Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

No jestem:) ach byłam cały czas w mieście u koleżanek na plotach hihi Byłam tez u mojego gina wepchnełam sie w kolejke i pokazałam mu wynik ktg powiedział tylko że są skurcze:) i że wrazie czego nigdzie nie wyjeżdża(bo miał wyjechac na weekend majowy) i bedzie na swoich dyzurach:) i nic mi nie powiedział na temat tetna dziecka. Nie mogłam sie więcej wypytać bo weszłam z jakąś pacjentką no i nie dało się pogadać. Ale mysle że jak by było coś nie tak to by mi powiedział:) dał mi tylko do zrozumienia że chyba nie długo sie wysypie:) bo powiedział że wrazie czego w piątek jest w szpitalu... No i oczywiści kupiłam śliczny komplecik niebieski dla mojego synusia,ale nie pokazałam jeszcze Piotrusiowi bo by mnie wyzwał że nastepny ciuszek a tyle tego mam:) 🌻 Lucky miło że wkońcu do nas wpadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pipce po uszy.. bo pekne.... buahahahahah buahhahahahaaa w pipkach - te co mialy szczescie Wiecie co, jestem nienormalna! Zjadlam na sniadanie czekolade, i teraz jem na obiad czekolade. Ale najlepsze jest to ze ONA ZNIKA od razu!a ja sie czuje jakbym zjadla jedna kostke. Dobra. Ide na Klan :-) zobacze co tam Bozenka odp.. znowu i co ugotowala ciocia z Bialorusi itd. Serio jak ogladam Klan to jakos tak mi sie smiac chce i swiat jakis piekniejszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajowo - tera zjeszcze my musimy wymyslec imie dla brzdaca :) a dokladniej wybrac w koncu z calej ;isty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina
Oo.. I to jeszcze jak.. :) A Tobie jakie imiona się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że wam to napisze ale musze sie komus wyżalić:( Przed chwilka miałam telefon od brata że moja Najukochańsza babunia zmarła a ja nawet nie zdążyłam sie z nią pożegnać bo dawno nie bylismy w poznaniu a ona juz dłuższy czas leżała w szpitalu:(:(:(: ku... co za życie!!!! ktos sie rodzi a ktos umiera!!! mam nadzieje że moja babunia będzie nad nami czuwać...:( od 30 minut rycze i nie moge przestac,łezki mi same lecą:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_kochanie bardzo mi przykro ! Zapalę świeczuszkę dla Twojej babci Strasznie Ci współczuję ....Napewno jest Ci przykro i zle,ale takie już to życie jest podłe,tak jak mówisz ktoś się rodzi inny umiera .... Ale napewno Twój dzidziuś będzie nosił w sobie cząstkę Twojej kochanej babci ...Odziedziczy po niej jakąś wspaniałą cechę ! Albo na przykład kolor oczu ...Uśmiechnij się kochanie ! Masz w niebie aniołka,który będzie nad wami czuwał ..Tobą,Twoim mężem i dzidziusiem ! 3 maj się mocno ... Myślami jestem z Tobą i Cię wspieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dziewczyny- bardzo wam dziękuje:( jest mi bardzo zle że babunia nie zobaczy mojego maleństwa tym bardziej że mieli z dziadkiem przyjechać do mnie właśnie w maju... boże żal mi bardzo dziadka bo byli bardzo zżyci ze sobą nie wiem jak on to przeżyje...:( już był załamany jak ona poszła do szpitala a co dopiero teraz?:(:(:( chodze w kółko i nie moge sobie miejsca znalezc:( ide na mały spacer z pieskiem żeby sie przewietrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 kwietnia moje wielkie szczęście pojawiło się już na tym świecie ❤️, choć termin był na 21 maja. Troszkę się spieszył, ale cieszę się, że już mogę go tulić, całować i patrzeć godzinami. Dziś tylko aktualizacja tabelki, a potem jeśli chcecie postaram się napisać coś więcej ... generalnie : dziewczyny nie forsujcie się, nawet jeśli czujecie się doskonale (tak jak ja zanim się to stało) to pamiętajcie, każdy dzień Waszego dzidziusia w brzuszku jest BARDZO WAŻNY, i nic - żadne szykowanie wyprawki, wizyty u znajomych czy porządki NIE są ważniejsze od DZIECKA. Oszczędzajcie się :) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONIKA-LILIA......SN.......36.......... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35............ emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35............. P.S. musiałam dodać \"-\" do nicku, bo nie chce przyjąc mi hasła ... dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żuwiolka! Gratuluję z całego serca! Mamy kolejnego maluszka:) Całusy dla Jasia!!!!!1 Aniu! Przykro mi również! Staraj sie myslec pozytywnie, bo to dla dzidziusia najlepsze. 