Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

moja mama jak była w ciąży z moim bratem to jadła pełno słodyczy i przytyła. Ze mną jadła same cytryny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera >> podziwiam Twoja mame - cytryny - to brzmi niezle, ale chyba n ie dalabym rady :) nawet polizac plasterka wrrr, az mi sie buzka wykrzywila, jak sobie wyobrazilam ten kwasny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio, ona jadła kilogramami aż się rodzina martwiła czy to nie zaszkodzi. Zresztą ja uwielbiam cytryny. Naprzykład moja teściowa to musiała mieć lane piwko. Wstydziła się iść do baru, to jechała na drugi koniec miasta, kupowała duże i szła za knajpe i wypijała piwko w ciągu 3 minut i wracała do domu :) mÓj mąż też lubi piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam odgornie (od Misia mojego) zakaz spozywania alkoholu jakiegokolwiek :) (naogladal sie przerozniastych programow) zreszta nawet mnie nie ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Będąc w splepie rano po bułkę zobaczyłam napoleonki i nie mogłam się powstrzymać no i kupiłam no i zjadłam a teraz cirpię jest mi okropnie niedobrze oh te łakomstwo od dziś zero słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) mojej teściowej wyszło z wahadełka ze bedzie syn...moja mama jak była ze mna w ciąży to nie wiedziała co bedzie ale bardzo wierzyła ze bedzie dziewczynka no i jestem...:):) moi znajomi mieli miec syna bo tak im powiedział gin i się na to nastawili a urodziła sie córeczka to dopiero niespodzianka hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
moja kuzynka do ósmego miesiąca miała mieć dziewczynkę a na osttnim usg przed porodem wyszło że będzie syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
tylko jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy juz o tym rozmawiałyście ale czym sie smarujecie??? ja wyczytałam ze na roztepy jest dobra MUSTELA z serii dla kobiet w ciąży no i kupiłam smaruje sie od miesiąca, jest drogi bo kosztuje 100zł -200ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
jeśli chodzi o smarowanko to a używam kremu "fissan"jest ponoc dobru i w sumie nie az tak drogi(ok 20 zł) za to na biust musteli specjalnej do biustu i tez jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ja smaruję się oliwką dla dzieici podobno jest dobra i niedroga. Ale zauważyłam że mam suchą skurę na rękach i na nogach muszę kupić lepszy balsam bo ten z AVONU się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to moze po porodzie po jakims czasie sie wszystkie spatkamy i zobaczymy jaki preparat był najlepszy:):):) zapraszam do kołobrzegu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mogłabym ostatnio tylko kwaśne... A najlepiej grejfruty :) Smakują mi jak nigdy dotąd... i jeszcze takie lekko niedojrzałe, kwaśne jabłka :) szkoda, że nie ma teraz okresu na jabłka z działki Rodziców - je to po prostu uwielbiam :) a teraz to pewnie pożarłabym wszystkie. Wogóle nie mam ochoty na słodkie, a miałam zawsze... Mówią, że to na chłopca :) Fajnie by było :) Widzę, że nie tylko ja mam obsesję na temat kopniaków :) To pewnie coraz bliżej, podobno już całkiem niedługo ( jestem w 15 tygodniu, a między 18 a 22 - w piątym miesiącu juz powinno być czuć - czyli teoretycznie w ciągu miesiąca :)) Buziaczki dla wszystkich! Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ja chętnie skorzystam z zaproszenia ale nie następnego lata bo maleństwo będzie chyba za małe na tak daleką podróż. Wczoraj w pogodzie pozywali morze tak mi się zatęskniło ale bym tam teraz pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Uciekam bo zaraz wizytacja. Miłego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj tlok :) i fajnie :D tez uzywam kremu fissan, ale tylko jak mi sie przypomni :o musze go chyb apostawic w bardziej widocznym miejscu gaga26>> moja rada - wyrzuc wszystki smarowidla z AVONU - w rzeczywistosci one wysuszaja skore, ty smarujesz sie coraz czesciej, bo musisza i coraz wiecej kremu zuzywasz, a oni coraz wiecej zarabiaja.Taka prawda. Do ciala polecam balsamy Nivea albo garniera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! CO DO MUSTELI TO JA JA TEZ MAM, ALE LEKARZ MOWIL ZE JEZELI W RODZINIE MAMA W CIAZY MIALA ROZSTEPY TO JA TEZ JE BEDE MIALA I ZADEN SPECYFIK ZA ZA 100 CZY 200 ZL NIE POMOZE :( CO DO RUCHOW JA JESTEM W NA POCZATKU 18 TYGODNIA I NIC NIE CZUJE :( LEKARZ MOWIL ZE DOPIERO ZA 3 TYGODNIE MOGE COS POCZUC :) PEWNIE JUZ NIEDLUGO NA USG LEKARZ BEDZIE MOGL OKRESLIC PLEC :) MOJ OKRESLIL W 15 TYGODNIU ZE CHLOPCZYK :) MAM NAWET FOTKI , JAKBY KTOS BYL ZAINTERESOWNAY :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji slodkich pysznosci - moja ciocia robi przepyszny keks i przed ciaza moglam go jesc kilogramami, teraz taki maly, cienki, skromny plasterek keksika, sprawia, ze musze porozmawiac z wielkim uchem :o dziwne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja porosze :) foteczki :) tez juz bym chciala wiedziec czy w brzuszku rosnie mi chlopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze mnie strasznie ciagnelo do kwasnego , a mialam odrzut od slodkiego - strasznie niedobrze mi sie robilo na widok tortow albo slodkich ciast bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie mam uprawnien, a nie moge sie zarejestrowac :o moze na maila?? effciak@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
EWI super zdjecia, ja swoje tez zeskanuje. Ciekawi mnie co bede miała, prawie wszyscy mowią ze dziewczynke, nie mam pojecia.Wrociłam od kosmetyczki, mam nowe pazurki, bardzo mi sie podobaja!!!! Tyle tutaj sie rozmawia na temat pierwszych kopniaczkow, ze ja o niczym innym nie mysle. Cytryny wcinała kilogramami moja tesciowa, jak była z moim męzem w ciazy, mi one smierdzą okropnie, a zawsze to był jeden z ulubionych zapachow!Jak wyszłam od kosmetyczki to wstapiłam do piekarni, były tam przeliczne i pachnące bułeczki słodkie, nie mogłam sie zdecydowac na jedną, wiec kupiłam 3 i jak przyszłam do domku, to z kazdej odkroiłam sobie po połowie. Juz jedząc drugą połówke zemdliło mnie !!! a i jeszcze kupiłam 3 kokosanki, tak apetycznie wyglądały, ale po tych bułkach to ich chyba nawet nie dotkne, zostawie chłopakom na wieczór. Co do smarowania sie , to uzywam oliwe z oliwek, niczym innym nie moge sie smarowac, skore mam strasznie suchą, sypie sie jak łupierz na reklamach. Tzn. sypała sie, bo jak uzywam oliwy to wygląda jako tako. Co do wozka, to postanowione - bedzie implast driver 4XL. Chyba ze beda w przyszłym roku jakies nowe fajne. Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
tak jak wy juz tez chce wiedziec czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka,może na kolejnym usg juz zobaczę za dwa tygodnie.co do zachcianek to są rozbiezne,raz slodkie raz kwasne ale na samym poczatku odrzucało mnie od slodkiego ale teraz jak pomysle sledziach to tez nie za bardzo...u mnie wszyscy twierdzą ,że bedzie chłopczyk,co w sumie cieszy mnie na rowni z tym jak fakt ,że może byc dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×