manipulant. myślał, że dzięki temu przestanę się gniewać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześle zaproszenie do NIVEA malwinasan@wp.pl mam jeszcze kilka :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 😴 !!!! Spałam 5 godziny tylko ! 😭 No Halina i co Ty na to??? :D Myszka czekam na fotki z tańców! Rybka hello! Kropcia ja też wszystko robie w obrączce i kolczykach :) Ale tak jak Ty przychodząc do domu zmieniam ubranie na robocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tłum, a niech was :D powoli szykuję się do snu po wyczerpującym weekendzie ;) wczoraj do północy czekałam aż mąż zajedzie na miejsce i dziś wreszcie muszę się położyć o normalnej porze. odwiedził mnie dziś Pan, który naprawia piecyki - zainkasował 140 zeta :o mam nadzieję, że jego praca przyniesie efekty i piec będzie chodził a nie wyłączał się przynajmniej 3 razy dziennie jak było dotąd ;) czasem budziłam się w zimnej chałupie bo wysiadał w środku nocy. dzowniłam sobie też do mamci - nie pali już 2 tygodnie. to szok dla mnie, bo moja mama pali od zawsze, jakoś od 36 lat - zaczęła w szkole średniej i nie przypominam sobie by kiedykolwiek nie paliła. aż tu nagle dzonię do niej tydzień temu a ona ot tak z dnia na dzień rzuca fajki, jeździ na akupunkturę i na razie się trzyma i upomina się o prezenty od ojca w nagrodę :D dziś dostała storczyka :D no ale dotąd wydała min. 200 zł miesięcznie na fajki więc niech jej kupuje co tylko sobie wymyśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już w pracy od 20 min, pije sobie gorącą herbatkę i czytam, do 8 moge sobie pozwolić na słodkie lenistwo , potem już nie:(. Zmarzłam dziś - nawet bardzo, mimo że jak wychodziłam z domu o 5:55 był +1 stopień. mam wrażenie ze w Warszawie jest chłodniej. Kobietki coś mało piszecie, czyżby lenistwo nie tylko mnie dopadło? Myszorku gratulacje dla mamy - niech tak dalej trzyma. Coś wiem o tym, bo od dwóch tyg też nie palę i wogóle mnie nie ciągnie:) Dobra dziewczynki - biorę się za pracę poi nikogo nie ma w biurze, potem nie będę miała szans na porobienie zaległości. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykąpana, wyprasowana, najedzona. łóżko pościelone, gazeta czeka. kot upolował w łazience jednorazową maszynkę do golenia męża i teraz szaleje po pokoju :D a wy babolce gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia tosz to super świeto!!! Kurcze mnie też czeka remont ale w sierpiniu. Aż się boje!!! Laurcia a kafelki od podłogo do sufitu samego będą czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Też jestem anty-Walentynkowa, nie rozumiem Moluś, co Ty lubisz w tym dniu, w końcu każdy dzień jest dniem miłości, nie tylko ten ;-) Laurka - nie panikuj, ja też miałam remont, 1,5 roku temu, i jakoś przeżyliśmy, nie było tak źle :-) A sąsiadami się nie przejmuj, w końcu wiertarki udarowej nie włączasz o 23.00, tylko w ciągu dnia - masz prawo. Jak była Twoja łazienka do tej pory, jak wyglądała, że ją zmieniasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita, cześć muach, muach :-D Rany, nie panikuj, bo się sama nakręcisz tak, że tam nie wytrzymasz :-D Pomyśl, że będzie już tylko lepiej. Na jaki kolor teraz łazienkę zmieniasz ? Właśnie wyrywana wanna zostaje, czy też sanitariaty (czy jak to się tam nazywa) też wymieniasz ? PS. Akurat na niebiesko - białą łazienke, to ja bym się połasiła. Taka mi właśnie po głowie chodzi. Ale nic z tego, mam solidnie zrobioną biało - zieloną łazieneczkę, i nie ma szans na zmianę 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to też ładna będzie. Mi się takie beżowo-brązowe łazienki kojarzą z ciepłem, i z Meksykiem, nie wiem dlaczego ;-) Ech, rozmarzyłam się i na ten Meksyk, i na zmiany w chałupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, jak pan zaufany, to sie nie bój :-) Ja tez miałam \"zaufanych panów\", i jestem bardzo zadowolona - fachciury :-D Wczoraj koleżanka pokazywała swoje zdjęcia z urlopu na Kubie - o matko 😭 jakie cudo !! Załamałam się 😭 Ale coby nie było - Nałęczów też jest super, i niczym nie odbiega od Kuby, jeśli chodzi o relaks i miłe spędzanie czasu :-D A tak w ogóle to gdzie jest Mysza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, byliśmy tam teraz w ten weekend. Skorzystaliśmy ze spa - tzn. bardziej Wajcha, niż ja, bo ja sobie tylko manicure zrobiłam, nawet bez malowania, więc co to za spa ;-) Zależało nam głównie na spacerach, ładnej okolicy, no i zeby nie było to 200 km od Wawy. I padło na Nałęczów, skąd wróciliśmy zakochani w tym \"mieście\" :-) Powstał nawet (kolejny) plan kupna tam działki, lub domku z działką, żeby tam w weekendy przyjeżdżać, a mieszkać w Wawie, tu gdzie teraz i nie porywać sie na dom pod Warszawą. Myślimy o takim rozwiązaniu, bo w Nałęczowie jest przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Walentynek to zawsze 1 prezent więcej !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, w tym kontekście Moluś ;-) to nie pomyślałam. Ale jednak nie - rezygnuje z ewentualnego prezentu w dzisiajszym dzniu. No, jakoś do mnie ten 14 luty nie przemawia. Widze tylko jeden plus - przy ogólnie szarej aurze, zimnie i wyczekiwaniu na wiosnę, robi się czerwono na wystawach, w mieście, i jakoś człowiek ma więcej energii jak popatrzy na te czerwoności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem. proszę się nie burzyć, wieczorami to sama musze siedzieć a teraz nagle wielki lament :P od walentynek wolę dzień kobiet :D walentynki mi się słabo przyjęły :D no ale każda okazja by dostać ciętego kwiatka więc czemu nie :D gdzie jest Rybka. nie widze jej nigdzie a o tego gina muszę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, ja też wolę dzień kobiet :-D No brakuje tu Ciebie w ciągu dnia. A Rybka, to się tylko zameldowała, ze wróciła, co się z Nią dzieje, pojęcia nie mam. Tylko coś mi po głowie chodzi, że miała być \"wolniejsza\" od lutego, i więcej się pojawiać ;-) No to masz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia też mówiła, że od lutego będzie i o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szalej, krzycz :classic_cool: masz okazję, w tym hałasie i tak nikt nie usłyszy :D wykrzycz wszystkie swoje żale do świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Belci, to od razu nie wierzyłam ;-) Jakoś mi tak nie zapowiadało sie na to, żeby tutaj na dłużej znowu zagościła. Za to Rybką, to się troche łudziłam, że może jednak. A tu z obiema nic nie wyszło 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka pewnie znowu na urlopie :D tydzień była na wyjeździe to teraz pewnie odpoczywa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ma :-) Ja najbliższy dłuższy urlop będę miała dopiero w lipcu, a tak, to wezmę sobie ze dwa razy wolny dzień, coby weekend przedłużyć. Myszorek, a co Ty taka zajęta w pracy jestes ? Jakies raporty finansowe, podsumowanie miesiąca, czy jeszcze coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×