Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

ale obrzydlisrwo - wlasnie na 2 leci - program \'jestes tytm co jesz\" ale ten koles wyglada obrzydliwie - jednego dnia potrafi zjesc tyle ile ja w tydzien. Okropioenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia. Wiem jak się czujesz bo ja tez kilka nocy temu przezywałam ten koszmar tyle że u mnie była to lewa nerka. Teraz na szczęście po lekarstwach uspokoiło się ale na jak długo? Trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem brzuszki! Ale brzydko dzisiaj :( :( :( Ale ja ruszam na wyprawe :) Postanowilam wiecej sie ruszac, bo niedlugo bede straszyc ludzi :) Ide po wynik do przychodni,,,,,,,zobaczymy czy ciala ketonowe mnie opuscily.... A moze ktoras z Was tez to miala lub ma w sikach swoich :) Magdab! Dopiero doczytalam Twoja odpowiedz... Gratuluje slawnego sasiada :D Lokalizacja niezla :) No do szpitala to masz rzut beretem :) Napisz co sadzisz o szpitalu... Bedziesz dawac w łape :) Brzydko zabrzmialo i chyba szczerze bardzo, ale niestety takie realia... My zdecydujemy sie chyba na ta sale platną... Kiepsko z kasą ostatnio, ale na to musi byc... No i nie ukrywam ze licze na lepszą troche opiekę...Nie chodzi mi o kompetencje, ale najzwyklejszą, ludzką zyczliwosc... Mela! Gratuluje wyboru producenta lozeczka :D Ja tez juz zamowilam - to z kolyską. Trudno, zobaczymy jak to wyjdzie w uzytkowaniu... APEL!!!!!! Dziwczynki! Wysylajcie linki tych rZeczy, ktore juz kupilyscie, typu wozki, foteliki itp. PLISSSSSS Jestem juz maksymalnie zagubiona i zakrecona ofertami, ktore sa w internecie... NO I..... Ja tez chce wszystkie zdjecia jakie ida w swiat... ewi.winnicka@neostrada.pl Dzisiaj prasowanie... Mam zapal i warunki do tego... :) Czekam na zdjecia i oferty kupna wszystkiego co dla dzieci jest :) Pozdrawiam wszystkich z tabelki od AMBER ANI PRZEZ GRZYWE AZ DO BRYDZI :) PAPA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
HEJ!!! Witam wszystkie Grubaski:) Dawno się nie odzywałam ale teraz to się zmieni . U nas wszystko dobrze .Młody rośnie coraz mu ciaśniej ciągle kopie matke czasami to aż boli chyba piłkarz będzie po tatusiu:):):).Ja coraz grubsza coraz ciężej mi cokolwiek robić już chyba będe musiała zrezygnować z prowadzenia samochodu :( Co do wyprawki to już wszystko kupione tylko wózek jeszcze ale to tak po świętach . Teraz jeszcze czeka mnie wielkie pranie i prasowanie i moge się pakować do szpitala . Jestem właśnie na etapie sprzątania skończyłam myć trzecie okno jeszcze trzy :(.Końca nie widać ale musze się z tym jakoś uporać . Chciałam już szykować koncik dla dziecka ale najpierw musze wszystko wysprzątać na tip tpo . W Częstochowie okropna pogoda zachmurzone co troche poda deszcz . Jak u was świeci słoneczko to bardzo prosze podesłać mi go trochę :):):) Pozdrawiam miłego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj wyszłam ze szpitala,leżałam tam od poniedziałku:( Oczywiście zastrzyki,tabletki Fenoterol 8 razy dziennie i Isoptin 6 razy od środy juz mniejsza dawka no i dwa zastrzyki na to żeby sie dziecku płucka szybciej sie wykształciły. Ordynator tego szpitala ma bzika na punkcie naturalnych porodów i nawet potrafi trzymac do 3 tyg po terminie te kobitki... albo lekarze jak juz jest 39-40 tydzien wysyłaja juz mamuski do szpitala,to nic ze nie maja żadnych skurczy ani totalnie nic im nie dolega i potem leżą przez 4 tyg w szpitalu bez zadnych wyników(zamiast je wypuścic do domu zeby okna pomyła to one biedne leża:( Napwno nie bede rodzic w Kołobrzegu bo warunki tez maja kiepskie!!! Teraz duzo leze no i łykam te leki:( Pozdrawiam was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
