Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

dziewczyny... zajrzałam do Was, poczytałam i ryczę. tak bardzo Wam zazdroszczę, tak strasznie mnie ściska w sercu. trzymajcie się dzielnie wszystkie!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
monio pozdrawiam cię w imieniu majoweczek.trzymaj sie.uszy do gory.!!! napewno wszystko sie uloży.dużo zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Mój brzuszek zaczyna się pojawiać coraz ciaśniej mi w spodaniach tak poza tym czuję się świetnie i apetyt wraca. Pozdrowienia dla przyszłych mam i ich brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki, długo mnie nie było na forum, ale byłam straszliwie zajęta w pracy. Teraz zrobiło sie trochę luźniej, więc piszę, że u mnie też apetyt nie najgorszy, nie mam większych dolegliwości i w poniedziałek idę wkońcu na kompleksowe badania zalecone... 3majcie się ciepło, bo chłodne dni mamy... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
witajcie majóweczki! bardzo dawno sie nie odzywałam, ale codziennie czytam! czytam takze majóweczki z 2005, super! narazie nie mam ani czasu , ani siły pisac. Mecza mnie dalej mdłosci, mega mdłosci!!! co do obwodu w pasie, to jestem ( chyba raczej byłam) bardzo szczupła , niska i niewiele waze ( wazyłam).Tez oczywiscie nie mieszcze sie w prawie zadne spodnie, koszulki. Zawsze nosiłam wszystko dopasowane, malutkie, wiec zostało mi kilka ciuchow , ktore moge jeszcze załozyc. W zeszły piątek byłam na zakupach, kupiłam spodnie, dresy welurowe, wieksza kamizelke, ale to pewnie tez na długo nie wystarczy!!! bo oczywiscie kupiłam w sam raz, zapomniałam ze sie powiekszam!!! buziaki !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja tez sie mało odzywam ale zawsze jestem na bieżąco w topicu, u mnie wszystko ok brzuszek rośnie niemiłosiernie szybko mam juz tylko jedną parę spodni muszę w końcu pójść na zakupy ale czekam do usg chcę być pewna że wszystko z dzidzia dobrze pozdrawiam wszystkie mamusie w domu i w pracy buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. No dzisiaj to sie już czuje super. Musze pamietac, zeby przed wyjsciem zjesc porzadne sniadanie, wtedy jestem w stanie zniesc tłok w metrze.:( Ja mierze obwód brzucha na wysokości pepka. Tzn mierzylam zanim zgubilam miarke, bo teraz nie mam pojecia jaki mam obwod, widze,że troszke sie zwiekszyl. MONIO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
witam was dziewczyny, fajnie się was czyta, ja mam termin 20 maja, czuję, że będzie chłopiec, ale to tylko moje przypuszczenia, cieszę się ogromnie, ostani miesiąc byl dla mnie troszkę stresujący, bo organizowaliśmy ślub i wesele któy odbędzie się 29 października, mam 30 lat i chciałabym z wami rozmawiac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
własciwie to mam 29 lat, sama nie wiem z kad mi się ta 30 wzięla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolayna. Miło Cię przywitać. Ja mam termin na 4 maja i też 29 października idę na wesele tyle że do przyszłej szwagierki która ma termin na 27 maja. Nieźle zakręcone. Zyczę Ci udanej zabawy i przede wszystkim najlepszego na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Coraz bardziej uświadamiam sobie że za kilka miesięcy pojawi się na świecie te malutkie cudo. Prawie codziennie mi się śni. A mój brzuch! Już widać że jestem w ciąży i bardzo się z tego cieszę, ale zaczyna mi się robić ciężko – szczególnie pod wieczór. Witam nową Majóweczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Widzę że wszędzie albo śluby albo kobiety w ciązy. U nas też ten rok obfituje w śluby i dzieci. I dobrze tak powinno być. Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam i żon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
witam ,u mnie nastroje nie ulegaja poprawie,i już nie mogę doczekać sie drugiego trymestru ,bo ponoć humory miną...brzuszek juz coraz większy,ale spodnie jak na razie dobre ladybird możesz dopisać do tabelki cm w pasie 77... a waga już 1 kg na plusie,dzięki czytając wasze wypowiedzi o dzidziach fikających na monitorze u gina ,coraz bardziej nie moge doczekać się mojej kolejnej wizyty ,a to dopiero 7 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysykie przyszle mamy! Jestem w 8tc ,termin mam na 30 maja. Mieszkam w Tychach czy jest ktos z tego miasta i ma termin na maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
