Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

...a co do ciuszków ciążowych to w kołobrzegu jest tylko jeden sklep z odzieżą ciążowa i sa tam fatalne ciuszki:( musze jechac do domku mysle ze w poznaniu cos znajde bo narazie mam tylko 2 pary spodni,które kiedys kupiłam za duze ale tez odpinam juz guziczek..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co do ciuszków ciążowych to w kołobrzegu jest tylko jeden sklep z odzieżą ciążowa i sa tam fatalne ciuszki:( musze jechac do domku mysle ze w poznaniu cos znajde bo narazie mam tylko 2 pary spodni,które kiedys kupiłam za duze ale tez odpinam juz guziczek..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************************************** nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie......miasto płeć *************************************************************************************************************** czerwony groszek....27.04.06....................????..................????............????..................... EVI_1985............????????....................????..................????............????..........CHŁOPIEC... Roza_...............29.04.06....................????..................????............????..................... amber-ania..........01.05.06..................3,5kg...................82cm..........Kołobrzeg.................. sissi...............01.05.06....................????..................????............????..................... L.Rosa..............01.05.06....................????..................????..................................... Beatelka............02.05.06....................????..................????..........Białystok.................. ania_23.............03.05.06....................3kg...................????..................................... Kasika1.............03.05.06....................1kg...................85cm..................................... matitka.............04.05.06....................2kg...................????..................................... aga133..............04.05.06..................3,5kg...................????..........Czechowice-Dz.............. -chimera............04.05.06..................3,5kg...................76cm..................................... Rosiczka............05.05.06..................0,5kg...................????..................................... Anic77..............05.05.06....................0kg...................90cm +4)................................. amelia-c............05.05.06..................2,5kg...................80cm..................................... anuśka 25...........05.05.06...................-5kg...................????..................................... biedrona28..........07.05.06..................3,5kg...................87cm..........Toruń...................... Majoweczka..........09.05.06...................-1kg...................72cm..................................... agula-20............09.05.06.................-2,5kg...................????..................................... jodełka.............14.05.06....................1kg...................????..................................... Maja24..............15.05.06....................2kg...................86cm..................................... Luckylady....... ...15.05.06....................????..................????..................................... ladybird............17.05.06....................3kg...................84cm..................................... Efciak..............18.05.06....................2kg...................83cm..........Zgierz..................... aleq................19.05.06....................1kg...................????..........Katowice................... Qassandra...........20.05.06....................2kg...................????..................................... karolayna...........20.05.06....................3kg...................????..................................... Zuwiolka............21.05.06....................2kg...................73cm..........Gdańsk..................... tatia...............22.05.06....................3kg...................64cm..........Słupsk..................... Kinia25.............23.05.06....................3kg...................????..........Kraków..................... gaga26..............25.05.06.................-0,5kg...................88cm..................................... Doro................25.05.06....................1kg...................????..................................... muszka27............25.05.06....................0kg...................74cm..................................... ognicha.............23-27.05.06.................????..................????..................................... Mycha169............28.05.06....................????..................????..................................... gwiazdeczka2........29.05.06....................????..................????..................................... justka23............29.05.06....................????..................????..................................... aaguullaa...........30.05.06....................????..................????..................................... Paula24.............05.06.06....................????..................????..................................... ***************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Chciałam wam zrobić niespodziankę i wkleić piękną tabelkę, a ona cała się rozjechała!