Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

🌼Witam, wczoraj byłam u lekarza, to juz 14 tc.Słyszałam bijące ❤️ mojej niusi:) takie urocze to było.Ogólnie czuję się dobrze, nie przytyłam, brzusio powiększa się , ale mieszczę się jeszcze w ciuchy, ale pewnie już niedługo.Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witajcie Majóweczki! Dawno nie pisałam, ale czytam post na bieżąco.Moja dzidzia rośnie i wszystko wraca do normy. Maleństwo ma już 61,4 mm.Wg czwartkowego usg miało 12 tygodni i 6 dni.Tzecie źródło potwierdziło termin 5 maja:).Niestety mieszkam w małym mieście i nie ma tu sprzętu do badania przezierności karkowej, więc jadę na kolejne usg 5 listopada.Chodzę do dwóch ginów.Badania robię w poradni K.Wszystko gratis nawet toxo.Prywatnie jeżdżę na konsultacje do lekarza, który pracuje na oddziale położoniczym szpitala, który był laureatem konkursu "Rodzić po ludzku".Tam też mam zamiar rodzić. Jeśli chodzi o samopoczucie to jest ok.Męczy mnie tylko 3,4-krotne wstawanie siusiu w nocy.Przez to nie śpię zbyt dobrze.O 21-ej jestem już senna, a potem ok.4 przerwa:(Mam nadzieję, że przejdzie mi to.Waga na razie stoi w miejscu.To mnie cieszy bo i tak jest imponująca:).Przybyło mi 4 cm w pasie i mam teraz 90 cm, więc to ja jestem na pierwszym miejscu w tabelce:D, ale co tam.Spodnie już cisną i rozglądam się za czym ciążowym.Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja znowu jestem przeziębiona, jak tylko się wykuruje łapię coś nowego na szczęście nie mam temperatury ale katar makabryczny i wogóle jak tak dalej będzie to całą ciążę przeleżę w łóżku, ale podobno teraz jest najgorszy okres dla kobiet w ciąży przełom jesień/zima. Może w zimie będzie lepiej mam tylko nadzieję że moja dzidzia przy tych przeziębieniach za bardzo nie ucierpi buziaczki dla wszystkich majóweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2
Biedrona ja nie wierzę w żadne przesądy, a że trochę tego jest to sobie poczytałam. W te głupoty WIERZY moja TEŚCIOWA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! U mnie wszystko ok. chociaż coraz częściej boli mnie gło9wa. Brzuszek bardzo się już uwidocznił w domu chodzę już w ogrodniczkach a dzisiaj w pracy jestem w dresach. Właśnie wysłałam zmówienie na spodrnie ciążowe i bluzkę. Jakoś muszę wyglądać w pracy. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuwiolka
Witam majowe Mamuśki :-) Widzę, że termin na 21 maja 2006 jest jeszcze wolny, więc z radością proszę o dopisanie do Waszego grona mnie i maleństwa. To już początek 12 tygodnia i za tydzień idę na pierwsze USG :-). Trochę późno, ale widocznie dlatego dopiero teraz mam iść, bo jak do tej pory wszystko przebiega bez zarzutu. Piersi bolą, nudności są, senność i zmęczenie w normie. Ale poza tym żadnych złych objawów. Mam nadzieję, że mimo skończenia już 30 lat nadal wszystko będzie tak wzorcowo przebiegać. Resztę danych do tabelki podam, jak znajdę centymetr :-) Pozdrawiam serdecznie Zuwiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Uciekam do domku. U nas jest piękna pogoda i idę zaraz na spacer dotlenić maluszka. Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam. Witam nowe majóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim przyszlym mamusiom. Ja niby mam termin na 5 czerwca ale nigdy nic nie wiadomo :) może mnie uwzględnicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anic 77 czy to musi być jakiś specjalny sprzęt żeby zbadać tą przyzierność karkową i w którym tygodniu to się robi. jestem już w 14 tc i w środę mam wizytę, już nie umiem się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Witam Majówki! Kończy mi się właśnie 13 tydzień, ale ten czas leci. W brzuszku powoli mi przybywa, a za 2 tygodnie ślub. Strasznie się tym wszystkim cieszę, tym bardziej, że w piątek byłam u ginekologa. Z naszym maleństwem wszystki dobrze, rośnie ślicznie, a jak wywijał rączkami i nóżkami:) Ze zdjęciem z USG biegałam po całej rodzinie i znajomych, taka jestem dumna. Jak już ustąpiły ten mdłości to czuję się naprawde dobrze i ciągkle sie uśmiecham, nawet weselem przestaje się przejmować. Pozdrawiam przyszłe mamy i tatusiów oczywiście też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
