Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

PS. nie zauważyłam w ostatnim miesiacu zmian na skórze, jest tylko barzdzo napieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) wzajemnie, powodzenia. znalazłam na innym forum fajne linki, ktoś wstawił, może komuś się jeszcze przyda, zamierzam jutro przejrzeć te co nie znalam. Czuję się jak przed egzaminam i trzeba jeszcze powtórzyć materiał. 1. www.eDziecko.pl 2. www.eBobas.pl 3. www.dzieckoOK.pl 4. www.twoje-dziecko.pl 5. www.pampers.pl 6. www.mamotoja.pl 7. www.gerber.pl 8. www.nutricia.pl 9. www.inglesina.pl 10. www.drewex.wadowice.pl 11. www.klups-gostyn.pl 12. www.ciaza.giz.pl 13. www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=News&home=1 14. psychologiadlamam.republika.pl/ 15. www.republika.pl/mdziecko/I_try.html 16. www.mayky.net/miriam.html 17. polki.wp.pl/kat,1676,kategoria.html?ticaid=11347 18. www.noworodek.pl/index.php 19. www.ginekologia.med.pl/forum/viewtopic.phpt=1772&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= 20. home.no.net/pregnant/ 21. health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html 22. www.createhealth.org/p_gall.html# 23. channel.nationalgeographic.com/channel/inthewomb/preview.html 24. www.wprc.org/trimester1.phtml 25. www.amwaw.edu.pl/~fetus/usg1.html 26. niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html 27. www.hli.org.pl/pl/obr_zycia/wodzpocz/images1.htm 28. www.megateam.de/grieger/foto13.htm 29. channel.nationalgeographic.com/channel/inthewomb/preview.html 30. www.femalelife.pl/scripts/starting_a_family/index.php 31. milosc.god.pl/kalendarz.htm 32. www.mamo-tato.pl/index.php 33. www.dzidziak.webd.pl/portal.php 34. www.birthdiaries.com/diary/vaginalbirths.htm 35. embrion.pl/npr/ 36. www.twoje9miesiecy.com/ 37. www.dzidziak.webd.pl 38. www.emedica.pl/query.php3?typ=5 39. www.tik-tak.pl/ 40. www.nestle.pl/dziecko/ 41. www.amg.gda.pl/~korozan/modules.php?name=News&file=article&sid=18 42. www.med.wroc.pl/laboratoria/normy.htm - NORMY LABORATORYJNE 43. www.puellanova.pl/index.php?showart=15 44. WIDEO Z USG: createhealth.org/images/11weeks.swf createhealth.org/images/25weeks.swf createhealth.org/images/27weeks.swf createhealth.org/images/33weeks.swf 45. www.contenta.pl/USG-OB.htm - USG 3D i 4D 46. www.dzieckoinfo.com/forum/showthreaded.php Cat=&Board=DLA&Number=620653&page=0&view=collapsed&sb=5∂= - SUWACZEK 47. www.maluch.com/BHCG-normy.htm - NORMY Beta HCG 48. www.maluch.com/badania_krwi.htm - BADANIA KRWI 49. www.cenlab.com.pl/wykaz_badan.htm - WYKAZ WSZYSTKICH BADAŃ (NORMY) 50. www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=13&s_id=1&ss_id=3 - KALENDARZ 51. maluchy.pl/ 52. www.epacjent.pl/ 53. i.timeinc.net/time/covers/1101021111/womb/womb_master.swf - OD ZAPŁODNIENIA DO PORODU 54. www.mediweb.pl/mens/wyswietl.php?id=741 nasienie 55. www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/chk/08 56. umamy.homestead.com/dolegliciaza.html 57. 