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie sie podziewacie?? Jak tam wasze maleństwa, u nas dobrze i w czwartek idziemy do lekarza, a ja mam nadzieje, że da nam lekarka skierowanie na USG. Musze sie pochwalic ze czuje leciutkie kopniaczki. *************************************************************************************************************** nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie......miasto płeć *************************************************************************************************************** czerwony groszek....27.04.06..................????................????............????..................... EVI_1985............????????....................????..................????............????..........CHŁOPIEC... Roza_...............29.04.06....................????..................????............????..................... amber-ania..........01.05.06..................3,5kg...................82cm..........Kołobrzeg.................. sissi...............01.05.06....................????..................????............????..................... L.Rosa..............01.05.06....................????..................????..................................... Beatelka............02.05.06....................????..................????..........Białystok.................. ania_23.............03.05.06....................3kg...................????..................................... Kasika1.............03.05.06....................1kg...................85cm..................................... matitka.............04.05.06....................2kg...................90cm..................................... aga133..............04.05.06..................3,5kg...................????..........Czechowice-Dz.............. -chimera............04.05.06..................3,5kg...................76cm..................................... Rosiczka............05.05.06..................0,5kg...................????..................................... Anic77..............05.05.06....................0kg...................90cm +4)................................. amelia-c............05.05.06..................2,5kg...................80cm..................................... anuśka 25...........05.05.06...................-5kg...................????..................................... biedrona28..........07.05.06..................3,5kg...................87cm..........Toruń...................... Majoweczka..........09.05.06...................-1kg...................72cm..................................... agula-20............09.05.06.................-2,5kg...................????..................................... jodełka.............14.05.06....................1kg...................????..................................... Maja24..............15.05.06....................2kg...................86cm..................................... Luckylady....... ...15.05.06....................????..................????..................................... ladybird............17.05.06....................3kg...................84cm..................................... Efciak..............18.05.06....................2kg...................83cm..........Zgierz..................... aleq................19.05.06....................1kg...................????..........Katowice................... Qassandra...........20.05.06....................2kg...................????..................................... karolayna...........20.05.06....................3kg...................????..................................... Zuwiolka............21.05.06....................2kg...................73cm..........Gdańsk..................... tatia...............22.05.06....................3kg...................64cm..........Słupsk..................... Kinia25.............23.05.06....................3kg...................????..........Kraków..................... gaga26..............25.05.06.................-0,5kg...................88cm..................................... Doro................25.05.06....................1kg...................????..................................... muszka27............25.05.06....................0kg...................74cm..................................... ognicha.............23-27.05.06.................????..................????..................................... Mycha169............28.05.06....................????..................????..................................... gwiazdeczka2........29.05.06....................????..................????..................................... justka23............29.05.06....................????..................????..................................... aaguullaa...........30.05.06....................????..................????..................................... Paula24.............05.06.06....................????..................????.