Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
magdab---mnie też czasami nachodziło na Pepsi i wtedy sobie kupowałam i potrafiłam dziennie 1l wypić :-P Moja lekarka nawet mi poleciła jak miałam niskie ciśnienie- napić się pepsi lub coli skoro kawy nie piję :-D Także luzik...trochę wolno, a nawet trochę więcej niż trochę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i tabelka uzupełniona :-D nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg..........32....93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......12kg................90cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ale mi teraz narobiłaś ochoty na Pepsi...chyba zaraz pójdę do sklepu i sobie kupię póki mężą nie ma, bo on zabrania mi pić to świństwo :-P A wiecie co za prawidłowość zauważyłam???? Że to te Nasze Baby majowe takie wilekie chcą się urodzić :-P Faceci nie dorównają im wcale....i to dobrze...poradzą sobie nasze kobietki w życiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
:) dzięki za radę:) kilka łyków coli i zaraz mi było lepiej:) no i potem...soczek marchwiowy, żeby mojej Martusi wynagrodzić "ewentualne niedogodności";-)))) oglądałyście może zaćmienie? mój małżonek zaopatrzył mnie w taką specjalną szybkę, przez którą trzeba było patrzeć, ale nic specjalnego nie widziałam:( znajomy zrobił fotkę i podesłał:) trzymajcie się ciepło:) PS a Tak w ogóle to nagła wiosna wprawiła mnie w dziwny stan oszołomienia, zmęczenia i niepewności jak to dalej będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkie mamy
wyszukuję konkretów jak przygotować się na ten kilkudniowy pobyt w szpitalu,ale i tak mam sporo wątpliwości,podobnie jak w przypadku tego co jest niezbędne już w domu. Napiszcie proszę co Wy juz macie,co zamierzacie nabyć jeszcze przed rozwiązaniem. Zastanawiam się też nad zorganizowaniem pomocy już w domu,bo i ta kwestia napawa mnie lękiem. Kto będzie Wam pomagał w pierwszych tyg. po porodzie? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Mi też już lepiej po Pepsi :-P, a moja córcia to chyba też lubi bo zaraz zaczęła fikać...Pewnie się jej kawki chciało :-D, a że ja nie lubię to musi się zadowolić Pepsi :-)) .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Coś garbaty wydaje się mi ten słonik...grzywa---skopiowałam tego którego Ty sotatnio wkleiłaś....Co Ty mu zrobiłas????? A czy któraś wie co u Amber?? Jeszcze w tym szpitalu leży?? A tak wogóle to gdzie Wy wszystkie się pochowałyście?? Puk puk czas wstawać :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agam133
witam wszystkie koleżanki!!!! Dawno mnie nie było ale też ciągle coś sie u mnie dzieje. Niestety moje samopoczucie nie jest najlepsze. Zaliczam po kolei wszystkie przypadłości które są mozliwe. W międzyczasie zaliczyłam tygodniowy pobyt w szpitalu, zresztą już drugi. Jestem na fenoterolu bo skurcze niestety trzymaja mnie od 18 tygodnia ciąży. A najgorsze ze pomimo brania tabletek one sa nadal odczuwalne. Jedynym pocieszeniem jest fakt że dzidzia rosnie jak na drożdzach . 22 marca mały ważył 2880gram ( nie tylko dziewczyny sa słoniowate ). A i 24 kwietnia najpożniej mam być w szpitalu. Porobia badania i cięcie. Wszyscy boja się mojego brzucha a właściwie dużej ilości zrostów i najprawdopodobniej będą mnie ciąć od pępka w dół. Kurcze ale sie tego boję. Jest jednak szansa że poród zacznie sie wcześniej bo w okolicach świąt mam odstawic Fenoterol a po jego odstawieniu to zazwyczaj szybko ląduje sie na porodówce. Dla dzidzi mam prawie wszystko przygotowane, torba do szpitala już dawno spakowana . Ba nawet moj mąz tak bardzo się przejął powiększajaca