Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No to w nocy będziesz coś czytać, albo oglądać, aż Cię sen zmorzy. Jutro w końcu nie musisz rano wstawać, no nie ? Ja bym się Halina nie zastanawiała, tylko w pielesze wskoczyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, nie widziałam super size me, a w macu jadam rzadko, i dzisiaj mi się akurat chce, i chyba sobie coś zjem - niestety, kobiety mają czasem różne zachcianki smakowe. Wszystko przez te hormony 😠 Laurta - Twój kaferteryjny boy friend tęsknił, a jakże :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten film pewnie by nie pomógł, bo bym sobie wytłumaczyła, że na tyle rzadko tam jadam, że mi nie szkodzi ;-) A co tu ukrywać smakuje to świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam myślę, że jak się coś zje raz na miesiąc, to się nic nie stanie i nie, że od razu się zje 20 tych...kanapek, czy kij wie co innego, ale spokojnie, jedną :D Kropcia, na zupę do mnie chodź, jak chcesz jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się najadłam :-) Frytki + FishMac - Boże jaka rozkosz smaku :-) Dziwię się czasem, że tak samo dobrze smakuje mi fast food, typu McDonald i KFC, jak i jedzenie z dobrych restauracji. No cóż, chyba nie mam arystokratycznego podniebienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia :D to super, tylko nie wydaj od razu całej :D w ogóle to się nie zapytałam jak remont to jak remont?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont już zakończony - jestem teraz \"panią na domostwie\" pełną gembą :-) mogę sobie dokupowac różne pierółki, poduszeczki, bo podstawowe rzeczy już mam ! :-) Halinka, ja to w 3 dni pensję wydaję :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, jak tylko mi się pensja na koncie pojawi, to 1/3 \"tracę\" już w godzinę, robiąc opłaty przez internet. Potem w ciągu kilku dni \"poluję\" po sklepach - no i już po pensji jest 😠 Ale w sumie, nie robię zakupów spożywczych, to po zapłaceniu wszystkich rachunków cała kasa jest moja - to co mam robić ?? Wydawać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapamiętaj wszystko, co kupisz, to nam tu opowiesz :D ja też niedługo dostanę wypłatę i też muszę coś kupić. zostanę Twoją siostrą ksero, chcesz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że będziemy nosić takie same majtki, takie same buty, takie same bluzki, tak samo się malować, te same głupoty gadać :D:D:D tylko muszę się zastanowić, bo jeśli tu chodzą słuchy, Kropeczko, że jesteś facetem, to ja nie chcę chyba być facetem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no polecam się, polecam, tylko chcę być zawsze jak najbadziej na bieżąco, żeby nie wyszła jakaś chryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ale to w szczegółach tkwi diabeł :D ja z doskoku, kota pilnuję, bo przyszedł do mnie i już parę rzeczy zjadł, gupek :D a Laurka pewnie jakieś golonko uskutecznia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×