Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nie Rybko, to niepotrzebne :D zresztą samej nie chciałoby mi się przeprowadzać dla samego balkonu, miałam balkon na żegrzu i korzystałam z niego tylko po to by pranie szybciej schło :D a hałas na górze taki sam jak na dole, więc żadna różnica, po prostu staram się nie patrzeć za okno na ten bałagan :D bo rodzice zostawiają ten burdelik na noc, i tak w kółko, cały czas nieporządek. dla mnie to niepojęte jak można nie wziąć dzieciaka za rękę i sprzątania także na zewnątrz nauczyć :D zwłaszcza, że to wspólne, co innego mieć burdel w swoim ogródku a co innego w takim jak ten :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed blokiem tez masa dzieciakow biega i jest czasem tak głosno ze uszy puchna ! Jescze sie nie przyzwiczaiłam do tego parteru. 4 pietro to było cos- widok ładny i spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka opowiedz jak było na tym egzaminie :-) co robiłaś z manewrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Kropka w nowej pracy :-) trzymam za Ciebie kciuki Kochana żeby CI się dobrze pracowało bo atmosfera w firmie to ważna rzecz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez sie zastanawiałam co tam u Kropci... Chyaba w sierpniu jedziemy z Pajaczkiem do mojego brata do Londynu :D tak na pare dni oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak :D Zawsze chcielismy Londyn odwiedzic a teraz jak juz Młody tam jest to czemu nie! Zamiast do Zakopca pojedziemy do Londynu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w sumie Londyn aż tak nie ciągnie :-) może dlatego że najchętniej pojechałabym na jakąś plażę z białym piaseczkiem i ciepłą wodą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to jeszcze sie bardzo Egipt marzy.... W sumie to mało byłam za granica- Włochy, Niemcy i Czechy ale to daawno było... A jest jeszcze tyle pieknych miejsc na tej naszej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paryza nie widzialam, praga piekna i chetnie wybralabym sie jeszcze raz, a najchetniej pojechalabym do barcelony:-D chociaz jedzenie maja slabe w hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona piękna :D Praga też :D ja w najbliższym czasie chętnie zaliczyłabym Grecję, Włochy lub Maroko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a miałam wczoraj wymianę zdań z moim mężem, podczas której się na mnie rzucił, dzisiaj ciąg dalszy:( nie bardzo chcę tu pisać o tym, bo nie ma się czym chwalić, w każdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może wspólnie do tej Pragi się wybierzemy :-) pociągiem to 12 godzin podróży koszt około 400 zł :-) Sto sprwadx maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Rybka dzięki za maila, odpiszę, ale pózniej trochę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a do Pragi to ja też bym chciała się przyłączyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Laurka, tak normalnie, ja też jestem w szoku :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
widzę, że Kropka dzisiaj przykładną przcownicą jest :D:D zero kafeterii w pracy:D Kropcia napisz wieczorem jak pierwszy dzień minął :D:D:D no i na te zakupy i kawkę miałyśmy pójść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto co Ty piszesz? Normalnie az w szoku jestem! i to dlatego te połamane paznokietki??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no właśnie, tipsy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
co tu tak pusto się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
co tu tak pusto się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Sto ja jestem, reszta chyba pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×