Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

to jeszcze ja poprawiłam tabelkębo niechcący uciełam ząbki Kacperkowi;-) spokojnej nocy Wam życzę i słoodkich snów Maluszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalenko, mialas racje, najpierw dalam czubek lyzeczki i nic, wiec wczoraj zapakowalam 5-6 lyzeczek samego jabluszka. I nic. Dzisiaj znowu dostal 3-4 lyzeczki, wiecej nie chcial Emcia, karmie jeszcze piersia i widzisz, chetnie tak na intuicje zaproponowalabym mleczko modyfikowane na noc, w ramach uzupelnienia, ale w gazetach pisza, ze niby nie mozna (!) karmic tym i tym, bo za duzo mleka :-/ i to szkodzi??? a znowu niektorzy pediatrzy mowia, ze nie ma przeciwwskazan karmic piersia + modyfik. wiec juz sama nie wiem. Ale pogadam z lekarzem i chyba sprobuje podawac mieszanke na noc. Chetnie bym karmila maluszka rzadziej piersia, jak skonczy pol roku, tj za 2 tyg. Boze jak ten czas leci. Ciekawe jaki jest terminarz karmien od 6 mies. dla matek karmiacych tylko piersia? Tzn. ile karmien piersia, ile pokarmow stalych... Ewa :-) Ja tez jestem z poznania :-) Wiecie co, podziwiam wasze maluszki ze wcinaja z lyzeczki!! moj jakos nie trybi, ze ma otwierac buzie jak sie zbliza lyzka. Musze laskotac go po brodce i troche wpychac jabluszko... i wtedy sie usmiecha :-) i zajada az oczy otwiera, ale sam buzi nie otworzy, a wrecz zaciska :-( co to bedzie z tym karmieniem (ale dopiero drugi dzien karmie) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gwiazda łyżeczkę ma opanowaną, bo od początku dostawała witaminki na łyżeczce. Lucky... To ja Ci jeszcze bardziej namieszam... na noc kaszka... tak było w poradniku żywieniowym Hippa. Piszą żeby w 5 miesiącu, wieczorny posiłek mleczny zastępować już kaszką mleczną lub kaszką ze słoiczka Przysmak na Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam pewnie już wszystkie śpicie, ale ja dopiero teraz mam czas coś napisać. Nie ma nic przyjemniejszego niż goście w środku tygodnia . Mam pytanie może się któraś z was orientuje, czy dziąsła mogą dzidzie wieczorem bardziej boleć niż za dnia bo moja mała taki koncert mi urządziła po kąpieli że nie mogłam jej przez godzinę uspokoić. Aż sie zanosiła biedna. Brzuch ją raczej nie bolał bo miała mięki a po południu zrobiła ładną kupę. Ja stawiam na te nieszczęsne zęby ale juz sama nie wiem co o tym myśleć. Zal mi jej że coś ją boli a ja nie wiem jak jej pomóc. Dobra idę spać bo padam na twarz. Jeszcze tylko poprawię tabelkę bo moja mała wczoraj pięć miesiączków skończyła. Dobrej nocy i di jutra. 🖐️ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena---------Makary-----------22.04.2006--------2,850/52-------6//0-----------8.10/68--------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74-------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------5//2-------------7,7/75-----0 elinova--------- Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------5//2-------------9,0/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0------------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//11-----------8,9/74-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//0-----------8,1/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75-------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0--------------7,9/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no............ poczytałam Was sobie..........ale odpisac to raczej nie dam rady....... młoda siedzi mi na kolanach i pomaga mi usypiac Kacperka.... miłego dnia Wam zycze pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? Elinowa jeszcze się nie zameldowała z rana?:) Brygida wczoraj się też na kafie nie pojawiła? No ładnie:) Kinia>> Ja się w temacie zębów jeszcze nie orientuję. Olkowi chyba jeszcze nic się nie wyżyna. Ale na wszelki wypadek zaopatrzyłam się już w Dentinox żel i Viburcol czopki. A może Twoja Mała odreagowuje tych gości w taki sposób? Dziewczyny piszecie o spaniu waszych dzieciątek. Polecam Wam książkę Każde dziecko może nauczyć się spać. Kupiłam ją w księgarni zwykłej, ale widziałam że w internetowym Empiku też jest. Może znajdzieciew niej jakieś rady dla siebie. Ja znalazłam.:) Pisałam Wam, że w dzień Mój Olek nie miał poblemów z zasypianiem, dopiero wieczorem nie chciał się dac odłożyć do łóżeczka bez bujania, tulenia, namawiania, płaczu... zasypianie wieczorem trwało