9miesiecy.friko.pl/ciazatydzienpotygodniu.html 58. www.poradnik.rodzinny.pl/index.html - KSIĄŻKA DO WYDRUKOWANIA 59. www.dzieckook.pl/kuchnia/index.php3?name=welcome • Re: 59 linków o ciąży,dzieciach,badaniach,USG,fil ta_etna 10.05.06, 18:10 + odpowiedz Jestes niesamowita!!! Dziekujemy i pozdrawiamy!!! • ta_etna dziubasek_ona 10.05.06, 18:20 + odpowiedz Cieszę się, że ktoś się odezwał no i że mogłam pomóc! :) • Re: ta_etna pitu_finka 10.05.06, 18:29 + odpowiedz Ja również przyłączam się do podziękowań i peanów pochwalnych:-) -- Ktoś • Re: 59 linków o ciąży,dzieciach,badaniach,USG,fil dorotaww 10.05.06, 19:00 + odpowiedz Świetna sprawa, wielkie dzięki -- moja fasolka tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;33/st/20061205/k/4cdb/preg.png • Re: 59 linków o ciąży,dzieciach,badaniach,USG,fil comega 10.05.06, 19:08 + odpowiedz Hej! Ja podrzucę: 1. www.skarbczyk.com/index.php?app=1 2. pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Imiona 3. www.babyworld.co.uk/information/products/product_tests/baby_carriers/full .asp - ranking nosidełek 4. www.mamankangourou.com/fr/echarpe.htm - jak wiązać chustę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bylam wczoraj u lekarza i tak mnie zbadal ze myslalam ze zaraz urodze :) ostatnio mialam skurcze co 13 minut i myslalam ze juz sie zaczelo ale skurcze po paru godzinach przeszly Nie mam jeszcze rozwarcia jak nie urodze do 21 to juz mam przekaz na 22 do szpitala na wywolanie, ale nie ma co panikowac od poniedzialku biore sie za mycie okien moze cos to pomoze :) Pozdrawiam nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....11kg.......38,3....???cm.......Poznan(04.05-3150g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ledwo zyje... non stop boli mnie podbrzuszek Giovinetta: ja zauwazylam ze kolor brzucha sie zmienil pod koniec: na niejednolita - sinoczerwona jak rano wstaje z lozka, to chyba takie ukrwienie pod skora... przeswitujace naczynka.. chyba przechodzi?? a Ty co o tym slyszalas??? Grzywa - napieprza mnie pachwina prawa... szok... i tak mi promieniuje ze nie wiem czy szyjka tez mnie nie boli... zaraz wyjda mi te zelki... no i sluz podbarwiony brazowymi nitkami... slinotok.. czuje ze moge urodzic w terminie... w poniedzialek... caluje.. was... jakby co dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLady ..dzieki ..wlasnie nic nie wiem na ten temat ..sama juz nie pamietam jak to bylo..Moge tylko sie domyslac ale to za malo .. Wlasnie dzisiaj zauwazylam zmiany jak zrobilam zdjecia brzuszka mojej K.. a potem jak wrzucilam na kompa to sie przerazilam czy cos sie nie dzieje niedobrego ..brzuch sie jakby troche obnizyl i pare grubych smug rozstepow sie pojawilo .. Lucky ..jak sie czujesz ..czy akcja postepuje ??..jakies regularne bole czy inne objawy masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanikowana ze szok
Lucky!!! Czyś Ty zglupiała???? Miałaś plamienie wcześniej i poszłaś do kina a nie do lekarza???? Zasuwaj biegiem do szpitala!!! Przecież KAŻDE plamienie w ciąży jest niebezpieczne!!!! Na co Ty czekasz???!!!! NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbarwiony czop no normalna sprawa. Wszystko zależy od ukrwienia szyjki. Nie trzeba panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do spanikowanej że szok ..nie znam cie ale gdybys nawet miala racje to w taki sposob nie przekazuje sie informacji ..można od nich ..\"zawalu dostac\".. !!! Czytaj dokladnie ...i odroznij plamienie od śluzu podbarwionego krwia co jest normalne w przy odchodzeniu czopa sluzowego .. U nie zaczela sie normalna akcja przedporodowa Lucky Lady .... tylko w jednym \"spanikowana ma racje \"... ale nie z powodu plamienia tylko objawow ktore podajesz ..powinnas sie dzisiaj zglosic do szpitala ..te ostre bole w pachwinie to rozwieranie sie szyjki macicy ...a nikt tego nie przewidzi w jakim czasie sie otworzy . Czesto moze byc rozwarcie w pelnej gotowosci ..bez regularnych skurczow .. Dziewczyny jesli ktoras ma numer