się rodzina że wczoraj kupiliśmy KOMBI. Szkoda tylko że za oknem taka paskudna pogoda , ciągle leje a wiadomo w taka pogode nic się nie chce. Pozdrawiam was gorąco 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak dawno mnie tu nie było że nawet pomyliłam nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga133--- nie jesteś sama z tym Fenoterolem :-P Ja teżto świństwo łykam, tyle że od 30 tygodnia i mimo tegp brzusio i tak twardnieje, ale da się przeżyć A w szpitalu byłaś z jakiego powodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najogólniej mowiąc zatrucie ciążowe - gestoza . Bardzo wysokie cisnienie 180/90 i puls 160 oraz obrzeki. Nogi mam jak balony. Do tego szyjka mi się skraca i rozwarcie ciagle powiększa. Właśnie jade do lekarza na usg nerek bo cos z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 2w1, Jak się macie? Mi powoli te kropki na brzuszku się zmniejszają, więc możliwe że to była jakaś alergia np. na krem albo truskawki. Trudno wyeliminować przyczynę jak nie jest się jej pewną. A tak właśnie jest u mnie. Poza tym po przeziębieniu powoli nie ma śladów i oby tak pozostało! Za to mam różne wyniki moczu więc mam środki ziołowe i je łykam, ale poza tym czuje się dobrze. 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Biedrona29, widzę że przodujemy w tabelce w wadze ciężkiej..może jakiś pojedynek stoczymy?? hehe 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Lucky, Amber jak się czujecie? wszystko ok? Mi czasami też brzusio twardnieje, więc wtedy się kładę. Byłam na KTG, ale wszystko dobrze, pewnie się dzidziuś rozciąga. Od przyszłego tygodnia zaczynam kompletować wyprawkę i pakować torbę do szpitala..może zdążę!! A teraz obiadek dla mojego ślubnego idę robić., buziaki dla Wszystkich cudownych Mam 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Kinia25, gdzie się podziewasz koleżanko z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc witamy w klubie Fenoterolek. Mi tez brzuch twardnieje i mam wrażenie że Nos-pa bardziej mi pomaga niż ten cholerny Fenoterol. Łykam tyle tych pigułek, ze już się gubię które już brałam, a które nie:o Leże całymi dniami i juz mam tego dosyć. Wkurw.. mnie to że nie moge sobie pojeździc po mieście i kompletowac wprawki. Nudzi mi się. Dobrze że wiosna przyszła i Biedronki są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Dziewuszki :) Witaj magdab :) No w koncu ktos z terenu :) Kocham Torun!!!!!!!!!!!! A od lipca bede tam mieszkac:) Nie zrobimy tego naszej niuni, zeby marnowala sie w Kowalewie ;) Do jakiego lekarza chodzisz? Ja niestety nie skorzystalam ze szkoly rodzenia, ale prywatnie spotkalismy sie z p. Golebiewską. No i bylismy na porodowce... Witaj w naszym klubie:) I pisz duzo:) Co tam dzisiaj na topie??? Pepsi??? PYYYYCHA! Uwielbiam i pijam :( Niunia tez lubi :) Malutkie ilosci oczywiscie :) Ale troszeczke i regularnie nikomu chyba nie zaszkodzilo :) Aga! gratulacje! Kombiak to marzenie mojego meza:) Oszczedzaj sie i dbaj o siebie:) Bedziesz pewnie pierwszą szczęśliwą mamą :) Fajnie:) Nie martw się, będzie dobrze :) Niedawno znalazłam Twoją jedną z pierwszych wypowiedzi na majówkach... Pisałas, ze fajnie będzie tulic maluszki :) To juz za chwilke!!!!!!!!! Jak ten czas zleciał :) Najwazniejsze ze krolestwo (bo inaczej tego nazwac nie mozna)dla synusia jest juz gotowe:) Qassandra! Mozemy stoczyc ten pojedynek, ale ostrzegam ze nie masz szans :) Grzywa! Ty leniu jeden :D Ładnie to tak calymi dniami lezec i kolezankom dawac zly przyklad??? Stos całusów dla leniwców!!!!! To moje ulubione zwierzątka :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!! SLONECZKO SWIECI :) SPECJALNIE DLA MAJOWECZEK :) ELINOVA! NIE SKORZYSTASZ????? :) MELA! CZEKAMY NA ZDJECIA POSCIELI :) MOZE MINI ALLEGRO??? Ciekawi mnie co z dziewczynami, ktore kiedys pisaly... Chyba nie jest tak, ze czytaja i nie odzywaja sie... Matitka, kinia, joanna, paticzqa..... Gdzie jestescie??? dajcie jakies znaki zycia..... Qassandro! Czemu \"warszawka plonie\"???? Przypomnialas mi studeckie, dobre czasy... \"Plonie, plonie babilon...