nieraz godzinę:( Cztery dni temu zastosowałam się do rad tej książki. Pierwszego wieczoru Olek płakał co prawda 20 min, ale drugiego już tylko 5min, a trzeciegi zasnął bez miałknięcia! Wczoraj też zasnął spokojnie! Więc może ta metoda działa! Gdybyście się skusiły na przeczytanie tej knigi, to życzę Wam żebyście wyniosły z niej jak najwięcej pożytku:) Niestety dowiedziałam się z niej także, że Olek cierpi na tak zwane lęki nocne.:( Pisałam Wam kiedyś o syrenach jakie urządza w godzinę po zaśnięciu wieczornym. Otóż piszą, że z tym niewiele da się zrobić. Że dzieci wyrastają z tego. I że jakieś 5-10% dzieci do lat 6-ciu tak płacze. I że tym nie należy się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!! O poranku,moge powiedziec tyle,że słoneczny:-) Makary właśnie sie obudził po drzemce i rozwala swoją matę zaraz pewnie będziemy wcinać drugie śniadanko.......odkryłam ostatnio fajną kaszkę ryżową z owocami leśnymi, z bobovity, właśnie jacwiczymy z Makarym ;-) KINIA-to mogą być ząbki,a doi viburkolu i dentinoxu ja bym jeszcze dopisalaa panadol dla niemowlaków, tudzież nurofen Dzięki EMCIU za info , w kwestii nawilżaczy.... Dziewczyny podpowiedzcie mi też jaki nawilżacz kupić i ile one kosztują, bedę Wam barrrrdzo wdzięczna :-) :-) :-) LUCKY bardzo sie cieszę że Ci pomogłam:-) polecam sie na przyszłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze. W opisie nie napisali o tym, że pracuje cicho i że z tyłu ma pokrętło do regulowania siły parowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim o poranku 🌻 niezły poranek:) (ale jak sie w nocy nie śpi to chociaz z rana można troszkę odespać) Eli, ja już niestety bez pracy:( miałam umowe na czas okreslony i niestety ne przedłuzyli mi jej, no i w momencie porodu umowa uległa rozwiazaniu a ja po raz pierwszy zasiliłam szeregi berozbotnych, kurcze dziwne to uczucie biegac po tych urzedach pracy itp., troche dołujące, ale mam nadzieje ze długo to nie potrwa i jakos coś znajde:) co do mojej pannicy to coś sie chyba z nia dziwnego dzieje, myślalam ze jakas niedojedzona jest czy co ale to chyba nie to, ona po prostu szaleje od jakiegos tygodnia, zawsze pieknie zasypiala sama w łozeczku i nie było problemów, a ostatnio trzeba ja usypiać bo zachowuje się jakby łożeczko conajmniej miało ją pochłonąc i płacze potwornie w momencie położenia jej, już sama nie wiem co się z nią dzieje, a jak już uda się ze zasnie to doslownie trzeba na palcach chodzic zeby jej nie obudzic choc ona i tak budzi sie po godzinie z rykiem niesamowitym i potrafi tak przez pół nocy mimo ze ledwo na oczy patrzy, w zwiazku z tym jest cholernie marudna i zmęczona i nawet w dzien ciezko jej potem zasnąć, już sama nie wiem czy taka z niej cwaniara i chce zeby ja nosic całą noc na łapkach czy po prostu cos jej jest... może ktoraś z was miała podobne problemy? bo my już powoli wymiękamy:) Lucky:) fajnie ze choć ktoś stąd jest z niedaleka:) ..o kurcze, ale sie rozpisałam:) buziaki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, chyba bede musiala sie jak najszybciej zaopatrzyc w te ksiazkę, liczę że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Najpierw wklejam post, który pisałam o 8 rano, ale net mi siadł i nie mogłam wysłac: Hej!!! Mimo, że mam dziś urlop to i tak jestem już na nogach. Na 9-tą jadę z Bunią na szczepienie i ona teraz biedaczka zasypia, a za pół godz. niedobra mama pójdzie budzić maleństwo :-(....ale musi się trochę zdrzemnąć, bo przed 7-mą mi się obudziła i byłaby za bardzo marudna... mada_lenko--dzięki za informację o tych plasterkach, bo ja bym go wyrzuciła po dzisiejszym zastosowaniu :-) lucky---nie martw się tym, że Gabryś nie za bardzo lubi jeść z łyżeczki, w końcu to dopiero jego początki 🌻 kinia---ja sądzę, że możliwe by zębole wieczorem bardziej atakowały...wszkże nieraz włąśnie noc jest dla nich najprzyjemniejsza na wizyty w buźce malucha :-D. Nas to też jeszcze czeka, bo u Wiki jak narazie żadnego ząbka nie znaleźliśmy :-) Ale czekamy cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A teraz dalej------ aniu---czyli jak widać, byłam już na posterunku przed 8-mą tylko ten nieposłuszny net....:-P Jesteśmy po szczepieniu i ty dla mada_leny wielki 😘 i bukiet 🌻 za polecenie maści Emla.... Niunia nawet nie wiedziała, że jest już po zastrzyku...nawet w trakcie kłucia się uśmiechała do pielęgniarki...Także