🌻 Tak musiało byc... Mela i Lucky! No w koncu!!! Wszyscy czekali az sie odezwiecie-pindy jedne:) Teraz to trzeba sie meldowac regularnie, bo juz chodziły ploty, ze urodziłyscie:) Aga!!! Co jest??? TY juz chyba po..... Czekamy!!!! Brydzia! Ty nawet nie mysl o czerwcu! Majówki rodzimy!!! No, chyba ze Grzywa... :D :D :D Ale Ona juz w sumie przewazyła na majówki, ma tu kilka obowiązków i chyba nie opusci nas:) 👄 Qassandro! Ja tez juz taki TIR-EK :) ale pociesze Ciebie i siebie przy okazji, ze to juz wkrotce:) A ja nie spie, bo dzisiaj musze sie zameldowac w szpitalu:( Nie usmiecha mi się tam spac...:( No ale jak trzeba, to trzeba... Rodzic nie mam zamiaru-zresztą nic na to nie wskazuje, no i do maja jeszcze troche:) POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber >> Wielki Przytulasek dla Ciebie - taki po ktorym zrobi Ci sie lzej na serduszku 🌻 jestesmy z tOba wiec zawsze mozsz nam sie wyplakac w ramie. A teraz usmiech promienny dla Ciebie - bo zawsze po burzy przychodzi sloneczkoe :D:) Fampirek, Georginia >> Bartusiem mialam byc ja, (szkoda ,ze wtedy nie bylo USG), bo ponoc najmocniej kopalam potczas meczy hehe, ale nie mam sentymentu do tego imienia. Myslimy nad Jasiem, Julkiem Gabrysiem mi si ejeszcze podoba Antos i Franek (po dziadku moim) ale zobaczymy jak to bedzie. Mam ostatnio manie na kawe inke, wiecie?? Do tej pory wydawalo mi sie,z e jej nie lubie a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuwiolka >> gratuluje synusia :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla swiezo upieczonej mamusi i Malenkiego Jasia :) (swoja droga cudne imie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki 🌻 ja jeszcze 2w1 i chyba pochodze tak jeszcze ho ho!!! powiedzcie mi kobitki czy Wasze brzuszki zmiejszyly sie moze??? ja czuje ze ten moj nie tylko sie obnizyl ale jakby tez zmalal ;-( nie wiem co o tym myslec... juz i tak sie nakrecalam negativ ze to maja bieganina do wc to bylo saczenie sie wod plodowych ;/ ale to chyba nie to - bo wody plodowe podobno nie \"pachna\" a to co cieklo mialo slomkowy kolor ;) gorliwie odliczam tez 10 ruchow mojego lobuziaka i czasem go tak podszczypne zeby dociagnal do 10 - bo ostatnio to bardzo leniwy sie zrobil ten maly szkrab!!!! kolejnej mamusi gratuluje dzidziusia - niech sie dobrze chowa rodzicom i rosnie jak na drozdzach!!!!!!!!! Aniu wyrazy wspolczucia z powodu smierci Babci!!!!!!! wiem co to znaczy bo chodz moja babcia zmarla 4lata temu to czuje jej brak do teraz, to byla kobieta niepowtarzalna i zawsze miala dobre slowo na pocieszenie :-) ale nie martw sie ona patrzy na Ciebie z gory i na pewno bedzie czuwac nad Twoim maluszkiem!!!!!! Biedrona nie zazdroszcze Ci wylegiwania sie w szpitalu - najgorsze jest poranne sprzatanie sal ok godz. 6 rano, no i podawanie lekow o bardzo nieprzyzwoitych porach ;/ (nie mowiac juz o obchodach rannych z ktorych i tak nic nie wynika!!!!!) Trzymaj sie dzielnie dal swojej kruszynki i jakby co zaciskaj nogi zeby Julka byla 100% majoweczka!!!!!! :-) okej koncze na tym czasem - chyb atak jak wczoraj rozloze fotele w ogrodzie i bede siedziec do oporu :) pozdrawiam slonecznie z gornego slaska Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Amberka Przyjmij wyrazy wspłóczucia. Niestety... Tak to już w życiu bywa. Jedni się rodzą, inni odchodzą. Trzeba się z tym pogodzić. Pomyśl sobie że już choroba ją nie męczy i że pewnie jest jej dobrze tam gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Zuwiolka Dla Ciebie SERDECZNE GRATULACJE!!!!! Zdrówka i szybkiego powrotu do formy:D Niech Wam ten skarb pięknie rośnie!!! POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Ej Dziewczynki!!!! Aleście się rozpisały.... Amber, wiem że coś takiego jak odejście najbliższej osoby, to bardzo trudne, więc nie bedę tu ściemniać, każdy musi to przejść po swojemu. Ja wiem, bo w tym roku mija pięć lat jak zmarł mój tata, potem dziadek, rok później moja ukochana babcia, a w domu były dość poważne problemy. Teraz jak się nie mogę dodzwonić do mojej mamy, to mam taką schizę, że hej, że może coś się wydarzyło i wszyscy muszą mnie uspakajać. Z drugiej zaś strony wiem doskonale, że mam tam zapasowego Anioła Stróża, bo mój Tata nade mną czuwa. Przekonałam się o tym już wiele razy. Może to dziwne, o czym piszę, trudne do przyjęcia. Ja myślę, że teraz twoja Babcia będzie czuwać nad Wami. Myślę, że mamy po tamtej stronie silnych sprzymierzeńców...... I pamiętaj: co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... to się sprawdza. 