Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

cd. bo wcięło:) Oby tak dalej:) Buziaaaki dla mam oczekujących:) NIE BÓJCIE SIE! mySLCIE O MALENSTWACH!!!a bedzie ok :) Powodzenia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Dzien dobry GRATULACJE DLA LUCKY !!! 🌻 ❤️ 🌻 :) Mamy dzisiaj 15.05.06 w dniu dzisiejszym Młody powinien się wymeldować z mamusinego brzuszka . Powinien !ale chyba mu tam dobrze bo nic się nie dzieje. Jedziemy do lekarza może on tam coś wymaca a jak nie to będziemy czekać co innego pozostaje . Męska dominacja w tej naszej tabelce mam nadzieje że w innych miesiącach będzie przewaga dziewczynek tak dla równowagi. Ide zrobić śniadanko potem troche posprzatać i jedziemy do lekarza . Pogoda rewelacyjna POZDROWIENIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Ja już na nogach. O 5 rano znowu obudził mnie silny ból w podbrzuszu. Teraz szykuję się i mąż zawiezie mnie do mamy. Muszę zawieść swoje wypociny dla siostrzeńca i jedę też zeby tak nie siedzeć w domu:) Biorę sunie żeby jej się nie nudziło;) Brygida... A ty to już może w szpitalu co?? Ciekawe jak tam u nas będzie... Biedronka... Całus w girke wiesz dla kogo?? (nie dla Rafała!) Pozdrawiam oczywiście wszystkie dzielnę kobitki i ich szkraby:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko krótko Grzywa mam to sam co Ty ledow w nocy spałam nie wiem co jest grane nie wiem czy to skurcze czy to miednica czy jakieś ścięgna nic nie wiem Dziś mam wizytę u gina i się dowiem co i jak Przesyłam moc pozdrowień dla Ciebie i trzymaj się.🌻 mnie nadal boli za chwilkę mija i znów i tak od wczoraj :-( zwariuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
HHEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje dla Lucky no i wszystkiego najlepszego dla całej ich trójki!!! Ta to expresowa dziewczyna, dopiero co czop jej odszedł, a ta juz ma młodego przy sobie ;) A my co? TYlko 2w1 i 2w1. A teraz to sobie myśle, że moje dziecko to bez imienia i bez łóżka. Wszystko przez teścia, bo się uparł, że łóżko przyjedzie do domu jak sie młody urodzi. Dzwoni dziś do mnie ten facet i mówi, że łóżko to będzie dopiero w następnym tygodniu. WWWWWWWWWWRRRRRRRR..... Oj, jestem wkurzona. Zwłaszcza, że wszelkie znaki na ziemii i niebie świadczą, że tam się coś cały czas dzieje. A to mam bóle w krzyżu, albo kłuje mnie w boku. A już cały piatek i sobotę, to mnie brzuch koszmarnie ciągnął, jakieś bóle w pachwinach, a dziś w nocy skurcze. Tylko kurcze, te skurcze bezbolesne. I nic więccej...... A!I nerwy rzecz jasna!!!!! Dostałam zdjątka od Amber, i znowu siedzę z nosem przylepionym do monitira. Też już chcę mieć Juniora przy sobie!!!!!!!!!! A synuś Ani baaardzo do niej podobny 🌻 No i założyłam nowego maila, bo jak mi na onet ze 3 naraz maile ze zdjęciami przychodziły, to skrzynka od razu załadowana po brzegi. Teraz zdjęcia proszę na: beladonna_26@o2.pl. Beladonna, to wilcza jagoda ;) Pogoda nam się z lekka popsuła, ochłodziło się, popaduje sobie naprzemian z doświetlaniem. Teraz uciekam, ale pewnie jeszcze dzisiaj pomarudzę {kwiat] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona 29.. z tego co wiem to Julcia jest za mala zeby spac 4.5 godz. bez karmienia ..Po 3-ech godzinach jesli śpi .. trzeba dziecko wybudzic i nakarmic ..! Spytaj lekarza ..powie ci to samo ..:) Buziaki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Lucky- GRATULACJA 🌻 Mam nadzieję, że byłaś bardzo dzielna :-P Gosiak26- GRATULACJE 🌻 Nie martw się, wszystko będzie OK z Bianką ❤️ Grzywa i Brygida-- Laski liczę na WAS :classic_cool: Nie zawiedźcie mnie :-P A