jest ona rewelacyjne. Madziu---jeszcze raz wielkie dzięki :-) Polecam ją Wam....super sprawa...miejscowe znieczulenie i kłucie to dla maluchów pestka...Nawet wszyscy w poczekalni się dziwili, że Wiki nawet nie pisnęła....A ja tylko powiedziałam, że twarda z niej baba to nie płakała :-P Teraz mój aniołek śpi jak suseł. Jak tylko się obudzi zje obiadek i zmykamy na kawę do koleżanki, która mieszka w drugiej klatce. Ma czerwcowe bliźniaki więc trójka dzieci to już gromadka niezła :-D A może jeszcze wpadnie koleżanka ze swoją kwietniową córeczką to będziemy miały przedszkole :-P A ja zdążyłam już cisto upiec---do kawy oczywiście--- i szykuję gulasz na obiad...niezłe zapachy dochodzą z kuchni...ciasto...gulasz....mniammmmm Zapraszam na obiadek i ciasto {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? czytam różne newsy w onecie, oglądam telewizję i jestem czasem przerażona w jakich czasach przyszło nam wychowywać dzieci...wszędzie się słyszy o różnych patologiach, zboczeniach i w ogóle. Będę chyba zawsze drżeć o moją królewnę i chyba zapiszę ją na jakąś samoobronę albo karatę, gaz w kieszeni i można do szkoły puszczać, bo bez tego to chyba strach.. A z drugiej strony...to jak jest taki niż demograficzny i singli masę to jak sobie pomyślę, że nasze dzieci biedne będą utrzymywać wszystkich emerytów i cwaniaków na rentach to mnie szlag trafia i myślę o tym, żeby stąd wyjechać... coś dzisiaj mam podły nastrój..ale to wszystko wina tych newsów o samobójstwie 14-latki..horror jakiś! i to w szkole!!! brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Bunia urządza sobie kolejną drzemkę a mam w wolnej chwili dopadła kompa jak zwykle :-P My już po kawce i ploteczkach, a tu nadal pustki :-D Muszę poprawić tabelkę, bo okazuje się, że poprzednio waganas oszukała i Wiki waży teraz 8,65kg ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena---------Makary-----------22.04.2006--------2,850/52-------6//0-----------8.10/68--------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74-------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------5//2-------------7,7/75-----0 elinova--------- Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------5//3-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0------------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//11-----------8,9/74-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//0-----------8,1/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75-------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0--------------7,9/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i jak zwykle nie obeszło się bez mieszania w tabelce-:-P ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary-----------22.04.2006--------2,850/52-------6//0-----------8.10/68--------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74-------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------5//2-------------7,7/75-----0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------5//3-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0------------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//11-----------8,9/74-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//0-----------8,1/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75-------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0--------------7,9/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hoopsa do góry! musiałam nas szukać az na 3 stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra... Ja mam to samo:o Boze!!! Co sie z tymi ludźmi dzieje!!:o Codziennie słyszę i czytam... a to ktoś kogoś udusił, a to ktoś się powiesił i jeszcze dziś te dzieciaki:o MASAKRA!!! Ale w gimnazjum, w którym uczy moja szwagierka było podobnie, ale na szczęście tam obyło sie bez samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie jeszcze pamiętacie??:O:-( żyję, ale co to za życie-padam z zmęczenia.Powoli kończymy roboty :-).Pokoik dla Małego bardzo mi się podoba :-) Synuś jak Aniołek :-) pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś będę pierwsza:) Współczuję Brygido, bo wiem co to znaczy. Sama przez to przeszłam w 7-mym miesiącu ciąży:o A najgorsze dla mnie było to, że nic nie mogłam pomóc, bo musiałam leżeć:o Masakra!! Wstawałam tylko obiadek ugotować:) U Was to tylko remont jednego pokoju, a ja miałam całe mieszkanie