Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

śmiała powiedz tylko jak i jak bedę potrafiła to of course (nie śmiej się Myszorku :-D) pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Ja tylko na chwilkę, nie mogłam się powstrzymac, żeby tu nie wejść. Mam dzisiaj sądny dzień - rozmowa z przełożonym o rezygnacji z pracy, więc nerwa mam strasznego. I czasu też nie mam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała. Trochę tu marudziłam dziewczynom, że mi źle w pracy, że się nie rozwijam, mało zarabiam, przełożony do d..... To tak w skrócie. No i dzisiaj złożyłam wymówienie, więc już w firmie jestem \"wyklęta\" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, jakbym nie miała, to bym w życiu się stąd nie ruszala - aż tak źle mi tu nie jest ;-) Ludzie fajni, i szkoda mi będzie się z nimi rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, jakbym nie miała, to bym w życiu się stąd nie ruszala - aż tak źle mi tu nie jest ;-) Ludzie fajni, i szkoda mi będzie się z nimi rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, jakbym nie miała, to bym w życiu się stąd nie ruszala - aż tak źle mi tu nie jest ;-) Ludzie fajni, i szkoda mi będzie się z nimi rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długi masz okres wypowiedzenia ? wykorzystujesz urlop czy zapłacą ? no nie daj się za język ciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam miesiąc wypowiedzenia, na urlop nie idę - chcę być w porządku i zakończyć wszystkie projekty, jakie się tylko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Śmiała :-) Wiesz, jak sie denerwowałam, że swoim odejściem robię kłopoty przełożonemu, za którym nie przepadam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Śmiała masz rację - teraz się czuję winna, że chce odejść na lepsze. I muszę sobie przypominać ile nerwów mi szef napsuł. Moja koleżanka, to wylądowała w szpitalu przez niego, tak ją wkurzył. A ja mam obiekcje :-o Za miękka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! dzis miesiecznica slubu a Pajak idzie na zebranie z chłopakami i beda gadac o tym swoim paintbolu (nie wiem jak sie to pisze) wrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, Moluś, nie denerwuj się :-) Ja tam nie zwracam uwagi na rocznice, zresztą nie mamy żadnych z Wajcha rocznic, więc nie świętujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo widzą moje piękne oczy :-) 👄 witaj Halinka och Kropcia zazdroszczę Ci nowe wyzwania, nowi ludzie chyba wyśle gdzieś swoje CV ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Laurka, co to za krzyki ? Powiedziałaś, że mąż ma urlop, i że będziesz z nim czas spędzać, to nikt nie nawoływał, bo nie śmiał małżenskiej sielance przeszkodzić ;-) A ta w ryk, że nikt nie pamięta, itd. Kobieto, Ty się ciesz mężem :-D A tak w ogóle, to dzisiaj w radiu mówili, że do Gdańska przypłynął wieloryb !! Ty to masz tam atrakcje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieloryb ? :D bosz, to dziś jej tu znowu nie ujrzymy, pójdą z Plujką nad wodę go podziwiać :D dzięęęęęęędobry :D idę smsa pisać do Laurencji słodkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już :D mam nadzieję, że wyciszyła telefon bo obudzę bohatera i będzie klops :D dziś fryzjer, mam tremę 😭 ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :-) Laurka jak tam wieloryb? Myszorku trzymam kciuki :-) o której idziesz do fryza ? może zajrzę do Ciebie ? :-) i podtrzymam na duchu ? :-) Kropeczko a dlaczego jestes wyklęta? pomyśl że te wszystkie problemy juz nie sa Twoje :-) możesz pomóc, doradzić ale to juz nie Twoje zmartwienia... jakaś pociecha to jest :-) Moluś podziwiam Twoją pamięć jeśli obchodzisz \"miesięcznicę\" nie martw się o męża bo faceci nie pamiętają czasem o rocznicach jak im inteligentnie nie zaznaczysz w kalendarzu :-) Ale na koleżanki możesz liczyc :-) - wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy i żebyś ze swoim mężem zawsze się tak ładnie uśmiechała jak na zdjęciu i dzieliła wszystkim - tez jak na zdjęciu :-) ;-) Hali dawno juz nie rozmawaiałam z Toba jakos mijamy sie ale chyba teraz jesteś bardzo zajęta :-) a jak tam kolega z imprezki? Sto jak upiekłaś biszkopt w kształcie serca masz taka blachę czy wycinałaś? Smiała , Bellus macie już luzy po tych Pit-ach i takich tam? fajnie ,że sobie pomagacie :-) Byłam wczoraj w stolicy ale o 15.00 jadłam obiad w Jankazie pod W-wąi już nie wracałam do \" centum Polski \" szkoda bo liczyłam na to że choc na chwilę uda mi się zobaczyc z kimś :-( ale praca to praca a z tego co widzę Kropeczko tez nie miałaś wczoraj najlepszego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×