komorki do Lucky to napiszcie do niej smska ..powinna sie zglosic do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jestes naprawde mądrą babką -----sama podczytując korzystam z Twoich rad. Ja tez myśle ze Lucky powinna pokazac sie w szpitalu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Lucky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika ..dzieki ..coraz bardziej mi glupio... coraz wiecej osob mi dziekuje a naprawde nie ma za co ..przeciez to ..samo zycie .. Nie jestem ani lekarzem ..ani połozna .. Sama nie wiem skąd to wiem ..pewnie z doswiadczenia i pracy w ..ogólnie Służbie Zdrowia ..:) Jakos czuje po kosciach ze Lucky dzisiejszej nocy nie przespi ... ..powinna byc pod opieka lekarza ..ale tutaj tak sie trudno dogadac bo zanim czlowiek odpisze to ..ona juz sie pozegnala na dobranoc ..a innego kontaktu nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Ja też mam częste bóle w pachwinie:o Wizytę miłam dwa tyg temu, ale gin powiedział ze szyjka sie nie skraca i ze pozamykane wszystko. Mozliwe ze w dwa tyg mogło sie tak wiele zmienić?? Jutro idę do szpitala na badania. Oczywiście powiem o swoich bólach. Napisałam Lucky tę inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ..no to super ..kamien z serca .. Tylko wiesz z tymi bolami w pachwinie jest tak ze od nich sie zaczyna ale sa w miare lagodne ..bez dodatkowych objawow . Jesli czop zaczyna odchodzic ..nie ma sily ...szyjka sie rozwiera ..robi ujscie .. Jesli u ciebie szyjka jest zamknieta ..to na logike ..i czop nie odejdzie ( nie zacznie sie saczyc ..) Kazdy bol pachwiny prowadzi do powolnego rozwierania ..nic sie niedzieje NAGLE ..:) Lucky ma juz kilka objawow ktore daja calosc ..ze porod sie zaczyna i mozliwy jest o kazdej godzinie .I kazdy jest inny .. Moze byc rozwarcie bez skurczow regularnych ..Moze byc ze skurczami bez rozwarcie ..to trzeba kontrolowac ale w szpitalu . Ja przez dwa tygodnie ..co drugi dzien ganialam do szpitala z torba w drugiej ciązy .Urodzilam dwa tyg. po terminie ale to lekarz decydowal i wysylal mnie po zbadaniu na nastepne 24 godziny do domu zebym nie musiala na korytarzu lezec ..i czekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah Banana :-) do pomaranczowej: \"KAŻDE plamienie w ciąży jest niebezpieczne!!!!\" -- no wlasnie - ale dlaczego??? bo sygnalizuje poczatek porodu, albo porodu przedwczesnego. . 39 t., 4 d. - porod moze sie zaczynac. Podobno do szpitala zglaszac sie nalezy (po 38 tc) albo jak sa skurcze regularne co 10-15 min albo jak wody odchodza... u mnie nie ma skurczy tylko napieprzajacy bol pachwiny.. taki reumatyczny... a zaczal sie popoludniu bolem szyjki... ale DZIEKUJE bo w Twoim poscie wyczuwam TROSKE :-) Jak bym czula ze faktycznie cos jest nie tak, pojechalabym do szpitala od razu... GRZYWA dzieki za SMSA!! :-)) GIO - no wlasnie a czemu powinnam udac sie do szpitala? moze byc jakies zagrozenie?? ja mysle ze to wszystko przez ginke... WTOREK: bada i mowi: Ooooo szyjka twarda, dluga 2-3 cm.. rozwarcie 1 cm... pol na pol w tym tyg. moze byc porod, bo 39 czesto sie zdarza... ale nie zyczylabym Pani bo przy takiej szyjce to bedzie bolalo... Prosze wspolzyc... No to akcja :-) SRODA: Od rana odchodzi przezroczysta galaretka (czopik) Kolejna akcja noc: skurcze od 2-4:00 co 15 min... dosc bolesne - bole szyjki identyczne jak okres, przy zmianie pozycji przechodza, ale wczesniej takich nie mialam... Czwartek: od rana odchodzi czopik - c.d., ale zabarwiony swieza