Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hej hej hej u mnie na slasku piekna pogoda!!! sloneczk swieci slychac jak ktos zrznie drewno na pile - kurde tak jakby to byl srodek wiosny :-))) juz nawet pczusie na drzewach wychodza!!! chyba zaraz pojde na ogrodek!!! Biedrona co do mini allegro to.... hmmm kuszaca :-) ale chyba osiade na laurach - udowodnilam sobei ze potrafie i na tym czasem koniec ;) chetnie pochwale sie zdjeciami jakby ktora byla zainteresowana moim rekodzielnictwem dzis w nocy mialam horror - brzuch cala noc mialam napiety do granic mozliwosci :-( koncza mi sie juz leki a dopiero jutro mam wizyte u gina - boje sie ze mnie chwyci przed wizyta, coraz czesciej boje sie chwili kiedy mi odejda wody i to juz bedzie to :((( matko a wmawialam sobie ze grunt to pozytywne myslenie a panikuje juz teraz!!!! u mnie z waga to tez jest roznie - nawet doszlam do tego ze waze sie 2 razy dziennie, rano jak wstane i wieczorem przed pojsciem spac - to chyba nie jest poczatek paranaoji jak myslicie??? a co do powrotu do formy to optymistycznie mysle ze dam rade wrocic szybko - obym tylko sie na tym optymizmie nie przejechala!!!! :-( wczoraj kupilismy lozko Radek II z szuflada ale bez kolyski kolor sosna - jak dla mnie moze byc - widac ze jest dobrze zrobione!! kurde mi tez zrobilyscie smaka ta cola - chodz nie powiem zebym byla fanka jej przed ciaza :) jest tylko jeden problem - nie chce mi sie isc do sklepu wiec chyba obejde sie smakiem!! wiecei zaluje troche ze wczesniej nie zajelam sie wyprawka i tymi wszystkimi zakupami dla dzidzi - teraz juz nie mam kondycji na bieganie po sklepach :( wczorajsze zakupy daly mi w tylek porzadnie jeszcze teraz czuje sie zmeczona a tylko wsiadalam i wysiadalam z/do auta i chodzilam po sklepach, a czulam sie jakbym bakala fizycznie 8godzin!!! ja pranie bede robic jak juz na dobre sie wypogodzi tak zeby suszyc na dworze - mysle ze do swiat juz bedzie wszystko gotowe :) okej chyba smigam na podworek pozdrawiam wszystkie brzuszki Mela ps. moj maz taz choruje na kombika - moze za jakies 2 lata jak sie odbijemy od obecnego dna (chcemy przed narodzinami synia kupic dzialke) kupimy skode octavie kombi - obydwojgu nam sie podoba :) okej to tyle jezeli chodzi o marzenia :) 🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻 🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygida---link do łóżeczka Biedrona podała na poprzedniej stronie :-D Mela---ja poproszę fotki na sylwia.cw@wp.pl A my już po spacerku :-) Na dworze jest cudownie i oby już tak zostało do lata, bo lato poproszę cieplejsze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela... Ile łóżeczko i gdzie?? na allegro?? ja widziałam na allego najtaniej po 192zł bo ja tez chce radek z szufladą przykrywaną na rolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) ja mam termin na 01.05.06 przyrost wagi ?? obwod 100cm jestem z Warszawy i bedzie synek :) Nie pracuje juz od lutego bo mialam problemy z nerkami, bialko w moczu.Teraz na szczescie jest juz dobrze ale siedze w domku dalej juz do konca -pracuje jako nauczycielka angielskiego w gimnazjum. Jeszcze nic nie mam dla dzidziusia ale w kwietniu juz biore sie za zakupy. Cala ciaze znosilam bardzo dobrze nawet nie mialam typowych objawow tj zadnych mdlosci itp w ogole nic nawet zachcianek :) Pisalyscie o coli - ja bylam od niej uzalezniona teraz nie pije, no czasem pol szklaneczki od meza :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa kupilam w sklepie normalnie - 216zeta, jakos tak wolelismy nie ryzykowac z mezem :) ladnie jest wykonane - na razie jednak nie skrecalismy - to juz nie moja brocha tylko tatusia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
