Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Witam A ja jestem druga :) Brzusia- 😘 Acha - 😘 Wy to jestescie kochaniutkie , wszedzie mnie znajdziecie :) A mi dzisiaj smutno bardzo, mój braciszek wyjeżdza do Angli, i niebedzie go z nami na Świeta, już wyje od rana, a co bedzie jak przyjedzie sie z nami porzegnac . :( :( :( Ja po porodzie jakis straszny płaczek sie zrobilam :( Bardzo jestesmy z Danielem zżyci ze soba , wiec dlatego bedzie mi ciężko. Mały sie obudził, wiec pewnie jak skoncze pisac to nie bede druga tylko trzecia, albo czwarta Miłej soboty, dla wszystkich 🌻 Ide poudawac, że sprzatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja trzecia... ;-) Wiecie Kacperek opanował siadanie, już sam siada, podwijając nóżkę pod siebie, dumny siada na pupci.... ;-) Czytałam Was ostanio, ale nie dopisywałam się, bo miałam zepsuty komp, jeszcze jest..moża uda się wysłać tekst... Pozdrowionka i miego dnia !!!!!!!!!! 😘 Lucky - ja też się piszę na ten pokaz slajdów, tylko napisz ile zdjęć trzeba przygotować. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no to ja jestem kolejna...;) u nas nocka też ok, Maja znowu śpi więc chwilka wolnego na śniadanko! hmm, z tymi napletkami to ale się porobiło, dobrze, że moja mała ma pipeczke i nic tam jej ściągać nie trzeba:) wiecie co, jak patrze na moje okna to nic mi się nie chce, ale myć ich jeszcze bardziej mi sie nie chce:( a wszędzie już muzyka świąteczna, zaczyna mi sie to powoli podobać, że do świąt coraz bliżej..choć jeszcze żadnego prezentu nie kupiłam, ale koniecznie musze zobaczyc ten młoteczek, który polecała Brygida! Emcia, buziaki dla dumnego Kacperka za ten wyczyn!!!!!! buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A ja jestem pierwsza :-P...po południu oczywiście. Ale najpierw: Grzywa---Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam ....Za uwagę dziekuję :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przyznać się, że zapomniałyście o urodzinach Grzywy...Oj nieładnie :-) A tak wogóle to cały dzień dziS zasuwałam jak dziki Reks...hihihihih Padam normalnie na...:-P No ale wszystkie okna umyte- a jest ich aż 5, meble umyte, dywany odkurzone...no po prostu wszystko gotowe by było gdyby nie jeszcze łazienka i kuchnia...Ale to zostawię na lepsze czasy :-D Lucky---ja też się na to piszę tylko jakie zdjęcie przysłać i ile??? No to miłego wieczorku, a niedzieli jeszcze milszej [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!!!!!!!!!😘 Idziemy dziś na imprezkę:) Babcia zostaje z Zuzią:) Wychodzimy z męzem razem pierwszy raz od urodzenia małej:o Powiedzcie dziewczynki... Jak wypije drinka, to jak długo mam nie karmić z cycusia?? Mam zapas pokarmu w zamrażalniku, ale nie wiem kiedy mogę małej dać cycusia??:o A wcale nie pić?? Co sądzicie?? Nic nie czytam, bo nie mam kiedy:( Obiecuje ze się poprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 niech Zuzia zdrowa Ci będzie to i Ty szczęśliwa będziesz 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 , niech mąż Cię słucha to i w małżeństwie będzie ok 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 , no i dużoooo zdrowia :). 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hmmm co do drinka to nie mam pojęcia co i jak.Nie miałam jeszcze okazji czegoś wypić bo jakoś nie lubię, ale jak byłam w ciązy to ciągle powtarzałam,że jak urodzę to wypiję.Teraz znów mi sie nie chce . Życzę Wam udanego wieczoru!!!!No i \"fajnej\" nocy-tylko uważajcie bo Zuzia chyba narazie nie śni o rodzeństwie :-P. pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi... No ja też nie śnię o rodzeństwie dla Zuzi jeszcze teraz:) Jeszcze raz dzięki😘 Idę robić paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ;) Będziecie teraz miały co poczytać :) Właśnie dostaje kota, Młodemu idą górne jedynki, więc