witam wszystkie mamusie. Dlugo sie nie odzywalam- to dlatego, ze niemialam dostepu do internetu. U mnie wszystko wporzadku. Wczoraj bylismy z mezem u pani doktor, ktora powiedziala, ze wszystko z dzidzi jest ok, a te krwawienie ktore mialam przy stosunku tez sie zdarza. Wczoraj nawet jak robila mi cytologie sytuacja sie powtorzyla. Ale jej zdaniem moja macica jest bardzo ukrwiona. Okazalo sie ze jestem juz 10/11 tydzien. Chyba jeszcze nieprzytylam- tylko zauwazylam ze gubie talie. Dziewczyny, a moze wy poradzicie mi cos na krwawienie dziasel??? Acha pani doktor zaproponowala mi jezeli chce badania prenetralne- co wy o tym myslicie. Bo ja slyszalam ze sa one niebezpieczne dla plodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ania 23 zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia Ci życze Zuwiolka i Paula witajcie w naszym gronie i WIELKIE GRATULACJE Paula moze Twoj dzidzius sie pospieszy i naprawde urodzisz w maju. _chimera sprzet do przeziernosci karku nie musi byc specjalny ale musi to być nowoczesne i dobrej jakosci USG, a w niektorych gabinetach sa stare modele ktore nie potrafia z taka dokladnoscia pokazac szerokosci karku. Kasika ja tez jak zrobiłam USG to biegałam po wszystkich i sie chwaliłam. Takie małe a cieszy :) Justka co do badan prenatalnych to sie dobrze zastanow. Dwa pytania ile masz lat i czy masz juz dzieci. Bo jesli masz 23 lata tak jak to wynika z opis to takie badania nie sa konieczne, powinno sie je robic jesli ma sie skonczone 35 lat. Jesli masz juz dzieci i sa zdrowe to tez nie ma sensu tych badan wykonywac. Badania prenatalne wiaza sie z ryzykiem poronienia (jest to co prawda tylko od 1 do 15% w zaleznosci od badania, ale mimo wszystko) Badania te maja sens tylko wtedy jesli masz skonczone 35 lat lub u Ciebie w rodzinie wystepowały jakies wady genetyczne. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? L.Rosa..................01.05.06....................????...................???? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? Kasika1.................03.05.06...................1kg...................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06....................0kg.................90cm(+4) amelia-c................05.05.06.....................1kg..................77cm anuśka 25.............05.05.06.....................-5kg.................????? biedrona28.............07.05.06.....................???? ..................???? Majoweczka...........09.05.06....................-1kg..................72cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? karolayna..............20.05.06.....................3kg..................????? Zuwiola.................21.05.06......................??.....................??? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm Kinia25.................23.05.06.....................????....................??? gaga26.................25,05.06...................-0,5kg..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? muszka27..............25.05.06.....................0kg..................74cm ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? aaguullaa..............30.05.06.......................????..................????? Paula24................05.06.06.......................???...................??? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka23
dzieki majoweczko za odpowiedz. Mam 22 lata i niebylo w mojej rodzinie zadnych chorob genetycznych w meza rowniez. Ja juz wsumie sie zastanowilam i uwazam podobnie- boje sie ryzyka. A jestem zdania co ma byc to bedzie i wierze ze moja dzidzia urodzi sie zdrowa wiec niepotrzebuje tego sprawdzac. A majoweczko co poradzisz na krwawiace dziasla???? Ja tez zycze wszystkim przyszlym mamusia zdrowia. Dbajmy o siebie bo ten okres jesienny jest bardzo dla nas zdradliwy i mozna sie szybko przeziebic. Sama wiem cos o tym. Ale na razie miodek i czosnek oraz inhalacje troche mi pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam centymetr, zmierzyłam i zdziwiłam się :-) obwód w pasie 71 cm, to juz kilka centymetrów więcej niż zawsze miałam. Teraz już wiem, czemu nie mogę dopiąć żadnych spodni, choć waga waha się raz 1 kg do przodu raz 1 kg do tyłu. Jutro koniecznie ide kupić spodenki ciążowe z wygodnym pasem na brzucho :-) A mam pytanko o Waszą cerę ? Ja jestem trochę rozczarowana, bo zawsze się słyszało że kobieta w ciąży kwitnie, a ja mam wręcz kłopoty z cerą. Zawsze było pięknie i gładko, a teraz mam wrażenie jakby mój organizm skórą wyrzucał z siebie wszystko co złe się zgromadziło. :-( Choć staram się jeść zdrowo i mądrze. A może to później się normuje ? Jak to u Was jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
