Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Wajcha miał dzisiaj wizyte u lekarza - \"coś\" sobie \"wykrył\", i oczywiście wpadł w panikę. Nie wiem, co z Nim po wizycie, bo się pokłóciliśmy o głupi telefon :-( Na dodatek mój brat miał pracować u Wajchy w firmie, i zrezygnował po dniu szkolenia. Oczywiście W. jest wściekły, afera jak nie wiem. A Mu 100 razy powtarzałam, żeby znajomych i rodziny nie zatrudniał - to już nie pierwszy taki przypadek. Jest beznadziejnie, i ja w tym wszystkim pomiędzy. Żołądek mam ściśniety dzisiaj cały dzień :-( Nie powiem, żebyśmy mieli z Wajchą teraz dobre chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka takie gorsze chwile zdarzają się każdemu - też dziś z Wajchą pokłóciłam :-) kazał mi dzwoni do swojej szkoły i opieprzac babę w dziekanacie a potem się okazało ,że ona nie jest niczemu winna bo to on skasował od niej maila i nawet tego nie zauważył ;-( a ja zrobiłam z siebie idiotkę ;-( emocje każa nam sie unosic a potem żałujemy... ale co tam za 15 minut mój Wajcha przyjdzie do domu i mnie przeprosi przynajmniej mam taką nadzieje :-) u Ciebie też będzie dobrze bo to nie Twoja wina przecież z tym bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tyle znajomości Rybko, bo to wszystko obcy ludzie przecież, tylko zwyczjanie przepuszczanie przez palce bo ktoś też mundurowy, ta sama branża, bardzo specyficzna zresztą. mnie to śmieszy, ale wiadomo, że ludzi spoza może denerwować, tak samo jak inne \"układy\", a to między prawnikami, lekarzami itd.. Kropka złe chwile na pewno są chwilowe więc głowa do góry. Wajcha nie może być zły na ciebie przez brata, to raz. a jeśli chodzi o wizytę u lekarza to może ty mimo kłótni pierwsza się odezwij i zapytaj jak było, w końcu cię to martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Rybko, tylko, że to mój brat i moja rodzina, i ..........idiotycznie niezręczna sytuacja, w którą wpędził mnie Wajcha. Brat będzie miał żal do wszystkich, Wajcha będzie miał żal do wszystkich, itd. A ja będe sie starała wszystkich bronić - super po prostu :-( :-o Poza tym jesteśmy ostatnio dosć mocno zestresowani, zwłaszcza W., i mi się \"dostaje\". Wkurza mnie, to, smuci, i chyba Mu dzisiaj wszystko wygarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale dzięki za pocieszenie, chociaz przed Wami mogłam się wygadać :-) Myszorek - dzwoniłam do Niego - niestety nie ma czasu rozmawiać, co mnie zresztą nie dziwi. Eeeee, może jutro będzie lepszy dzień. I na dodatek jakaś MAŁPA 😠 mi sprzątnęła sprzed nosa kolczyki na pakamerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka 😘 No \"wygarnę\" to za egzaltowanie powiedziane - powiem Mu o wszystkim na spokojnie, podczas kolacji - więcej się gryźć i smucić nie będę. Musimy po prostu obgadać sytuację. Laurka - jak dzisiaj w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas :D Tylko zatpoiłam sie na stronie You Tube i oglądam sobie! A tu już 16-ta. Jak ten czas leci ;) A z Wajchą swoją chyba dawno się nie kłóciliśmy- chyba :) Laurcia i jak tam? Ja mandatów też nie płace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli macie Kropka stresujący okres to nie wygarniaj mu bo nic nie wskurasz a tylko pogorszysz sytuację... a w spory się nie wdawaj po prostu to sprawa pomiędzy nimi , nawet jeśłi to Twój brat to nie masz obowiązku za niego odpowiadac... jakie kolczyki Ci zwinęła ta MAŁPA ? Laurka - jakby każdy tak się mobilizował do pracy bylibyśmy bogatym narodem ;-) choc nie mogę powiedziec - Pani z US też była dzis mocno zmobilizowana bo nawet oddzwoniła do mnie a nie wierzyłam ,że to zrobi :-) Moluś Whiski już na CIebie czeka? o której normalnie kończysz? bo Ty tak różnie wychodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita - Ty \"piracie drogowy\" :-D Rybko - pogadam z Nim na pewno, bo trochę już jestem zmęczona tym, że \"obrywam\" za Jego zły humor. A kolczyki mi te sprzątnęła jakaś baba sprzed nosa: http://www.pakamera.pl/zdjecie.php?pic=mb102344_734066119_mainpic.img Zawsze mi się podobały kolczyki tego rodzaju, tylko, że były mocno niebiesko-zielone, te takie nie są - no i jak ja się jeszcze zastanawiałam, to mi buchnęła 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy w necie są własnie takie fajne,że jest w nich element polowania :-) zatem do dzieła Kropka wierzę,że znajdziesz podobne jak dobrze poszukasz ;-) zawsze mozesz poprosic naszą koleżankę - wyszukiwaczkę netową :-) mi już pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, jak to było... pisałam wczoraj jakoś że klipsów nie kupię, bo co za dużo to niezdrowo ? kuźwa właśnie 3 pary kupiłam 😠 :D ale taniej niż na pakamerze, polecam www.sasenka.