jest wrzask, płacz i marudzenie przez cały dzień. Przed chwilą sprzedałam Mateusza dziadkom i mam chwilę. Wczoraj był spokój, bo większość dnia przekimał, ale dzisiaj daje mi się we znaki. Do tego okazuje się, ze moje dziecko nieco niegościnne jest ;) A dlaczego??? Otóż wczoraj spotkaliśmy się z Amber Anią i Olivierkiem. Ogólnie spędzony wspólnie czas minął w ekspresowym tempie, ale co i jak napiszę, jak już Ania będzie w domu ;) Ogólnie zrobiłyśmy masę niezłych kilometrów biegając po sklepach, a potem zlądowałyśmy u mnie. No i sie zaczęło, bo się okazało, ze przy Olim to Mati to istne diable ;) Olivier sobie leżał grzecznie i próbował zająć się jakąś mateuszową zabawką, a co robił Mati???? Dopełznął do Olivierka i dawaj mu zabawkę zabierać. Potem zaczął go podgryzać i obśliniać, a jak na horyzoncie pokazał sie dziadek , to Mati zaczął płakać..... Cyrk normalnie;) W momencie, kiedy brałam Oliviera na ręce, to Mati był już przy moich stopach.... Tak sobie myślę, ze ma z nim Ania spokój: cichutki, grzeczniutki chłopczyk i uśmiechnięty. No i przy Matim to drobniutki się wydaje ;) W końcu Ania sama doszła do wniosku, że może i lepiej, że Oli spokojny taki jest, bo Mati to po prostu szaleje ;) Powiem jeszcze tylko, ze zabawne takie doświadczenie, spotkać sie z osobą z którą od kilku miesięcy kontaktujemy się na kafe, gg, drogą mailową. Rozmawia się tak jakbyśmy się dopiero co wczoraj widziały ;) Chociaż nasza rozmowa była taka, że zaczęłyśmy setki tematów, i chyba żadnego nie skończyłyśmy hihi. Takie z nas gadatliwe baby ;) A Ania jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą i bardzo się ciesze z tego naszego spotkania ;) Szkoda, że wszystkie jesteśmy tak porozrzucane po całej Polsce i możemy się spotkać od przypadku do przypadku ;) No i narazie tyle. Aaaaaaaaa!!!! No i są zdjęcia, ale jak narazie są w moim aparacie, bo po ostatniej awarii kompa zeżarło program do obsługi aparatu... A miałam je zrzucić już wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkową porą:) Brygida> Dzięki za info odnośnie napletka. Uspokoił mnie ten tekst. Ja nie odciągałam bo tak nam mówili na zajęciach w szkole rodzenia. Grzywa> Udanej zabawy. Ja piję od czasu do czasu piwko do obiadu czy kolacji. I to w małych ilościach. Z mocniejszm trunkiem poczekam aż skończę karmić. Nie wiem po jakim czasie jest bezpiecznie karmić dziecko po wypiciu drinka... :( Malina> To pewnie przez te ząbki Mati taki zadziora;) Powiedzcie, że fajne kartki świąteczne wyślemy rodzince... Teraz jeszcze damy wywołać, przykleimy znaczek i w świat... :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30ec05ac22512582.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8676ae74fdf9510f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dolaczam przy wieczorku, Aniu, sliczne te kartki swiateczne! Dzisiaj troche smutno bo mama wyjechala, wrocila do siebie a to taaaak daleko 😭😭😭 no ale jakos przezyjemy. Grzywa, wszystkiego naj naj naj 🌻🌻🌻 pewnie swietnie sie bawisz w tym momencie :D Nie przejmuj sie o zawartosc alkoholu w mleczku, nawet jesli dluzej odczekasz to zawsze troszke alkoholu zostanie w piersiach, chyba ze sciagniesz. Pamietaj o piciu dozo wody po imprezie ;) obejdzie sie bez bolu glowy :) U nas jeszcze bez choinkowo ale drzewko (sztuczne w tym roku) kupione dzisiaj i mam nadzieje ze bedzie juz ubombkowane na jutro wieczor. Lucky, masz wspaniale piekne pomysly! Bedzie miejsce tez dla nas? Czarna, nie martw sie o brata, ja sie moge tu nim zaopiekowac ;) Kolorowych snow dla Majoweczek i majoweczkowych pociech 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A ja jestem pierwsza hihihih:-P To nic, że to niedzielny ranek, lae korzystam z okazji póki moje dziecię spi razem z tatusiem na łóżku... Ja to się już o 5,30 obudziłam nakarmiłam Wiki, a ona