część dziewczyny.mam do was prośbę ...ostatnio mój gin. powiedział mi żebym se kupiła witaminki dla kobiet w ciąży. zaproponował 4 pozycje i kazał żebym se wybrała.1.MATERNA, 2.FEMINATAL 3.CENTRUM 4.MULTITABS/ wiem że tak szczególnie to chodzi o zawartość jodu, którego brakuje w pożywieniu. a wy jakie witaminki bierzecie? pomóżcie.czekam na wasze opinie.bardzo cenne dla mnie i mojej dzidzi.a propo dziwnie utwierdza się we mnie przekonanie że to chłopczyk będzie ,chociaż córcia by była słodka także...pozdrawiam majóweczki.odezwijcie się szybko.muszę se kupić już niedługo te witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ja narazie nie biorę żadnych witamin bo mam bardzo dobre wyniki i gin powiedziała że nie ma potrzeby ale wspominała coś o tej pierwszej i drugiej pozycji którą wymieniłaś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka ja biorę od tego tygodnia feminatal N, wcześniej tylko Folik, wg zalecen gina. Dobra jest Materna, ale strasznie droga, bo za cenę 30 zł masz albo 30 szt.tabletek Matreny, albo 60 szt. Feminatalu N, a skład bardzo podobny. Są to suplementy polecane kobbietom w ciąży (jod mają), a Centrum i Multitabsy też są ok,ale chyba zawierają mniej dawek tych witamin, które są kobietom w ciąży szczególnie potrzebne, tylko takie ogólne dawki. Poczytaj sobie wszystkie składy poszczególnych witamin, może to Ci cos pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka anuska25 >> biore Prenatal Classic - jest calkiem niezly, ma przede wszystkim duzo kwasu foliowego, a to jest w pierwszym trymestrez jeden z wazniejszych skladnikow :) i te witaminki zmniejszaja mdlosci :) i cena nie jest wysoka 30 tabletek kosztuje okolo 18 zl. Wybralam je sama - a raczej MM, ale lekarz potwierdzil, ze dobry wybor :) Poza tym jak poczytalam ile musze dostarczyc malenstwu mikro i makro elementow, to stwierdzilam, ze z kuchni nie powinnam wychodzic w ogole, a moim najnowszym hobby powinno byc jedzenie, a tak na okraglo jesc sie przeciez nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird >> mialam podobna sytuacje, podpisywalam kolejna umowe, jak juz wiedzialam ze jestem w ciazy (od miesiaca), ale ze na poczatku lekarz nie chcial mi zalozyc karty ciazy, poza tym wczesniej leczylam sie na prolaktyne, to nie chcial mi niczego zbyt wczesniej obiecywac, wiec szefom tez nic nie mowilam... zeby nie zapeszyc... no i sie rozchorowalam, i poszlam na L4 i jak wrocilam tomialam mu powiedziec ale... szef powiedzial, ze wie (ciekawe skad, swoja droga) ze gratuluje, ze mam dbac o siebie i sie nie przemeczac, ajak sie okaze ze bede musiala isc na zwolnienie to prosil, zeby go wczesniej uprzedzic, to poszuka kogos na ten czas na moje miejsce :) no i mi ogromnie ulzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Uciekam już do domu dobrze że jutro sobota pośpię sobie trochę dłużej a później sprzątanie i obiadek. Życzę miłego weekendu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mało ruchu na topiku nawet ja sie nie udzielam. anuśka co do witaminek. Jeśli nie masz czasu zastanawiać sie nad dieta i jesz tak jak zawsze to zdecydowanie materna (tam jest najpelniejszy sklad) ale jezeli odzywiasz sie dobrze i dbasz o urozmaicona to feminatal, centrum i multitabs nie sa stworzone dla kobiet w ciazy wiec lepiej brac te typowe dla ciezarnych, czyli materne lub feminatal. (ja biore materne) Chce już wydebić to zwolnienie bo zle sie czuje jak rano jezdze do pracy. W metrze taki potworny scisk i jesze to ciagłe straszenie wybuchami. Wczoraj dopiero w pracy dowiedzialam sie ze jakies atrapy podłozyli, pewnie wtedy jak jechałam bo niedlugo poxniej zamkneli metro. JA CHCE URLOP, bo dostane zawału ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? michaśka74............29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? dziennikarka..........03.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06....................1kg..................77cm amelia-c................05.05.06....................0,5kg.................???? a_motylek..............07.05.06.....................????..................????? biedrona28.............07.05.06.....................???? ..................???? Kaasia...................???????????....................???...................????? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? julccia 27..............15.05.06.....................????...................????? Marta26...............12.05.06......................????..