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka gratuluje odczuc :) zazdroszczę... A to Twoja pierwsza ciąża??? Widzę, że u ciebie połowa 16 tygodnia, u mnie końcówka 15, więc może niedługo... Opisz proszę jakie to uczucie :) ciągle się martwię, że pomylę burczenie w jelitach z bobaskiem... :( Ja na szczscie - nareszcie w poniedziałek idę już do nowego lekarza do szpitala, w którym najprawdopodobniej przyjdzie na świat mój bąbel :) Ciesze się, ale jednocześnie trochę denerwuję. Mam nieprzyjemne doświadczenia jeśli chodzi o ginekologów, tak się stresuję wizytami, że zapominam o co miałam spytać... a na poniedziałek mam jakiś milion pytań. może zapiszę? Mieliśmy z moim Mężulkiem szczęśliwy tydzień - DOSTAŁ PRACE! i od poniedziałku zaczyna... szkoda tylko ze nie będzie mógł pójść ze mną do lekarza - mam nadzieję, że chociaż zdjęcie dostane :) Dziś, tak jak poprzedniej soboty cierpię na straszny ból głowy - myślę, że jest on spowodowany zbyt długim spaniem w porównaniu z resztą dni tygodnia :) Co do ubranek, to ja mam już dwie pary ogrodniczek, które powinny mi starczyć na jakiś miesiąc, mam nadzieję że dwa :) Czekam na ruchy dzidzi :) jak każda z nas, chociaz mój bąbelek jest tydzień młodszy, niż wychodzi z wyliczeń :) więc może to być troszkę później - ale dobrze że tylko tydzień... Buziolki dla wszystkich :) A dla amber_ani specjalne pozdrowienia z Poznania :) Buziak wielki dla Ciebie, bąbla i Bałtyku :) Jak będziesz się wybierać do Poznania przywieź mi jabłek od teściówki ;) Chyba ze nasza trójka wcześniej tam zawita :) *************************************************************************************************************** nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie......miasto płeć *************************************************************************************************************** czerwony groszek....27.04.06..................????................????............????..................... EVI_1985............????????....................????..................????............????..........CHŁOPIEC... Roza_...............29.04.06....................????..................????............????..................... amber-ania..........01.05.06..................3,5kg...................82cm..........Kołobrzeg.................. sissi...............01.05.06....................????..................????............????..................... L.Rosa..............01.05.06....................????..................????..................................... Beatelka............02.05.06....................????..................????..........Białystok.................. ania_23.............03.05.06....................3kg...................????..................................... Kasika1.............03.05.06....................1kg...................85cm..................................... matitka.............04.05.06....................2kg...................90cm..................................... aga133..............04.05.06..................3,5kg...................????..........Czechowice-Dz.............. -chimera............04.05.06..................3,5kg...................76cm..................................... Rosiczka............05.05.06..................0,5kg...................????..................................... Anic77..............05.05.06....................0kg...................90cm +4)................................. amelia-c............05.05.06..................2,5kg...................80cm..................................... anuśka 25...........05.05.06...................-5kg...................????..................................... biedrona28..........07.05.06..................3,5kg...................87cm..........Toruń...................... Majoweczka..........09.05.06...................-1kg...................72cm..................................... agula-20............09.05.06.................-2,5kg...................????..................................... jodełka.............14.05.06....................1kg...................????..................................... Maja24..............15.05.06....................2kg...................86cm..................................... Luckylady....... ...15.05.06....................????..................????..................................... ladybird............17.05.06....................3kg...................87cm....Poznań............... Efciak..............18.05.06....................2kg...................83cm..........Zgierz..................... aleq................19.05.06....................1kg...................????..........Katowice................... Qassandra...........20.05.06....................2kg...................????..................................... karolayna...........20.05.06....................3kg...................????..................................... Zuwiolka............21.05.06....................2kg...................73cm..........Gdańsk..................... tatia...............22.05.06....................3kg...................64cm..........Słupsk..................... Kinia25.............23.05.06....................3kg...................????..........Kraków..................... gaga26..............25.05.06.................