Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a ja też do wyjazdu się szykuję :-) jutro rankiem wyruszam do Stolicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie gdzieś jadą. Ja chyba na rowerze gdzieś pojade ;) Chociaż zauważyłam, że moja gazela chyba sie rozpada. TrZeszczy, piszczy i boje się, że do końca sezonu nie wytrzyma! 😭 Obiadu tez nie mam. Moze Pajączka na miasto gdzieś wyciągne, tylko mieliśmy oszczędzać. Pomyśle jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czwartku dziewczyny :-) i bawcie się jutro dobrze żebym miała co czytać przy porannej kawce w czwartek :-) ;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popłakałam sobie 😭 przy \"stalowych magnoliach\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wyciągnęłam męża na dworzec pkp i kupiłam bilet do wawy na czwartek rano :classic_cool: urlop mam jeszcze co prawda nie podpisany..ale cóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko ja nie płaczę:) Raczej jestem wesołą osobą:) Jutro zajrze dopiero popołudniu, wstaję o 5:30 i dfo 15 będę zajęta, a potem mam zamiar narwać z łubianke truskawek - póki jeszcze są i wrzucić do zamrażalnika - zawsze parę torebek będzie na zime. Idę spać - w sumie to powinnam sie wkońcu rozpakować i posprzątac, ale dziś chyba sobie daruję - jak mieszkałam w Łodzi to bardziej dbałam o takie rzeczy jak sprzątanie gotowanie itd. A w domu u rodziców ogrania mnie lenistwo i w sumie zabieram się za takie czynności jak I. ma przyjechać. Ale nie myślcie że jestem brudas - do tego mi brakuje - hehehe. Dobra dopijam sok pomidorowy i idę lulu:) Udanej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: ząbel lepiej, czuję już tylko dziąsło. grzecznie łykam antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja dzis mam takiego nerwa, że najchętniej bym coś rozwaliła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ co Cię tak wnerwia Molus? tak sobie własnie pomyślałam że niezła pogoda się Kropce nad morzem trafiła szczęściara z niej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Belluś ta moja robota! nie moge sie skupić od tego upału i mi się tak wszystko miesza, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam się na dłużej :D urlop podpisany :classic_cool: może zajrzę z kompa braciszka, jeśli nie to do poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pacz, Lauri, jakiego Ty masz na mje nosa, wchodzę na kafe, a tu topik na samej górze :D :classic_cool: Ty to mje jednak kochasz silnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) wróciłam z Wawki a tu 1 strona do poczytnia??? rozumiem ,że upał był za duży wczoraj na pisanie :-) Myszorka nie ma, Kropeczka nad morzem, Laurka z mężem urlopuje czy ktoś tu zajrzy dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziś dzień pocałunku - czy wiecie,że 1 pocałunek to spalone 52 kalorie ? :-) Mój urlop też się zbliża wielkimi krokami :-) uważacie,że jaki kolor lepiej pasuje do pomarańczowego ( odcień rudy) granat czy czarny ? mam pomarańczową spódniczkę i dobieram właśnie bluzkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Rybko ja uważam że lepiej pasuje czarny ale najlepiej zestawić z tym i z tym kolorem i porównać Moluś jakaś impreza będzie z okazji 3 rocznicy? No i w dzień pocałunku macie rocznicę. hoho będzie się działo ;-) ja na urlop jadę 21 lipca :classic_cool: już nie mogę się doczekać Halynka dzięki za info o całuśnym dniu trzeba to jakoś wykorzystać całusy dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 (6x51 kcal =306 kcal to moge zjeść pizze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bellus za podpowiedź - jadę na zakupy :-) mówisz ,że faktycznie tak to wyjdzie z tą pizza ? to bardzo dobra wiadomość :-) ;-) Moluś rocznica w całuśny dzień - nic tylko tracić te kalorie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale fajnie sie złożyło-hehe. Wykorzystam Pajączka dziś na maksa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała dopiero od wrzesnia. 20VII odstawiam tablety, czekam na @ a potem do dzieła. Musze jeszcze po skoczyc do Poznania do lekarza na kontrole. Jejciu ja urlop dopiero w połowei sierpnia! Chyba sie nie doczekam! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×