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? ewelka25...............15.05.06......................???...................???? Nona28.................17.05.06......................?????.................????? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? karolayna..............20.05.06.....................????..................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm abrusia.................23.05.06.....................????..................????? muszka27..............25.05.06.....................????..................????? Kinia25.................25.05.06......................???..................???? gaga26.................25,05.06...................-0,5kg..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? petra...................26.05.06.....................????..................????? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? kejsi....................30.05.06......................????..................????? aaguullaa..............30.05.06.......................????..................????? Jantar...................?????????.......................????..................????? Magda28................?????????.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!! Pozdrawiam gorące wszystkie mamy wpatrzone w swój brzuch :) Mi niestety dzisiaj nie chce się śmiać.... Znowu zaczęlam plamić (ciemnobrązowo) i to wcale nie troszkę :( :( :( A tak już się cieszyłam..... Boję się, bo uświadomilam sobie dzisiaj, że każdy dzień jest dla mnie wielką niewiadomą..... Majóweczka! Dzięki za dopisanie mnie do listy szczęśliwców :) Anuśka! Nic się nie martw, mój lekarz mówi, że ciąza to najlepsza dla nas terapia. sama widzisz wystarczyły 2 m-ce ciąży a ona zmniejszyla się o połowę-to mówi samo za siebie! Monio! Jeśli musisz to rycz, ale nie pogrążaj się w tym... chyba Cię troszkę rozumiem, bo ja cala drżę... Tymbardziej, że mogę już oglądać naszą malutką Julkę na filmie jak macha rączkami... wytrzej łzy, głowa do góry i pomyśl, że nic nie jest zależne od nas. Tak mialo być. Nie wiadomo dlaczego??? W kazdym razie my nie jesteśmy w stanie tego zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
aga 133 dzięki za przywitanie, milo mi sie zrobilo jak trafiłam na wasz topik, ciesze się, że możemy się dzielic przezyciami i opowiesciemi o naszych dzidziusiach jesli chodzi o Materne, to moja p.doktor powiedziała, ż enie zaleca bo sie tyje po niej a jod dopiero około 20 tygodnia ciązy, łykam folik i narazie nic mi nie zaleciła, martwie się tym, że tyje, ograniczam jedzenie, a przytyłam już 3 kg, martwie się, bo wystartowałam z wagi 70 kg i powinnam wage kontrolować, tylko jak, nie jem za dwoje jem normalnie a tyje, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolayna nie martw sie waga nie czas na to, jesc przeciez musisz, bo dzidziusia nie zaglodzisz, a odchudzac to sie bedziesz miała czas po porodzie. Tak sobie mysle, ze jak nam dzidzie dadza do wiwatu dniami i nocami to zaraz schudniemy. Ja mam tak ze jak jakiejs nocy nie przespie porzadnie to nastepnego dnia mam 1 kg do tyłu. Wiec kilka nocek i waga ciazowa mi zniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczyścilam troche tabelke, ale tylko z osób, ktore dawno sie nie odzywały, lub odezwały sie tylko raz. Przepraszam jesli kogoś uraziłam❤️ Jesli czytacie topik a niekoniecznie sie ujawniacie lub długo Was nie było dajcie znać to od razu wpisze Was spowrotem. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06....................1kg..................77cm amelia-c................05.05.06....................0,5kg.................???? biedrona28.............07.05.06.....................???? ..................???? Majoweczka...........09.05.06...................-2kg.................66cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? karolayna..............20.05.06.....................3kg..................????? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm gaga26.................25,05.06...................-0,5kg..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? aaguullaa..............30.05.06.......................????..................????? anuśka 25...............????????.......................-4kg.................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×