może zróbcie zakład, która z Was pierwsza będzie, to może wtedy się zmobilizujecie :-) Te wasze dolegliwości świadczą tylko o tym, że to już tuż tuż... Grzywa--a mówiłam, że masz niezłego słonika w brzuszku :-P Pewnie Moja NIunia też by się nieco podtuczyła przez te 2,5 tygodnia, gdyby zechciała tam dłużej posiedzieć :-D Biedrona- mi w szpitalu tez powiedzieli żeby Niunię wybudzać po 3-3,5 godz. do karmienia, bo to dla dobra Maleństwa. Ja nie mam czasem sumienia tego robić, jak Ona tak cudnie śpi, no ale...skoro to dla Jej dobra... Pozdr wszystkie 2w1 i 1+1 Oczywiście czekam na kolejne majowe Maleństwa 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!! Ja już teraz sama nie wiem.... Była własnie połozna...Powiedziałam o tym spaniu w nocy... Mówiła, żeby nie wybudzac...że taka 4-5 godzinna przerwa w nocy powinna byc i jeśli sama sobie ją robi i nie chce jeśc to tak zostawić... Pozdrawiam wszystkie oczekujące!!! Grzywa! Ty z tymi bólami tak nie szalej, bo co zrobimy jak Twoja SUPERCÓRCIA zechce przyjsc na swiat drogą naturalną???? :D Brydzia i Maja! Czekamy na wiesci po wizytach u Waszych najkokańszych lekarzy:) No my sobie już od nich odpoczywamy:) Ufff Beladonna malinowa:) TY to bedziesz miła jakis owoc lasu:) Poziomek? :D Trzymaj sie! Eli! Jak tam Twoja księżniczka! Napisz jak Ci idzie z pielęgnacją malutkiej:) Jaka ona jest???? ....................................................................................... Chciałam Wam jeszcze napisać cos na temat pomocy w domu... Wydawało by sie, że musi być ktoś doświadczony jak wrócicie do domku... My chcieliśmy być sami. Baliśmy się...Jak damy sobie rade, co z kąpaniem, czy dobrze zaopiekujemy się malutką... I udało się!!! Najważniejsze to być razem i wspierać się... Gdyby nie mój kochany mąz, to pewnie bym padła chociazby ze zwyczajnego bólu kregosłupa po porodzie:) To bardzo wazne... A jak zbliża:) Całusy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Wielkie gratulacje dla wszystkich mamusiek!!!🌻 U nas wszystko dobrze,mały jest bardzo grzeczny i kochany❤️ Próbowałam wysłać fotki do nie których z was i nie wiem czy wszystkie dostały bo cos mi poczta nawala:( ale widze ze do nie których doszły:) Pozdrawiam wszystkie mamusie i te które jeszcze czekaja na swoje pociechy:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ... bardzo dziwne podejscie poloznej do spraw karmienia .. Popytaj na kwietniowkach .. Ja znam metode i zasade taką ze do trzech skonczonych tygodni życia ..dziecko nalezy wybudzac jesli mija 3 godziny .. Na potwierdzenie ..moja corka wlasnie skonczyla zajecia w Szkole Rodzenia i wlasnie to szczegolnie podkreslala polozna w temacie \"karmienie\".. Oczywiscie ze z tygodnia na tydzien czas spania sie wydluza ale to co napisalas zeby dziecko kilkudniowe spalo ..do 5 godzin bez jedzenia to dla mnie ..\"glupota poloznej\".. Buziaki dla ciebie i Julci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, Podczytuję was jak wszystkie \"stare\" matki Polki na forum :) Chciałam skomentować wybudzanie dziecka:) Ja tego nie robiłam i nie polecam, ale oczywiście każdy lekarz inna filozofia. Moja kuzynka, która ma dziecko w wieku mojej córki wybudza malą co 3 godz. co jest dla mnie głupotą w tym wieku. Ja mojej córki nie wybudzałam i jak spała nawet 6 godz. to tylko się cieszyłam. teraz ma 9 miesięcy i zobaczcie jak wygląda, mój grubasek mały hihih Gratulacje dla świeżych mamuś, zaraz mi się przypomina jak to pięknie było urodzić :))) zresztą teraz już wiecie:) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Biedrona-- u nas Ok :classic_cool: i oby tak dalej :-P Najwększym stresem była dla mnie kapiel Niuni, ale teraz jest już w porządku. Wyluzowałam się przy tym i już nie denerwuję się tym, że córcia płacze podczas kapieli. Pomaga nam przy tym oczywiście tatuś :-D. Zresztą na samym początku nawet zwykłe podniesienie Małej czy też Jej przewiniecie budziły we mnie lęk i byłam cała spieta. Teraz stwierdzam, że luźne podejście do tych codziennych czynności jest jak najbardziej na miejscu i doszłam do wniosku, że od kiedy nie stresuję sie przy nich -- ból kręgosłupa ustapił całkowicie. Ten ból to hcyba był najbarziej związany ze napinaniem mięśni :-P Amber-- dzieki za fotki Olivierka :-D Chyba rzeczywiście miałas problemy z pocztą bo ja jak narazie 7 razy doatałam tego samego e-maila a jeszcze się poczta zciaga :-P Grunt, ze doszło :-D Pozdr Elinova 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
elinova- sprobójcie z męzem do kąpieli cieplejszej wody- to wtedy wasze dziecko być może nie bedzie płakać! nam polożna tak powiedziała,że niektóre dzieci poprostu lubią cieplejszą wodę-i tak zrobiliśmy 40 stopni i nasz Olek zamiast zanosic sie płaczem jak zwykle, otwiera szeroko oczka i patrzy się na nas!czasem nawet sie uśmiechnie-od tygodnia tak robimy i normalnie stres przy kapieli zamienił się w radosne chwile macierzyństwa! pozdrawiamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
ai jeszcze mój synuś bardzo lubi jak go się polewa ciepłą wodą po brzuszku:) mam pytanko czy wasze dzieci maja moze kolke jelitową? macie jakies wypróbowane sposoby?mój synuś placze i caly sztywnieje jak ma sobie puścić bączka,ale to trwa z 2-3 minutki! ponoć ta dolegliwość mija ale dopiero ok 3 miesiąca życia!:) nie chcę zeby mój synek tyle cierpiał! i tak mnie wszyscy pocieszaja że jest bardzo grzeczny i że jak niektóre dzieci kolkę mają to cały czas na rękach się nosi i płaczą - uspokoic ich nie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam 2w1 🌻❤️🌻 wczoraj przed północą posączył mi się czop podbarwiony krwią, w nocy miałam troche twardy brzunio ale bez skurczy, nie wiem czy akcja powoli się rozkręca , ale chyba tak :D ***************************************** Jutro przylatuje mój kochany mężuś, termin mam na 20 maj i tak sobei wydedukowaliśmy żeby przyleciał kilka dni wczesniej . Wydaje mi się że jak Go zobacze i wtule się w Niego po dwóch miesiącach to akcja porodowa przyspieszy i urodz eprzed terminem . Mężuś codziennie dzwoni i mówi co kupił naszemy synkowi, chce Go ubierac i stroic od małego... tak kocham mojego męża,ze szok . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane majóweczki , tak zazdroszczę tym 1+1 , ale ciesze sie że jeszcze moge poczuc jak synek mnie kopnie w żeberko, choć czasami bolesnie pozdarwiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cześć Kochane! Gratulacje dla Wszystkich Mamuś!!! Biedronka -> ja nie chcę robić koło pióra Giovinecie, ale ... ALE ... chyba byłabyś lekko niepoważna gdybyś budziła dzidzię do jedzonka. Jak śpi tzn, że nie jest glodna. Dziecko rodzi się wyposażone w potrzeby i zadba o to abyś je zaspokajała. Nie ma powodów aby budzić dziecko ... zapytaj lekarza - to samo Ci powie ;) :D Giov - nie opieprzaj mnie, oki? Kochane, przestałam Was czytać, bo mam poważne problemy. Czekam obecnie na wyniki badań histopatologicznych i gorąco się modle abym była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