zasnęła zaraz po tym no i poleżałam tak z godzinkę razem z nimi w tym łóżku, ale widocznie już jestem wyspana....Może te wczorajsze porządki tak na mnie wpłynęły :-D anka----karteczki bomba, a kubeczek również. My przymierzamy się do prezentów kubkowo-poduszkowych tego typu na Dzień Babci i Dziadka :-) No to kochane miłej niedzieli Wam życzę.... Ja to chyba dziś pojadę w poszukiwaniu prezentu, który pewnie gdzieś w sklepie zostawił dla mnie kochany Gwiazdorek hehehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa jak tam po urodzinkach :>????????????????? drinkuś był???????????????????????? Jak się czujesz???????????????????????? pozdrawiamy malinow_a super ,że mogłaś poznać koleżankę z netu :-) a Twoje odczucia co do Amber Ani pewnie są prawdziwe bo już po jej pisaniu tutaj można wywnioskować,że fajna z niej dziewczyna.Zzdjęć widać ,że pogodna i bardzo pozytywnie nastawiona do życia.Zretszą jakoś wydaje mi się,że te majowe mamy wszystkie takie są.Musimy się kiedyś spotkać.Życie długie więc mamy czas ;).Ty też przesyłasz pozytywne fluidy :-P-szko9da,że nie muszę jechać do stolicy :-O. anka1974 mnie też martwiła sprawa napletkowa.Od początku wiedziałam,że nie powinnam nic w tej sprawie robić.Jednak szukałam dobrego argumentu do tego.Siusiaczek Małego jest taki malutki więc nie wyobrażam sobie by go po nim aż tak dotykać. Kartki świąteczne superrrrr Mama E ;) Dasz radę bez mamy ja ciągle jestem sama więc bez obaw :) my bąbkujemy dzis popołudniu -choinkę znaczy się :P elinova jejku ja też dziś wstałam wcześnie 07,00.No i ciemno na dworze jak cholera :-P.Dziwne wrażanie jak się wstaje o nie tak wczesnej porze, a na dworze noc. pozdrawiamy Mamusie i ich kochane Szkraby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem w niedzielny poranek!! my, z małym opóżnieniem, ale też się dołączamy do życzeń dla Grzywy!!!!!!!!!!!co by Zuzia zawsze radosną dziewczyną była i mamie problemów nie robiła:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 hmm, my nie mamy jeszcze choinki ale chyba już najwyższa pora się po nią wybrać bo nic nam już nie zostanie, jak zwykle kupujemy żywą- jakoś wolę taką, pachnącą i w ogóle... ja biegnę na śniadanko a Wam życzę udanej niedzieli!!! buziaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane 🌻 tutaj sloneczko swieci i my dzielnie sie jak narazie czujemy bez babci. Mala zostala wystawiona do ogrodka na drzemke - babcia nauczyla i wspaniale dziala!!! Grzywa, jak dzisiaj? Na pewno fajnie sie bawilas! W zeszly czwartek bylam na kolacji sluzbowej i to tez byl pierwszy czas jak gdzies wieczorem poszlam - przy kolacji mialam dwie male lampki wina a na drugi dzien to glowa mi pekala jakbym nie dwie lampki ale butelki wypila! Czlowiek odzwyczajony od dobrego ;) My prezenty malej juz kupilismy i odpakowalismy.... troche tak prozaicznie, no coz. Dolaczam sie do pochwal Amber, rowna babka, i sliczna tez! No i oczywiscie tez fajnie byloby sie spotkac, mnie to do was troszke daleko ale jak w kraju to jestesmy w Gdansku a z tamtad jakos pociagiem chyba da sie pojezdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane popołudniową porą!!!! u nas musze sie pochwalić........... co raz bliżej pierwszy ząbek:-D górna prawa jedyneczka ślicznie sie zaczyna bielić w dziąsełku....A Mako zawzięcie gryzie pieluszki i pluje- pierdzioszkując...Nocki przesypia bez problemu, ale za to przez dzień daje czadu!!!! uuuuufffffffff..... Malina to Twoje dziecię to niezły kurde numerant jest:-D strach sie bać normalnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWA sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!!!! spóźnione, ale jak najbardziej szczere życzenia urodzinowe!!!!szczęścia zdrowia i słodyczy!!!!!!!!:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki moje złote!!!!