Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELA Karolek jest ŚLICZNY :-) Cudny chłopiec :-) Wielkie dzięki za zdjęcia :-) Życzę Wam wszystkiego dobrego :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky!!! Wiedziałam że ten w snach to nie mój!!!;) To może nawet a kilka godzin sie zacząć:D Nie bój się!!! To będą najpiękniejsze chwile w TWOIM ŻYCIU. Ja wiem!! Biedronka mówiła:) Ona juz jest znowu gotowa. Ja juz od kilku tyg, raz na tydzień robię henne, pedicure i maseczki:) Psycholka jestem co??:) Lucky!! Musisz skrócić pazurki u rąk. Dla małego:) Żeby go nie podrapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaaaaaaaaaaaaaa
lucky wrzuc na bloga swoje zdjecia terazniejsze bo dawno byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Trzymam kciuki za wszystkie majóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
:)Pozdrawiam 2w1 i 1:1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah Tchopick sobie zszedl.. i nic... zero bolow zero skurczy... a mial konsystencje dokladnie bialka z jajka sadzonego Tylko przezroczysty i lekko zoltawy? no wlasnie poskracalam sobie paznokcie.. nie moge dolozyc zdjec na strone, bo ciagle cos tam nie dziala na onecie.. mimo ze 2 mega wolnego.. ale w sumie nic sie juz nie zmienilo od tamtych czasow.. tylko troche schudlam... a brzuch juz dawno nie rosl, bo wody sie wyraznie zmniejszyly... ale pomysle o tym, moze cos wykombinuje... a tak poza tym... to dobrze ze ten tchopick odpadl... bo to oznacza ze szyjka jednak sie troche skrocila albo rozwarla... tak mysle... czyli porod niekoniecznie musi byc bolesny... Hmm skusze sie dzis na kolejna akcje jak moj Ukochany wroci z pracy :-))) Ach no i zaczne sie pakowac.. bo tak wam powiedzialam, a poszlam spac i teraz sie obudzilam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i te 2w1 również:) U nas wszystko super,mały tylko je i spi... Ale chyba mam za mało pokarmu w piersiach i musze go dokarmiac mlekiem w proszku:( może znacie jakies metody żebym miała mocniejszy pokarm??? i prosze napiszcie mi tez co kategorycznie nie powinnam jeść zeby małemu nie zaszkodzic??? kupiłyscie juz moze jakies majtki na wciągniecie brzucha jak tak to jakie??? Pozdrawiam was,wasze skarby i mamusie 2w1🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber-- nie ma czegoś takiego jak \"słaby pokarm\"!!! Tak powiedziały pielęgniarki w szpitalu i mówią, że pokarm matki jest najwłaściwszy dla dziecka. Jeżeli masz mało pokarmu to pij bardzo dużo...Nie ma nic lepszego dla Olivierka jak Twoje mleczko...uwierz w to, a wszystko będzie OK...wiara potrafi czynić cuda...:-P Co do diety, to prawdę mówiąc ja powoli próbuję wszystkiego...no może bez przesady...rzeczy o których na pewno wiem, że mogą zaszkodzić Mojej Wikuni - nie tykam!!! Majtek zciagających nie kupiłam, bo uważam że nie potzrebuję :-D Mam taki nawyk chodzenia cały dzień z wciągnietym brzuchem i to przynosi swoje efekty :-P Pozdr - Elinova i Wiktoria ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber: wiem tylko ze rezygnowac z gazowanego, bo kolki - i tak samo z fasoli, grochu, zeby nie doprowadzac do wzdec (ale niektorzy mowia ze wszystko mozna jesc jak tylko troche sie skubnie) ale generalnie nie poleca sie bigosu przed chwila ktos powiedzial ze mietowa herbata hamuje laktacje (!) nie wiedzialam i nic wiecej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że jezeli chodzi o dietę, to trzeba próbować wszystkiego (jeżeli dziecko nie jest alergikiem oczywiście). A jeżeli chodzi o tę wiarę, to myślę ze Elinova ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Kochane! Ogólnie to leniwa jestem:) Ale to ze szczescia:) Tak mnie oslabia:) Nasa Niunia jest slodka-spi i ciagnie zapalem cyca:) W miedzyczasie usmiecha sie do "starych", ktorzy wiszą nad nia i ciagle calują:) I nie mogą sie doczekac kiedy sie obudzi:) Dzisiaj dziewczyny poszły spac o 12 w nocy, obudzily sie o 5.30 na cyca:) i dallej kima do 9:) Tatus nas obudził:) Wszystko jest ok, ale martwie sie bo malej ropieje