Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Ja jeszcze mam malutki. Chyba zrobi nam się ok 6 miesiąca nagle :) Przytyłam troszkę w bioderkach i talia z 64 mam 78 to chyba niewiele jak na początek 5 miesiąca :Na ruchy czekam codziennie. Leże na łóżku i nic :( . Mam nadzieje że nie będę tą osobą co mają dopiero pierwsze ruchy ok 22 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-chimera- ...ten debil do mnie napisał na gg z numeru 8055114 ale podał mi jakąś stronke fotki wogóle sie nie otworzyła i wiecej sie nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane majóweczki 🌻🌻🌻 Jestem czerwcówką tzn.mam termin na 1.06. więc chętnie Was \"podczytuje\" [ mam nadzieje że nie macie mi tego za złe ] Widziałam że przewinął się w waszych postach temat uciążliwości suchego powietrza przez grzanie kaloryferkami...mój brat gdy mu się na to poskarżyłam nalał wody do plastykowej butelki i zawiesił mi ją na kaloryferze [ nie wygląda zbyt efektownie,ale ja odczuwam zmiany chyba że sobie wmawiamhehe :D ] Pozdrawiam Was serdecznie wasze maleńkie fasoleczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) _Acha_ - dzieki za rade - juz sobie powiesilam reczniki, ale patent z butelka tez jest niezly, moze nawet lepszy, wody starcza na dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Asica! Wlasnie siedzialam u kwietniówek! Czuję się super!!!! Mała rośnie, rozpycha mi brzuch ale jeszcze nie kopie mamusi:) Tylko wieczorami pobolewa mnie brzuch i robie sie taka ciężka... Ale idzie przeżyc! Byłam na waszym forum - ale macie tematy! Coś o goleniu? Samo życie! Jak mała Gabrysia??????? A TY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ogólnie czujemy sie świetnie ale strasznie sie nudzimy :( w tym kołobrzegu nie ma gdzie wyjść... boze gdzie mnie u przywiało hihi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też w sumie ok, ale czasami pobolewa mnie brzuch. To takie uczucie jakbyś była przejedzona... W sumie nie jem aż tyle, ale nie wiem, troche sie martwie... Tak ogólnie jestem pełna życia, szczęśliwa, trochę za nerwowa, jak to kobita... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z okolic Torunia, ale obydwoje z mężem myślimy o tym żeby jechać na usg 3d do gdańska. Myślałaś o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez czuje sie strasznie nadeta jakby najedzona,byłam u gina i przepisał mi tylko buscopan no i czopki których nie uzywa bo nie ich nawidze:( najgorzej jest wieczorkiem i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin ma nowy sprzet i usg 3d ale jeszcze sie nie nauczył obsługi :( mam nadzieje ze jak pójde 30 to juz bede miała usg 3d hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Zrob sobie suwak w stopce. Będziesz mogła codziennie obserwować jak się przesuwa, no i jak Twoja dzidzia rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki za pomysł :) ide oglądać tv bo zaraz leci świetna komedia GRA DLA DWOJGA na polsacie gorąco polecam 🌻 miłego wieczorku..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ 🌻 Jak mija dzionek?? U nas fajnie i spokijniutko, tylko za oknem tak szaro-buro. Ja chce zime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pochmurno i zimno :( ale my czujemy sie bardzo dobrze... kurcze kiedy zacznie kopac mamusie...? juz bym tak chciała dostać kopniaczka od mojego bąbla ❤️ nie moge sie tez doczekać 30 wizyty u gina, znowu zobacze moje maleństwo ...nie az takie maleństwo bo pewnie w 17 tyg ma juz 20-25 cm i wazy około 150g :) MIŁEGO DZIONKA ŻYCZYMY... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
ja tez juz chce zime!!!! za rowny miesiac ostatnie juz przygotowania do wigilii!!!! pewno czas zleci tak szybko ze nawet sie nie obejzymy i juz po swietach. Rano pisałam o porodach, ale mi wcieło wypowiedz, kiedys na nowo nabazgram. Na wzdecia i zaparcia super sa , tak jak juz pisała kinia -otreby. 2-3 łyzkii zalac mlekiem i po kłopocie. Ostatnio kupiłam w Sano otreby granulowane, zdecydowanie lepsze w smaku i szybciej da sie zjesc te 2-3 łyzki. wczoraj tak z mezem oglądalismy moje pojawiające sie brzucho i doszlismy do wniosku, ze bede miała takie samo jak w poprzedniej ciazy. Wtedy moj brzusio był szpiczasty i ogromny. teraz tez nie jest od biodra do biodra, tylko na srodku, taki szpic i wydaje sie nam ze bedzie identyczny jak poprzednio. Przynajmniej na to sie zapowiada. Powiedzcie , czy czesto bierzecie tabletki od bolu głowy? bo ja musiałam ostatnio trzy dni pod rzad. Troche chyba za duzo, ale jak jestem w pracy to musze pracowac. A głowa mnie tak bolała , ze nawet nie mogłam lezec, lepiej było jak chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki i wasze majowe słoneczka :) Muszę się pochwalić, że poczułam pierwsze ruchy :) . DOsyć późno bo ok 24.00 i z wrażenia nie mogłam spać do drugiej w nocy. Naprawde super uczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Chimera! Nie dziwię się że nie mogłaś usnąć. To tak jakby Twoja dzidzia mówiła do Ciebie, a Ty byś poszła sobie spać - no nie? :) Ja cierpliwie czekam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-chimera >> siuper 🌻 dla Ciebie i wielgachny :D ja tez juz chciem czuc Malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny co w sejmie kombinuja z sianem za becikowe??? ponoc becikowe maja dostac ci którzy maja dochody 504 zł a co z tymi co maja 700zł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci moga obejsc sie smaczkiem. Oni w ogole nie zastanawiaja sie co robia, przeciez takimpodejsciem przyczyniaja sie do poszerzenia biedy - latwo zarobic tysiaka, bo latwo zajsc w ciaze, a potem to, co sie stanie z dzieckiem juz nikogo nie interesuje. ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! przed chwilka siedziałam sobie wygodnie w fotelu ogladałam serial \"pierwsza miłość\" i wiecie co???? POCZUŁAM MOJE MALEŃSTWO BARDZO DOKŁADNIE ❤️!!!!!! -chimera- chyba ci pozazdrosciłam i tak bardzo chciałam je poczuc że stało się...:):):) jestem bardzo szczęśliwa to boskie nosic w sobie żywa istotkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×