śpieszymy Wam doniesć że o godzinie 17:06 czasu środkowo-europejskiego....Makaremu wykluł sie pierwszy ząbek!!!!!!!!!!!!!obstukany łyżeczką przez tatę Przemka!!!!!!!górna prawa jedynka......:-D i tak następny zajączek w naszym gronie sie pojawił mimo, że nie wielkanocny.....to tez przynósł prezencik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja z rozpędu gratuluje MAkaremu jako druga!!!!!!!!!!!!! hmm zajączków coraz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada lena> W końcu się doczekaliście:) Gratulacje:) I tabeleczka NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.-----WIEK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53------7//1---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------7//1---------8.90/69----1 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-------7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55------7//2---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54------7//2---------9,30/74---1 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58------.7//1--------7,82/74----2 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54------5//0---------7,0/74-----0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58-------6//0---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57------5//3---------6,4/69-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56-------7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56------5//2---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51------6//0---------7,8/70----1 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57------6//2---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55------6//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58---------6/2----------10,3/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62------6//0--------9,1/?-------1 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56------5//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59------6//1---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59------6/0----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52------6//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58------6//1--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56------6//1---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/50------6//1---------9,62/?------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51-------6//1--------6,9/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1---------7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56-----6//0---------9,3/73-----0 Gdyby ktoś chciał zobaczyć, to dorobiliśmy jeszcze dwie kartki świąteczne. Coraz więcej jarzę z tego Adoba Photoshopa;) Fajniutki programik:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6b2d27e5a91a546.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f315f8a55f717021.html Dobrej nocki Majóweczki...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki, przyjmijcie znów moje przeprosiny za dłuższą nieobecność, ale po prawdzie nie wiem jak się nazywam,..mam tyle pracy, wszystko po to, żeby przed świętami skończyć ze wszystkim... Na szczęście mam przerwę od 22-03.01.2007 :D hurra!!!! Elinova- gratuluje ząbków! ucałuj Bunię. Mnie Gabi ostatnio mocno pogryzła, ale to w zasadzie moja wina była, bo chciałam ją nakarmić, kiedy ona nie była głodna...uuuuu, ugryzła i przytrzymała w buzi..a ja widziałam gwiazdy z bólu.. ;( 😭 Szwedzia- bardzo Ci współczuje z tym mleczkiem...ale nie poddawaj się! ja jak Gabi nie chciała jeść zupek zawsze dodawałam swoje mleko i wtedy otwierała szeroko buźkę, więc udawało mi się moje mleko przemycić. Biedrona- no wreszcie!!! kope lat! ucałuj Julcię od nas...tak pomyślałam, że jak Lostów ściągną z anteny to znajdziesz i dla nas czas ;) Luckylady- super pomysł z tymi retrospekcjami i pokazami multimedialnymi!!! Ty to kobitka nieprzeciętna