dopieprzone :o Wyburzanie ściany, później stawianie! Wszędzie kurz!!! Myślałam że tego nie przeżyję A najgorszy był stres że nie zdążymy na czas. No… To zaraz Elinova podpisze listę obecności. Dzisiaj chyba zarejestruje małą do lekarza, bo dalej charczy mi po nocy, mimo ze przecież ostatnio się nie grzeje, bo ciepło jest w pokoju:o Pokuj jest przed snem porządnie wietrzony. Ja nie wiem, ale jeżeli to katar, to jest bardzo dziwny, bo jest bardzo głęboko. Nawet jak zakropię solą, położę na brzuszek, to nie da rady odsączyć gruszką. Wyłazi dopiero przy porannym ćwiczeniu. Zuza po prostu to wysmarkuje :o Wydzielina jest przeźroczysta i śluzowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Kochane---melduję się na posterunku :-P Ja po wczorajszej wiadomości o wykorzystaniu tego 2,5 latka jestem normlanie rozdygotana...jak można coś takiego zrobić...i zostaw teraz dziecko niani???!!!!!😡 Wzięłabym tego zboczeńca i normalnie na oczach wszystkich mu obcięłą!!!!! Naprawdę i nawet bym się nie brzydziła, bo z reguły to nie lubię widoku krwii!!!! Szok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny...nie mogę uwierzyć!!!! Moje dzieci dały mi się wyspać do 7,30!!!! oooooojjjj jaka różnica . ..jestem aż przespana....ale za to miałam koszmar nad ranem po karmieniu młodego .....ale za to miałam koszmar...śniło mi się że jestem nawiedzona...brrrrrrrrr i mogłam poruszać przedmiotami wzrokiem iiii chciałam jechać do księdza....... a ciągle mnie cos zatrzymywało, jakaś siła...no makabra. Obudziłam się taka zmęczona walka z tym czymś, ze szok...no dobra, czas wrócić do rzeczywistości. Dzisiaj jadę ze starsza po kozaczki na zimę...myślę, ze te z Bartka będą najlepsze, ale cenę w sklepach to oni maja, ze szok(140 zeta). Kurcze, po sezonie te buty kosztują połowę ceny, i i tak się im opłaca. Zdziercy!!!!!!!! Dobra buźka, pa ....bo jedna ręka źle mi się klika....młody uczy się klikac ;-) ps. dzięki za polecenie maści przeciwbólowej, zaraz pójdę ja kupić...po co stresować maleństwo...;-) pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już jestem!!!!! witamy gorąco Makary śpi po pierwszym śniadanku, jakimś cudem, sam usnął. Czyżby kosmici oddali mi syna ;-p :-p dziwna sprawa......ale darowanemu synowi nie zagląda sie pod zamknięte oczki;-) hyhyhyhy Bylismy wczoraj na imprezce, a w niedzielę,pierwsza rocznica ślubu, a ja nie mam koncepcji na ten dzień buuuu, a tu piątek, może coś wymyślimy... a jakie nastroje u WAS??? u nas słońce świeci.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) my też sie meldujemy, trochę późno ale wstałyśmy, mi chyba też kosmici powoli zaczynają oddawać dziecko.:))bo nocka obyła się bez ryku no i nawet trochę pospałyśmy, cóż za sukces!!:) no to teraz czas na kawkę!!! ma ktoś ochotę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witajcie dziewczyny:) Od kilku dni mała walczy z zasypianiem. Widać, że jest bardzo zmęczona i chyba zła, że nie może zasnąć. W ruch idzie podusia i mamusi rączki, które bujają i kołysają. A się człowiek namęczy przy takich ćwiczeniach... Piszecie o rocznicach ślubów. Wszystkiego dobrego mada lena dla Was:) My niedawno obchodziliśmy 4 rocznicę, a znamy się od 1993 roku (i od tego też roku jesteśmy razem:) kopę lat;-))) Miłego dnia:) PS Moje dziecko, od wczoraj zajada jabłuszko / na razie ze słoiczka, bo ona skłonna do uczuleń, więc to "słoikowe" ponoć bezpieczne- tak napisali/, a jakie miny przy tym strzela, można się uśmiać. Mam pytanko: miseczki, łyżeczki myjecie tylko czy także poddajecie sterylizacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Elanova... jak usłyszałam o tych makabrycznych wiadomościach z ostatnich dni...to chciałam zrobić dokładnie to samo co Ty! Coraz częściej myślę o zmianie zatrudnienia, bo jak sobie pomyślę, że mam wracać do szkoły...no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ewka---dołączam się do Ciebie ze swoją herbatką rumiankową...właśnie piję więc napijemy się razem :-D magdab---ja myję naczynka Wiki, ale co jakiś czas wygotowuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
magdab---nie dziwię się wcale, że chciałabyś zmienić pracę...ostatnio moja kuzynka stwierdziła, że już nie wyrabia...jest świeżo po studiach i przydzielili jej wychowawstwo w 6 klasie...mówi, że po prostu psychicznie wysiada przy nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×