Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

ale jestem dzisiaj senna. Dopiero co wstałam z łóżeczka a mam wrażenie że całą noc nie spałam. Ide zrobić sobie kawke 3w1. Moze choć troche pomoże. Jak ja mam dośc tych mrozów. U mnie dalej -21. A do wiosny jeszcze tyle czasu. Biedrona serdeczne dzięki za opisówke do znaczków. Zaraz ją wypróbuję. Jednak na wszelko wypadek jak by mi nie wyszło przesyłam kwiatuszki dla Ciebie i maleństwa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny!! U mnie to już dzisiaj prawdziwe "lato", bo tylko -2 stopnie na termometrze. W porównaniu z poprzednimi dniami to już luxus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tam kto? Ja się już rozbudziłam ale cos widze że Wy tez jesteście w sennym nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jednej rzeczy...od kiedy zaczyna sie wydzielać siara????bo u mnie jeszcze nic.Macie dziewczęta jakieś info na ten temat??To jest indywidualna sprawa organizmu, czy powinna sie pojawiać w jakimś określonym czasie? Dzięki za informacje wszelakie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej! Ja też jestem :-D Tak buszuję po tym necie bez celu żadnego. Sama nie wiem czego szukam. Chociaż, pewnie jak większość z Was ostatnie m-ce spędzam na stronach poświęconych dziecku i ciąży. Chyba za chwilę wyjdę na krótki spacer, skoro pogoda jest dla mnie dziś taka łaskawa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ =>Brygida Siarę właśnie miałam przez sobotę i niedzielę. Taka przeźroczysta i trochę klejąca. Od niedzieli żadnego wycieku nie było. I dobrze. Idę walnąć kawę, bo znowu mam trupie ciśnienie:o 96/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Mam jeszcze pytanie do Was. Nie pracujecie wogóle czy jesteście na zwolnieniu chorobowym? Bo ja od listopada leniuchuję w domu na L-4, choć poczatkowo miałam zamiar pracować do stycznia i wtedy pójść na zwolnienie. Jednak moja lekarka wystawiła mi zwolnienie już od listopada bym sobie odpoczęła. Początkowo było mi ciężko przyzwyczaić się do siedzenia w domu, ale teraz to nie wyobrażam sobie rannego wstawania, zwłaszcza że sypiam po 12 - 14 godz. :-D. Co do siary to nie jest regułą, że pojawia się w określonym tygodniu ciąży. U mnie pojawiła się np. ok. 18 tyg., a teraz to jej nie zauważam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc :-) ja jak zwykle w pracy 8-16 :-) cieplo dzis ! -10 stopni w Poznaniu :-) Mada Lena i Qassandra - ciesze sie ze odwiedzilyscie stronke :-) i czekam na foto :-) Mi cos dzisiaj brzuch twardnieje jak tak siedze. Zaraz znowu sie zaczne martwic ze cos nie tak. obiecuje sobie ze w przyszlym tyg. powiem w pracy o @. Tylko ze naprawde sie boje kwiii :-( bo facet sie wkurzy na mnie :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikima
Czy ktoras z was miala moze robione usg 3d, jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Lucky... Stwierdzam że Twój blog to MISTRZOSTWO ŚWIATA:D Wygląda świetnie... Kochana...powiedz mi... dlaczego chcesz czekać aż do przyszłego tygodnia??? Nie lepiej mieć to za sobą?? Myślę że już wystarczająco długo czekałaś. =>elinova Ja też siedzę na zwolnieniu i to już od października. Poszłam na L4 jak tylko dowiedziałam się od lekarza że jestem w ciąży. Czasami tęsknię za pracą, ale jednak więcej jest tych chwil że się cieszę z tego że mogę sobie siedzieć i odpoczywać. To chyba jedyny taki moment kiedy kobieta może naprawdę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej Grzywa! Ja to już teraz też "pogodziłam" się z tym, że siedzę w domu, ale z początku to było mi naprawdę ciężko się do tego przyzwyczaić. Najbardziej to jednak było mi szkoda kolegi z którym współpracowałam, bo nagle z dnia na dzień został sam z wszystkimi naszymi sprawami. No ale, on to wspaniały człowiek i kazał mi się niczym nie martwić tylko dbać o moje Maleństwo. Po tych słowach to jakaś spokojniejsza się zrobiłam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>elinova Ja miałam dokładnie tak samo. Też najbardziej mi było szkoda mojego współpracownika, bo też tak go zostawiłam. Ale teraz już chłopak się zwolnił i wyjechał z Polski, więc już wyrzutów sumienia nie mam. Myślę że jak bym została to nikt by nie patrzył że jestem w ciąży, tylko by mnie wycisnęli jak cytrynkę. Tylko stres, nerwy i zmęczenie psychiczne, a fizycznie pewnie też bym się gorzej czuła. A ja niestety mam taką pracę że za każdym razem nie mogę sobie wyjść i wszystko zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa - natchnelas mnie - powiem mu w piatek!! zeby przespal sie z tym przez weekend. Juz 3 dzien w tyg. mam zielony polar kryjacy. W zeszlym tyg. mialam go 4 razy. Jak jutro znowu mnie w nim zobaczy to pomysli ze jakas