Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Lacky... to pewnie czop.. Pisalas ze byl przezroczysty czy cs w tym rodzaju.. Wiec pewnie teraz dalej on odpada :) Moj ginek jak sie wczoraj u niego pojawilam to wlasnie sie pytal czy bylo cos w rodzaju rozowego sluzu lub z lekka przekrwionego... Wiec... Zreszta wiesz ze chlopcy sa maminsynkami...i nawet dluzej sobie przesiaduja niz dziewczynki... Wiec... do 15 jeszcze kilk a dni... Swoja drogo...niech urodzi sie 16..z 15 straszne zgagi sie rodza ;):P wiem cos o tym bo mam siostre z 15 go :) i dziasiaj tez nie rob rodzu rodzu... z 12 mam tate :P 12 chyba rodza sie dzieci dla zartow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkaa
tak sobie was podczytuje a co stalo sie z autorka tego topiku majoweczka od kiedy sie nie odzywa ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... Ja specjalistką nie jestem, ale ten czop (śluz) może być podbarwiony krwią. Mogą być widoczne na nim takie niteczki. Zależy to od tego jak bardzo masz ukrwioną szyjkę. Do szpitala jedziesz jak masz silne skurcze, regularnie co 10 min. I oczywiście jedziesz wtedy jak ten stan sie utrzymuje długo. A ja dziś bez TV, bo mój kochany zabrał mi dekoder:( Pachwina dalej mnie napiedziela i całe bioderko od niej. Dlaczego tak jest??? Czy to kości sie rozchodzą? W nocy znowu prawie nie spałam:( i z cyców wylało mi sie tyle siary, że łózko poplamiłam. A pewnie jak bym spała w staniku, to nie wypłyneło by nic. Ja zawsze mam takiego pecha z tą siarą:( Byłam właśnie w ośrodku zdrowia, żeby sie dowiedzieć co i jak mam załatwiać i okazało sie ze w rejestracji pracuje moja sąsiadka:) W ośrodu jest dwóch pediatrów, ale muszę jeszcze zrobić wywiad co to za lekarze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky=> wiesz, ja bym chyba zadzwoniła do gina i powiedziała o tym zabarwionym śluzie, termin masz tak blisko, nie lekceważyłabym tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki:) To juz nasz 7 dzień od kiedy jesteśmy wszyscy razem :) JEST CUDOWNIE!!!!!!!! Giovinetta!!! Dziekuje Ci slicznie za te cenne informacje. Ropieje to oczko i mysle, ze to jest wlasnie to. W poniedziałek przyjdzie położna i pewnie cos zaradzi. A poki co kupie te sól fizjologiczną. Pozdrawiam Cie gorąco!!! Moj mail: ewi.winnicka@neostrada.pl ANKA1974! moja ziomalko!!!GRATULUJE!!!!! cIESZE SIE ,że juz wszystko w porzadku:) Nidlugo pojdziemy na spacerek z nasymi szkrabami:) Całusy dla Olka:) Gosia25 i Lucky! Trzymajcie sie dzielnie! Juz za chwilke maluszki będą z Wami a Wy nie bedziecie mogly oderwac od nich wzroku :) Powodzenia! Biedrony mocno trzymają kciuki!!!! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, dzwoniłam dzis do szpitala i mówię, że na dziś mam termin i czy jak w ciągu paru najbliższych dni nic sie nie będzie działo to czy jest możliwość chodzenia na KTG dla kontroli. Lekarz mi powiedział że u nich jest taka procedura, że w wyznaczony termin porodu należy zgłosić się do nich i oni położą mnie na parę dni na oddział pod kroplówkę i będą obserowoać i zrobią badania. Jak nic sie nie będzie działo to wypisują i wtedy chodzi sie codziennie na KTG i robią też USG. Więc dziś będę musiała jechac i sobie tam poleżeć 😭 Ciekawa jestem co to za kroplówka?? swoją drogą to łapią mnie skurcze ale nieregularne, to może by sie cos ruszyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do grzywy
Podczytuję Was trochę (regularnie! :-)) i wiem, że jesteś z Wrocławia. Znasz może jakieś super, urocze miejsce gdzie można np. zjeść wielgachne lody i żeby to nie była Galeria Dominikańska :-( (tam jest zbyt tłoczno). Szukam jakiegoś miejsca żeby uczcić 7 lecie związku i liczę na pomoc :-). A może znasz takie miejsce, gdzie można coś pycznego zjeść, nie bankrutując przy tym oczywiście. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i czekam na kolejne dzieciaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Jutro będzie dwa tyg do teminu mojego!!!:D Bierdonko!!!:) Ja właśnie byłam w aptece i też kupiłam sól fizjologiczą. Tak na wszelki wypadek:) AAA...i Lucky!! Oczywiście jak będziesz miała fotki, to ja je udostępnie. Mozesz nawet telefonem zrobić i mmsm wysłać, a ja udostępnie je na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pytanie do grzywy Miki to ty?? Po lodziarniach się raczej nie szwendam, ale w rynku masz kawiarnie POD ZŁOTYM DZBANEM. Jeżeli chodzi o restauracje, to faktycznie jest kilka fajnych miejsc. Polecam Ci restauracje Mercado na Igielnej (boczna rynku). Tam wcześniej była Piramida. Mercado istnieje od dwóch lat może. Mają bardzo bogate menu i ceny też nie są straszne. Super obsługa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do grzywy