\"-kocham reagge :) Grzywa! Wyprawilas juz meza??? nawet nie mysl o spaniu:) Dzisiaj gotujemy pyszny obiad - dla tesciow :/ Buziaki!!!!!!!! Ps. Co myslicie o tym lozeczku??? http://www.allegro.pl/item92860581_klups_radek_ii_szuflada_sosna_kolyska_materac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Biedrona29 Oj, nie wiem, nie wiem czy byś wygrała w naszym pojedynku. Mi stuknęło 16 na plusie :) A warszawka płonie...hmmm, ilekroć ktoś z moich znajomych czy rodziny tam wyjeżdża to jakoś mi się to nasuwa do główki.. Zrobiłyście mi smaka na colę, więc wczoraj sobie u męża zamówiłam i dzisiaj co jakiś czas podpijam,, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim leniuszkom. Ale sie przed chwila zagotowałam . Napisałam slicznego , długiego posta i szlag wszystko trafił. Myślałam że komputer rozwale a jakby mi ktoś z telekomunikacji podszedł pod rękę to chyba bym zabiła. Jak pisałam to słoneczko pieknie u mnie świeciło a teraz znowu chmury. Ta pogoda nie ma dla nas litości. Właśnie sie mierzyłam w pasie i wyszło 112 cm - zgroza. A jeżeli chodzi o kilogramy to tez bym z wami wygrała +19kg. Jak patrzę do lustra to płakać mi się chce. A byłam taka chuda!!!. Mąż się smieje że mam 3 miesiące na powrót do dawnej sylwetki. Marzyciel jeden. A i byłam wczoraj na usg nerek. Okazało się ze mam zastój w lewej nerwce i stąd potężne bóle w środkowej części pleców. Do tego zaczął schodzić mi z nerek piasek. Jak dobrze że dzis zaczynam 36 tydzień bo sama nie wiem co jeszcze może się do mnie przyplątać. Wstawać z łóżeczek i zabierac się do pisania. A jakby u której świeciło pięknie słoneczko to podzielcie sie trochę i wyslijcie je na śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze tabelke trzeba uzupełnic nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….19kg.....36......112cm.....Cz.-Dz. 22.03.06 2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg..........32....93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......12kg................90cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab14
Witajcie dziewczyny:) Przedwczoraj i wczoraj urządziłam pranko wszystkich rzeczy dla małej. Dziś od rana prasowałam...uff...zmęczyłam się;-) Biedrona29 jestem z Torunia i jeśli znasz miasto lokalizuję się na osiedlu vis-a vis Radia M. Opiekę lekarską sprawuje nade mną doktor Didkowski (przyjmuje blisko mnie w poradni na ul. Filtrowej), więc daleko nie muszę chodzić. Pozdrawiam serdecznie:) Do zobaczenia później:) Nie wiem jak Wy, ale ja niedługo wybieram się na spacerek, aby rozprostować trochę kości i się dotlenić. PS Co do łóżeczka to zamówiłam sobie bukowego "Michasia" ze skrzynią z Glucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 praczki i prasowaczki łączmy się :-P ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 widzę,że w tych dniach większość z nas prała , prasowała i ja też to robiłam.Wczoraj cały dzień prasowania. Kręgosłup mnie bołał jak nie wiem :-(. Dziś będę prać ręcznie rzeczy których nie jestem pewna czy nie farbują i te których zapomniałam wcześniej wyprać. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Cola Pepsi itp- to pyszności i narobiłyście mi wielkiego smaka. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 magdab- stan oszołomienia też mam , a ta niepewność jest straszna. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Qassandra cieszę się,że wróciłaś do zdrowia :-).Tak trzymaj!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 grzywa jak leżysz to leż bo wyjdzie Ci to na zdrowie ;-). Niedługo nie będziesz tak często leżęć więc korzystaj póki możesz :-)🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 elinova dla Ciebie jak zwykle ❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 pozdrowienia dla Wszystkich Majówek !!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c d :-P ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 mam do Was pytanie: jak wygląda u Was przyrost wagi?????? bo ja od miesiąca nic nie przytyłam, a może nawet schudłam jakieś 0,50 kg.Czy to normalne? Macie systematyczny przyrost czy on jest różny? Ja nie przytyłam od początku ciązy mało bo mam na + 14 kg i tak sobie myślę,że to dużo, ale teraz nie tyję nic. Czy może potem jeszcze przytyję? A może przytyłam tyle i potrzebowałam i teraz na tym etapie mojemu organizmowi to wystarczy??? Napiszcie mi jak możecie. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 druga sprawa coraz bardziej boję się momentu \"O\".Śni mi się poród, wyobrażam sobie jak to może być itd.Jestem przerażona :-(. Myślałam,że jak na podwórku będzie wiosna to i mi się stan poprawi , a tu zrobiło się cieplej, a ja mam jakąś depresję :-(. Qurcze.................... ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 pozdrawiam ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 muszę uzupełnić tabelkę i mam nadzieję,że mi się uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….19kg.....36......112cm.....Cz.-Dz. 22.03.06 2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg..........32....93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg...............100cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Na Dolnym Śląsku świeci pięknie:) Wysyłam do Was kilka promyczków*********************************************************************** Jutro ide do mojego gina:) Ciekawe co powie tym razem... Meżuś jedzie dzisiaj zamówić materiały, bo jak wiecie od poniedziałku znowu zaczynamy bałagan:o Cieszy mnie to że bedzie pokoik dla małej i będę mogła go sobie urządzać:D Aga... Tu chyba masz już wszystko gotowe prawda?? Bo chyba to Twojego pokoiku widzialam fotki:) Masz śliczną pościel:) Ja tez już bym chciała mieć tak wszystko urządzone:o Ale myśle że przed świętami większość już bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wchodze tu od niedawna dostalam link od kolezanki :) Tez mam termin na maj konkretnie na swieto pracy :) W sumie juz nie moge sie doczekac ale z drugiej strony boje sie tego wszystkiego tj porodu i tego wszystkiego co nastepuje potem. Niedlugo chyba bedziemy kupowac wyprawke i szykowac torbe bo nigdy nie wiadomo kiedy nastapi na chwila - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Ja cały dzień nie leżę, bo chyba bym oszalała:o Większosc czasu spędzam oczywiście w wyrku, ale dziś też myszę pasowanie zrobić, bo się tego troche nazbierało. Koszul brakuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kraku, też dzisiaj zaświeciło słoneczko, więc promiennie Was pozdrawiamy!! Ja jestem na L4 jeszcze tydzień, więc w tym czasie chciałabym ruszyć z wyprawką i torbą szpitalną. Mam nadzieję, że mi się to uda. Dziewczyny, przesyłajcie fotki swoich pomieszczeń dla maluchów, co? fajnie jest zobaczyć przytulne pokoiki naszych skarbków : qassandra@wp.pl