Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

wcinam pomidory z fetą na obiadek. jezu jakie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ja i bez bazylii wcinam :D zaczął się mój najnajnajulubieńszy okres :D pomidorki, pomidorki codziennie całe lato :D najlepszy obiad na świecie :D dobrze,że dzieci nie mam, mąż wyżywienie ma, pomarli by przy mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęędobry 😴 zostałam brutalnie obudzona o 9 - jakiś koleś radośnie kosił ogródek, lawirował w tym burdelu :D wyobraźcie sobie, że w tym ogródku jest ciągle mnóstwo porozrzucanych zabawek, dzieciaki cały dzień świrują i to potem leży tak jak wszystko zostawią. nie wiem, w domu rodzice gonią do sprzątania a tu już nie. tak więc jak wyjrzę przez okno balkonowe to widzę czyjeś suszące się gacie - bo na co drugim tarasiku suszarka i porozwalane zabawki. cud jurwa miód :D mąż mój dziś pracuje więc śniadanie i kawkę spożyłam w łózku sama :D dzień dobry tvn już się kończy więc zlwekłam się i zaraz za sprzątanie się biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątanie idzie mi mozolnie, z mężem jakoś 3 razy szybciej :D głowa mnie boli trochę i mnie może spowalnia :D kończę łazienkę, którą zostawiłam sobie na koniec. potem prysznic, głowa i jakaś szybka maseczka co by się mnie mąż nie wystraszył jak wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sto, hej Myszor, ja dziś miałam iśc do szkoły ale k...okres mi się zaczął i normalnie umieram, dobrze że są same wykłady to jakoś nadrobię. Auuuuuu, ide do łóżka, a może wy wiecie co mi pomoże, bo już nie mam siły nawet na lezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie pokłóciłam sie z I o ten mój okres, powiedziałam mu że jakbu faceci mieli takie bóle to z łóżka przez tydzień by nie wyszli, a my to max 1 dzień ( i te z nie zawsze) i dalej do roboty. Alejestem zła - wrrrr. Popłaczę sobie - a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dobrze robi ciepła kąpiel, potem ciepła herbatka, którą głównie trzymam na brzuchu i powoli sączę :) no i coś przeciwbólowego oczywiście, ale pewnie już coś łyknęłaś. no ale jeśli zawsze tak mocno cierpisz to te zabiegi pewnie niewiele ulgi przyniosą. ja wreszcie skończyłam, zostało mi tylko wyprasownie świeżego obrusa, ale to już po zabiegach upiększających :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelazko się grzeje :classic_cool: Haliku słodki masuję twe zbolałe krzyże 👄 :D zgłodniałam więc zaraz otowrzę sobie puszkę brzoskwiń, na które nabrałam nagle ochoty :classic_cool: mąż nakarmią w pracy więc mogę dziś nie gotować i zjeśc tak jak najbardziej lubię czyli byle jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, o matko, jak to bez kołdry? :D Myszorku, ja Ci mówię, Ty się przetestuj, wczoraj feta, dziś brzoskwinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że ten rozgardiasz za oknem to jest bardzo dobry sposób na antykoncepcję :D sąsiedzi wypuścili swe pociechy na wybieg :D są walki o huśtawkę, walki w piaskownicy, walki na trawie :D i \"maaaaaaammmoooooooooo!!!! Ola zabrała mi huśtawkęęęęęęęęęęę!!!!!!!\" och,ach pełen relaks przy sobocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypada :D co więcej, jest pora obiadowo-grillowa więc nawet trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam obiadek : 4 połowki brzoskwini + 3 kromki chlebka a\'la Wasa z białym serkiem i pomidorem :D teraz lody jogurtowe na deser :D boże jak mi dobrze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Sto, tak sobie myślę, że jak ten Twój mąż jest taki humorzasty i na dodatek nie daje Ci jeździć swoim autem, to weź Ty go wymień na nowszy model :D :D Laurita czikita 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w sobote! Dzis nowa lodoweczka :) a zaraz idziemy na imprezke do znajomych. Ogolnie to jestem zleksza przeziebiona ale daje jeszcze