krewka, im dalej mija dzien, tym krewka jest brazowsza i jest jej niewiele - 1/3 sluzu jest tylko podbarwiona Popoludniu tepe bole szyjki - bez skurczy - bole non stop - przeradzajace sie w reumatyczny bol pachwiny.. i tak wiec jest juz noc, pachwina napieprza, skurczy brak :-) Mam nadzieje ze te cierpienia to skracajaca sie szyjka.. zeby sie nie okazalo, ze ja tu cierpie, a szyjka nadal dluga jak szparag, a tu porod mi sie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haa...a ja nie wiedziałam że ból w pachwinie moze oznaczać rozwieranie się szyjki. Więc mozliwe ze u mnie coś sie tam dzieje. No nic... Zobaczymy co gin powie... termin mam za dwa tyg, więc chyba wszystko moze się zdarzyć. Lucky! powodzenia:) Pedicure sie przydał;) Dziewczyny!!! Z takimi pazurkami do szpitala nie idziemy;) http://www.ertra.com/temp/weekly/pedicure.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie wpadla na to ze bol pachwiny moze sie wiazac z rozwieraniem... chwilami mam wrazenie ze boli mnie mniej ale jak nie ustanie, to pewnie przejade sie do szpitala sprawdzic. Tylko czemu moze to byc grozne?? Przeciez nic sie nie saczy.. a rozwierac to sie moze poki wody nie siapia... maly sie rusza, ale od 2 dni jakos slabiej, tzn jest 10 ruchow na godzine, ale jest jakis taki uspiony bardziej, slyszalam ze tak sie dzieje przed porodem ale nie wiem ile... mi tak sie wydaje ze pomecze sie z 2 dni i trafi mnie w poniedzialek na dobre... GIO - ten kolor brzucha ja mysle ze to naczynka przeswituja.. najpierw tak sie dzieje z dekoltem, a pod koniec z brzuchem... skora jak sie rozciaga staje sie bardziej przezroczysta... tak mysle... a rozstepki niech smaruje oliwka to pewnie sie zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy porod jest inny ..( pisze jeszcze raz )...czop moze sie saczyc a odejsc w calosci w trakcie porodu ..wody moga odejsc albo i nie ..( czasem trzeba przebic pecherz nawet przy duzym rozwarciu .. ..bole moga byc ale nieraz nie wystepuja ( cholera wie dlaczego )... ..moga byc bole parte ( bardzo silne )..przy zamknietej szyjce albo rowartej na 1 cm ..i saczącym sie czopie .. Nie ma mądrych i nie ma reguly .. Uwazam ze powinnas jechac do szpitala ..to dla kontroli ..co sie dziej ..Kazde 24 godziny przynosi nowe zmiany ktorych sama nie ocenisz ..:) Czekasz na ksiazkowy porod ..a jak bedzie u ciebie ...to sie okaze .. Oczywiscie z najlepszym nastawieniem ale smigaj do szpitala .. Najwyzej wrocisz ..swiadoma co jest grane .. Buziaki ..powodzenia ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no tak... ale poki nic nie grozi malemu to wole nie wiedziec co sie dzieje :-/// poczekam i zobacze... a jakby co, pojade do szpitala, jakby nie przeszlo... ciekawe co spotka mnie jutro... pozdrawiam WAS goraco i dziekuje za superporady... od razu ma sie wiecej wiary :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa :-) Moze tez sie rozwierasz :-))) teraz juz mozesz :-) jak masz 2 tyg. do terminu :-) NAbralam sie na ten pedicure :-) myslalam ze bedzie tam cos ekstra :-))) GIO BUZIAKI! DOBRANOC, obym nie musiala jechac do szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K ..trzymaj ręke na pulsie ..:) Pamietaj tylko ..spokoj Matki ..to łatwy porod !!!! Czekam na nowe wiesci ..bede jutro wieczorem ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... nie moge spac tak mnie to boli... ale znam ten bol!!! Mialam w ciazy tylko raz taki bol przez cala dobe i to byl bol wiazadla charakterystyczna