Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość amelia-c
chimera tez juz nie moge sie doczekac dzieciaczka ale zima zawsze szybko mi leci tylko mysle jak bede z tym duzym brzuszkiem wyglądać ;) i jakos na razie nie miesci mi sie to w glowie,juz zrobił sie ciut wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro
Witam wszystkie Majóweczki, Ja mam termin na 25 maja :) Wspaniale jest pogadać z kimś, kto w tej chwili ma takie same przeżycia. Z chęcią przyłączam się do tego wątku :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro
A czy którejś z Was już powiększył się brzuszek??? Ja w 9 tygodniu zostałam z jedną parą spodni :) - w innych nie siadam! Czy to możliwe że już??? I czy ma to związek z tym ,że po drobniejszych kobietkach szybciej widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brzuszek mi się powiększył i chyba pupa się jakoś zmieniła. Dziwne ale przytyłam 1 kg a czuję sie jakby przytylo mnie ze 3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Efciak spróbuj sie do nas odezwac czasami jak juz sie przeprowadzisz, moze ktos z rodziny ma internet, albo czasmi do kafejki, nie czytaj bo nie dasz rady ale napisz co u Ciebie. -ladybird- wydaje mi sie ze ta kawa to chyba ma cos wspólnego z praca jelit, wypij goraca herbate i zobacz czy tez tak jest, jesli nie to już nie wiem. Ja kawy nie pije wiec nie moge Ci pomóc ognicha jesli masz mozliwosc zeby do konca ciazy ciagnac na l4 to tak bardziej Ci sie oplaca, zawsze jakies pieniazki ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg...................???? Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................?????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg...................???? Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................?????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? Doro....................25.05.06......................????..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro
Majóweczko, dopisz mi (na razie hehehe) 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Mój brzuszek już się też pojawił fajne uczucie całe życie zastanowiałam się jak to będzie nosić taki brzuszek. Ale na razie dopinam dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Doro nie martw się że rośnie ci brzuszek ja jestem w 11/12 tyg a wyglądam na dużo więcej, ale najważniejsze że byłam wczoraj u gin i wszystko jest ok maciczka rośnie niestety usg mam dopiero za 10 dni już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_23 ----->Brzuszek jest absolutnie piękny, tylko to chyba najgorszy okres - z jednej strony za późno na dotychczasowe ciuszki, a z drugiej za wcześnie na ciążowe :) Już chciałabym mieć większy brzuszek hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Pyski25.Ale czy nie ma tak że przebywając na url. wych.musiałabym wrócić choćby na jeden dzien do pracy aby z powrotem otrzymać pensję? bo cos takiego kiedyś obilo mi się o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też mam już ochote na wiekszy brzuszek ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................?????...................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06.....................???..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko, byłam wczoraj na usg. Moja dzidzia ma już 12 tygodni i ma 5 cm długości:)na usg byłam razem z mężem i widzeiliśmy jak nasza niusia macha rączkami, robi fikołki i się wygina byłam zachwycona :) Cudowny widok:). Ja czuję się bardzo dobrze nie wymiotuje, kwitnę, brzusio bardzo delikatnie się powiększył, wszystkie ciuchy są na mnie dobre:)...jeszcze.Poza tym nie przytyłam i kolejną wizytę mam 28.10.Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Beatelko, super ze Twoje malenstwo jest takie ruchliwe, od razu widać, ze pełne życia. Ja na USG ide za dwa tygodnie. Już sie nie moge doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
witam nowa majoweczke -Doro :) u mnie na razie nie widac ,że jestem w ciązy ,bo nie przybyło mi dużo - Majóweczko -dopisz 0,5 kilo... bez ubranka brzuszek okraglutki,że hoho..ale spodnie wciąz dobre ; no i piersi sie powiekszyly z b na c... ostatnio wieczorami czuje sie nie najlepiej ,mdli mnie i jestem zawsze śpiaca i łatwo mne zirytować....ech nie wiem jak to wytrzyma mój mężuś...czy u was tez pojawiły sie humory i zmęczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatelka, a czuć coś że bejbik się rusza? jestemy mniejwięcej na tym samym etapie????????????? a tak wogóle to kiedy można poczuć pierwszy ruch bejbika? Już nie umiem się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