superwoman- trzymam kciuki za dobre wyniki! ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEDRONO------------ jestem z lutowe spiesze z odpowiedzia :) spokojnie!!!!!!!!! wcale nie wybudzaj!!! jak mala \"biedroneczka\" (jest cudowna!!!!!!!!!!😘) chce sobie spac 5 godzinek-wiec tyle potrzebuje i znaczy to ze mleczka wtedy niechce! jak bedzie prawidlowo przybierala na wadze niech nawet cala noc przesypia-moja po 1,5 mca zasypiala ok 21 i budzila sie o 6 !!!! ;) i tak jest do tej pory ma 3,5 mca ,spokojnie! pozdrawiam🌻 gratulacje dla LUCKY LADY--------- podczytuje was i jej blog! jestescie fajne jak czerwcoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo teraz przeczytalam wypowiedz GIO-------sprzeczna zupelnie hihihihi,,,,,,,,:) ja mam takie zdanie, skoro karmienie na zadanie to na zadanie, ale mowie najwazniejsza jest kontrola wagi, jesli mialaby tendencje spadkowa-jak najbardziej wybudzac-jesli wszystko ok- niech biedroneczka mala spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się mogę wtrącić co do karmienia, to wprawdzie nie mam doświadczenia, ale napiszę Wam, co dokładnie mówiła położna w szkole rodzenia: \"karmimy na żądanie, ALE w pierwszych 6-8 tygodniach nie mniej niż 8 karmień na dobę i powinno ułynąć 3 godz. od początku karmienia do następnego. Średnio wychodzi 10-12 karmień na dobę, a w nocy mleko jest najpożywniejsze i najtłustsze, więc jeśli dzidzia ulewa lub jest chudziutka, to warto częściej karmić nocą\" Tyle wiem z teorii :) a w praktyce dowiem się już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPERWOMAN...:D ...to TY żyjesz????? :D ..o ile pamietam zawsze (często mialysmy )..odmienne zdanie ..:D ..takie mamy charakterki ..:D Pozdrowionka ..🖐️ Dziewczynki ..mamuski ..widze ze teorii wiele ..i kazda ma prawo ze swoim dzieckiem zrobic co chce .. Tylko dam wam jedną rade ..jak sie o cos pytacie co dotyczy dziecka ..zawsze mowcie ..w jakim wieku jest ..wiec teraz dla Biedronki najwazniejsze jest ..jak karmic dziecko w pierwszym miesiacu zycia ..bo w drugim i kolejnych ..to juz calkiem inna bajka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
witam mamuśki, powiedzcie mi ile dni po porodzie byłyście w szpitalu, jak to wygląda, po porodzie naturalnym bo słysząłm, ze po cesarce 5 dni? pozdrawiam równiez wszystkie oczekujące tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
kkarolayna- po porodzie siłami natury leży się w szpitalu 3 doby-jesli dziecko jest zdrowe i nie ma żółtaczki to mozna wyjść do domciu!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
anuśka 25 dzięki, właśnie mój mąż planuje dni wolne po porodzie, mam rodzic naturalnie ale bierze wszystkie opcje pod uwage, dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy a termin mam na 20 maja i chcialabym żeby to był 20 maj, ale jak widać na naszym topiku rzadko sprawdzają sie te nasze terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane 2 w 1 i 1 w 1 z Maleństwami :-D ************************** jestem :-P po wizycie u lekarza Więc tak: szyjka skrócona, a macica zamknięta skurcze takie jakie miałam mogą mi towarzyszyć i do samego porodu. skurcze jakie są objawami porodu muszą być tak samo intensywne i silne, a u mnie były różnego rodzaju mimo,że trwały wczoraj np 6 godzin. Moje Maleństwo jest już nisko, głowka w dole :-). Wszystko roziwja się dobrze :-D Mimo tego w każdej chwili trzeba być przygotowanym na poród bo czynności porodowe mogą nastąpić szybko, a może też być tak,że jeszcze urodzę po terminie.Tak jak to w ciązy wszystko może się zdarzyć. Maleństwo jest już bezpieczne :-D i mogę już rodzić, ale kiedy nastąpi moja godzina \"O\" tego nie wie nikt. No i pozwolę sobie na \"luksus\" bo w naszym szpitalu jest sala rodzinna i koszt tej sali wynosi 