Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

bosze... :D:D:D coś tu wcisnął i się popsuło :D ale już wiem co i poprawiłam :D:D sprośności po głowie Ci chodzom, bejbe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci kolacja w tym przeszkadza? :D dwa kliknięcia klawiszami z cyferkami :D:D:D bo przecież nie jedno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojenki jenki nie wiem co powiedzieć zasiałaś we mnie ziarnko niezdrowej ciekawości podsyconej podnieceniem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brom, brom... nie kcem bromu kcem zobaczyć na własne oczy, astygmatykom nie wierzę :D:D:D kot na biurku znowu, zaraz mi zwali książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja się nie czepiam!! :D:D:D ej no, nie pitol, ja rozumiem, można się pomylić np. z boiskiem, czy ma 100 czy 150 m długości... ale pomylić się na jednak trochę mniejszą skalę i to tak? chyba że naprawdę mu niewiele do pół metra brakuje :D:D:D zazdroszczę... :D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześclaski:) Musze kogos wytropic w wawie........ ktora z Was jest własnie z wawy....???? To stara sprawa tej mojej kolezanki o ktorej Wam kiedys mowiłam..... natrafiłam na ciekawe slady..... ale musze miec kilka podpowiedzi od kogos z wawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrostko spadłas mi z nieba Mam pytanko czy znasz firmę plaza center poland na belgijskiej 11???? chodzi mi o to czy da sie tam wejsc do biurowca ???? ewent moze kogos znasz tam??? ale to sprawa bardzo dyskretna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko.... ja muszę tam dojsc do jednej osoby i po pierwsze zobaczyc jak ona wyglada po 2 zrobic jej fotke po 3 dowiedziec sie gdzie w wawie mieszka mam jej wszystkie dane... niestety ta osoba nie jest zameldowana na stale w wawie wiem ze pracuje w tej firmie znam jej imie nazwisko ,pesel mam jej komorke i stacjonarny do firmy i muszer znamc adres do korespondencji lub czasowego pobytu w wawie Skoro ta osoba jest z koziej wólki:P wiochy dsleko od wawy to pewnei pracuja w takei jduzej firmie ma jakeis mieszkanko w wawie i musze dojsc do tego gdzier no i oczywisce musze ja z ryja zobaczyc!!!!!! dzieki tej osobie dotre do innej osoby.....ktorej z wielka checia urwałabym jaja na zywca!!!!!!!!! ta osoba to ktos m=bliski od mojej kolezanki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko... oki jak masz komunikator tlen to jesli byś miała czas to z chcecia bym porozmawiala...... posle Ci maila i opisze co i jak ,to sprawa b przykra.... napisze maila i odpowiedz mi proszę :) dziękuę z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laurka:) tak to sprawa detektywistyczna ... musze znalesc konkretny dowod....... bo to co mam to jest dowod ale musze złapac na gorącym uczynku...... wiec ktos z wawy byłby mi potrzebny..... oczywiscie nie za darmo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzisz, Sto, konkretna babka jesteś, a nie jak te, co mi tu gadajom i udajom, że nie wiedzom :P:P:P :D:D:D popatrzę, ale nie będę uczestniczyć - to już coś :D:D:D nie spać, zwiedzać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem przeciwna,a może nie tyle przeciwna bo absolutnie nie interesuje mnie co robią inni. ja jestem najzwyczajniej nie zainteresowana tematem :classic_cool: :D no jakoś nie chce mi się szerzej wypowiadać :D samo patrzenie tyż mnie nie interere. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×