Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

to prawda Sto, jak szukać ciepła to tylko tam :D ale dla mnie więsksza masakra była w Turcji w lipcu :D co prawda byłam i w Libii - ale byłam dużo młodsza i jeszcze tak upałów nie odczuwałam, i w Egipcie - ale w listopadzie - niecałe 30 stopni i daltego w Turcji w lipcu było dla mnie tak ciepło :D za ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle ile bym chciała Moluś :D dotąd mam za sobą tylko 4 takie wycieczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym się wachała - nawet nie mając dzieci. Ale Sto pomyśl: zarobisz trochę, zwiedzisz Anglię no i odpoczniesz od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, pamiętam bardzo kamieniste plaże, skorpiony, uliczne kolorowe targi, zaczepiające mnie na ulicy ludzie, którzy mnie dotykali i całowali, piękny ogród na tyłach hotelu, smak pomarańczowego soczku w puszce - dla mnie wtedy coś nowego :D, mnóstwo szklanych kulek, które leżały sobie na oknach w hotelu, pojęcia nie mam skąd i po co :D :D poza tym dostałam tam płaczącą lalkę, którą mam do dziś :D tylko samochód na baterie nie wytrzymał próby czasu, brat go zajeździł :D miesiąc tam siedziałam, fajowo było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiichhhhhhaaaa
i na tym proszę państwa konczymy ten cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! no topik zanika oj zanika :( Dziś chłodniej - Bogu dzięki bo sie fatalnie czułam! Wczoraj cały dzień głowa mi pękała i miałam wrażenie, że mi mózg płonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Sto nici z opalania, chyba ze na solarium pojdziesz :) Ja z checia ale nie mozge jeszcze przez ta operacje :( i nie wiem czy bede mogła w tym roku. A taki bladzioch jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to Ci Sto zazdroszcze! mnie strasznie wolno słonko łapie. Kiedys, dawno temu jak byłam na wczasach w Międzyzdrojach kupiłam sobie taki balsam, ktory przyspiesza opalanie to wtedy sie super opaliłam i jak była w Italiano tez zajebiście ! :) No solca chodziła w tamtym roku troche przed ślubem, tak to tez nie chodze. Moja przyszła bratowa od solca załapała jakiegoś grzybka na plecach i teraz sie leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo szybko się opalam :D mój problem polega na tym, że nie cierpię :o pisałam już, że źle znoszę wysokie temperatury i właśnie dlatego nie wytrzymuję na słońcu dłużej niż 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny proszę wszystkie które tu zaglądają aby się wpisywały bo jak każda tylko zagląda stweierdza że pusto i wychodzi to powoduje że wciąż jest pusto :-( ja nie mam za dużo czasu :-o więc się nie wpisuje za często ale jak mam chwilke to staram się za każdym zaglądnięcieciem coś wpisać :-) tyle marudzenia :-D :-D a teraz o opalaniu, ja nie cierpie się opalać, leżeć plackiem na plaży to nie dla mnie (choć uwielbiam upały). większość czasu spędzam z pupą w wodzie ;-) a że i w wodzie opala to całkiem blada po lecie nie jestem. Jednak opalam się tragicznie wolno (oczywiście najpierw na czerwono). Więc jak wracam z wakacji to na dowód ładnej pogody muszę pokazać .... opaloną wajche :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i piszę:) A opalać się nie lubię, przynajmniej leżąc plackiem na słońcu, ale jak jestem u rodzicow to pomagam im na działce to wtedy słoneczko mnie łapie i robię się czerwona, a po jakimś czasie robię się brązowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellus masz rację .... trzeba się wpisywać, przyznaje się że i ja zagladam ale nie piszę ;-( w ten sposób zaraz już nie będzie tego topiku ;-( odnośnie opalania ja lubię solarium i czasem chodzę, teraz sa takie stojące, w których na pewno się nic nie złapie :-) ale dzis u mnie słońce więc i na dworze by można sie poopalać - sęk w tym,że to męczące a ja wole sobie w cieniu posiedzieć z książką zamiast smażyć się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Laurka że nie musisz gotować zawsze to jakaś odmiana jak ktoś CI poda gotowe :-) u mnie w tym tygodniu gotuje wajcha :-) co prawda musze jeść potrawy ktore on lubi ale za to nie musze gotować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam reszte Pan! Byłam na ślubach i Kropki nie widac! Ja dzis w robo9cie klepie po Bułgarsku -hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no opalona to ja też lubie być ;-) choc bez przesady . Dziś rano omal ni wyrżnęłam autem w słup bo oglądnęłam się za bląd zjawą o skórze koloru marchewki mówię Wam wyglądała \"nietypowo \" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🖐️ Ja na moment, mam dzisiaj cały dzień spotkania, za 5 min. wychodzę na następne. Ale się odzywam, żebyście o mnie nie zapomniały, i nie narzekały, że na innych topikach siedzę ;-) Uściski, całusy - a co tam, szaleję, kisy rozdaję 😘 😘 😘 Postaram się wieczorem zajrzeć, ale nie wiem, czy mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę proszę jak człowiek po marudzi to na chwile ruch sie robi :-D wyznaczymy dyżury, kto kiedy marudzi w razie małej częstotliwości wpisów na topiku :-D ;-) co do solarium to te stojące faktycznie są najlepsze ja nie chodzę bo słabo się opalam a po wyjściu z solarium tylko piegów na nosie mi przybywa, raczej skora nie ciemnieje :-D (byłam kiedyś 11 razy i wciąż nie było widać że opalona jestem :-D) co do mocno opalonych lasek (i facetów bo i ich spotykam na siłowni) to nie wiem czy wiecie ale od solarium można się uzależnić to przez endorfinę (chyba;-) która się wydziela podczas opalania, oprócz tego solarium przyspiesza przemianę materii no i ... jakoś tak nie potrafię tego naukowo uzasadnić ale uzależnia jak nic :-D :-D więc uwaga kto używa, co by nie przesadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. jak moja siostra dorabiała w solarium przez wakacje to przychodził CODZIENNIE do solarium gość (młody) który nie miał na jedzenie ale na solarium i owszem ;-) :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niektorzy to na serio przesadzaja z tym słoncem! moj brat ktoregos roku tak miał- MASAKRA! wygladał jak mulat ale dkla niego cały czas było za mało. Potem troche zmadrzał... Dzis miałam isc do dentysty ale nie mam kaski. A nastrajałam sie na ta wizyte cały miesiac! teraz poczekam nastepny miesiac. Chyba ze zab sie odezwie to pojde predzej... Boicie sie debntysty? ja strasznie!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja się tak boję, że od lutego idę się zapisać ;) senna się zrobiłam kurczę, na szczęście chmurki przyszły i jest ciut chłodniej, może dziś droga powortna nie będzie tak męcząca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×