Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Moja pupka okej, teraz pod biustem się podpiekłam odrobinę, ale posmarowana teraz byłam, więc swądu palonej skóry nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to w ogólnie opalać się nie moge i najlepiej jak bym po dworzu tez nie xhodziła tylko siedziała w chłodnym miejscu - tak powiedział mi p. doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Moluś, nie możesz się tak opalaś, jak ostatnio. W weekend byłam u rodziców Wajchy na ich działce - rany, ale gorąco było !!! Musiałam się wodą z węża polewać. Osobiście to mam już dosyć tych upałów :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście są męczące te upały, ale wiecie co, ja już chyba wolę to, niż te mrozy, które były zimą, lazłam na przystanek, pod nosem mi zamarzało, ręce zgrabiałe mimo rękawiczek, śniegu po pas, że nie można było iść, okropieństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się specjalnie nie opalałam! poprostu łaziłam, siedziałam i tak mnie wzieło. Nawet nie czułam bo wiaterek był i o ! tak wyszło. Ja też mam dość! chociaz dzś chłodniej u mnie i niebo pokryte chmurami :) A w niedziele mam 1 rocznice ślubu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam Wy to od razu po skrajnościach lecicie :-p Czy ja mówię, że chcę taką zimę, jak w tym roku ?? Ja po prostu bym chciała żeby było 25 stopni, zamiast 32. Nadinterpretacja, moje Panie, nadinterpretacja ;-) Halinka, Ty to masz wakacje do 30 września, tak ? Gdzieś planujesz pojechać, w ramach wypoczynku ? Góry, morze ? Coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to pierwsza rocznica, to chyba papierowa jest :-D Czy jakoś tak - gratuluję :-) 🌼 Ja za niedługo, to będę miała 1 rok do ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty, Kropcia, nie jadę nigdzie, szukam patrona i szukam pracy, im wcześniej się za to wezmę, tym większy mam wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, \"wakacje\" rzeczywiście mam do końca września, zajęcia na aplikacji od października się zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurita, to Ty cały czas byś chciała, zeby było tak gorąco ?? Ciągle 30 stopni ? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffff, Laurka :D:D:D będziesz do mnie przyjeżdżać na szejki? :D no Kropcia, najchętniej to jako prawniczka-aplikantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz ? Że Halina będzie miała takie małe ambicje w stosunku do wykształcenia :-) Halik, no powiedz gdzie składasz CV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolę telemarketera - zupełnie inne warunki pracy, inne doświadczenie, no i inna, lepsza ścieżka kariery :-) W Makdonaldzie wolałabym nie pracować, a jako telemarketer sie przepracowało ok. 6 mies. Aha, i więcej płaca telemarketerom :-) Halina, chcą Cie już w którymś Maku ? :-D A to będzie warszawski Mak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chcę Hakinkę odwiedzić :-D :-D O ile to w Warszawie będzie. Ciekawe ile czasu tam wytrzyma, bo tam o ile wiem jest duża rotacja - ciekawe czy dlatego, że tak ciężko, czy dlatego, że pensja jest jednak bardzo mała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile Halik czekasz na respons ? Dawno swoje CV powysyłałaś ? No i powiedz mi w końcu, czy Ty w Warszawie chcesz pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha no widzisz Laurka, ja w tym samym niecnym planie darmowego żarcia, pytałam się Jej czy ten Mak to w Wawie będzie :-D :-D A Mysza to jest na urlopie ?? A czy Rybka to nie powinna już dzisiaj wrócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Kropcia, do W-wy, jak już ta apl. w W-wie, to przecież nie będę jeździć w tę i nazad ;) ostatnio miałam trochę przerwy w wysyłaniu cv, przez tę dziką radość i chlanie, ale teraz się zabieram do roboty :D Laurita, ja Ci postawię, a potem mi z pensji pojadą, a żreć coś trzeba :D chyba że frytki będę podjadać służbowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nici z darmowego żarcia :-o ;-) Halik, mi się wydaje, że pracownikom przysługuje jakiś Macdonaldowy obiad, po przepracowaniu iluś tam godzin w ciągu dnia. Tak jest w Pizzy Hut, to pewnie i w Maku też :-) Nie będziesz musiała frytek podkradać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik ale cię dziewczyny pocieszają - hehehe. ja Ci powiem tak, Ty wogóle nie myśl o pracy w Maku tylko szukaj czegoś normalnego \"szukaj a znajdziesz\" Rybka chyba ma dokońca miesiąca urlop - podkreślam CHYBA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać mi sie coś chce, chyba sie położę na godzinę - do Stolicy i tak jadę dopiero o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-D sezon ogorkowy na naszej kafe w pelni:-) osob malo, u mnie na liscie gg nikogusienko!! ja tez siedze sama w pokoju, troche pracuje i ucze sie przy okazji ;-) alez ty halinka zdyscyplinowana osoba jestes!! tylko pozazdroscic, mnie by sie chorobcia przydalo jutro mam zamiar przyslac wam troche z djec z moich wakacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, myślałam, że podczas mojego spotkania przybyło tu wypowiedzi - ale puchy ! A mam do Was \"sprawę\" = pogadałabym na pewnien temat - ale nie wiem, czy jesteście. Zgłoście się, jak możecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×