magnolia---no to już jesteś w tabelce :-P nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg..........32....93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......12kg................90cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga133--ja też chcę zdjęcia sylwia.cw@wp.pl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witajcie ponownie:) Pogoda super, iście wiosennie udał się spacerek:) Brygida26...mamy termin blisko siebie...co do wagi, to nie martw się tym, ja też na razie mam zastój (może to i dobrze, może tak ma być). Jak na razie mam 9 kg na plusie od początku. Wg wtorkowego badania z małą też wszystko w porządku, jeśli chodzi o jej wagę- tak mówił doktorek. Wczoraj gdzieś wyczytałam, że waga matki może wzrastać do 37 tygodnia, a potem nawet niektóre kobietki chudną. Takie relacje nie dotyczą dzidziusia, bo dziecko rośnie swoim tempem. Zatem nie masz powodów do zmartwień. Ciąża ciąży nie jest równa i wieloródki to potwierdzają. Jeśli jest wszystko w porządku, to nie ma powodów do zmartwień. A co do snów....bo któraś o nich pisała...mnie "nękają" dość dziwne, abstrakcyjne sny oraz takie realne, które odnoszą się do zdarzeń z czasów licealnych...a to już "naście" latek temu było. Mam takie małe pytanko natury medycznej: dentystka stwierdziła (tak na oko), że mam jeden ząbek do leczenia i chyba kanałowego. Normalnie w takich sytuacjach każą robić zdjęcie RTG, ale w naszym stanie jest to nie możliwe. Ufać jej i przejść przez tę drogę przez mękę czy założyć opatrunek i po porodzie zająć się tematem (to jedna z opcji potwierdzona przez innego stomatologa)??? wiem, że to dość nieprzyjemny temat, ale mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
zapomniałam zapytać/ być może ten temat był już rozważany/: wózek dla dzidzi macie już wybrany/kupiony? zastanawiam się na co się zdecydować...Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wybrałam wózek i kupię go w kwietniu lub w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga---dostałam, dzięki. Śliczna ta pościel :-)) A my wózek już kupiliśmy, tj, dziadkowie kupili a raczej dali kasę :-P Tyle, że stoi narazie u nich ale ja go sobie w necie oglądam hihihih :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pochwalcie sie dziewczyny tymi wózeczkami. Może jakies linki. plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga133 ja tez chce zdjecie z pokoikiem!!!! maniabo@poczta.onet.pl ja dopiero jutro wieczorem bede miala fotke z moja posciela :) niestety moje mozliwosci sprzetowe sa ciutek bardzo ograniczone :-( magdab ja bym na twoim miejscu wybrala opcje po porodzie - kanalowe leczenie nie nalezy do przyjemnosci a tej nam potrzeba az do dnia porodu jak najwiecej - relaksu i samej przyjemnosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga133 ładny ten pokoik - a najlepsza to ta kolejka - myslisz ze od razu sie nia bedzie bawic dzidzia?? :-)) podoba mi sie!! zazdroszcze Ci ze masz juz kacik dla maluszka - u mnie wszystko w lesie poopierane o sciane(materac, przewijak) lozeczko nie skrecone lezy pod naszym lozkiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów ja pranie ręczne gotowe, a ręcę pomarszczone od wody :-D 🌻 co do łóżeczka to my jeszcze nie mamy.Nie wiem czy lepiej kupić takie \"wielofunkcyjne \" z kołyską czy normalne. 🌻 elinova a w tabelce są moje stary wymiary :-(. Dziś dałam nowe i teraz patrzę, a są stare.Bukiet 🌻 dla Ciebie i liczę ,że dasz moje rozmiary słonicy :-P. 🌻 ❤️ magdab jak miło mieć kogoś bliżej swojego momentu \"O\" :-D Fajnie,że termin mamy podobny Dwa dni to nic :-D Dzięki za informacje na temat wagi.Bo tak myślałam,że powinnam teraz tyć ( niby w tym czasei kobietki mają przytyć). Ty przytyłaś malutko :-).Dobrze Ci. Co do dentystki to nie rób zdjęcia, ale kanałowe leczenie daj sobie zrobić choćby dlatego,że w ciąży jest ono za darmo :-). Normalnie jest to płatne więc skorzystaj póki możesz. Dentystka będzie się z Tobą obchodzić z pewnością jak z porcelanową laleczką.Jednak decyzja należy do Ciebie :-). 