30zl./dobę.Fajnie jeśli mogłabym spędzić prawie każdą chwilkę z moim mężem, kóry bardzo tego chce. No i mi będzie rażniej.Najbardziej z tego wszystkiego boję się tego szpitala :-(.Mam tylko nadzieję,że sala w moim terminie \"O\" będzie wolna :-).Jeśli chodzi o moje podejście do porodu to jest mi już teraz obojętne kiedy nastąpi bo wiem ,że kiedyś urodzę :-D.Tylko mam nadzieję,że te skurcze nie będą mi towarzyszyć aż do porodu. Teraz mam spokój, ale od wczoraj do dziś południa myślałam,że wyjdę z siebie. Tymczasem będę się cieszyć ostatnimi tygodniami ciązy bo nie wiadomo kiedy będzie ich kres. *************************************** Jutro mam usg i dowiem się ile ma mój Słonik :-P ************************************** Co tam u naszej Lycky????????? Pewnie nie może oderwać wzroku do Gabrysia:-) Pozdrawiam ************************************** c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c d ****************************** Grzywa Jak tam Twoje bóle???? ***************************** Biedroneczka Miałaś rację,że to bóle przepowiadające. Dziękuję za informacje dotyczące spania w nocy.Ja też byłam przed ciążą śpiochem i marwtiłam się jak to będzie po porodzie.Liczę na to,że podobnie jak Ty będę się budzić jak Czujna Matka. Teraz mam problemy z spaniem może to jakiś trening organizmu??:-P Miło czytać,że u Was taka sielanka, aż czlowiekowi robi się dobrze gdy czyta co go czeka :-D. Kurczę mnie też to czeka- ale jakie fajne te Kurczę :-D Strasznie się cieszę. Co do karmienia to mówią,że matka najlepiej wie co robić. Ja nie mam doświadczenia, ale ponoć instynkt wiele daje.Ty go już masz więc wiesz najlepiej.Moje koleżanki nie budziły ich Maleństw. Zaufaj sobie i to chyba będzie najlepsze :-).Przecież już to wiesz :-) znasz Twoją Biedroneczkę :-) A jak znajdziesz czas napisz jak tam wizyta położnej co gadala? Dało się przeżyć???? A z tego co czytam to wspaniale radzisz sobie z wszystkim za co Cię podziwiam i cieszę się,że o tym piszesz.Ja też będę sama z mężem więc liczę na to,że też będę mogła pisać tak jak Ty :-D. **************************** malinow_a26 Współczuję teścia.Sama byłabym wkurzona. Pozdrawiam Cię WILCZA JAGÓDKO :-D *************************** elinova dla Ciebie dużo 🌻 Podnosisz przyszłe Mamy na duchu kąpieli. Po czytaniu Twojej wypowiedzi czuję ,że dam radę wykąpać naszego Szkraba. Buziaczki dla Ciebie i Księżniczki :-D *************************** c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni c d ********************* amber ania jak możesz daj mi przedsmak tego co mnie czeka prześlij mi zdjęcia Twojego Synka czekam aastraa@o2.pl Wszystkiego dobrego😘 ********************* asiakul trzymam kciuki za akcję.Niech Ci to przyjdzie łatwo i szybko Mężuś niech się spieszy :-) Przyjemnych chwil życzę. Nie ma to jak w ramionach kochanego mężusia:-) ********************* superwoman mam nadzieję,że Twoje problemy będą rozwiązane :-) Niech badania wyjdą zadowalająco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bądż zdrowa:-) Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!! ******************* KONIEC ******************* Trzymajcie się Wszystjkie dzielnie :-) pa ja spadam spać i mam nadzieję,że dziś będzie ta noc normalna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabeleczka na dobranoc i nową stronę ***************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....111cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander........CC Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa- czysbys juz byla po ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×