witam dziewczyny, widszę, ze dawno nikt nie zaglądał, to pewnie brak czasu, ja w miedzy czasie zmienilam stan cywilny i jestem zoną, impreza udana, tylko dzidzia byla niezadowolona, nie dobrze mi bylo, może stres przemęczenie, ale wszystko już mionęlo i teraaaz zaczyna sie dorosłe życie za kilka miesięcy bedziemy rodzicami cieszymy się ogromnie, w piatek idziemy do lekarza, zobaczymy jak się dzidzia miewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witajcie! Karolayna gratuluję zmiany stanu cywilnego. U mnie wszystko ok choć boli mnie kość ogonowa i nie wiem dlaczego mie mogę za długo siedzieć ani leżeć na plecach. Czy któaś z was ma też taką dolegliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Mam pytanko czy jesteście aktywne czy raczej często śpicie przesadnie uważacie? Bo niektórzy traktują mnie jak chorą każą przesadnie uważać dużo spać leżeć odpoczywać nic prawie nie robić. Owszem lubię częściej odpoczywać niż kiedyś ale bez przesady. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gaga.Widze ze mamy ten sam problem. jestem w 9tc i tez boli mnie kosc ogonowo i niewiem dlaczego . W poniedziałek ide do lekarza wiec sie może czegoś dowiem to Ci napisze. Narazie pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ale boli mnie głowa coś okropnego. Macie ajkieś rady na bóle głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
witam! własnie wrociłam od gina. Moja fasolka ma rączki, nozki, głowke, brzusio. Wszystko to widziałam na własne oczy!!! nie dała sie zmierzyc, ciągle fikała!!! ale jestem szczesliwa!!!! pytałam: podbrzusze moze bolec, mogą bolec pachwiny, moga byc nawet ciągnięcia do pleców itp. to wszystko znaczy ze macica sie rozrasta. Gin powiedział ze my myslimy ze tylko fasoleczka rosnie, ale to macica rosnie jeszcze bardzie, ją bardzo czuc, stąd te niedogodnosci. Powiedział , ze nie ma prawa wystąpic krwawienie, nawet lekkie plamienie , to odrazu do lekarza, w tym samym momencie jak tylko to poczujemy, lepiej zeby to nic nie było, ale trzeba biegiem!!! nastepną wizyte mam 30 list. wtedy juz bede badana przez brzuch i mam przyjsc ze swoimi chłopakami ( mąz i syn). Powiedział tez, ze paracetamol mozna brac jak boli głowa itp. ze to nie szkodzi, gozej jest jak sie meczymy. Na przeziebienie takze paracetamol, cytrynka i miodzio i oczywiscie lózeczko.Na basen moge chodzis, na spacery takze. Rozpisałam sie, ale jestem podekscytowana tą wizytą, pierwszy raz miałam na kartce pytania, wiec wiem bardzo duzo bo o niczym nie zapomniałam. Super jest widziec swoje dzieciątko tak wyraznie!! mam dwa zdjecia, bo dzieciak fikał i nie4 mozna było złapac ciekawego momentu, ale po wielu prubach mam super dokładne zdjecie!! buziaki dla wszystkich mamusiek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze GAGA! Na ból glowy nie mozna wiele zrobić, oprócz zimnych kompresów na czolo i masażu skroni. Jesli Cię uspokajaja ziola to możesz sobie zrobić napar z lipy(dobrze dziala na goraczkę) lub z mięty. Współczuję Ci, bo jestem po gigantycznym na szczęście prawie bezgorączkowym przeziębieniu! A wlasciwie w jego trakcie:) Ale nie mogę się rozczulac,bo jutro muszę!!! iśc do pracy po miesięcznej przerwie związanej z plamieniami. Leżalam plackiem 4 dni, pociłam się do cna, przebierałam w suche rzeczy itd... To bylo straszne! Teraz pozostał mi katar i kaszel, ale czuje się o niebo lepiej! Gdybym była mądrzejsza to pewnie wcześniej zadzwoniłabym do mojego lekarza i dowiedziala się ze mogę brać wapno i wit. c. Ale już tam, domowa apteczka też działa :) Pozdrawiam Cie ! Trzymaj się!!! Aha! Czytałam ze zrobiłaś zakupy dla brzuszka - gdzie? POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Dzięki dziewczyny, ale chyba mnie też bierze jakieś przeziębienie po pracy gorąca herbata z cytrynką sok malinowy miód i łóżko. A zkupy zrobiłam na 9fishion niezbyt tanio ale fajne i takie konkretne. Koleżanka znalazła mi na szczęście sklep w Jeleniej więc jak pojadę do lekarza to tam też zajrzę bo jest podobno niedrogo. Oobiecałam sobie że nie będę szalała z ubraniami ciążowymi ale nie umię chodzić cały czas w tym samym. Zmierzyłam talię na wysokości pępka i wynosi aż 88 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Tatia ja też zacznę zapisywać pytania bo jak już jestem na miejscu to wszystko mi z głowy ucieka ja idę 21 i chyba już będę miała usg przez fałdy brzuszne. Mój mąz jeszcze nie dorósł do wspólnej wizyty ale powoli oswaja się z myślą że bardzo chcę żeby był ze mną tuż przed porodem kiedyś kategorycznie odmawiał a teraz mówi że prawdopodonie tak. Mam jeszcze trochę czasu udobrucham uparciucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