rade... POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - komitetu powitaknego brak :-p Tylko Laurka za mną tęskniła 😭 Kochana Laurka :-D Wielkie gratulacje dla Ciebie miszczu kierownicy :-D :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia Wam przesyłam ze Szwecji - więc jak jutro wstaniecie, to proszę sobie zajrzeć do skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropuś, wszystkie tęskniłyśmy tylko niestety tak po cichutku. Jak było, opowiadaj. Zdjęć brak:( Zajrze potem i idę dziś na zajęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się kąpać, ale mi nie chce iść na te zajęcia, ale wczoraj były wagary to dziś nestety nie. Wszyscy śpią. Wczoraj byliśmy u znajomych, ona jest w 4 miesiącu ciąży, a wygląda jkby była conajmniej w 6, no i wypiłam 2 piwa (REEDSY) i kieliszek szampana i wzielo mnie, kurde czułam się pijana jak szpak a I powiedział żebym już nie pija, i nie piłam, ale nie dlatego że on mi kazał ale dlatego że sama chciałam nie pić. Wiecie co, tak sobie myślę że jak nastepna osoba stwierdza że w moim związku jest coś nie tak, to może fatycznie tak jest?? Dobra spadam bo mnie suszy i kibelek wzywa i prysznic też:) Miłego dzionka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, Ty Wojażerko 😘 ładne fotki, tylko coś mało Szwecji tam :P:P:P jak masz więcej, to wysyłaj ja też mam aktualne foto, sprzed tygodnia, łapki w górę, kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Kropka dzieki za zjdcia, faktycznie ladny rynek maja w tej Karlskronie i targ rybny tez;-) i piekne masz kolczyki:) i szaliczek:) i cala jestes lana:) mam za tydzien komunie, wczoraj nie poszlam sprzatac kosciola i lekkie wyrzuty sumienia mialam ale mnie na szczescie Myszorek rozgrzeszyl, za to kupilam kwiaty i posadzilam na tarasie w skrzynkach oraz wysialam maciejke ale mam pewne obawy czuy urosnie bo w tamtym roku cos mnie olala i wyrosla tylko na 2 cm zobaczymy piekna pogoda :-D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, wczoraj tylko 2 zdjęcia zdążyłam zobaczyć, a tu widzę, że mam jeszcze, pewnie tu jest więcej Szwecji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno dodam. No ja się nie mogę nadziwić, że co jedno zdjęcie, to Kropka wygląda inaczej ;) ja Cię chyba nie poznam live :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam 😭 A raczej Wajcha mnie obudził :-( I się pyta, co ja na śniadanie chcę - człowieku, ja chcę spać ! ;-) No ale zrobił chłopak dobrą pizzę :-D Już zjedzona, a ja z Wami pogadam. Zdjęć mam więcej, ale albo nie wyszły, bo za ciemne, albo niewyraźne. A Szwecji więcej na zdjęciach nie ma, tylko ja - więc nic nie tracicie ;-) Wyślę Wam jeszcze jedno z kasyna. I poopowiadam trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki ! Kropus dzieki za zdjecia! Kurcze fajnie w tej Szwecji ! chce wiecej fotek :) Halinka od Ciebie tez poprosze! Kwiatki moje pusciły paki i kolorowo mi sie robi na balkonie :D Słucham sobie radia \" Najwieksze przeboje \'80 \'90 -az chyba sobie potancze Emi! to masz strasznie cienka głowe.;) Ja wczoraj wciagnełam 4 Leszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zaczynam \"gawędę\": W czwarrtek o 12.00 mieliśmy wyjazd z Centralnego do Gdyni - i powiem Wam coś - jak macie gdzieś jechać pociągiem w ważnej sprawie, to zrezygnujcie raczej z Tanich Linii Kolejowych (TLK) - owszem bilety są bardzo tanie (za 2 normalne w 2 strony z miejscówkami zapłaciliśmy 200 zł), ale komfort jazdy, to jakiś koszmar - gorąco, bo bez klimy, tłum ludzi (nie ma co liczyć, że w TLK będą wolne miejsca) i zaduch, ścisk. Efekt jest taki, że wysiadasz z pociągu wymiętolona i padnięta :-o Nie będę tym więcej jeździć ! No więc do Gdyni dotarliśmy lekko \"wygnieceni\", zostawiliśmy bagaże i poszliśmy coś zjeść, potem wróciliśmy na dworzec, i pojechaliśmy na prom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×