Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć Ania:) cześć Ciocia :) Halinka - Rysiu jest ok, choć nie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że każda z nas będzie już zawsze bardzo ostrożna przy wszelkich wypowiedziach na forum, ale jeśłi ktos oszukuje jednak można to stwierdzić. Fakt,że umiejętności i spryt walniętej przeważył szalę ale przecież wiele z nas podejrzewało ,że coś nie tak... choc myślę,że Beata prędzej czy później się tu pojawi jeśli juz jej tu nie ma... ale czy będzie miała odwagę rozmawiać w miarę normalnie ? a jeśli nie to po co ma tu klikać? ja też zaczerniłam nicka - tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nie mogłam się połapać w tych wpisach ... bo przeczytałam od początku. Można denerwować ludzi samą obecnością ale jeśli nie broni się własnych przekonań, ani nie można dać sobie tej odrobiny luksusu pogadania z kimś to raczej nie widzę sensu. Podszycie się pod Walniętą to lekkie przegięcie i nawet w sieci pewne rzeczy po prostu nie uchodzą... A co do seriali to ja raczej oglądam M jak miłość - rozczula mnie zakochany Stefan , a małżeństwo prawie idealne to Hanka i Marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a ja nie żartuję :D naprawdę oglądam, ale raczej jako komedię, a nie soap operę i na co drugim odcinku śmieję się jak na występie kabaretu Mumio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie babeczki Wy się szybko poznałyście na Beacie , a przynajmniej miałyście wątpliwości a ja jestem tą , która najdłużej wierzyła w \" opowieści dziwnej treści\":) Ech ...bedę miała nauczkę. Rybko...witam i Ciebie. Jeśli chodzi o seriale to ja \" Zbuntowany Anioł\" . Juz trzeci raz zresztą:P Wiem , wiem ...:P I moją miłością jest Pablo ...chociaż jak Halinka zaczęła pisać o Rysiu z Klanu ...to tak jakoś inaczej na niego spojrzałam i chyba zaczynam czuć do niego miętę:):):) Aż się boję co na gto Halina :)P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja Halina Watson, z nadzieją na przyszłe Halina Watson - Lubicz :D Ania, ale co konkretnie Ci się w Ryśku podoba, bo nie ma drugiego takiego i ja Cię rozumiem, że jak sobie zdałaś sprawę, jaki to wspaniały mężczyzna, to i Tobie serce drży, ale sama rozumiesz, ja się nie wycofam, więc albo stajemy do walki o Rysiowe serce i Rysiowego..ekhm..no właśnie :D albo znajdę Ci kogoś podobnego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Laurka, właśnie! że też nie pomyślałam Zenek z puszczy: - prezencję ma, - biznes ma - sklep spożywczy na wsi to jest coś, - grzywkę podobną do Rysiowej ma (nawet, rzekłabym, z deczka lepszą, bo dłuższą), - kształcić się chce :D - wysoko mierzy - aż do asystentki posła :D więc jak, Aniu? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, dziewczyny, kiedy wy znajdujecie czas na te seriale????? ja tylko \"m jak...\" bo leci późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka: no ale zawsze mozna powtóreczkę podejrzeć ;) a mój to ze mną ogląda... i zawsze rewelacyjnie komentuje, czasami to oglądam nie dla akcji na ekranie tylko dla jego komentarzy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię komentarze męża do mojego serialu , ale tylko wtedy jak śledzi akcję a nie jak pyta jak długo jeszcze , bo mecz juz trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się jesli nie zrobisz przerwy większej niz 10 ( w m jak ...) i 50 (w modzie na... ) odcinków to się połapiesz :) spokojna głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balonik - wiem ,że może za mną nie przepadasz, ale jak widzę m jak... też lubisz ;-> a kogo najbardziej z tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Rybka, dystans do ciebie mam na pewno... nie ukrywam.... ale temat serial jest chyba neutralny, co? ;) zdziwicie się laski, bo w \"m...\" lubię najbardziej ... Dominikę Ostałowską i Pyrkosza :) po prostu uwielbiam dobre aktorstwo :) acha: Kamil tez jest niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatą nie jestem...słowo skauta... :-D Ja z seriali jedynie Na Wspólnej oglądam ;-) jakoś czasu brak na resztę. To co z tym paszportem...wieczorem się piwkiem wkupię :-) dostanę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...jeszcze jedno...na topiku Beaty nie udzielałam się pod swoim czarnym nickiem...pisałam na pomarańczowo. No to czekam na decyzję...mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanisławo - możesz, ale będziesz na oku, co Ty na to ;) Balonik i Rybka, tylko mi tu awantur nie wszczynać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eskarina:):) ciekawe która się teraz wygłupia :) dobrze ze trzymasz rękę na pulsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę być na oku...co mi tam... Komórki ślubnego nie sprawdzam, nie przespałam się z żadnym kolesiem i wiem gdzie zameldowane są moje dzieci ;-) Nawet mogę odszukać moje pomarańczowe wpisy... Ten klub dedektywów bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze beataherbata zrobila furrore na tutejszym forum do tego stopnia ze sie wlasnych podszywaczy dorobila. He he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pozostaję przy moich Pablach, Iwach ,Serchiach a Wy się bijcie o Rysia, Zenka etc:) Moi chłopcy mają przynajmniej gorącą krew i płaczą jak kobiety ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balonik - tematy neutralne sa dobre na wszystko :- > Lucjan jest faktycznie świetny i trochę mi przypomina mojego teścia - mówię o postaci z serialu oczywiście- lubie ten serial , bo jest tam troche prawdziwych postaci, które faktycznie zachowuja się jak normalni ludzie - mają troski i momenty słabości. Kamil jest fajny , niby taki łobuz a jak co do czego do do rany przyłóż, ale do Magdy to chyba jednak nie pasuje... I ślubuję nie wszczynać awantur :-> zresztą nigdy nie miałam takiego zamiaru - na tamtym topiku same na mnie napadłyście... ale temat skończony ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) W końcu też postanowiłam się odezwać, bo w końcu w \"tamtej sprawie\" brałam czynny udział ;-) Zauważyłyście, że odkąd utworzyłyście to forum - na tamtym nie ma ANI JEDNEGO wpisu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki - cholewa, okaże się, że Beata się z nami przeniosła, przyczai się i nagle zacznie bruździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×