Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość Stokrotka1
Kropka ja już wszystkiego probowałam, no ale przecież nie wszystko da się napisać, bo musiałabym pisać na bieżąco:D no ale już wam głowy nie zawracam :D:D:D zrobiłam się na bóstwo dzisiaj i czuję się bardzo dobrze i mam ten komplecik czarny w kwiatuszki - Kropka wie który:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniała mi się kiedyś taka sytuacja z Wajchą, jakieś dwa lata temu była, i On też nagle stwierdził, że w zasadzie nic już nas nie łączy, że to tylko przyzwyczajenie, i też był olewczy do mnie - ale w porównaniu do męża Sto, to jego olewczość była na 1% . No oczywiście łatwo sie domyślić, co ja wtedy przeżywałam. Ale postanowiłam z Nim porozmawiać, ułożyłam sobie gadkę, Wajcha przyszedł z pracy, a ja powiedziałam, ze musimy pogadać - i wszystko mi się poplątało z tej ułożonej gadki. Ale najważniejsze, że porozmawialiśmy, i sobie wyjaśniliśmy sprawę. i Jemu się odmieniło po rozmowie. I na nowio sobie zaczęliśmy \"budować związek\". Nigdy przedtem, ani nigdy potem coś takiego sie nie powtórzyło. Ale, ja byłam zdecydowana na rozwiązanie tej sprawy - w te albo we wte - zresztą Wajcha też - obojgu by nam do głowy nie przyszło, zeby tak żyć obok siebie, jak już uczucia z którejś strony nie było. A jaki zakończenie tej sprawy ? Wajcha już o tym nie pamieta, a jak Mu kiedy przypomniałam, to powiedział, że był \"jakiś głupi\", i mam nie wierzyć nigdy w takie rzeczy, a zresztą już tego nie powie więcej :-) No i bardzo dobrze - a ten mój długi wywód jest o tym, ze to nie jest tak, ze tylko jedna osoba sie z tym źle czuje - druga też - i dlatego nie normalne jest zachowanie Twojego męża, Sto. Tym bardziej, że macie dzieci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - ja wiem, który komplet :-) Natomiast ten mój biały stanik, co sobie kupiłam, to jest za mały, albo ma niedobry krój dla mnie, albo jaest już za bardzo \"wypchany\". Efekt jest taki, że stanik mnie ciśnie i non stop podjeżdża do góry, co powoduje, że na dole biust mi sie \"wylewa\", a od góry jest pustka w staniku. Nie wiem, czy zrozumiale to opisałam, w każdym bądź razie: - nie będę już nigdy kupować aż tak wypchanych i powiekszających biust staników, - musze jeszcze raz pójść na zakupy - Sto - poszłabyś ze mną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Kropka pewnie, że bym poszła tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak w połowie maja, jak dostanę premię i ekwiwalent za urlop, bo z pensji, którą dostałam 2 dni temu zostało mi 100 zł. 😠 Pierwszy raz pensja mi się tak \"rozeszła\", bez konkretnych jakichś zakupów. Koszmar jakiś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
to rzeczywiście błyskawicznie Ci się "rozeszła" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dziś już 27, koniec miesiąca więc pensja miała prawo się rozejść :D no chyba, że tobie się majowa rozeszła :D ja swoją majową to dopiero ok. 10 tego maja zobaczę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popierzyłam przecież mi z góry nie płacą :D za kwiecień dostanę ok. 10 maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - mi się majowa rozeszła ! 😡 Kwietniowej to ja już z dwa tygodnie nie mam, i czekałam na majową właśnie. opłaty porobiłam, długi siostrze i psióle oddałam, i dupa !!! Gołaogupiec kasowy ze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
jak Myszor majową 10 maja? ja zawsze dostawałam np. majową 26 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. mi chyab też nie płacą z góry - i 25.04 dostałam kasę za kwiecień. Rany - ale pokręciłyśmy ;-) Fakt jest faktem, że ja kasy nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
aaaa Myszor, teraz doczytałam, czasami jak klikne na "odpowiedz na temat" zadzwoni mi w międzyczasie telefon albo ide kawę zalać czy cos i dużo czasu upływa do wysłania odpowiedzi a wy w tym czasie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
ale to Ty Myszor pózno dostajesz jak dopiero w następnym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, Wajchą będę Szwecję podbijać ;-) A tak serio - to On dostanie pensję, i mi pożyczy ewentualnie, bo ja sie nie nastawiam, na żadne zakupy w Szwecji, bo w sumie niczego konkretnego nie potrzebuję. A jakieś słodycze, to mi pożyczy, ja dostanę premię i git - Mu oddam. Słuchajcie: nienawidzę 😭 rowerów 😭 kross 😭 Nigdy ich nie kupię 😠 - czy tylko mi wyskakuje mega nachalnie ta durna reklama 😡 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że jestem pomarań
muszę się wtrącić, bo czytam Was od początku i bardzo lubię, ale nie włączam się, bo nie spełniam m. in. kryteriów wiekowych. Stokrotko, mąż mojej koleżanki wracał punktualnie z pracy, gotował i leżał. gotował tylko dlatego, że b. lubi jeść, a koleżanka wracała później z pracy. Stał się obojętny, nie chciał z nią rozmawiać, unikał jej, ale nic nie wskazywało, że ma kogoś, żadnych śladów. Aż któregoś dnia wręczył jej liścik pożegnalny. Okazało się, że spodziewa się dziecka z koleżanką z pracy. Wystarczały im spotkania w pracy. Dysponowali czasem i miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a idz Ty w cholere pomarańczowa :D:D:D śledzić go nie mam zamiaru ponieważ w ten sposób można wpaśc w paranoję, a dzieci jak będzie chciał to i tak na lewo zrobi, do tego nie jestem mu potrzebna :D:D poza tym miał być koniec tego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a teraz idę po kawkę nie wiem co u mnie jest, ale jak chcę się wpisać z hasłem to ta strona się nie chce otwierać, tzn. bardzo długo się otwiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa - u nas nie ma kryterium wieku - to po pierwsze, po drugie, to jak chcesz trochę pogadać - to zapraszamy, przynajmniej ja :-) Sto - koniec, nie koniec - kobieta dodała swoja opinię :-) Ile ludzi, tyle opnii. A Twój temat jest trudny, i dlatego tyle emocji wzbudza, nie tylko w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no Pomarańczowa ja też Cię nie wyganiam :D:D jest tyle różnych przypadków z mężami, najróżniejszych, wystarczy choćby poczytać topik zdradzanych żon, ale ja swojego sprawdziłam na ile się dało, a jakże, oprócz zmiany jego stosunku do mnie nie innych "typowych symptomów zdrady" które te kobiety tam opisują typu pózne powroty, chowanie telefonu, ukradkowe rozmowy w łazience, podejrzane wychodzenie z domu, nagła dbałość o siebie, kupowanie nowych ciuchów, perfum, przesiadywanie na czatach itp. nic takiego nie ma wiec jeśliby kogoś miał to nie wiem jakby musiał się kryć, żebym ja nie zauważyła, a ślepa i głupia nie jestem, mam oczy otwarte i przyglądam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ale cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu się nudzi niech mi poszuka stronek z fryzurami slubnymi,w jęz. polskim i nie tylko. plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ja nic nie wiem o kryteriach wiekowych. Właśnie dokończyłam jeść paprykarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem miszczem :classic_cool: ale nie mam czasu :D jak dziś i jutro nie podgonię to po długim weekendzie będę tu ku.wa nocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
A ja mam pracę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×