oczko :o Przemywamy przegotowaną wodą, ale to za bardzo nie pomaga... Moze ktos nam cos poradzi???? Co do mojego stanu, to jest coraz lepiej, chociaz nogi nadal związane:) Dziewczynki! Boli was kosc ogonowa, albo kregosłup??? Moze to od karmienia w zlej poycji... Ja juz nie wyrabiam, ale jak patrze na malutką to zapominam:) Ania! Walcz o pokarm!!! Nie zniechecaj sie! Odciagaj, to produkcja bedzie szla!!! Ja jednego cyca moge udostepnic:) Nie wyrabiam ze sciaganiem:) Mąz mi pomaga:D hahaha bo mnie juz reka boli od machania:D Jem w zasadzie wszystko po troszku, no oprocz tych wdymających i gaZOWANYCH. Ale zastanawiam sie jak w koncu jest z tym mlekiem-pije po trochu, bo nie moge sie opanowac:) Mela! Slixny ten Twoj Synus:) Calus od JUlki:) Elinova! Jak tam mała, slicznna królewna??? TRzymaj sie Lucky!!!! Zaczelo sie , a to najwazniejsze:) Trzymamy kciuki!!!!!! Dla wszystkich oczekujących na tę wielką, najpiekniejsza chwile w zyciu przesylam moc całusów!Q!!!!!!! Nie martwcie sie dziewczyny! Warto cierpiec dla tego co Was czeka... Macie gwarantowaną nagrode-najcenniejszą na swiecie!!!! Z takim podejsciem nic nie jest trudne:) Ja, biedrona Wam to gwarantuje:)Zobaczycie, przynacie mi racje:) Jestem z Wami mocno! TRzymam kciuki i zycze sil i cierpliwosci na ten trudny finisz:) cdn. Ciocia Grzywa! Calus od JUlki!!! W brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki 🌻 Powiem wam szczerze ze nawet gdybym nie miała pokarmu to i tak bym karmiła bo to jest najwspanialsze uczucie na świecie!!!! Mam nadzieje że bedzie lepiej z moim mleczkeim ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mogę wtrącić słowko....znajoma pediatra (ciocia), powiedziała mi że trzeba sie z własnym maleństwem dogadać, i probować wszystkiego Amberkowi już pisałam że tydzie.n po porodzie jadłam pomidory i Makaremu chyba posmakowały:-) nie ma co szaleć ważne żebyprzez pierwszy miesiąc nie jeść mięs pieczonych, jeszcze oprocz fasoli i gazowanych napojów. Sciskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Amber!!! Kiedyś na produkcję pokarmu nasze matki popijaly tzw. bawarkę, czyli herbatę z mlekiem i to ponoć mobilizowło te wszystkie mleczarnie do produkcji ;)Ale w jakich ilościach i proporcjach, to ja zupełnie nie wiem, więc może poszukaj coś na ten temat. Biedronka!!!! A na ropiejące oczka, to był ponoć rumianek dobry, tj. przecieranie takim lekkim naparem, ale lepiej zapytaj się lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Coś dla MAMUś MAŁE RĄCZKI POTRAFIĄ ULEPIĆ KWIATEK Z PLASTELINY. NARYSUJĄ SŁOŃCE ROZEŚMIANE ZBUDUJĄ DOMEK Z KLOCKÓW. MAŁE RĄCZKI POTRAFIĄ NAPISAĆ SŁOWO MAMA OCIERAJĄ ŁZY I SPLATAJĄ SIĘ TUŻ NAD SZYJĄ W MAŁYCH RĄCZKACH MIEŚCI SIĘ CAŁA MIŁOŚĆ !!!!! Znalazłam to na kafeteri!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majóweczki wpadłam zobaczyć o u Was. No i wesolutko. Gratulacje dla nowej mamci i jej pociechy!!!!!!!!!!!!!!🌻 Lucky mi przy pierwszej ciąży zaczął odchodzić czop o 5 rano. Cały dzień było spokojnie, bez bóli i skurczy /myślałam, że spoko - i najadłam się bigosu - nie mogłam się powstrzymać tak mi się chciało kapuchy/ a gdzieś ok. 23 zaczęly pojawiać się skurcze - regularnie i gdzieś o 5 rano pojechaliśmy do sszptala. A o godzinie 9,50 urodził nam się łukaszek. Mam nadzieję, że u Ciebie też akcja pomalutku się rozwija. Trzymam kciuki. Dasz radę przecież dzielna z ciebie kobitka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aga z czerwcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witam! Biedronka mojemu Jasiowi też ropiało oczko.Pomaga przemywanie rumiankiem lub solą fizologiczą.Polecam używanie płatków kosmetycznych zamiast gazików, które są dość szorstkie i dodatkowo podrażniają oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBERKU obejrzałam własnie zdjęcia Twojego Maluszka....jest słodki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po prostu nic dodac nic ująć cukiereczek!