🌻 🌻 🌻 Dla Ciebie. Trzymaj się ciepło i nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Amber---przyjmij wyrazy współczucia...zawsze utrata bliskiej nam osoby jest trudnym i smutnym przeżyciem..:( jednak tak jak początek, koniec życia jest nieunikniony...ale najważniejsze jest to że Ci co odchodzą pozostają w naszych sercach...życzę Ci aby czas szybko zaleczył rany...🌻 dla Ciebie Zuwiolka--🌻sredecznie gratuluję Jasia!!!🌻 Jak widac Ci z końca wyłamują się najwcześniej;) A ja równo za tydzien będę cięta..:) Tak sobie patrze i widzę, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mój synuś przyjdzie na świat 04.05.06.!!!:D:D:D SUUUPERRR!!!:) Aha, chciałam spytać czy pakujecie się do jednej torby, czy osobno dla siebie i dla maleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber---przyjmij takze ode mnie wyrazy wspolczucia z powodu odejscia Twojej Babci. Trzymaj sie dzielnie Ona patrzy na Was z góry i bedzie sie Wami opiekowac 🌻🌻 🌻 Gratulacje dla kolejnej Mamusi i dzidziusia - wszytskiego dobrego :) ❤️ Malinow_a 26 mialas wczoraj wizyte u gin - masz jakies nowe info na temat \'naszego\' szpitala?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! 🖐️ amber---przykro mi z powodu Twojej babci, ale naprawdę nie smuć się, bo tak jak dziewczyny pisały, Ona teraz czuwa nad Wami z nieba 🌻 zuwiolka--- G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 oczywiście dla Ciebie, Maleństwa i pewnie dumnego tatusia :-D Jasne, że chcemy wiedzieć jak przebiegła Twoja AKCJA :-P i co się stało że m-c przed urodziłaś i wogóle wszystko inne :-D Czekamy na relacje. Pisz w wolnej chwili, bo pewnie teraz ciężko Tobie o takie :-P A u nas dziś pochmurnie, ale co tam...w końcu to tylko koniec kwietnia :-P Za to maj nam się odwdzięczy taką pogodą że hej :-) Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku- przykro mi z powodu Twojej Babci!! Myśl teraz tylko o synku, który odbiera każdy Twój nastrój w zwiększonej dawce. Wiem, że to trudno, ale musisz się pozytywnie nastawić. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! 🖐️ amber---przykro mi z powodu Twojej babci, ale naprawdę nie smuć się, bo tak jak dziewczyny pisały, Ona teraz czuwa nad Wami z nieba 🌻 zuwiolka--- G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 oczywiście dla Ciebie, Maleństwa i pewnie dumnego tatusia :-D Jasne, że chcemy wiedzieć jak przebiegła Twoja AKCJA :-P i co się stało że m-c przed urodziłaś i wogóle wszystko inne :-D Czekamy na relacje. Pisz w wolnej chwili, bo pewnie teraz ciężko Tobie o takie :-P A u nas dziś pochmurnie, ale co tam...w końcu to tylko koniec kwietnia :-P Za to maj nam się odwdzięczy taką pogodą że hej :-) Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Magnolia79!!!!! Się porobiło :( Niestety nie mam dobrych wiadomości co do położnej na Solcu. Mój gin dał mi wczoraj na wszelki wyadek skierowanie do szpitala, ale na Bródno. Stwierdził, że to ma być jak najbliżej domu. Może i ma racje, bo jakby się nagle coś zaczeło dziać niespodziewanie, to szybciej dotrę tam niż na Solec. Potem, jak sobie przekalkulowałam koszty, to i tak wyszło nienajgorzej. Moja znajoma rodziła tam niedawno i mówiła, że jak wykupili salę rodzinną za 400 zł, to dosłownie skakali przy nich. Personel medyczny był na każde zawołanie, i położna non stop. Niestety, żona mojego gina tez juz nie pracuje, poszła na rentę. Myślałam, że będe miała dla CIebie jakieś lepsze wiadomości :( No i się nie spotkamy :( a we dwie byłoby raźniej hihi No to witamy kolejnego aniołka i jego swieżo upieczoną mamusię. Wszystkiego naaajlepszego!!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow-a 26 ---- no trudno :( , ja w sumie na Solec mam tez daleko, najblizej mam szpital Bielański ale nie polacano mi rodzic tutaj. Brodno to tez dla mnie po drugiej stronie Wisly takze chyba niestety odpada - no ale zobaczymy, jak nie bedzie komplikacji to te 3 dni jakos sie przetrwa :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×