Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Rozmowa na pewno nie zaszkodzi, pod warunkiem że ona też tego będzie chciała. Tzn. nie będzie wrzeszczec ani się upierać. Na pewno nie można pod żadnym pozorem ustąpić i przepraszać. to w myśl zasady dasz palec potem będzie chciała całą rękę. Moja teściowa jest dobrą kobietą ale bardzo wczuwa się we wszystko co ma związek z nami. jestem dość samodzielną osobą i jak ktoś narzuca się ze swoją radą pomocą i obecnością to mnie po prostu denerwuje. teraz ma w głowie \"wypychanie dziecka i znieczulenie do kręgosłupa\" pod rzadnym pozorem mam sobie nie dawać tego robić itd. cały dzień i wogle. my po prostu nie nadajemy na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Fampirku, acha ma rację mówiąc, że jak raz ustąpisz teściowej, to już potem zawsze będzie Ci na głowie kołki ciosać. W końcu wybór imienia dla dziecka, to tylko i wyłącznie sprawa rodziców. Niestety teściowe mają to do siebie, że próbują zdominować synową i narzucać jej własne zdanie, no i niestety trzeba z teściową żyć. Ja nie mogę na swoją złego słowa powiedzieć, choć mój mąż jest jedynakiem. Poczekaj do jutra, może kobieta sama zmądrzeje jak się prześpi z problemem, czego serdecznie Ci zyczę. No i Lilka to przecież bardzo ładne imię... czyżby teściowa była aż taką tradycjonalistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Serdeczne GRATULACJE!!!!!!!!!!!❤️ Wszystkiego dobrego dla świeżo upieczonych mamusiek!!!:D❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. U nas wszystko ok. Mały jest bardzo grzecznym dzieckiem : je i śpi. W szpitalu to nawet nie wiedziałam co z sobą robić . Jak pojadł o 8 do po 14 musiałam go siłą budzić . Ale wtedy bez kija nie podchodz. Jak głodny to zły. Wczoraj jak wróciliśmy do domku to wiadomo troche zamieszania było i chyba to na niego podziałało bo w nocy przez 2 godziny było krucho. Urodziłam we wtorek tak z marszu przez cc. Rano na ktg wyszły mi regularne skurcze takie na 120 tyle ze wcale niebolesne. Do tego od 2 dni bolała mnie głowa i nagle skoczyło ciśnienie. Pół godziny po wizycie lekarskiej byłam już na porodówce. Tam wywiad anestezjologa , podpięcie kroplówki , cewnika i w ciągu 2 godzin mały był na świecie.Ja potwornie bałam się samego cc ale nie taki diabeł straszny. Wszyscy i na porodówce i przy cięciu byli tak mili i życzliwi i potrafili rozładować atmosfere ze tak mogłabym rodzić nawet drugi raz z rzędu. Tyle że cesarka ma swoje minusy. Ból jaki jest po zabiego zbija z nog. Na szczęscie to wszystko mija i na dzień dzisiejszy czyli w 5 dni po poza ogolnym osłabieniem czuje sie dobrze. Największe problemy były z karmieniem . Raz ze nie miałam pokarmu od razu a dwa ze mały do teraz nie ma dobrze rozwiniętego odruchu ssania i sa problemy z dostawieniem go do piersi. na szczęście z dnia na dzień jest lepiej. To tak w skrucie. Amber -ania ty faktycznie masz zdolności telepatyczne. Wczoraj pytałaś gdzie jestem i od razu się odezwałam. A 25.04 o 10 z hakiem też byłaś ciekawa co ze mną . A ja leżałam już wtedy na sali operacyjnej. Dzięki za pamięć🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki Gratulacje dla wszystkich mam! Super że macie to już za sobą i że wszystko jest ok. Pustki dzisiaj czyżby nastepne maluszki pchały się na świat:) A jeżeli chodzi o wybór imienia u nas też był mały problem bo mojeje mamie się nie podoba imię które wybraliśmy, ale taka jest nasz decyzja, przecież to nasze dziecko i fampirek ja bym się w ogóle nie przejmowała teściową na teściowe trzeba uważać bo jak pojawiają się wnuki to one dostają \"kota\" i jak teraz ustąpisz to później będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga133 ja teżbym chciałą mieć tak sprawny poród nawet nie miałaś czasu za dużo myśleć gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qimi
Chciałam bardzo podziekować za bardzo miłego i kulturalnego posta od osoby o nicku "Do Qimi" (osoba ta podpsła sięliterą M). Cieszę się, że go przeczytałam. Chyba chciałam coś takego właśnie "usłyszć"... przeknać siebie samą choć troszkę! Ania-Amber, twoje słowa też zapadły mi w pamięć- dzieki! Szkoda, Lucky, że ty nie otrafisz zachować się tak jak koleżanki z forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quimi: A mi nie szkoda.. nie jestem Matka Teresa i nie bede sie silila na przemyslenia albo na pozytywne emocje dla kogos kogo nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):DHHHHHHHHUUUUUUUUURRRRRRRRRRAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!:):D :D:D:DOTO NADSZEDŁ!!!!!!!:D:D:D 🌻MAMUŚKI MAJÓWECZKI!!!!!!!!!! WŁAŚNIE MAMY 1 MAJ!!!!!!!!!🌻 :Dwiat]❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻:D :D🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻:D :D🌻❤️🌻😘🌻:D :D🌻❤️🌻:D :D🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest już poniedziałek...;) to mogę powiedzieć że jutro ide do szpitala....:P Kurde!!! Ale mam stresa!!!!!! Nigdy wcześniej nie byłam w szpitalu w roli \"pacjenta\", noi nie mogę uwierzyć że naprawdę będę mieć tego małego człowieczka przy sobie!!!:) to niesamowite!