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dosłownie na chwilkę. Przenoszę się do tabelki poniżej!!! :) Mój maluszek przyszedł na świat 30.04.2006 o godzinie 22.50 przez cesarskie cięcie. Nie odzywałam się tak długo bo cały czas byłam w szpitalu. Pojawłiy się jakieś komplikacje ale teraz już wychodzimy z Olkiem na prostą mam nadzieję. Tak się cieszę że już jest z nami :) Kocham go że nie wiem. Jest taki słodki :) Opiszę więcej innym razem. Powodzenia dla majóweczek które wciąż czekają. To teraz tabelka nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Anka1974.......30.04.06.......3,5...........55........Aleksander......CC Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - dzieki za wsparcie :-) moze ten czop faktycznie o czyms swiadczy.. tez sie obzeram.. bo czuje ze jeszcze moge :-) Bedziemy codziennie przeprowadzac jedna akcje... ciekawe czy szyjka sie od tego zmiekczy i wygladzi??? Ale i tak wydaje mi sie ze ten czop caly nie odszedl... *** Elinova: zobaczylam twoje zdjecia i nie smiem nawet marzyc by tak wygladac po porodzie :-)))) Ty to faktycznie jestes stworzona do rodzenia dzieci :-) Mi sie zdecydowanie bioderka zaokraglily :-) ale najwazniejszy jest dla mnie brzuch :-) widze ze Twoj jest perfekcyjny :-))) kolejny dowod na to, ze ciaza nie zawsze masakruje sylwetke :-)) Mozesz byc z siebie bardzo dumna :-) A Krolewna Wiktoria juz wiem czemu jest podobna do Ciebie - ma oczy i brwi takie jak ty :-) A powiedz jeszcze, co robilas ze brzusio taki piekny ci zostal :-) smarowalas kremem ujedrniajacym czy nawilzajacym :-) *** Biedronko masz tak fajnie Ja Ci zazdroszcze :-) cykam sie bo coraz blizej... boje sie co poczuje jak zobacze synka po raz pierwszy i czy na pewno go pokocham :-) *** Grzywa: jak tam Twoja Zuza :-) jak myslisz, kiedy urodzisz??? Dziewczyny fajnie ze jestesmy razem i sie wspieramy kiedy robi sie tak goraco... mozemy sobie doradzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cholenie ta pachwina napiernicza:o Promieniuje aż do biodra! Ja nie wim już kiedy urodzę. Może faktycznie donoszę do termiunu. W sobotę idę do szpitala na KTG i USG. Może jeszcze ginek mnie wymaca i coś powie ciekawego:) Lucky, jak zobaczysz swojego synka, to pwnie zaryczysz się ze szczęścia. Ja już jestem pewna ze taka będzie moja reakcja, bo znam siebie. Przed ślubem w kościele też wiedziałam że będę ryczała przy przysiędze i tak było!! wszyscy myśleli że ja się smieję, a ja tak płakałam ze ciężko mi było się uspokoić. Dziewczyny!! Wysyłajcie mi fotki, bo ja specjalnie dla was zrobiłam sobie skrzynke na tlenie!!! Adres macie po kliknięciu na nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i dużo zdrówka dla twojego synczka. trzymajcie się majówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona29...przedewszystkim osobiscie ..gratulacje ! Od kiedy urodzilas codziennie ogladam zdjecia z twojego porodu i malej cudownej Biedroneczki ..:) Podaje ci cos do poczytania na noworodkowe zapalenie spojowek .. W codziennej pielęgnacji oczy niemowlęcia przemywa się wacikami umoczonymi w czystej przegotowanej wodzie lub soli fizjologicznej (istnieją w handlu jednorazowe, konfekcjonowane pojemniki z jałową solą fizjologiczną). Każde oczko przemywamy osobno, oddzielnym wacikiem, ruchem od skroni do noska. Jeżeli zauważysz, że oczki zaczynają ropieć, że w kącikach zbiera się biaława wydzielina, że rano możesz ją również widzieć na rzęsach jest to oznaką, że dziecko cierpi na zapalenie spojówek Zapalenia spojówek w okresie noworodkowym nie można nigdy lekceważyć. Nie leczone może bowiem prowadzić do zatkania kanalików nosowo-łzowych. Zatkanie kanalików nosowo-łzowych uniemożliwia prawidłową cyrkulację łez, wytwarzanych bez przerwy przez gruczoły łzowe i odprowadzanych właśnie przez te kanaliki do nosa. Łzy ochraniają rogówkę oka nie tylko przed wysychaniem, ale także przed zakażeniem. Jeżeli kanalik nosowo-łzowy zostanie zatkany, łzy gromadzące się w worku spojówkowym wypływają na zewnątrz, dając ciągłe łzawienie. Dlatego drożność kanalika łzowego jest niesłychanie ważna. Ponieważ w okresie noworodkowym kanaliki są bardzo cieniutkie, a ropa ma skłonność do zlepiania się, konieczne jest zgłoszenie się do lekarza okulisty z każdym przypadkiem ropnego zapalenia spojówek u noworodka i młodego niemowlęcia. Podaj adres e-mail to ci przesle co sie kupuje w aptece .