U mnie słoneczko świeci----ło jak ja jeszcze spałam :-P Teraz jest też strasznie ponuro :-(( Chcecie zobaczyć jaki mamy wózek to kliknijcie www.dymex.com.pl i wybierzcie wózki głęboko-spacerowe na paskach - Dukat. Kolorek identyczny a cena też była przystępna :-D Ale mi tu pod noskiem pachnie, bo w kuchni się leczo gotuje mniammmm :-P Zapraszam wszystkie chętne :-) Efciak - też oglądałam ten program na dwójce i to już któryś raz...Najbardziej jednak obrzydza mnie to, jak pokazuje płukanie okrężnicy ....feeeeeeeeeee Fajne przejście z jednego tematu na drugi-- nie ma co :-P Ja też mam zamiar zabrać się za prasowanie, tylko muszę sobie tu przytaszczyć deskę do prasowania żeby było jak najwygodniej :-) Jutro chyba torbę pakuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Amber---super że się odezwałaś, a ja już nawet obstawiałam, że Ty urodziłaś :-D Leż i odpoczywaj, ja też na Fenoterolu i Isoptinie tyle, że teraz już biorę 2 x dziennie tylko :-)) Leczo gotowe także........zapraszam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻witam wszystkie ciezarowki 🌻🌻🌻 wlasnie relaksujemy sie z moim lobuziakiem przy piosenkach Czesia Niemena :) szkoda ze wiecej juz ich nie powstanie ;-( pogoda na slasku pod zdechlym.. chociaz nie pada ale jakos nie dodaje powera ;/ dzis mam wizyte u gina - skonczyl mi sie fenoterol i mam nadzieje ze do wizyty nie urodze :) rozne rzeczy juz slyszalam o dzialaniu tego swinstwa!!! ale jakby co bede mocno sciskac nogi - maly ma jeszcze czas na poznanie naszego lez padolu!!!! matko z corka jaki nastroj mi sie udziela przez ta pogode! :( biedrona ja mysle ze z tym producentem to byl najswietniejszy wybor!!! ;-D pomyslalby kto ze tyle watpliwosci moze zrodzic zwykle pod sloncem lozeczko dzieciennce, a moze byc tak ze maly w nim w ogole nie bedzie spal bo mu sie nei spodoba i wtedy bedzie robic tylko za dodatkowe miejsce na ciuchy!! pytanko: to tamtum rosa (czy jak to sie zwie) to jest proszek ktory sie rozpuszcza czy co?? zastanawiam sie czy sobie to kupic ale sama nei wiem, w naszym szpitalu to preferuja albo mydelko dla dzieci albo wode na podmywanie tych miejsc aaaaaaaa wiecei wczoraj zatrudnilam mojego meza do obciecia mi wlosow i sam na siebie bicz ukrecil :) on fanatyk dlugich wlosow skrocil mi je tak konkretnie ze z trudem moge je zpiac - mi to nie przeszkadza bo chcialam skrócic je tak konkretnie ale widze jak biedak teraz cierpi :) ale co tam kiedys odrosna!! okej wiecie u mnie pojawilo sie odrobinke sloneczka - jakby ktora chciala to przesylam po promyku ;-) pozdrawiam wszystkie brzuszki!!! Mela 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Amber dzis wlasnie myslalam sobei o Tobie co tam, czy aby juz nie jestes szczesliwa mama :))) dobrze ze juz jestes w domu - lezenie w szpitalu do przyjemnosci nei nalezy!! ;-( no i witaj w klubie fenoterolek!!! oj duzo nas!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny mam pyt.--- czy którąś z Was bolą nogi?? Mnie dziś tak nad ranem całe nogi bolały jakbym brała udział w jakimś maratonie, ale teraz jest oki. Oglądałam je z każdej strony i nie mam żadnych obrzęków ani opuchlizny. A i jeszcze jedno---czy wkładacie sobie między nogi :-P :-D , tj, kolana poduszkę jak śpicie?? Ja to robię bo inaczej bym chyba nie usnęła, tak mnie ciśnie noga o nogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Jeszcze ni wwyszlam bo leje deszcz :( Z rzeczy bierzacych p niunia ma czkawke :) A nadmieniajac do tego co wyzej... Amberka! Witaj! Oszczedzaj sie :) Trzymam kciuki :) Mela! Ztym lozeczkiem, to tak samo myslalam - tyle glowkowania a niunia bedzie chciala ze starymi spac :) A co do tantum rosa - to nasza polozna bardzo polecala... To sa takie saszetki-kazala kupic 3 do szpitala -ktore sluza do irygacji (fajne slowo) no do przemywania krocza. A dzialają przeciwbolowo, przeciwswiadowo, przyspieszają gojenie oraz POPRAWIAJĄ KOMFORT I SAMOPOCZUCIE PO PORODZIE :D mAJA! Witaj i pisz duzo..... :0 Eli! Ja tez wkladam poduszke sobie pod kolano :P Inaczej nie zasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kończy nam się marzec .Dla tych, które mają termin w I-wszej dekadzie maja to zacznie