jesteś pisz co potrzebujesz...wchodzę w to ;) Brygida- Ty masz czas na porządki? jeju...ja to na mordkę padam..nie wiem kiedy te porządki świąteczne zrobię..na szczęście święta spędzamy u rodziców i teściów, więc jedziemy na gotowe, ale wiadomo m3 ogarnąć trzeba, nie? Grzywa- sto lat i buziaczków 102!! Mada Lena- gratuluję ząbka!! wkońcu się doczekaliście :) a u nas właściwie to superowo, Gabi rośnie..w piątek dowiem się ile podrosła i ile przybrała (już się zaczynam zamartwiać oby nie za mało ;( ) ale sądząc po jej apetycie powinno być dobrze. Wcina równo wszystkie mixturki Gerbera, królika uwielbia, deserki mieszam jej z kaszką ryżową z bananami i też całe słoiczki zjada. Karmie ją już tylko max 5 razy w tym 2-3 razy w nocy.. Jest kochana, pogodna, przewraca się z plecków na oba boczki na brzuszek i z powrotem, mówi Baba, ku uciesze mojej mamy, która z Nią jest w ciągu dnia jak my pracujemy, mówi bardzo niewyraźnie eMama, co ja oczywiście interpretuje jako Mama i ochoczo w nagrodę biorę Ją na ręce ;) Dziewczyny- powiedzcie mi jak się to żółtko podaje? z czym? tak solo czy jak? i czy dodajecie do czegoś kleiki? i czy macie jakieś pomysły na potrawki z kleikiem, bo czytałam, że smaczne i powinno się dawać, tylko nie wiem jak... Ok, to ja lecę do wanny bo jutro znowu do pracy, poczytam jeszcze książkę w kąpieli i wio do łóżka. Spokojnej nocy, buziaki dla WSZYSTKICH MAM I ICH POCIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Jestem pierwsza :-D Za chwilę napiszę więcej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
MAKUSIU-----zajączku Ty mój kochany...Gratulacje 🌻 Qassi---Gabrynia urocza ❤️ anka---Ty to zdolna jesteś :-P niezłe karteczki :-) A my wczoraj pobuszowalismy po sklepikach i co nie co znaleźlismy :-P Tylko się zastanwiam czemu ten gwiazdor prezenty dla nas w sklepach pozostawiał??? Czyżby adresu nie znał?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---czyżbyś miała wolne??? Chyba juz powinnas się pojawić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek!!!!!!!!!!!!!!! :-D śpieszymy podpisać listę obecności!!!!!!!!!!! dziękuję za wszystkie gratulacje, ciasteczka i cukiereczki z okazji pierwszego ząbka w imieniu Makarego!!!!!:-D masz rację Qassi w końcu sie doczekaliśmy!!!!!:-D A co do jajeczek ja daje Makaremu pół żółteczka na miękko, solo bez żadnych dodatków- bo po co psuć pyszny smak jajeczka jakimiś dodatkami....za to wcina je, aż mu sie uszki trzęsą buziaki dal wszystkich mam i szkrabów!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dolaczam sie to gratulacji pierwszego zabka! no to teraz Makary ma czym gryz kabel od kompa ;) ❤️ spadam bo duzo pracy dzisiaj i jutro pozdrawiam i zycze dobrego poniedzialku! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra> Ja podaję żółtko ugotowane na twardo i zmiksowane z zupką jarzynową. Jeden dzień jarzynki z mięsem, a na drugi dzień jarzynki z jejeczkiem (pół żółtka). Kleik ryżowy podaję co jakiś czas razem z owocami na drugie śniadanie. A kleik kukurydziany mieszam czasem z zupką jarzynową. Ale Olek woli zupkę bez kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) wpadlam na sekundkę, wczoraj miałam niesamowity dzień, dałam zimowego nurka, a później wyszliśmy z bobasem na popołudniową imprę ze znajomymi. Co do zdjęć, najlepsze bylyby takie, z ktorymi laczycie najwiecej emocji, najlepiej np. przed ciaza, w trakcie, tuz przed, po i np. teraz z bobasem. Wedle uznania mozecie dopisywac wage, wzrost bobasa, albo jakies inne wydarzenia z datami itd, itp (kazde beda dobre). Przed swietami totalna niewyrobka... kartki do poslania, tlumaczenia do zrobienia... ubiór na chrzciny, jednym slowem masakra. PS Ja tez musze dodac od siebie, ze Amberek jest na maksa sympatyczny i cieply :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×