dla chyba 20 tc. Zobaczymy co dalej... teraz wezme sobie kapiel i moze ta pachwinka sie rozluzni... Malenstwo puka jakby chcialo wyjsc... ide do wody PS nie ma juz plamienia, jest czysciutko bialo i niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. jestem pewna ze boli mnie juz tylko to wiazadlo pachwinowe... wiem co by mi pomoglo... NO SPA... ale chyba nie moge tego wziac bo by to moglo moze wplynac na porod, albo oslabic akcje jakby co... ciekawe jak to jest... czy tuz przed porodem mozna tez brac no spe, albo i w trakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Ładnie do nocy szpukowałyście:) Lucky! Twój poród juz sie zaczyna:) Mysle ze to kwestia góra kilku dni... U mnie tez tak było-bóle i delikatne plamienia nitkami-raczej pry wizycie w kibelku ni na wkladce. Własciwie to czop odsedł mi pare minut przed wlaściwym porodem, a pecherz miałam przebijany w trakcie-dlatego pewnie niunia wyskocyła taka umyta:) Bądź dzielna i cały czas myśl o Gabrysiu, ze on chce przytulić sie do mamusi:) To Ci pomoże przetrwac trudne chwile:) Powodzenia! Trzymamy kciuki:) Grzywa i Gio! Tworzycie zgrany duet:) Obsługa full-wypas:) Dobrze mieć takie wirtualne dobre duszyczki:) Wsparcie jest najważniejsze:) A tera całusy:) Dla: Kacperka dla Jasia Ani dla Anastazji dlaLilki dla Jasia Zuwiolki dla synusiaemci dla Makarego dla Olka dla Symonka dla synusia Magnolii dla Karolka dlaWiki dla Manuelka dla Oliego dla synusia Efciaka no i dla naszej Juli:) Ufff...Ale tych dziecioczków już mamy:) Cierpliwości dla mam oczekujących!!!!!!!!!!!! Pozdrawiamy! biedrony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Ta stopka mi nie dziala:( ale jak sie wpisze adres to wskakuje:) Zapraszam do naszego albumu:) www.jula-biedroneczka.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni... toz ja nie wytrzymam jednego dnia :-// po kapieli troche odpuscilo twardnienie ale jak tylko sie polozylam wrocilo. Na szczescie udalo mi sie zasnac... ale co ztego jak obudzilam sie znowu z bolem wiazadla... a teraz szyjka znowu mnie boli... nie chce jechac do szpitala zeby nie siac im tam paniki... skoro jest za wczesnie jeszcze, ale jak to mi sie nasili, jestem gotowa... tylko boje sie.. czuje taki niepokoj... nudnosci i brak koncentracji... Dziwilam sie tylko ze Maly cala noc byl aktywny... myslalam ze juz powinien lezec i czekac :-) Biedronko... dzieki za otuche... przysiegam ze niczego w zyciu sie tak nie balam ale zobaczymy Ach - i moge cos teraz zjesc, czy raczej odpuscic sobie poki nie wiadomo co?? Caluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Witam!rzadziej tu teraz zaglądam,ale to chyba zrozumiałe-mimo to sorki drogie majóweczki.Moja córeńka daje mi czasem popalić,nie to żeby płakała-jest nad wyraz spokojnym dzieckiem,ale lubi sobie stekać i sapać.Najlepiej to w nocy.Hihihihi.A ja przewrażliwiony człowieczek nie śpię wtedy tylko ja obserwuję. Kurcze pokazałabym wam jaka ona piekna,ale niestety nie wiem jak.pomózcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky powodzenia. Śledzę twoje \"opowieści\" i wiesz co trzymają w napięciu. Nie bój się kobitko, bądz spokojna. A sam poród \"wytłumacz\" sobie jako najważniejsze zadanie do wykonania - bo dzięki niemu przytulisz swojego maluszka. W czasie porodu myśl o synku a wszystko się ułoży. No i pamiętaj - oddychaj, rozlużniaj mięśnie podczas skurczy i uśmiechaj się w chwilach między skurczami. Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×