walnieta jestem albo ze pralka sie popsula ;-) ale zmieniam spodnie ;-) Nas blog jest wypasiony, nawet ktos go zglosil do konkursu :-) ale jego przygotowanie to drobiazg, ja bez netu bym umarla a mam mnostwo pracy w necie, wiec musze ja sobie urozmaicac. W sumie koles powinien byc zadowolony, bo chce pracowac do maja. Moglabym juz pol roku zazyczyc sobie 4 godz przed kompem albo isc na zwolnienie a siedze 8 i non stop pracuje. W sumie bedzie musial przezyc tylko 4 miechy macierzynskiego bez swojej asystentki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam mi zyczyl w nowy rok przynajmniej 2 dzieci tyle ile sam ma :-) jedno 5 latek a drugie niecaly roczek chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
jeśli chodzi o sprawę SIARY to mam co kilka dni i gdzieś od 3 tygodni. Jak dla mnie to trochę za wcześnie ją mam :-( --> elinova _ zazdroszczę 2 stopni na termometrze- u mnie ciągle na minusie dokładnie -7. -->grzywa_ mam nadzieję,że ciśnienie masz już podwyższone. dla chętnych mam stronkę z fajnymi fotkami w ciązy z każdego miesiąca.Oto ona: http://www.megateam.de/grieger/foto13.htm Pozdrawiam :-P Brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te fotki... coś czuję że szybo znajdą się na blogu:) Chyba z tym aparacikiem do mierzenia ciśnienia coś nie tak jest. Przecież to niemożliwe żeby po kawie było jeszcze niższe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! widze koniec sesji :) ale dzis przezylam maly szok, a mianowicie musialam dosc dlugo stac na uczelni i chodzenia mialam sporo i tak naprawde po raz pierwszy odczulam swoje wszystkie dodtkowe kilogramy, naprawde... nogi mi troszke spuchly i sa takie zmeczone... CIEZKA jestem... SIARA leci mi juz od jakiegos tygodnia i tez jest z tym roznie tzn raz wiecej raz mniej, ale pzwalam sobie nosic wkładki, bo na staniku ostatnio mialam smugi :( poza tym u mnie tez jest przezroczysta, bardzo gesta i lepka. A piersi - szczegolnie lewa - swedza bo znow, po jakims czasie przerwy, przypomnialo im sie ze maja rosnac :) i rozstepy sa wieksze :( DZIS ODEBRALAM KLUCZE!!! tak sie ciesze... ładnie tam jest :) a bedzie jeszczeładniej, chociaz widze te pierwsze dni : ciuchy i wszystko na podłodze i w kartonach... przezyjemy, damy rade. Tylko jest problem z pralka ... jest na nia w lazience bardzo malo miejsca i chyba łazienka bedzie zagracona troszke, nieszkodzi. Buziaczki dla wszystkich i duzo słonka i ciepełka :) Kurcze, coraz bardziej sobie uswiadamiam jak bardzo bede do Was tesknic :( oby jak najszybciej udalo nam sie ten internet zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! dzieki za umieszczenia na blogu :) jest coraz fajniejszy... tylko nie wiem dlaczego ale u mnie na komp te zdjęcia sa jasniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelcia 25
Do Brygidy 26 Ja dokładnie 31 maja urodziłam swoją córeczkę, a przeczytałam, że ty masz właśnie taki termin. Maj to super miesiąc na poród. Często was czytam, bo obecnie moja bratowa jest w ciązy i ma termin na 10 maja. Wiem, że urodzi chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona28 ************************************************************************************* nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** EVI_1985.................................................................chłopiec Roza_..........29.04.06........................................................... amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec sissi............01.05.06........................................................... L.Rosa.........01.05.06........................................................... Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś Beatelka......02.05.06.............................Białystok................... ania_23.......03.05.06....3kg................................................... Kasika1.......03.05.06....1kg.........85cm.................................... matitka.......04.05.06....2kg.........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy........dziewczynka Rosiczka......05.05.06….0,5kg................................................. Anic77.........05.05.06...0kg.........94cm ................................... amelia-c.......05.05.06...5,5kg......86cm....................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...-5kg.................................................. biedrona28...07.05.06...9kg........101cm......Toruń............córcia Majoweczka.09.05.06...2kg........82cm.....Warszawa................... agula-20......09.05.06...-2,5kg................................................. mada lena....10.05.06....3kg........83cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów...................... dosia25.......12.05.06............................................................ MAGDYCHA...13 05 06 ...4kg....................Rzeszów...........chłopiec jodełka.......14.05.06....1kg.................................................... joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa................... Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa.....chłopiec Luckylady....15.05.06....5kg................................................... Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz......................... aleq...........19.05.06.....1kg..................Katowice..................... Gonia78......19.05.06.....3kg......90cm......Poznan....................... Qassandra...20.05.06.....5kg...................Kraków...................... karolayna....20.05.06.....3kg................................................... ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan..........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......7kg....79cm........Gdańsk............chłopiec tatia.........22.05.06......3kg....64cm........Słupsk........................ Kinia25......23.05.06......9kg....105cm.......Kraków....................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................. Doro.........25.05.06......1kg................................................... muszka27...25.05.06......0kg....74cm........................................ ognicha.....25.05.06.............................................................. Grzywa.....27.05.06......4kg.....93cm.......Wrocław...................... Mycha169..28.05.06.............................................................. gwiazdeczka2.29.05.06.......................................................... justka23.....29.05.06............................................................ brygida-26...31.05.06....10kg..........................................synuś Cześc Kochane!!! Dzieki za wszystkie wiadomości ! Nie mam humoru dzisiaj, bo zmarzlam w pracy i centralnie spalilam caly obiad... :( Dlatego nie będę przynudzac... Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim . cos ostatnio skacze mi cisnienie. dzis po wyjsciu z piwnicy na 1 pietro mialam 170/93 i puls 120. ale sie wystraszyłam . na szczescie powoli spada ale musze chyba znow do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Dopiszecie mi nową rozmiarówkę do tabelki: 90 w talii i +6 w kilogramach, ważę 60,5kg Ja powoli też wybieram sie na zwolnienie idę jutro na negocjacje z moim ginem, życzcie mi powodzenia;-) Pozdrawiam wszystkie Mamy i ich Pikusie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
witam Jak widziałam tabele to się przeraziłam-taka rozbierzność w kg +.Jedne 10 kg, a niektóre tylko kilka.Czyżbym po ciąży miała nadwagę?ojjjj :-(.Niby się nie przejmuję, a jednak teraz mam doły :-(. Bynajmniej z wagą- OBY TYLKO DZIECKO BYŁO ZDROWE !!! -->Adelcia 25 -To może wyjdzie tak ,że Ty będziesz imprezować roczek córeczki, a ja będę rodzić :-)Przypomnę sobie Ciebie jeśli będę rodzić w terminie.Może przejdę na inne myśli i lżej mi pójdzie :-P.Pozdrawiam Ciebie i Córeczkę!!! 🌻 No i pozdrawiam Wszystkie MAMUSIE!!! Życzę ciepła i zdrówka :-) Brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też proszę o zmianę w tablece, bo już +10 kg :) słodkiego ciężarku! Czy Wy też macie dzisiaj takiego lenia jak ja? chciałabym jak niektóre z Was pójść już na zwolnienie, i poleniuchować, ale z drugiej strony..bez pracy ciężko byłoby mi funkcjonować. Więc teraz mam złoty środek, pracuję ale bez przemęczania się i jest ok.. Ale leń, jak siedzi, tak siedzi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej! Brygida-26 nie przejmuj się danymi z tabelki, bo jak widać to niektóre mamuise podały tylko nabyte kg w początkowych m-cach, a pewnie teraz troche im przybyło. Także z pewnością nie grozi Ci nadwaga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Co tu tak cicho??? Biedrona... Mam nadzieję ze nie głodowaliście wczoraj przez ten spalony obiadek:) Ja ostatnio robiłam na kolacje zapiekanki z serkiem, pieczarkami i ziołami i też spaliłam je na węgiel :o Ryczałam później chyba godzinę. Irek nie mógł mnie uspokoić. Jeszcze nigdy nie wpadłam w taką histerię przez przypalone jedzonko. Boże... biedne te kobiety w ciąży i ich męzowie:) 😘 DLA WSZYSTKICH :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Pewnie wszystkie mamusie obiadki szykują :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcualam tylko pozdrowic moja kochaną sisterke Paticzqe buziaki dla Ciebie i Twjego chlopczyka:* musze sie pochwalic ze moja siostra przeslala mi pozytywne fluidki i teraz ja tez jestem w ciazy tyle ze w 8 tc:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×