-0,5kg...................88cm..................................... Doro................25.05.06....................1kg...................????..................................... muszka27............25.05.06....................0kg...................74cm..................................... ognicha.............23-27.05.06.................????..................????..................................... Mycha169............28.05.06....................????..................????..................................... gwiazdeczka2........29.05.06....................????..................????..................................... justka23............29.05.06....................????..................????..................................... aaguullaa...........30.05.06....................????..................????..................................... Paula24.............05.06.06....................????..................????.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała niespodzianka, żeby pokolorować nasz topik :) [ wsciekly ] [ zly ] [ kwiat ] [ kiss ] [ beksa ] [ spioch ] [ czesc ] [ cool ] [ ziewam ] : - 0 : D : P To chyba wszystko. I jeszcze [ serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba to wpisać bez spacji i będzie:Monia buzki robisz tak: bez spacji 😡 😠 🌻 😘 😭 😴 🖐️ :classic_cool: 💤 :-0 :D :P To chyba wszystko. I jeszcze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze uswiadomcie mnie
Czy badanie na przeziernosc karku u dziecka robi lekarz obowiazkowo na NFOZ czy trzeba mu o tym powiedziec a badanie zrobic prywatnie bo czytam forum i w zadnym temacie nie moge znalezc odpowiedzi Z gory wielkie dzieki . Pozdrawiam majoweczki i majowe fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziweczyny!!! -ladybird- dziekuje za pozdrowienia i my również was pozdrawiamy:) mam nadzieje ze niedługo bede w poznaniu bo strasznie tesknie za moją mamusią!!! Gdzie masz zamiar rodzic? bo ja mysle że na Polnej,mam tam kuzynke która jest połozną:) moze bede miała lepsza opieke hihi... co do jabłek to jak tylko cos zostanie do mojego przyjazdu to napewno ci przywioze no i oczywiście morskiego powietrza tez :) ostatnio jeszcze mieszkałam na ratajach ale teraz rodzice sie przeprowadzili na Starołeke...napewno sie spotkamy jak bedziesz miała ochote :):) pozdrawiam wszystkie mamusie i ich bąbelki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezierności karkowej napewno nie robi się w standardowym badaniu, wątpię żeby to było finansowane. Z tego co wiem to najczęściej dziewczyny robią to badanie u prywatnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno tego nie pomylisz. Ja mam takie wrażenie, jaby miała w brzuchu goraca wode, która sie gotuje i wytwarza bomnelki, które obijają się o mój brzuszek. To moja druga ciąża, ale pierwsze dziecko, które się urodzi. Zadnej innej opcji nie biore w rachube.Dziewczyny my tu mało piszemy, zobaczcie ile mają mamy z czerwca i lipca 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz zaproponowal, ze zrobi urzedowo badanie na przeziernosc karku, ale dopiero w 18tc, poniewaz, sprzet jaki maja w szpitalu jest nieco stary a co za tym idzie nie tak bardzo dokladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek.. Sypie już ładnie za oknem i robi się przytulnie pod kołderką aż żal wychodzić z łóżka, ale do pracy trzeba chodzić. Jeszcze nikomu w pracy nie mówiłam i zbieram się do tego..poproszę o trzymanie kciuków jak już przyjdzie ten dzień kiedy się odważę. Co do tabelki- jestem z Krakowa :) Muszę tych waszych kremów wypróbować, bo po oliwce jest super ale i tak skóra się wysusza. Miłego dnia,. buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majóweczki!!! nie wiem o co chodzi ale wciąż jestem senna 😴 chociaż śpie tyle co zawsze sypiałam...nie wiem.ruchów na razie nie poczułam i troche sie ich obawiam,bo nie wiem jakie to uczucie... acha no i przybywa mnie, juz + 3 kg !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski 🌻 my dzisiaj czujemy sie świetnie!!! u nas niestety jeszcze nie sypie snieg ale mam nadzieje że nie długo bedzie biało :) widziałam juz piekne dekoracje świateczne mam juz upatrzone co kupic i jak przystroic stół na święta... tyle rzeczy mi sie podoba że bym chciała wszystko:) ...pierwsze świeta z naszym maleństwem,juz sie nie moge doczekac ❤️ pozdrawiam was serdecznie...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************************************** nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie......miasto płeć *************************************************************************************************************** czerwony groszek....27.04.06..................????................????............????..................... EVI_1985............????????....................????..................????............????..........CHŁOPIEC... Roza_...............29.04.06....................????..................????............????..................... amber-ania..........01.05.06..................3,5kg...................82cm..........Kołobrzeg.................. sissi...............01.05.06....................????..................????............????..................... L.Rosa..............01.05.06....................????..................????..................................... Beatelka............02.05.06....................????..................????..........Białystok.................. ania_23.............03.05.06....................3kg...................????..................................... Kasika1.............03.05.06....................1kg...................85cm..................................... matitka.............04.05.06....................2kg...................90cm..................................... aga133..............04.05.06..................3,5kg...................????..........Czechowice-Dz.............. -chimera............04.05.06..................3,5kg...................76cm..................................... Rosiczka............05.05.06..................0,5kg...................????..................................... Anic77..............05.05.06....................0kg...................90cm +4)................................. amelia-c............05.05.06..................3kg...................80cm........................Kraków anuśka 25...........05.05.06...................