hmmm jakos pustawo tu,zaglądam ,zagladam i nic....cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek juz calkiem spory. Tak na prawde w zadne spodnie sie nie mieszcze i juz dwie pary nowych musialam sobie sprawic. Wygladam na 16ty a nie 12ty tydzien. Lekarz nie mial zastrzezen wiec sie nie martwie. A duzy brzuszek jest sliczny, bardzo sie z niego ciesze. Majówko przybylo mi kolejne 100g. ciesze sie ze tak niewiele. Jeszcze czas na tycie. Na kolejne usg ide dopiero za jakies 2 miesiace :( mam nadzieje ze juz wtedy poznamy plec malenstwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny byłam u lekarza i ważyłam się mierzyłam itd :) myślałam że wpiszę tu + ileś kilo a tu zaskoczenie -2,5 do tabelki szok normalnie w 3 tyg tyle schudłam wyniki lekarz powiedział, że ujdą ... poza tym ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam amelia ja mam takie humory, ze dziwie sie mezowi ,ze sie jeszcze nie wyprowadzil. -chimera pierwsze ruchy bedziemy czuly dopiero około 20 tygodnia, te co już w drugiej ciazy ok 18, ale moze być 2 tygodnie wczesniej niż pózniej ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................0,5kg.................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................????..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki. Przyyło mi się :) i wymioty sie pojawiły :( ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................0,5kg.................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................0kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ja tez mam już 1 kg do przodu, jeśli mozecie to proszę dopiszcie. Nudności mam nadal i mam wrażenie, ze tak zostanie już do końca zycia :( Ruchy pojawiaja sie dopiero w 20 tygodniu Wiec musimy jeszcze troszke poczekać niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06...................????...................???? amelia-c................05.05.06....................0,5kg.................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................????.................????? Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06......................???..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
Rosiczka ,mówisz 12 tydzień....mamy ten sam termin,a mi ciagle coś z tymi tygodniami się myli,teraz myślałam ,że 10 czy 11 sie zaczął,juz sama nie wiem ale skoro mówisz ,że 12 to tak musi być ;),tylko ,że jeśli 11 i któryś tam dzień ,to juz liczysz jak 12 ? ech...najbliższa wizyte mam na 7 listopada i miało nie byc usg ale przypre doktorka do muru...;) musze wiedziec dokladnie który to w koncu tydzień (bo ostatnio miał jeszcze wątpliwości,ale termin ustalił na 5 maj,(ale mówił ,że albo9 albo8-to bylo 2 tygodnie temu)...i możliwe ,że juz płeć bedzie widać ?jak myslicie ?bo mi sie wydaje ,że za wczesnie ....chociaż ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis widzielismy Naszego Maluszka :):):) Pawełek był zachwycony, odkąd Go zobaczył to tak się klei :) Jest kochaniutki ostatnio. Stwierdził ze jestem milsza niz przed ciążą :) Poza tym dobrze, przestałam narzekać. Lekarz nie powiedział niestety ani który tydzień, ani kiedy termin, wiec polegam na własnych wyliczeniach. W ogóle śmieszny ten doktorek :) Ale na szczęście wszystko bez zarzutu :) Dziewczyny na zdjęciu ( które stoi już w ramce na półce) jest taki wymiar 8cm. Czy dobrze się domyślam : jest to wymiar pęcherzyka? Może któraś z Was wie co oznacza to wszystko na zdjęciu usg, te skróty i oznaczenia? Jesli tak to bardzo proszę o wskazówki jak to czytać. Pozdrawiam i przesyłam buziolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona28
Cześc mamusie! Dołączam dopiero dzisiaj, chociaz rozpocząl się 10 tydzień życia naszej małej Julci :) Razem bedzie latwiej!!! Mój termin wypada 7 maja. Od miesiaca leże, bo mam krwiaka i plamię, ale jestem dobrej myśli!!!! Jutro ide do lekarza i zobacze Julkę!!!!! Już nie mogę się doczekac, chociaz przezywam pewien niepokój! Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×