się dość stresowy czas.Choć w sumie te terminy i tak mogą ulec zmianie. O co mi chodzi??? O to,że niedługo ...... ZOSTANIEMY MAMAMI. Dla mnie osobiście jest to szok.Po I-wsze ta ciąża dość szybko zleciała, a po drugie już przychodzi nam powoli rodzić. Czy ja jestem na to gotowa?? a tak poza tym to od początku tego tygodnia mam dziwne kłucia w pochwie, Mały rozpycha się bardzo mocno, czasem tak mocno,że aż cała chodzę.Mam obawy,że urodzę wcześniej :-(. Jakoś tak od kilku dni to czuję,że urodzę dużo wcześniej. Nie mogę się doczekać na wizytę u mojego lekarza bo mam nadzieję,że on mnie uspokoi i powie,że mam wszystko w normie.Czuję się jak słoń, a coraz ciężej u mnie z oddechem. Sapię jak stary dziad :-(. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja nie mam jeszcze wózka bo dostanę i nie wiem co to będzie :O 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 elinova mnie bolą nogi, kręgosłup, ogólnie dziś boli mnie wszystko :-(. śpię z podusią :-P.Dostałaś bobaska?Wysłałam na @. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa co u Ciebie pewnie leżysz :-), pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 w tym wstrętnym moim nastroju żegnam Was i może jeszcze dziś tu wpadnę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam i życzę dobregu humoru :-D brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 jeszcze nie urodziłam ale jak zobaczyłam te cudne maleństwa dziewczyn które urodziły to juz bym chciała byc po :) we wtorek zaczynam ponoć 36 tydzien wiec jeszcze chciałabym go w sobie ponosić narazie wazy 2500 tak do 3kg niech urosnie:) Ja równiez podkładam sobie poduszke między nogi bo mi tak wygodniej... A która z was miała taka dawke jak ja i ile leżałyscie w szpitalu?? teraz biore 6 razy dziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam cale stosy poduszek :) 2 pod glowa :-), jedna pod plecami ;-D jedna pod brzuchem ;-) no i w kolanach ;-) bez tego nie ma szans zebym zasnela a i tak wstaje polamana ;-( a wiecie jak leze za bardzo na boku to dostaje takie kopniaki od mojego lobuza ze nie ma szans musze sie polozyc tak zeby ksieciuniowi bylo wygodnie - juz z brzucha rzadzi matka!!! oj co to bedzie po porodzie???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witajcie dziewczynki:) rzeczywiście pogoda dziś nie rozpieszcza:( właśnie wróciłam z zakupów i u mnie...po prostu leje:( Biedrona:) rozmawiałam z moim doktorkiem na temat tej sali z podwyższonym standardem i planujemy się zdecydować na te luksusy. Z tego co wiem, to płaci się za nią 400 zł( tak mówił doktorek), ale płacisz przy wypisie. Cóż jeszcze moja znajoma chciała też rodzić w tej salce, ale akurat na porodówce nie było nikogo, więc miala ten komfort, że cały zespół poświęcał jej tylko czas i koszty ją ominęły. Co do rodzenia w naszym szpitalu, to słyszałam różne głosy i za i przeciw, ale takie jest życie, więc przygotowuje się na ewentualne niedogodności. Cóż jeszcze: zamierzam podpytać mojego doktora, czy mógłby mi polecić jakiegoś swojego kumpla, gdyby jego przypadkiem nie było w szpitalu. Może to głupi pomysł, już sama nie wiem... A jeszcze jedno, znajoma ma mi "nagrać" jakąś położną zaufaną, ale nie wiem co z tego wyjdzie...Nie dajmy się też zwariować, bo co ma być, to będzie! Wczoraj pisałam o wózku...i chyba moja mama była szybsza ode mnie. Jak to określił mój ślubny "Mercedes dla małej już jest", więc ten problem mamy już z głowy. Na razie oglądałam tylko fotki i nie powiem wózek mi się podoba. To wózek Quinny z gondolą, spacerówką i fotelikiem do samochodu- podobno najważniejszy atut to to, że jest lekki i zwrotny. O kasę nie pytam, bo to prezent:) Gdyby ktoś chciał, to fotkę mogę podesłać;))) Właściwie to musimy kupić już tylko łóżeczko, wanienkę do kąpania, podgrzewacz (znajomi twierdzą, że to praktyczne i pożyteczne urządzenie), no i takie drobiazgi związane z kosmetyką. A tak wydaje mi się, że większość rzeczy już jest, ale jak znam życie, to zawsze czegoś będzie brakować. Pozdrawiam serdecznie:) PS Po poludniu mam wizyte u dentysty wrrr...