Brygida26- pytałaś się o kilogramy. Wiesz, to wszystko zależy od organizmu i nie ma tu żadnych reguł. Ja przed ciążą ważyłam 56 kg przy 174 cm wzrostu, rozmiar ubrania 36 i do tej pory przytyłam 16 kg. Nie jem więcej, ale z tego co wiem, to organizm w III trymestrze więcej wody zatrzymuje w organizmach stąd taki duży przyrost. U mnie wyglądało to stopniowo przez całą ciążę..od pierwszych miesięcy miałam +. Sama się też dziwiłam, że niektóre dziewczyny z naszej tabelki miały po 0 albo 0,5 kg a ja np. z 3-4 na plusie. Po mnie zresztą tych Pudzianowskich olbrzymich kolosów nie widać, więc się nie przejmuję. I tak już wkrótce spuchniemy i będziemy takie księżyce w pełni :D Hihi Ale jedno wiem. Co waga to inny wynik. Więc może się to wszystko wahać. Nie ma się przejmować nabytymi kilosami, ważne żeby się absolutnie nie odchudzać i żeby nie było dużego ubytku na wadze. Grzywa, ja też mam remonty i wiem co czujesz. Połowę rzeczy mam w pudłach więc nie mam jeszcze wyprawki, ani prania, ani prasowania. Nic...wkońcu muszę się za to zabrać. Buziaki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witajcie wielorybki :-P A ja właśnie wróciłam z ...balkoniku, bo oczywiście słonko śiweci i jak go tu \"nie wykorzystać\" ? Oj jak ja to uwielbiam....balkon (narazie, bo później plaża :-D ), słońce, książka i jestem w siódmym niebie :-) Wszystkim przesyłam te promienie słoneczne...niech do Was też dotrą, bo na mnie działają cudownie. Mimo tego, że mam ostatnio problemy ze snem, no ale która ich nie ma, to słońce mi wynagradza te nocki :-P Też się kiedyś zastanawiałam co z tymi wszystkimi laeczkami, które kiedyś pisały..... A może któraś wie co u Amber i Lucky? Nie odzywają się...Amber jeszcze by w szpitalu trzymali?? Coś mi się wydaje, że ona to mogła już nawet urodzić :-) Biedrona---łóżeczko śliczne :-D aga133---ja sobie sama daję góra 3 m-ce do powrotu do \"formy\" sprzed ciąży, bo 2 września mój brat się żeni i szykuje się weselisko, a kto by miał ochotę patrzeć na słonia :-P --ja np. nie mam wcale takiej ochoty :-D Brygida no dla Ciebie też ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 i to moje słoneczko zza okna :-) Co do wagi to ja narazie mam +11, a teraz to też chyba nie tyję, ale w ciągu jakiś 5 tygodni zdażyło mi się +4,a innym razem w tym samym czasie +1. Nie ma na to chyba żadnej prawidłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Magnolia---napisz coś więcej o sobie, tj. te wszystkie namiary które mamy w tabelce i nawet jeszcze więcej :-D to Cię tam dopiszemy...Fajnie, że do nas zajrzałaś :-) A teraz muszę poprawić swoje dane: nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….19kg.....36......112cm.....Cz.-Dz. 22.03.06 2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......33....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg..........32....93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg...............100cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A teraz zmykam na spacerek :-P Która idzie ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja dziękuję za każdą odp na temat przyrostu wagi. dokładnie chodzi mo i to,że w ostatnim miesiącu nie przytyłam, a jem tyle co zawsze.Przyrost wagi miałam od początku, a największy między styczniem- lutym, a od marca stanęła i martwię się czy to jest ok.Bo tak sobie myślę,że teraz powinno się tyć.... ale to tylko moje myślenie czasami błędne bo na tym się nie znam. ❤️🌻 elinova poszłabym z Tobą bukiet 🌻 dla Ciebie ❤️🌻 hmmm a gdzie widziałyście łóżeczko biedronki??? ❤️🌻 a pościel ???????? ❤️🌻 życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×