Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ktoś chce :D ale jak mam ci podać maila ? :D tu nie podam bo mam nazwisko w adresie :D chyba że spróbuj na myszorek-78@o2.pl - może jeszcze działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - pokazywało, że jest jakiś wpis z 14:12, a tu go nie ma. Jest tylko 14:05 a potem 14:24 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja wyślę zdjęcia do Laurki, a Ona porozsyła dalej, no chyba, że mi smsem wyślesz adres mailowy. No i ile chcesz tych zdjęć Myszorek - wszystkie, które wybiorę ? :-) To będzie ich z 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kropeczko powracająca znad morza :-) trzeba było kremik z filtrem używać , ale to się tak mówi ja niby taki mam a mój mały w nocy piszczał,że go plecki bolą :-( ja też chcę zdjęcia- może być 6 obys na nich była :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się - na wszystkich jestem tylko ja ;-) :-D Jak sie przypatrzycie, to zobaczycie nawet to \"pharatane\" czoło. Rybko, ja używałam kremów z filtrami - nie jestem \"dsamobójcą\" ;-) ;-) No więc pierwsza partia z firmowej skrzynki idzie do Rybki i Myszorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dwa pierwsze zdjęcia Wam wysłałam - piszcie, czy doszły, bo może są za ciężkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, czoło Ci spuchło? Matko boska, to Ty jak frankensztajn musiałaś biedna chodzić. Jak nie dostanę zdjęć, to się pogniewam, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, jedno zdjęcie jest ze spuchniętym czołem - sama ocenisz, czy już wyglądałam jak frankensztain, czy tylko się zbiżyłam do jego wyglądu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka masz rozpuszczone włosy przy takiej temperaturze i żyjesz? ze mnie by się lało po plecach :D ja swoje w sobotę rozpuściłam dopiero po 18 :D już kojarzę ulicę Mariacką, zawsze się w nią zaplączę jak szukam wc :D też mam tam fotki jak się wgapiam w jakieś błyskotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, kto jak kto, ale Ty wybredniuchu, to musisz powiedzieć, czy i ile chcesz, bo raz już narzekałaś, że tylko ja na tych zdjęciach i ja jestem ;-) :-D :-P To się teraz pytam. Jak chcesz, to proszę bardzo, zaraz zacznę i do Ciebie wysyłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja mam milion zdjęć w związanych włosach, a przecież je ciągle hoduje - to rozpuszczenie, to poświęcenie dla zdjęć :-D Normalnie to w kucyku i czpce latałam. Mam zdjęcia od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że tak :D ale masz też jakieś długawe spodnie, szok :D chyba tylko ja w tym towrzystwie naprawdę cierpię przez upały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, te spodnie mają bardzo przewiewny materiał, i kończą sie tuż nad kolanem :-) Zdjęcie się kończy tak, że wygląda, jakby to były długie, grube spodnie, a było mi w nich ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko mam już zdjęcia od CIebie. Twój fotograf tio jakieś artystyczne zacięcie ma ;-) najbardziej podoba mi się to na tle różowych kwiatków - śliczne acha ! włosy jak najbardziej widać ,że są jaśniejsze :-) mówisz,że od słońca tak jaśnieją :-) ?? też się zastanawiałam nad tym jak Ty wytrzymywałaś w te upały nie dość że rozpuszczone włosy to jeszcze długie spodnie :-) myślałam że w krótkich porciętach biegałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobijaj mnie. ja siedzę cała mokra, lepię się. wywiesiam sobie starą mapę w oknie bo żaluzje nie są szczelne. a jeszcze mnie czeka półtorej godziny w środkach komunikacji miejskiej 😭 i na deser dentysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, ja nie wiem, może ślepa jestem, czy co, ale nie widze Twojego adresu, może Myszorek będzie tak miły, i mi smsem wyśle ?? Jeszcze jedno mi zostało zdjęcie dla Was kobiety :-) Rybko - no fotograf jest git :-D Już mi obiecał, że ślubne fotki mi porobi - ale sama na nich będe w takim razie ;-) ogólnie to pewnie, że latałam, w krótkiej spódnicy, ale do zdjęcia sie człowiek \"wystroił\", i założył na wyprawę do miasta lepsze rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jest zimno - :-o Nawiew w pracy działa, ale jak byłam na dworze, to myślałam, że padnę 😠 Od czwartku ma być dopiero chłodniej w Wawie. Rybko, nie wiem, czy to od słońca, bo w sumie w czapce więcej chodziłam, ale fakt faktem, że mam znacznie jaśniejsze włosy, które mi się strasznie podobają, i już sie nie mogę doczekac, kiedy pozbędę sie tych wstrętnych odrostów. Laurka, zazdroszcze Ci tego prysznicowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka podziel się tym prysznicem ;-) włąsnie negocjuję z szefem karnet na basen :-) ale mi się chce popływać :-) chyba dobry nick wybrałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam opłacany przez firmę karnet na basen - ani razu jeszcze nie byłam :-o LENISTWO 😭 Ufff wszystkie spodnie Wam już wysłałam ! Do Halinki nic nie poszło, bo nadal nie mam Jej maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, Myszorek, ja jak tak patrze na Twoje zdjęcia, to \"zazdrość mnie zżera\" o Twoje włosy ;-) I już nie podobają mi się moje - znowu chce czarne ;-) Musze sie uspokoić, i nie dać ponieść emocjom. A poza tym, Ty jesteś podobna do tej aktorki, co grała w wyznanizh gejszy - czy Ty nie masz jakichś japońsko - chińskich korzeni ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam niestety :D ale fakt, jak byłam młodsza, miałam dłuższe włoski i wyjeżdżałam gdzieś to dzieciaki wołały na mnie \"skośnooka\" ;) teraz tylko w rodzinie czasem mnie od japoneczki \"wyzwą\" bo z biegiem lat rysy się wyostrzają i już tak tego nie widać :D a jeśli zazdrościsz koloru to polecam Loreala :D odcień M1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×