nie, to nie Miki! Dzięki! Szkoda, ze taki deficyt kawiarni jest we Wrocławiu, z przepysznymi wielkimi lodami. Bardzo to dziwne, takie wielkie miasto buuu.... A może jeszcze coś sobie przypomnisz :-) Wiem, że to temat nie na czasie, przepraszam, że Wam tu przeszkadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ My już po spacerku :-D Prawdę mówiąc to werandowałam Ninię już po powrocie ze szpitala, a po tygodniu i 2 dniach wyszłyśmy na spacerek i tak sobie juz teraz wychodzimy codziennie...co prawda są to krótkie, bo ok. 30 min. przechadzki, ale zawsze coś :classic_cool: Biedrona--ja teź polecam na ropiejące oczka sól fizjologiczną...nawet gdy nie ropieją to warto codziennie przemywać płatkiem kosmetycznym skropionym tą wodą. Co do rumianku - to siostra w szpitalu mówiła, że lepiej użyć zwykłej czarnej herbaty, bo rumianek niekiedy może uczulać ;) A kręgosłup czy też kość ogonowa to też mnie tak napierdzielają :-P, że hej...ale jak się zajmuję Moją Księżniczką to również o tym zapominam...najgorzej jest jak się położę...:o Lucky--przed ciążą i podczas niej smarowałam swój brzuch tylko i wyłącznie zwykłą oliwką Bambino :classic_cool:...no a teraz po porodzie już to -- nawyk chodzenia, siedzenia i leżenia z wciągniętym brzuchem :-D anka---GRATULACJE 🌻 z okazji narodzin synusia 🌻 Pozdr dla wszystkich oczekujących :-) 3majcie się dzielnie...wszystko w swoim czasie i bez niecierpliwości kochane :-P 🌻 No i oczywiście dla wszystkich mamuś i dzieciaczków 😘 ode mnie i Wikuniii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej Dziewczyny!!!!! Myśmy dzień zaczeli od wizyty u gina, bo ja już bym nie wyrobiła, nie wiedząc co tam się w środku dzieje :) Stresujące te wyczekiwania.... gin stwierdził, że za jakiś tydzień się z moim synusiem zobaczymy.... tak się bestia zasiedział ;) Wymęczyłam go na maxa.... Czop mi już odszedł, młody powoli wtyka głowę w kanał, ale rozwarcie mam na 2 palce.... A te wszystkie bóle w pachwinach, czy ciagnięcia brzucha, to się okazuje, że jest to spowodowane uciskiem maleństwa na nerwy i takie tam, bo przecież to wszystko tam w środku jest teraz dużo bardziej ukrwione i dlatego tak mocno to odczuwamy. Tak więc Grzywa!!!! Nie przejmuj się , to zupełnie naturalne ;) N i jeszcze mam przykazane dużo spacerować, żeby może rozbujać szybciej tą moja akcję. No a potem, jak wrociłam do domu, to poszłam spać... a co?! należało mi się jakieś odstresowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>pytanie do grzywy Kawiarenek to może jest, ale przyznam że nie przepadam za lodami czy ciastkami. Jak juz gdzieś się umawiam, to najczęsciej właśnie w jakiejś restauracji, bo lubię sobie cośik dobrego zjeść:) Pozdrawiam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
No, to jeszcze sobie popiszę..... Otwieram skrzynkę, a tam taaaaaaaaaakie skaaaaaarby, taaaaaaaakie pięęęęęekności, kurcze!!!!!!!!!!!! Aż sobie zaczełam wyobrażać jaki ten nasz synuś będzie......... Tylko sobie muszę jakieś nowe konto machnąć, o trochę większej pojemności na te fotki, bo to na onecie to troche małe.... A wczoraj miałam chyba jakiś dzień dobroci dla zwierząt hihi :) Poszliśmy po wanienkę do tesco, postaliśmy moment w kolejce ( oczywiście o kolejce pierwszeństwa nie było mowy ) a tu mnie kasjerka z drugiego stanowiska woła, żebyśmy przyszli. A w jej kolejce jeszcze kilka osób stało... Cud jakiś???? Wyobrażacie sobie coś takiego???? W super duper markecie???? Potem, jak się tylko wtoczyłam do autobusu, to natychmiast znalazło się miejsce siedzące ;) Pod wieczór zajrzała do nas przyszywana ciotka Tomka, zapytać czy już i nagle, po kilku miesiącach ciocia okazuje się pielęgniarką dziecięcą w jakimś szpitalu. No to myślałam, że tego mojego gamonia pogryzę ;) Ale się z tego cieszę, bo w razie czego, to pomoc jest pod ręką. No i tak do wieczora, jakieś same niespodzianki 🌻 Byle by tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova!!! Dzięki za fotki!!