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majóweczki!! Czyżby wszystkie poszły rodzić? a ja?? Ja mam na dziś termin......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lacky... I jak samopoczucie...?? Mam nadzieje ze juz spokojniejsza bardziej odprezona... :) Oj... ale Ci dobrze... juz niedlugo utulisz Gabrysia... :) Mam nadzieje ze \"wyznaczylas\" juz jakas \"dyzurna\" aby twoje fotki tez jak najszybciej mozna bylo obejrzec... :) A czopem tak bardzo sie nie przejmuj.. masz 2 tyg na urodzenie jakby co ;) Wiec teraz relaksuj sie do granic mozliwosci... Grzywcia.. Ciebie tez sie to tyczy :) Odpoczywajcie dziewczyny... Wysypiajcie sie.. :) zeby potem miec sile za dwojga :) A zeby Cie troszke bardziej wyciszyc.. podesle Ci zdjecia Wiktorka.. Juz lada dzien skonczy roczek... Straszny fan telefonu komorkowego ;) Albo mruczy do sluchawki jak sie do niego mowi...albo go zjada :) Jego porod trwal dokladnie 15 min :) Jego mama krzyknela tylko...\"Albo urodze za 15 min albo umre\":) No i urodzila.. :D A maly wazyl 3170 i jak na jego mame to BARDZO DUZO!!!! :) sama zobaczysz... Wiec teraz glowa do gory... Zobacz.. juz lada dzien nie tylko zobaczysz ale dotkniesz i uslyszysz Gabrysia.. :) I niech to bedzie motywacja :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja w nocy mialam skurcze regularne!! nagle sie pojawily o 1:00 i tak juz co 15 min do 3:30... ale nie panikowalam, bo wydawalo mi sie ze sa zbyt lagodne. Twardnial mi brzuch i bole byly bolesne, ale okresy mialam bolesniejsze wiec sprobowalam zasnac i przeszlo samo. Przechodzily tez jak wstawalam i chodzilam.. Ale przed chwila zobaczylam ze plamie - ze sluz jest podbarwiony krwia - pomiedzy czerwona a brazowa. Moze to po akcji?? ciekawe ile jeszcze dzieli mnie od porodu??? bo boli brzucha zadnych nie mam... a moze urodze rowno 15.05 :-) w babci imieninki :-) Bo taki sluz z krewka to chyba nie jest oderwane lozysko?? nie musze chyba gnac do szpitala??? ciekawe co to bedzie... Mamy rozdwojone - jakie sa te skurcze, przy ktorych jechalyscie do szpitala??? bardzo bolesne, czy moga byc b. lagodne??? Pozdrowienia dla was :-) Biedronko pisz jak tam oczko malej biedronki Grzywa :-) no wlasnie tez tak zawsze mialam z ryczeniem - dokladnie tak samo. Mam nadzieje ze dzis nie urodze, bo wlasnie zjadlam mega sniadanie z jajkami i tostami... szkoda by bylo sie pozbywac tego dobrego jedzonka :-) PS Snilo mi sie dzis ze bedac w ciazy, teraz - zaszlam drugi raz w ciaze i obok Gabrysia pojawil sie drugi balonik z dzidziusiem i pomyslalam sobie, ze moze to bedzie dziewczynka :-) i we snie wydawalo mi sie to takie naturalne ze w ciazy zachodzi sie w nowe ciaze... za duzo myslenia... Jak sie czujecie 2 w 1 :-) te co maja termin teraz :-) cos sie dzieje ? Amberek jak sie czujesz :-) tez bym chciala podawac piersi do ssania, bo juz tyle tego mleczka sie produkuje specjalnie dla Malenstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo czesc Rusalka :-) Jak ja normalnie uwielbiam jak na majowki specjalnie przychodza czerwcowki zeby zobaczyc co u nas slychac :-DDD dziwie sie ze wy jeszcze sie nie rozdwajacie - te co maja terminy na 1.06 :-) To takie mile ze sie o nas troszczycie :-))) Ten czopek chyba ciagle wychodzi, ale teraz podbarwiony krwia dosc wyraznie... Spoko co do zdjec to najpierw trzeba sciagnac kablem stare zdjecia tomka z chorwacji i zrobic miejsce na nowe.. Jakby co, to Grzywa jest wydelegowana, jeszcze sie nie zgodzila :-) ale mam jej namiary i nie odmawia sie brzuchatce bo myszy zezra :-) moze wezme notebooka i nawet nie musialabym miec wi fi jak Biedronki tylko kabel i przez komore GPRS na te kilka wejsc :-) Pozdrawiam Niezle ziolko ten Wiktor... 15 min... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×