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poganiałam się z kotem, zjadłam grejpfrucika, zaraz jakiś kieliszek winka na trawienie i dobry sen strzelę, i w końcu wypełnię jakiś formularz do ING Nationale - leży już ze 2 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odbiło mi, wydałam 60 zł na 3 pary klipsów :D znaczy jeszcze nie wydałam, zapłacę w piątek najwcześniej :D ale dziś ma mi już wysłać więc może już jutro dojdą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie jade w czerwcu do Londynu! 😭 Najbliższy termin to październik! chyba kupie sobie coś na pocieszenie ;) Obchodzicie dzień Kobiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofkorse, że obchodzimy :-D Zażyczę sobie z tej okazji tropikalny peeling do ciała :-) Moluś, to wielka szkoda, że Ci wyjazd przepadł w czerwcu :-( Dlaczego ? Myślę, że powinnaś sobie coś kupić na pocieszenie ;-) Mysza, fiu, fiu, 3 pary kolczyków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropacia policzyliśmy kaske i niestety! Bo mamy jeszcze raty za drzwi, loówke i spałcamy pożyczke. Ale lodówka niedługo się konczy, drzwi w maju, pożyczka w lipcu i juz więcej kaski w kieszeni będzie :) No ja nie wiem co sobie zażyczyć z okazji dnia kobitek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, zawsze bukiet kwiatów jest fajnym prezentem na 8 marca :-) Moluś - kwestie finansowe są najważniejsze w takich przypadkach - więc całkiem słusznie, że przesunęliście wyjazd. W końcu do października czas zleci :-D Idę dzisiaj do fryzjera !!! Już nie mogłam wytrzymać z tymi długimi kudłami 😭 :-D Ciach, ciach, ciach i po kudłach będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ładna ta bluzka : http://www.oui.pl/odziez_damska/bluzki/polski/bluzka_1822/ takie strony to dla mnie spore wyzwanie, żeby się oprzec :-) Moluś Diable ;-) ale czekam na moją z bonprixa i najpierw musze zobaczyc co to za cudo zamówiłam :-) dzwoniła babka z banku - wniosek poszedł do analityków - znaczy się wszystko na razie bardzo dobrze idzie :-) Myszka 3 pary??? szalejesz. A znalazłas już buty do nowej torebki? Kropka ile centymetrów ścinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadałam z braciszkiem na gg. sam się odezwał, tak się nudził na uczelni :D wyciągnęłam z niego, że ogląda się za kolejną dziewczyną, która ma na imię tak jak ja, i jest brunetką :D i ma 18 lat, ja nie wiem skąd on te młodsze wynajduje ;) Rybko na razie nie oglądam się za butami :D mój bonprix dotarł wczoraj, dziś lecę na pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skusiłam się na te klispy bo one w cenie od 19 do 22 zł. jedne są z 3 szklanych perełek, kolejne są niebieskie, a trzecie brązowo-złote :D nie pokażę wam bo dziewczyna zdjęła je ze strony jak tylko do niej napisałam. znam ją z innego forum i dlatego prześle mi je jeszcze przed zapłatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie? ja wzięłam proszka na katar bo już mnie wnerwiał, od piątku mam coś z gardłem i przechodzi na nos. jeden dzień lepiej, na drugi tylko chustka i tak w kółko ;) na szczęście proszek zaczyna działać. w ogóle to blada jestem okropnie i czuję się gruba :D okres mam, niech już idzie w cholerę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry obiad. mnie się dziś zamarzyły pachnące, słodkawe pomidory. ale już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurczaeczek mniam mniam :) Też już sie nie moge doczekać pomidorków , rzodkiewek, sałaty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja doszłam dziś do wniosku, że nie muszę kupować butów :D co za ulga :D :D przypomniałam sobie, że mam \"grubsze\" szpilki z odkrytymi palcami - brąz + czekolada - kupione na wesele psióły w zeszłym roku. poza tym mam też kryte klapki czekoladowe na płaskim. i wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×