Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Szwedzia. przykro mi że nikt Ci nie odpisał, pewnie dziewczyny nie wiedzą. Ja sądzę że tylko dochód męża ale 100% nie jestem pewna. Też mam pytanie. jak wracacie do pracy i karmicie piersią to przysługuje wolna godzina. Należy dostarczyć zaświadczenie ale od którego lekarza. Ginekologa czy innego? już to załatwiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maju śliczny ten kwiatuszek!!!!!!!!!!! a nam humor też troszkę sie jużpolepszył:-) swieże powietrze wraz ze słońcem czyni cuda....a moje dziecko usnęło w wózku tak że pewnie prześpi następne karmienie tak mu sie śpi dotleniony Miś to śpiący Miś!!!!!!!A mama szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja czekam na świeże zdjęcia Waszych Pociech.Rosną więc trzeba się pochwalić jak wyglądają obecnie :-) pozdrawiam i czekammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena śliczny i DUŻY jest Twój Synuś :-) a widzę nosidełko chusta jak się sprawdza?? bo ja mam inne nosideło pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny!!! Pozwólcie, że dołączę do Waszego grona majówek. Wczoraj mój synuś skończył 4 miesiące!!! Urodził się 10.05.2006 o godz 1,40 w nocy z wagą 3800 dł.56 cm. Było sobie kawałek \"chłopa\", a i teraz nic mu nie brakuje.....powiem szczerze, jest co dźwigać. Waży już 8200!!! i nosi ubranka w rozmiarze 74 cm....właśnie od paru dni boli mnie lewa ręka, tak bardzo, że nie mogę czasami nic chwycić. Myślę, ze to przesilenie....no ale cóż, to się nazywa \"słodki ciężar\".....pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj emcia :-) prześlij mi zdjęcia to dam je na blog niezły kawał chłopa z Twojego Synka :-) karmisz piersią???????? pozdrawiamy a ja urodziłam równy miesiąc po Tobie :-) ale to miło wspominam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznego masz synka, ma bardzo ładne oczy.... a mogłabyś mi podać e-mail, to chętnie przesle... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmię piersią na żądanie....a żąda często, bo praktycznie co 2 godz a w nocy tak od 2 do 3 godz. Już się zastanawiam, czy mu nie zacząć dawać jakiegoś stałego posiłku, bo tak strasznie wbija wzrok w nasze obiadki, że mi aż w gardle staje...he he. Sama nie wiem, idę jutro z nim do lekarza to zapytam. Już od paru dni gra mu coś w płuckach, a że w pierwszej dobie życie zaatakowało go zapalenie płuc, tak więc się boję wszystkiego co jest z płucami związanego. Biduś, jak sobie przypomnę o tym, to mi tak bardzo go żal, bo niewiele brakowało, a .....tfu tfu. Zsiniał mi na rękach i trafił na patologie noworodka ....przeleżał tam 2 tyg....moje maleństwo...ale o tym kiedy indziej, bo Kacperek mnie wzywa...pozdrawiam ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
HEJ!!!! emcia71---witaj wród swoich :-D Dziewczyny---ale mam stresa...w poniedziałek wracam do pracy buuuuu..... A Moja Królewna zaczęła ostatnio protestować u babci, która ma się nię opiekować :-( Po prostu jak zostaje na dłuższą chwilę z nią sam na sam, to płacze strasznie...Tylko moje przytulenie ją uspokaja :-( Ona chyba czuje co się święci... Qrde co ja zrobię jak ona będzie tak płakała????Wczoraj nawet kupiłam sobie autko by wracać godzinę wcześniej z pracy...w końcu przysługują mi 2 przerwy pól godzinne, no nie to je wykorzystam :-) Pozdrawiamy Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
maju---pytałaś jak zmienić stopkę---otóż wejdź w preferencje i tam dokonaj zmiany :-) Ja nie śpie już od 7 godz. Gotuję zupkę Mojej Buni i mam czas na neta :-P emcia---ja podaję Wiktorii już raz dziennie zupkę - ziemniaczek bądź ryż, marchewka i korzeń pietruszki. To miksuję i Bunia to uwielbia :-D A karmię też piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Elinova, ale powiedz mi na czym to gotujesz, tylko na wodzie, czy na jakimś wywarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia ---tylko na wodzie i nawet nie dosalam jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki bo mam dzisiaj do zaliczenia egzamin .Mam nadzieje ze bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja 24 TRZYMAMY KCIUKI :-) daj znać jak poszło :-) pozdrawiamy Dziewczyny co jet???????????????? gdzie zdjęcia aktualne?????????????????? Elinova mogę dać te zdjęcia na blog????????? dam jak coś to najwyżej je usunę :-( pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie nad morzem!:):) Było super a raczej S U P E R!!:) Olek zniósł to wszystko bardzo dobrze. Niepotrzebnie się bałam:) Łóżeczko turystyczne Coneco Apollo spisało się na medal:) Oluś spał w nim jak w swoim domowym:) Pogoda była piękna. Hotel ekstra:) Wypoczęłam trochę:) Basen, sauna, jakuzi... trzy takie rundki i człowiek czuje się jak młody bóg, a raczej bogini;) Morze wspaniałe:) No w ogóle bomba!:) Maja>> chyba o stopkę się pytałaś... więc na górze strony, nad tematem, po prawej stronie są \"preferencje\". Kliknij tam, wpisz swój nick i hasło. W okienku które się pojawi, na dole jest miejsce na to co chciałabyś zamieścić w stopce. Qassandra>> mój adres e-mail: a_bartczak@o2.pl :) Wieczorkiem wrzucę jeszcze kilka zdjęć Olka:) Teraz zabieram się za pranie:) i obiadek:) taki nietypowy: naleśniki z serem feta i szpinakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem z przyjemnością obejrzę też Wasze dzieciaczki:) A teraz zmykam:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja>> teraz dopiero zauważyłam że zmieniłaś już stopkę:) Powodzenia na egzaminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski 🌻 My jestesmy juz w kołobrzegu... Oli skończył 5 września 4 miesiace i jest zdrowym.,silnym facetem:) dzis bylismy na szczepieniu wazy 6650 i mierzy 67,5... mam do was pytanko czy któras miała przepisane tabletki na zasuszenie pokarmu??? czy jest sens to brac czy poczekac a z samo zaniknie??? no i lekarz mi zalecił obwiązać piersi bandazem na noc... co wy na to??? Słyszałam ze po tych tabletkach moze być nie dobrze kobiecie ,zawroty głowy nawet omdlenia itp... Pozdrawaim wszyskie mamusie i ich pociechy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. To tak jak napisałam zjawiam się wieczorkiem i wrzucam kilka zdjęć z naszej nadmorskiej wycieczki:) W czasie postoju, na stacji benzynowej: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae5e90a7266856f1.html Łóżeczko turystyczne wyposażone w misia i tygryska spisało się na medal: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd2b9ed3be087615.html Olek pierwszy raz zobaczył morze i morze pierwszy raz zobaczyło Olka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92421079e4215a76.html Spacer po plaży: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef242abb3fc6b60c.html Rzut oka na Bałtyk przed powrotem do domu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69d14fccc73b3552.html Było cudnie ale w domu najlepiej;) Życzę wszystkim spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AmberAnia>> ja wciąż karmię tylko piersią. Moja kumpela nie brała żadnych tabletek ani nie wiązała piersi. Po prostu karmiła coraz rzadziej i pkarmu wytwarzało się coraz mniej... aha... troszkę odciągała... ale tylko tyle żeby nie rozsadziło piersi. Nic na temat tych tabletek nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadłam tylko powiedzieć ze żyjemy i mamy się dobrze. Jestem trochę zajęta, bo w sobotę chrzcimy naszą Księżniczkę:) Robie porządki, cały czas jakieś zakupy i jeszcze w dodatku będę chyba musiała Zuzi kupić nowe ubranko do chrztu, bo podobno w weekend ma być do 30 stopni, a ona ma polarkowy ciuszek:o Chciałam wymienić w sklepie, ale nie mam rachunku fiskalnego:o Wywaliłam:o Spadam bo padam na pysk:o 😘 dla majowych Dziciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber-ania no wreszcie coś tu się ruszy :-) Majówki chyba się urlopują :-P pustki tu niesamowite :-O co do piersi i pokarmu nie radzę brać chemii :-O będziesz stopniowo odciagać i \"podwiążesz\" piersi do góry i będzie ok.Albo ubierz stanik dość mocno opięty.To stary sposób.Sama go sprawdzę jak skończę karmić.Mówiła mi to moja babcia powodzenia grzywa myślami będę z Wami ubrankiem sie nie przejmuj ja miałam welurkowe-też cieplejsze :-) chrzciny były w dość upalny dzień w kościółku to chwila- a poza tym a kościele nigdy nie jest zbyt ciepło-noce są zimne także wytrzyma Zuzinka :-), potem w domu szybko ją przebierzesz i gotowe. pozdrowienia dla Majówek :-) PS.Ciągle czekam na aktualne zdjęcia Maleństw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze raz ja wczoraj idę sobie sopać patrzę na mojego bąbla,a on przez zeb=n penetruej palcem buzię ślinka leci........... dziś od rana palec w buzi i nadal coś tam tworzy albo czegoś szuka ząbkuje czy co??????????????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hello :-) Ja też jestem z samego rana...muszę sie przyzwyczajać powoli do rannego wstawania, bo juz w poniedziałek ruszam....do pracy :-( Wiktoria własnie leży na macie i rechocze tak głosno, że pewnie ją sąsiedzi za scianą słyszą :-D ********************************************************** Brygidko---Moja Niunia odkad skończyła dwa m-ce wciska paluszki do buxki i niesłychanie się slini...a ząbków ni widu, ni słychu...maja czas w końcu jeszcze :-P ********************************************************** Amber---ja też słyszałam tylko tyle żeby odciagać nadmiar pokarmu i pokarm z czasem sam zaniknie. Fajnie, że się w końcu odezwałas :-) ********************************************************** Anka---fajne to nasze morze, no nie?? coś o tym wiem, bo mieszkam bliziutko niego :classic_cool: Co prawda w tym roku nie \"wykorzystałam\" go w pełni, bo wiadomo malutkie dziecko, ale na drugi rok sobie odbiję :-P ********************************************************** Maja---jak tam po egzaminie?? Ja jeszcze zaciskam kciuki, bo nic nie piszesz :-) *********************************************************** No a pogoda u nas cudna..jak w pełni lata...wczoraj to nawet posiedziałam trochę na tym słoneczku i dziś też tak zrobię :-) Pozdrawiamy wszystkim bardzo serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×