Ja dopiero dzis poszłam z kartką i jestem bardzo zadowolona, bo w koncu cos wiem, bo tak wystarczyło mi ze byłam na wizycie i juz nic nie pamietałam. Moj mąz tez nie jest za wspolnym porodem, powiedział ze zrobi to dla mnie. Ja sama nie wiem co jest lepsze, mysle ze dobrze, ze mamy jeszcze tyle czasu. Co do wspolnego badania, to bardziej syn był za pojsciem ze mna do lekaza, wtedy mezowi zrobiło sie głupio i juz tez chce. Wczoraj bylismy na cmentarzu, przed nami dziewczyna szła z dzieckiem, a nasz syn powiedział, ze za rok to my bedziemy tak samo z wozkiem. Miło mi jest jak chłopaki mysla i mowią o naszej fasolince. Moj mąz ostatnio sie mną zachwyca,mowi ze ciąza dobrze na mnie działa, a ja głupiutka tyle z nią zwlekałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Jęśli chodzi o urodę to mi raczej ciąża nie służy i dlatego jestem coraz bardziej pewna że będzie dziewczynka bo dziewczynki zabierają maie urodzę a chłopcy jej dodają. Ty Tatia z pewnością chcesz mieć dziewczynkę tak dla odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja24
Witam wszystkie przyszle majowe mamusie .Ja mam termin na 15 maja . .Narazie czuje sie strasznie mdłości nie mają zamiaru mnie opuścić kiedy to sie skonczy .Jak radzicie sobie z ta przykrą dolegliwością POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziewczyny mnie też boli kregosłup w ale w okolicy ledzwiowej. Mdłosci mi juz mineły cale szczescie, ale nie miałam na nie zadnych dobrych sposobów. moze tylko było mi lepiej gdy nie mialam pusto w zoladku. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? L.Rosa..................01.05.06....................????...................???? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? Kasika1.................03.05.06...................1kg...................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06....................0kg.................90cm(+4) amelia-c................05.05.06.....................1kg..................77cm anuśka 25.............05.05.06.....................-5kg.................????? biedrona28.............07.05.06.....................???? ..................???? Majoweczka...........09.05.06....................-1kg..................72cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? Maja24.................15.05.06......................????...................????? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? karolayna..............20.05.06.....................3kg..................????? Zuwiola.................21.05.06......................??.....................??? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm Kinia25.................23.05.06.....................????....................??? gaga26.................25,05.06...................-0,5kg..................???? Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? muszka27..............25.05.06.....................0kg..................74cm ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? aaguullaa..............30.05.06.......................????..................????? Paula24................05.06.06.......................???...................??? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam! Ja już w pracy znowu boli mnie głowa wczoraj aż płakałam z bólu i w końcu po namowach męża wzięłam apap. Mam nadzieję że nie zaszkodziłam dziecku. Dzisiaj zaczynam 12 tydzień więc dolegliwości takie jak bóle głowy mdłości powinny przechodzić a mnie teraz włąśnie dopadają i nawet nie mogłam umyć zębów ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? L.Rosa..................01.05.06....................????...................???? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? Kasika1.................03.05.06...................1kg...................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06....................0kg.................90cm(+4) amelia-c................05.05.06.....................1kg..................77cm anuśka 25.............05.05.06.....................-5kg.................????? biedrona28.............07.05.06.....................???? ..................???? Majoweczka...........09.05.06....................-1kg..................72cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? Maja24.................15.05.06......................????...................????? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? karolayna..............20.05.06.....................3kg..................????? Zuwiola.................21.05.06......................??.....................??? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm Kinia25.................23.05.06.....................????....................??? gaga26.................25.05.06...................-0,5kg.................88cm Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? muszka27..............25.05.06.....................0kg..................74cm ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? aaguullaa..............30.05.06.......................????..................????? Paula24................05.06.06.......................???...................??? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciężaróweczki. U nas wszystko w pożądku, brzuch już mnie nie boli chociaż nadal biorę Luteinę, lekarz mi zaleciła tak na wzelki wypadek brać do 14 tygodnia. Na ból głowy nieszkodliwy jest paracetamol więc można brac leki z tym składnikiem, ważne żeby nie z innym bo tylko paracetamol nie szkodzi dzidzi. Można skład leku przeczytać na opakowaniu. Ile przytyłam to nie wiem bo nie mam w domu metra a zawsze zapominam kupić jak idę na zakupy, ale chyba pare centymetrów mi przybyło bo w chodze jedynie w jedną padę spodni wiec byłam zmuszona do wybrania sie na zakupy. Uaktualniam swoj wpis w tabelce, bo mi kg przybył. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ czerwony groszek....27.04.06....................????..................???? Roza_...................29.04.06...................?????..................????? sissi.....................01.05.06...................?????..................?????? L.Rosa..................01.05.06....................????...................???? Beatelka................02.05.06.....................???...................???? ania_23.................03.05.06...................3kg..................???? Kasika1.................03.05.06...................1kg...................???? matitka.................04.05.06...................2kg..................????? aga133..................04.05.06...................1kg...................???? -chimera................04.05.06...................1kg..................76cm Rosiczka................05.05.06...................0,5kg.................???? Anic77...................05.05.06....................0kg.................90cm(+4) amelia-c................05.05.06.....................1kg..................77cm anuśka 25.............05.05.06.....................-5kg.................????? biedrona28.............07.05.06.....................???? ..................???? Majoweczka...........09.05.06....................-1kg..................72cm agula-20................09.05.06...................-2,5kg..................????? jodełka.................14.05.06......................1kg..................???? Maja24.................15.05.06......................????...................????? ladybird................17.05.06......................2 kg................84cm Efciak...................18.05.06....................1,5kg.................????? aleq.....................19.05.06.....................1 kg..................????? Qassandra.............20.05.06.....................2kg.................????? karolayna..............20.05.06.....................3kg..................????? Zuwiola.................21.05.06......................??.....................??? tatia....................22.05.06.....................3kg..................64cm Kinia25.................23.05.06.....................1 kg.....................??? gaga26.................25.05.06...................-0,5kg.................88cm Doro....................25.05.06.....................1kg..................??? muszka27..............25.05.06.....................0kg..................74cm ognicha..............23-27.05.06...................????..................????? Mycha169..............28.05.06.....................????...................??? gwiazdeczka2.........29.05.06.....................????..................???? justka23...............29.05.06......................????..................????? aaguullaa..............30.05.06.......................????..................????? Paula24................05.06.06.......................???...................??? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×