-5kg...................????..................................... biedrona28..........07.05.06..................3,5kg...................87cm..........Toruń...................... Majoweczka..........09.05.06...................-1kg...................72cm..................................... agula-20............09.05.06.................-2,5kg...................????..................................... jodełka.............14.05.06....................1kg...................????..................................... Maja24..............15.05.06....................2kg...................86cm..................................... Luckylady....... ...15.05.06....................????..................????..................................... ladybird............17.05.06....................3kg...................87cm....Poznań............... Efciak..............18.05.06....................2kg...................83cm..........Zgierz..................... aleq................19.05.06....................1kg...................????..........Katowice................... Qassandra...........20.05.06....................2kg...................????..................................... karolayna...........20.05.06....................3kg...................????..................................... Zuwiolka............21.05.06....................2kg...................73cm..........Gdańsk..................... tatia...............22.05.06....................3kg...................64cm..........Słupsk..................... Kinia25.............23.05.06....................3kg...................????..........Kraków..................... gaga26..............25.05.06.................-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, chyba sie uczulilam na moje zwierzatko :o i wcale mi sie to nie podoba, bo ja lubie swojego zwierzaczka. A u nas snieg popadal, ale troszke tylko i jakby sie uprzecm to jest bialo, aale bardziej z przeswitami szarego, a tez chcialabym zeby za oknem byla spora puchowa sniezna pierzynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ciężaróweczki! miło mi widzieć że mój pomysł z miastem sie przyjął. U nas wszystko ok. dzidzia ma sie dobrze, wnioskuje to z braku jakichkolwiek bóli. Co do badania na przeziernośc karku bo ktoś pytał, to sa one refundowane tylko w przypadku jeżeli kobieta skończyła 35 lat i jest w grupie podwyższonego ryzyka (czyli ma juz dziecko z wada genetyczna, lub w rodzinie była taka wada) w innych przypadkach nic lekarza nie skłoni do wypisania skierowania. Ale to badanie nie jest znowu tak strasznie drogie. Należy jednak pamiętać, że to nie jest jednoznaczne badanie, nawet jak parametry przejżystości są ok. dziecko może sie urodzic z wadą. Jeżeli już ktoś decyduje sie zrobić badania prenatalne radziłabym zacząć od testu potrójnego. Robi się go z krwi i ono wykrywa jakieś tam nieprawidłowości w poziomie hormonów. Jeżeli ono wyjdzie nie tak należy robic dalsze badania. Bo nawet po pozytywnym badaniu na przezierność lekarz może was wysłac na test z krwi i wtedy zapłaci sie podwójnie. Qassandra miło mi spotkać krakankę na forum, może się kiedys spotkamy w sklepie z wózkami. Nie martw się reakcją w pracy, ja powiedziałam dzisiaj, a nie pracuję zbyt długo bo niecały rok licząc ze starzem a wszyscy się ucieszyli, nawet szefowa mnie wycałowała. Ważne byś odrazu określiła swoje zamiary czyli, jak długo zamierzasz pracować, czy chcesz iść po macieżyńskim na urlop wychowawczy czy nie, oraz poinformować czy zamierzsz skożystac z dłuższego chorobowego. Ewentualnie zaproponuj zatrudnienie starzysty, którego przeszkolisz na czas swojej nieobecności i tyle. Ae sie rozpisałam, mam nadzieję że w miarę składnie bo w Krakowie dzisiaj zerowe ciśnienie i skutecznie mi myślenie wyłączyło, tak że usypiam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia 83
Kochane dziewczyny - co wiecie na temat grzybicy pochwy w ciąży? Mam b. denerwujące swędzenie i podrażnienie. Miesiąc temu gin. przepisał mi nystatynę w tabsach dopochwowo i pomogło, ale teraz wróciło. Zanim pójdę znowu minie parę dni. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na najprawdopodobniej grzybicę? Z apteki bez recepty, takie które bez obaw można stosować w ciąży? Chyba zadrapię się na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckylady
Hej dziewczyny! Ostatnio jakoś oswoiłam się z tym że jestem w ciąży i trochę mniej się ekscytuję niż na początku, ale bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać. Jestem już chyba w 15 tyg. a brzuch prawie nic mi nie urósł. Jest widoczny tylko jak się najem, zwłaszcza wieczorem. Ale rano budzę się z płaskim aż się zaczynam martwić, czy dzidzia napewno tak rośnie!!! Ale za tydzień idę do gina i dowiem się więcej. Ladybird! Mój lekarz to P. Bartlewicz. Jestem z niego zadowolona, ale teraz chcę się wybrać na USG genetyczne i na kolorowe 3D. Kiedy najlepiej iść na kolorowe 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała tabela
