Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Belluś, no coś Ty, będzie Ci się chciało siedzieć na necie, przy urlopowych atrakcjach ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzieć nie tylko zaglądać czasem trzeba od upałów odpocząc w klimatyzowanej kafejce :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo żyję. flaki mnie bolą 😭 rano zmiast do pracy podretałam do lekarza. prawie cała noc w łazience, zatrucie nie odpuszcza. ku.wa jak mi już żal tego jutrzejszego weselnego żarcia 😭 po lekarzu pospałam jeszcze 2 h, ale coś za mało widzę. idę po 2go sucharka (ostatniego bo już czuję że żoładek prawie pełen 😭 ), pomoczę w herbacie bo mi się absolutnie niczym nie chce ruszać :D i idę pod prysznic. i się dopakować. wyjad ok. 17stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała :-D Widzę, że warta sie zmienia, Ty przyjechałaś, Bella pojechała. Myszorek biedaku, czym Ty sie zatrułaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała opowiadaj jak było, dawaj fotkę jakąś. wycieczki były? Kropka nie jeb zby wiele w upały więc podejrzewam, że lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Śmiała - opowiadaj :-D Myszorek, jak sie można zatruć lodem ? I to wyjętym prosto z opakowania ? Bo to był big milk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kropka jak to jak. najlepszym przykładem może być salmonella :D ale tej nie mam :D poza tym skąd mam wiedzieć czy lód nie był ponownie zamrożony na przykład. to wystarczy ;) ja tego dnia jadłam zdaje się loda w czekoladzie więc być może ona. nie wiem, ale nic innego do głowy mi nie przychodzi, bo nie podjerzewam kanapki z serem na śniadanie i serka wiejskiego po południu - zwłaszcza,że 3 inne opakowania zjadł mój mąż i jest zdrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam na wycieczkach bo do kapadocji to naewet nie wiem jak dlugo trezba by bylo jechac a pamukale byly, jednodniowa ale wyjazd o 5 rano powrot o 23, a poniewaz bylam z dzieckiem to nie mialo to sensu calymi dniami tylek moczylam w basenie i tyle moich opowiesci:-D zdjecia beda ale trzeba przewalic z aparatu na kompa kupilam sobie 2 pierscionki i kolczyki (wlasciwie wajcha mi kupil) ogolnie podobalo mi sie w turcji, piekne krajobrazy, duzo starozytnych zabytkow (co mnie odrobine zaskoczylo) cudowne rosliny, jedzenie super takie jakie akurat lubie, a turcy bardzo upejmi wcale nie az tacy nachalni z tymi zakupami i dwa razy mielismy okazje doswiadczyc ich uczciwosci co rowniez wpłynelo na pozytywne o nich mniemanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wiesz, zawsze myślałam, że takie lady w szczelnie zapakowanej folijce, to są tak sztuczne, że nie ma sie czym tam w nich zatruć. Tym bardziej salmonellą, bo zawsze mi sie wydaje, że to nie mleko jest, a tym bardziej nie jajka, tylko coś \"mlekopodobnego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jajka są raczej składnikiem lodów :D przynajmniej tak kojarzę :D wykąpałam się, ale wciąż łaże jak ślimak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wliczałam mleko do składników lodów, ale może i jedno i drugie ? Jak jajka i mleko to też nie ma znaczenia, bo ja to widze tak, że oni wszystko w proszku wrzucają, wlewają lody, zamrażają, i lód gotowy :-) A sproszkowanym jedzeniem to jakoś tak chyba trudno sie zatruć. A co Ci lekarz powiedział, co przepisał. Wow, Śmiała - cały tydzień w basenie ? :-D A miałaś tam plażę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam \"milion lat temu\" na Rodos, to ludzie, których poznaliśmy też woleli basen, i my trochę z nimi nad tym basenem siedzieliśmy. Ale ogólnie to wolę plażę, nawet z małych kamyków. Ale basen ma jeden wielki plus - woda w basenie jest słodka, i nie wysusza skóry, a jak ja lubię pływać, to najczęściej pływałam w basenie, a opalałam, nad morzem Boże, jak mi sie przypomną te czasy, to normalnie \"usycham z tęsknoty\" - ale by sobie człowiek wyjechał gdzieś w ciepłe kraje. Nie no teraz marudze, bo akurat w tym roku i w Polsce jest ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiała nr gg już poszedł oczywiście na twoje konto tlenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha Laurita, \"poleciałaś\" na to czerwone porshe :-D Ach ci mężczyźni, od małego tacy podrywacze :-D Jakie sandałki, jaką spódnice, bluzkę - napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja wiem, czy bym poleciała ?? Nie lubie porszaków. Za to jakby mnie na lexusa podrywał, to bez zastanowienia bym nową panią w przedszkolu została. Laurka, Ty to umiesz zakupy robic :-D Wszystkie rzeczy do siebie pasują - masz strój. Ja jak coś kupię to zawsze coś \"od czapy\" - wszystko mam w innym kolorze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez stokrotki
to nie ten sam topik :-( Najsmieszniejsza babka.Kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu ja tu ja
hello baby tesknicie? 🖐️ ja wlasnie czekam na autobus, wiec zagladam na chwile wajcha zaglada mi przez ramie wiec zadnych pikantnych szczegolow Wam nie zdradze ;-) wracam juz niedlugo :-D :-D:-D ;-) belinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mo moja olapenizna schodzi duuzymi płatami skóry- smiesznie wygladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem po weekendzie wypoczęta:) W sumie to robiłam za kierowcę - ale wkońcu się poopalałam i popływałam tą swoją łamaną żabką. I normalnie było faJNIE:) Ale nastał nowy tydzien i trza się brać za szukanie pracy - dziś Wyborcza do przejrzenia - hehehe i robienie innych rzeczy:) W sobotę spotkałam koleżankę z która pracowałam w TPSA w Skierniewicach i. ... okazało się ze kierowniczka mnie zwolniła bo musiała wsadzić kogoś swojego na moje miejsce. Wredna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 😘 Widzę, że w temacie opalania jesteście - to ja też dorzucę swoje 3 grosze - po moim intensywnym opalaniu teraz mi skóra tak schodzi, że mam normalnie białe nogi, bo tyle tej skóry ! Nie zwracam w sumie na to uwagi, bo to pod ubraniem jest, a co ja mogę zrobić innego niż piling i nawilżanie skóry ? Nic, musi się złuszczyć, więc sobie poczekam. W weekend byłam na \"Piratach z Karaibów\" II części - świetny - lepszy niż pierwsza część :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×