🌻 aga133 a mi też wyślesz?? aastraa@o2.pl 🌻 pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygida---już się robi, ale skopiowałam po prostu ostatnią tabelkę jaką znalazłam....no ale wszystko wedle życzenia :-D nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam wozek KORTINA ze wzgledu na to ze jest tani i spelnia funkcje glebokiego nastepnie spacerowki i mozna dokupic nosidelko ktore spelnia funkcje fotelika samochodowego i mozna je tez zamontowac na ramie wozka - sa zdjecia demonstrujace. Jest to niestety sklep internetowy wiec musze poszukac takiego w Warszawie na miejscu bo jakos boje sie zakupow przez internet :) Pozdrawiam http://www.2o2.pl/index.php?d=produkt&id=71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Magnolia:) Ja zastanawiam się nad trójkołowcem, bo wózki z tej serii są podobno lekkie. O fundusze na wózek nie muszę zabiegać, bo dziadkowie się zdeklarowali i kazali wręcz wybrać taki lekki wózek, abym mogła go póżniej spokojnie wnosić na 3 piętro. Chciałabym również, aby wózek był wielofunkcyjny, tak, żeby posłużył jak najdłużej. Co do zakupów ze sklepu internetowego, to jak na razie nie mogę narzekać, wręcz przeciwnie. Dokonałam zakupu wielu produktów w jednym z warszawskich sklepów, który ma swoją stronę internetową. Jak się okazało niektóre produkty były tańsze niż te, które są u nas w sklepie. Dla przykładu kupowałam pościel 3 elementową z Drewexu, która w sklepie internetowym miała cenę 130 zł, a u mnie w sklepie każą sobie zapłacić 145zł (za to samo). Co jeszcze....za zakupy powyżej pewnej kwoty nie musiałam płacić za koszty związane z przesyłką kurierską. Kasę za wszystko wręczyłam kurierowi, jak sprawdziłam czy wszystko to, co zamówiłam do mnie dotarło. Takie jest prawo, można sprawdzić paczkę w obecności kuriera. Dostałam to, co zamówiłam. I co najważniejsze: miły Pan wniósł mi wielką pakę do domu! Jestem z tego zadowolona. No, ale w naszym kraju różne historie mają miejsce, więc ostrożności nigdy dość!!! Miłego wieczoru:) Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
to jeszcze raz ja... dzięki kobietki za rady dentystyczne:) zab mnie nie boli / jak na razie/! Jutro idę do pani dentystki i o ile będzie to możliwe poproszę o opatrunek, a leczenie dokonczę później. Jak ostatnio byłam to mała trochę mi brykała, jak słyszała odgłosy tych wszystkich urządzeń;) Pożyjemy, zobaczymy... Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jakbys mogla mi podac link tego sklepu z Warszawy to bede wdzieczna bo mieszkam w stolicy wiec moze sie skusze na zakup przez internet:) 3majcie sie Mamuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!!! A co tu dzisiaj takie pustki???????? Gdzie wszystkie się pochowałyście??? My już po śniadanku i jak zwykle niezbyt przespanej nocce :-(( No ale jak już mogłam pospać gdy mąż poszedł do pracy to...się okazało, że zapomniał swojego tel.....A on bez niego jak bez ręki - taka praca!! Po pierwszym telefonie o 7.15 wyłączyłam dźwięk, bo bym chyba oszalała :-P Zerkam teraz jak już wstałam a tam 7 nieodebranych połączeń, do tego wiadomości.....Oj gdyby mi tak dzwoniło koło ucha to tel. byłby już w kawałeczkach hihihi :-P No to miłego dnia Wam życzę 🌻 I odezwijcie się wreszcie Wy......wielorybki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) :) jejus jaki Linux jest denerwujacy - odcial mnie od swiata na prawie dni :0 Bylismy na USG - mlody wazy 2520 :) i jest ogolnie rozbudowany bardzo - hehe. Wujo Kuba ( moj brat) bedzie chcial zrobic z niego kulturyste. Wy tu mowicie o wyprawce, zakupach i pakowaniu toreb, a nas czeka jeszcze remont a ja - taki balonik ze mnie, ze ciezko moze byc :0 ciekawe czy damy rade wyrobic sie do porodu, bo o swietach nie marze. A teraz zmykam poromansowac z zelazkiem i pralka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Ale dałam dziś popis. Spałam do 11-ej co u mnie raczej sie nie zdarza. Co prawda w międzyczasie zaliczyłam przedszkole i sklep ale potem poszłam ze śniadankiem do łózka i znów mi sie zasneło. Najgorsze że chyba wcale nie czuję się wyspana. Ciagle ziewam i oczy mi sie kleją. Zreszta pogoda nie nastraja optymistycznie. Pozdrawiam i życzę wiekszej ochoty do życia niz ja mam sama 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Magda dzieki za linki :) W Warszawie dzis ponuro i moj humor jest dokladnie taki sam :( Znowu odezwaly sie moje nerki-2 miesiace spokoju i zaczelo sie od nowa o 3 nad ranem obudzilam sie z bolem prawej nerki:( Jednym slowem koszmar. Mam nadzieje ze u Was wszystko okey-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×