Ktoś po drodze zgubił poł tabelki :) Ale jest w calości: ******************************************************************************** nick.......termin porodu.......kg.nabyte....obwod w pasie....miasto..........płeć ******************************************************************************** czerwony groszek27.04.06.........????.........????............????.............. EVI_1985........????????.........????.........????............????.........chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania..01.05.06........3,5kg.........82cm..........Kołobrzeg........... sissi...........01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok........... ania_23.........03.05.06..........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06..........1kg.........85cm.............................. matitka.........04.05.06..........2kg.........90cm.............................. aga133..........04.05.06........3,5kg.........????.......Czechowice-Dz.......... -chimera........04.05.06........3,5kg.........76cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg.........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).............................. amelia-c........05.05.06..........3kg.........80cm.............................. anuśka 25.......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28......07.05.06........3,5kg.........87cm..........Toruń............... Majoweczka......09.05.06.........-1kg.........72cm.............................. agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm.............................. Luckylady.......15.05.06.........????.........????.............................. ladybird........17.05.06..........3kg.........87cm..........Poznan.............. Efciak..........18.05.06..........2kg.........83cm..........Zgierz.............. aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice............ Qassandra.......20.05.06..........2kg.........????..........Kraków.............. karolayna.......20.05.06..........3kg.........????.............................. Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk.............. tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk.............. Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków.............. gaga26..........25.05.06.......-0,5kg.........88cm.............................. Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27........25.05.06..........0kg.........74cm.............................. ognicha.........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169........28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2....29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. ********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam dzisiaj całego małego wierciocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak się wiercił, że lekarka ładnie się namęczyła, żeby uchwycić, co trzeba. Mały jest cały pomierzony, mamunia szczęśliwa, zdjęcie czeka na tatę :) Poza tym ok, choć od lekarki za wiele sie nie dowiedziałam :( Powiedziała że bóle głowy to od niskiego ciśnienia w ciąży. I jestem kolejne kilo do przodu, zaraz wkleje tabelkę :) Amber_aniu ja dziś byłam pierwszy raz na Polnej na wizycie i też mam zamiar tam rodzić. Mam nadzieję, że się spotkamy jak tu będziesz. Jeśli chcesz tu rodzić to pewnie już jakiś czas przed porodem tu będziesz? A może można Twoja kuzynke na swój poród wypożyczyć? ;) Rozważałam jeszcze szpital im. Raszei, ze względu na tańszy poród rodzinny i możliwość - bezpłatną - porodu w wodzie, ale ze względu na wysoko postawioną neonatologię zdecydowałam się póki co na Polną, w razie, gdyby trzeba było skorzystać z fachowego sprzętu. Moja koleżanka tam rodziła i jeśli chodzi o opiekę nad maleństwem była bardzo zadowolona, choć narzekała na warunki porodu i stosunek personelu do kobiet. Ale najważniejsze, że wobec dzieciaczków są w porządku :) Bo w Raszei jest super obsługa na porodówce, natomiast podobno na noworodkowym nie jest zbyt przyjemnie. W końcu maluszki są najważniejsze :) A co do Polnej i dzisiejszej wizyty - jestem super zadowolona z USG. Trwało naprawdę długo, mogłam sie przyjrzeć bąblowi z każdej strony, pani dr wszystko skrupulatnie "odnotowywała" rękami pomocnic - pielęgniarek. Trochę byłam zła, że musiałam tak długo najpierw na wizytę czekać, potem osobno na USG, ale na takie widoki, naprawdę, warto było. Panie z USG bardzo miłe, dostałam zdjęcie gratis ( bo nie wzięłam pieniążków ) bo normalnie kosztuje 5zł. W ogóle super dzień. Lucky lady fajnie ze się znów odezwałaś, ja już zdecydowałam na Polną i po prostu do jakiego lekarza mi się uda, do takiego będę chodzić. Lucky lady a gdzuie będziesz w Poznaniu robić magiczne USG i ile ono kosztuje? Dowiadywałaś sie juz może? Jeśli coś będziesz wiedziała daj znać. Tymczasem wielki buziak dla wszystkich :) ******************************************************************************** nick.......termin porodu.......kg.nabyte....obwod w pasie....miasto..........płeć ******************************************************************************** czerwony groszek27.04.06.........????.........????............????.............. EVI_1985........????????.........????.........????............????.........chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania..01.05.06........3,5kg.........82cm..........Kołobrzeg........... sissi...........01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok........... ania_23.........03.05.06..........