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!! DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAM!!!!!!! ALE MACIE FAJNIE!!!!!!!!!! A MY CZEKAMY :) ALE!!!!! ZACZĄŁ SIĘ MAJ!!!!!!!!! NASZ UPRAGNIONY I WYCZEKIWANY MAJ!!!!!!! DZIEWCZYNKI! SIŁ I CIERPLIWOSCI :) u mnie cisza.........a przepustka szpitalna konczy sie we wtorek rano.....ja chce bóle w domku :o :o :O CAŁUSY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć 🌻 🌻❤️ GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUS ❤️ DZIECIACZKóW🌻❤️ Nareszcie maj 1MAJ nadszedł ten nasz wyczekany miesiąc teraz to już spokojnie możemy rodzić i już będziemy MAJóWECZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 Cześć mamuski🌻🌻 My jeszcze 2w1 są skurcze ale mijaja nawet wczoraj były przez 1,5 godzinki co 5 minut ale znowu przeszły:( te mocne upłway tez są czasami jak poleci to az mi się gorąco robi ale maja normalny kolor. W nocy bolał mnie znowy brzuszek i przez godzinke miałam skurcze no ale znowy przeszło:( Jutro jade do tego szpitala gdzie chce rodzic bo mój lekarz ma dyzur i zobaczymy co tam sie dzieje:) jakbym jutro nic nie pisała to znaczy że zostałam w szpitalu hehe:) U nas od 3 dni jest zimno deszczowo i pochmurnio ble... ale dobrze by było urodzic w taka pogode a nie jak bedzie ciepło i upał:) pozdrawiamy was gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku nie ukrywam, ze wyczekuje razem z toba... Pozdrowienia dla was dziewczyny 🌼 PS u mnie nic sie nie dzieje. obawiam sie ze nie urodze 15.05 tylko przenosze tydzien... bo brzuch ciagle u gory. Raz mi sie wydawalo ze opadl, ale teraz sie podniosl. Czuje sie super tylko dostalam wysypki na calej skorze i nie wiem czy gnac do szpitala? Bo zjadlam w 1 dzien calego arbuza i mysle ze moglo mnie uczulic ale jak to jest np. jakas rozyczka??? Zawsze cos... zawsze cos... Siedze z mama i jest fajnie.. gotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Witam wszystkie MAJÓWECZKI Gratuluje Wam waszych pociech, ja mam termin na 25maj, chciałabym mieć już maleństwo przy sobie.Trzymajcie się dziewczyny.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
ZACZĄŁ SIĘ MAJ!! OCZEKIWANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 lucky wiesz śniło mi się że ty urodziłaś dziewczynke i że jechałysmy razem na spacer nad malte:) ale ja jeszcze byłam 2w1... Równiez cie serdecznie pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 f-ka wierz mi że ja tez juz bym chciała miec synusia przy sobie:) ale chyba mu sie nie spieszy z wyjściem na nasz świat hihi pozdrawiam cię i życze bezbolesnego i szybkiego rozwiązania🌻 🌻 fampirek nie wiem co mam tobie doradzić,może z czasem przejdzie twoje teściowej... ale nie możesz sobie dac wejść na głowe to jest twoje życie i twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ 🌻MAJOWY SŁOŃ NA SZCZEĘŚCIE🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Luckyady jak dla mnie w ciazy wygladasz bardzo ladnie, piersi niczego sobie, tyleczek malutki, z twarzy nic sie nie zmienilas, a jezeli nawet to minimalnie a takie opinie w stylu \"nie wiadomo czy wrocisz, bardzo sie zmienilas, nie poznalam cie\" mogla powiedziec osoba ktora sama zmienila sie diametralnie na -nie ukrywajmy gorsze i poprostu zazdrosci :) pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Dziękuje amber-ania, również życzę bezbolesnego oraz szybkiego rozwiązania.Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Co do tesciowej to popieram amber-ania nie można dać sobie wejść na głowe. POWODZENIA FAMPIREK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Kochana E❤️L❤️I❤️N❤️O❤️V❤️A❤️ urodziła dziś o 10,20 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Księżniczka WIKTORIA waży 3,5 kg ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ma 54 cm ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i czarne włoski ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ !!!!!!! Proszę nanieść zmiany w tabelce. No i składać gratulacje !!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Elinova :) G R A T U L U J E 🌻🌻🌻 Wkleilam Twojego sloniczka na szczescie dla Ciebie i dla calej reszty majoweczek. Powodzenia i pozdrawiam przyszle i juz mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Elinova!!!! GRATULACJE !!!!!!! 🌻uszki dla Twojej małej księżniczki:):):) Ale super Ci sie udało, tak 1 maja!!!:D A ja jutro o 8 rano mam się stawić w szpitalu.. okropnie się denerwuję, jak przed jakimś egzaminem hihi...;) No to tabelka:) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..15kg............115cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek............SN....... aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz tabelka, bo zapomniałam usunąć Elinovę z pierwszej części:P;) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..15kg............115cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek............SN....... aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×