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber - ja mam dawke 4x1 dziennie, ale dzis ide do gina i kto wie czy mi nie zwiekszy albo co gorsza nei wezmie mnie do szpitala, bo te twardnienia sa coraz czestrze i mocniejsze :( a w szpitalu bylam 2 razy podczas calej ciazy - na poczatku 8dni, a potem w polowie na 2 dni, trzeci raz to juz chce byc na porodzie ale czas pokarze jak to bedzie brygida-26 wychodz z tego dolka!!!!!!! taka kolej rzeczy najpierw ciaza potem porod a potem juz calozyciowy kurs wychowywania potomstwa :) mnie tez czasem boli w dole jak maly przysadzi porzadnie to mam wrazenie jakby mi sie cos tam rozrywalo :-( duzo leż i mysl pozytywnie!!! bedzie dobrze!!! 🌻 dla Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
brygida---dostałam, czy to Twój synek :-P ????? amber--ja byłam tylko na KTG w szpitalu i mi przypisali te leki. Na początku brałam 4xdziennie a teraz 2 magdab--ja poproszę zdjęcia sylwia.cw@wp.pl .....chętnie pooglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno z uwagi na fakt ze jestem w ciazy i mam prawo do rozkojarzenia nie biore odpowiedzialnosci za popelnione przez siebie bledy ortograficzne!!!!! :)))))) to tak z innej manki 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber >> super, ze jusz wyszlas ze szpitala :) elinova a tej lekarce musza duzo placic, za obserwowanie tych wszystkich zeczy, bo nie sadze, zeby robila to z przyjemnoscia... chociaz - no, rozne sa upodobania :) Na szczescie skonczylam juz z praniem i prasowaniem na dzisiaj :) Ale mi smaczku na leczo naarobilas - masz jakis specjalny przepis, czy uzywasz gotowych warzywek z mrozonki?? A jeski chdzi o bol nog - to mnie rano bola tylko stopy i trwa vto do momentu az je \"rozchodze\". I jak do tej pory spie bez zadnych poduszeczek, nie liczac tych pod gloweczka :) A teraz zmykam do piwnicy po drzemiki do nalesnicskow :) ale mam zahciewajke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja leżę, ale zaraz muszę się zwlec i gary umyć:o Dziś wizyta i powiem Wam że też mam nadzieję że zmniejszy mi dawkę tych cholenych leków, bo już się gubię. Czsami nie wiem, które już brałam, a które jeszcze nie :o Wczoraj mąż zamówił materiały. Niestety naszych paneli już nie ma, ale facio powiedzial że dostawa ma być we wtorek, więc mam nadzieje że przyjdą. Jak nie to będzie trzeba kupić inne:( Amber... Dbaj o siebie. Kolejny raz sie potwierdza że w ciąży nie ma żartów i że trzeba być baaaardzooooooo czujnym. Lucky!!!! A co u Ciebie?? Nie przeginaj z robotą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe...:) Lucky!!! Fani będą zachwyceni;) Dzięki za umeszczenie moich fotek na blogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
efciak---ja do leczo daję cebulkę przysmażoną i paprykę też podsmażoną. Potem do tego pieczarki i na koniec kiełabaskę (nawet paróweczki pokrojone, bo szybko się gotują). To zalewam niewielką ilością wody i doadaję przyprawę typu jarzynka i 2-3 łyżki koncentratu pomidorowego...no to by było na tyle....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---juz zaglądam, by obejrzeć Twoje krągłości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dzieki😘😘😘 Dzis bedziemy wiedzieć ile kg mi przybyło:) Ja stawiam na 15, 16kg Kto stawia na więcej:)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova >> dzieki :) ja musze czuc smak prawdziwych pomidorkow, jak na razie podkradam mamie sloiczki z wstepnie obrobionymi, prawie gotowymi warzywkami :) podsmazam kielbase i dodaje to cosik ze sloiczka \"D mniam, ale nastepnym razem dodam pieczareczek :) uwielbiam grzybki, za to mezus bedzie musial sie przemeczyc :) no ale w koncu ta ja i Mlody mamy zachciewajki a poza tym jestesmy najwazniejsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×