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06..........1kg.........85cm.............................. matitka.........04.05.06..........2kg.........90cm.............................. aga133..........04.05.06........3,5kg.........????.......Czechowice-Dz.......... -chimera........04.05.06........3,5kg.........76cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg.........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).............................. amelia-c........05.05.06..........3kg.........80cm.............................. anuśka 25.......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28......07.05.06........3,5kg.........87cm..........Toruń............... Majoweczka......09.05.06.........-1kg.........72cm.............................. agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm.............................. Luckylady.......15.05.06.........????.........????.............................. ladybird........17.05.06..........4kg.........87cm..........Poznan.............. Efciak..........18.05.06..........2kg.........83cm..........Zgierz.............. aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice............ Qassandra.......20.05.06..........2kg.........????..........Kraków.............. karolayna.......20.05.06..........3kg.........????.............................. Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk.............. tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk.............. Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków.............. gaga26..........25.05.06.......-0,5kg.........88cm.............................. Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27........25.05.06..........0kg.........74cm.............................. ognicha.........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169........28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2....29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. ********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckylady
Hej Ladybird! To kolorowe usg robi sie ok 20 tyg, bo wtedy jakos podobno dobrze widac, i chyba jest na Polnej, ale nie mam nru wiec nie moge sprawdzic. A powiedz jaki duzy jest twoj bobas?? Ja jestem b. ciekawa - bo my mamy terminy identyczne porodu - 3.listopada moj maly mial 53 mm, wiec teraz pewnie ma 80-110 mm. Napisz koniecznie - ja chce w tym tyg. udac sie na to kolorowe. A powiedz jeszcze czy czujesz juz dzidziusia? Mi sie wydawalo ze poczulam wczoraj przez chwilke bardzo bardzo delikatne ssanko male dokladnie tam i sadze ze to moglo byc to, choc to 14-15 tydzien dopiero, ale nigdy wczesniej tak nie czulam . Ladybird podaj mi maila swojego, chetnie bym sie wymienila z toba telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckylady
PS Tez chyba wybiore sie na Polna - a gdzie to jest? Ja mieszkam za Lawica i pracuje na Gorczynie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci wszystko piszę... a właściwie to pani dr zmierzyła bobaska ale nie mówiła ile ma cm :( a ja z wrażenia nie pytałam. Wszystko już sprawdziłam, tzn rozmiar głowki i kości udowej odpowiadają 14 tc, czyli tak jak twierdziłam od początku jest tydzień młodszy. Kurczę, cały czas mówię i piszę \"on\", mam ochote na kwaśne, tylko... więc chyba \"on\" :) A tak wogóle to ja mieszkam prawie na górczynie tzn na os Kopernika dokładnie :) A Polna masz niedaleko ronda kaponiera i Bałtyku, masz tam od siebie nawet bezposrednie autobusy ( np 59) ale może lepiej takie informacje to przez maila, nie będziemy tu topiku zaśmiecać. Tu jest mój mail : kamilka_gruby@tlen.pl, zapraszam :) Z miłą chęcią pogadam :) korzystasz może z jakiegoś komunikatora? masz internet w domku? Wtedy mogłybyśmy na gadugadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno... wczoraj przez chwilke wydawalo mi się że czuję trochę jakieś bulgotanie, tak jakby dzidzia bardzo mocno się ruszała, pływała... nie tak, że mnie dotykała, tylko jakby mi się tak ta woda przelewała :) To chyba poczatki, mam nadzieję :) Buziaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ladybird- słyszałam że na polnej maja najlepszy sprzet dla noworodków a tak wogóle to wole rodzic w poznaniu bo w kołobrzegu nie ma dobrych lekarzy i szpitali...:( duzo dziewczyn stad jeżdzi do poznania na badania i tam rodzą ;) jak bedziesz miała ochote to mój numer gg 7760812 zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dxiendoberek :) W koncu udalo mi sie dotrzec do temaciku naszego - moj brat szalal przy komputerze i nieco zasmiecil go :o a moje starania przyniosly efekt, ale raczej sredni :) A u nas za oknem bialo :) tak calkiem calkiem - mam nadzieje, ze za szybko snieg nie stopnieje, a wczoraj jakis desperat probowal ulepic balwanka :) i stoi taki szary i krzywy :D podziwiam tworce za wytrwalosc i determinacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×