😘 Wikunia jest boska... Ten maleńk nosek... Cudownie! Dziewczyny!! Wysyłajcie fotki Waszych Maleństw!! Amber! Twojego tez nie mam. Biedronka też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dziekuje z azdjecia maly oli jest slodki moja zuzia bedzie miec wybor kawalerach!!!!!!!ciekawa jestem jak sie czujesz wyslalm tobie maila,wiec jak tylko bedziesz miec chwilke zajrzyj pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szkoda ze nie jeste tutaj na biezaco tak jak wy, dziewcczyny ja tez nie moge sie doczekac porodu, ale dzis jade cdo gina na wizyte, czegos ssie dowiem to smieszne, ale ja bedac w kolejnej ciazy, mając taki niby bagaz doswiadczen porodowych, nie mam pojecia, jak np schodzi czop, bo ja kazdy porod mialam wywolywany nawet nie wiem, czy to co sie teraz ze mna dzieje, to normalne, czy oznaki zblizajacego sie porodu spakowalam sie na wszelki wypadek i wezme dzisiaj ze soba torbe Grzywa, ciekawe czy sie spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Amber!!!!! ja też proszę o fotki: rosiczka.m@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber.. :) Ja tez :) dajmicieplo@wp.pl i powiedz jak sie maja rady z \"jezyka niemowlat\" do rzeczywistosci.. :) bo strasznie sie zastanawiam nad tym... Jak z tym karmieniem... Chyba z poczatku dobrze na zyczenie cyca dawac.. pozniej sie to chyba samo jakos ustabilizuje.. :) Lacky... Rodzisz juz :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do soli fizjologicznej, to koniecznie kupujcie w plastikowych pojemniczkach a nie w szklanych. I należy jej dużo wycisnąć do oczka (gazikiem) tak, żeby przemyć je dokładnie. I nawet jeśli stosujecie jakąś maść, to należy najpierw przemyć oczka solą fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spalam sobie 3 godziny... nic sie jeszcze nie urodzilo... tylko maly przestaje sie ruszac ale jak go popukam w kolanko, to ucieka... zero boli, zero plamien... ciekawe... pozdrawiam :-) Grzywa to wspaniale ze`oferujesz pomoc jakby co :-) wiedzialam ze moge na Ciebie liczyc. Amberek ja tez prosze zdjatka Oliego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a teraz mam 15 min tepy bol podbrzusza, ale dosc silny.... az musze sie polozyc... a na 20 idziemy do kina jeszcze nie wiem na co.. nazre sie zelkow i popcornu :-)) poki jeszcze moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystki mamuś. czytam Was regularnie ale rzadko sie odzywam. dzis mialam badanie ktg, serce w porzadku, ale zero czynności skurczowej, wiec lekarz powiedzial bym przyszla w niedziele wieczorem do szpitala na oddzial, ma wtedy duzur, sadze ze w niedz. lub w poniedzialek zostane mamusią, trzymajcie kciuki, za mnnie i moją malutką, na razie jestem super spokojna ale w niedzile boje sie ze spanikuje. pozdrawiam wszystkich. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa : termina mam mialam na 10 maja, więc dzis jest 40 tydzien i 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ..do was tez mam pytanie bo jestescie jeszcze bardziej od czerwcowek ..w temacie . Czy w ostatnich tygodniach zauwazylyscie ze zmienial wam sie kolor skory na brzuchu ..na bardziej czerwony lub czerwono siny ..? pozdrawiam ..a LUCKYLADY ...w kinie sie wyluzowuje . To jest bezstresowe przygotowywanie sie do porodu ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie wiem, czy wywolywac, ale lekarz powiedzial tak, ze podlaczą mi kroplówkę i sprawdzą jak macica reaguje na skurcze. Moja bratowa miala podobnie, tylko ze jak przyszla do szpitala to wystarczylo ze lekarz ja zbadal i zaaczela sie akcja. Ja sie nawet cieszę, bo teraz co parę minut biegam do łazienki i patrze czy nic nie leci i każde zaakłucie w brzuchu biorę za skurcze porodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×