Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

dziekuje za cieple slowa.. jak to jest z tym oddychaniem?? jak sa w domu jeszcze skurcze przepowiadajace to tez mam oddychac, to tez cos daje Malemu, czy tylko podczas porodu?? :-) ale wydaje mi sie ze to jeszcze nie to... boli mnie ciagle sama pachwina... ale okropnie... doslownie mnie rwie i tak juz prawie cala dobe bez przerwy.. skurczy nadal nie ma tak wiele Nie urodze przed 15 :-) czuje ze przenosze... Pozdrawiam 1 z 1 i 2 w 1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! 3mam za ciebie kciuki,też śledzę Twoje losy i jestem z Tobą całym sercem! Bardzo dobrze przygotowujesz się do tej wielkiej chwilii...... Ból pachwiny ...wiem coś o tym .....nie daje spać i ciężko się wręcz chodzi ....Ale trzeba to przetrwać ...mnie też boli od kilku dni także to co się dzieję teraz u Ciebie jest dla mnie wskazówką swoistą....jak postępuję akcja przedporodowa....Tylko , że ja już bym chciała--zarówno tak jak się boje ....A Wy takie dzielne jesteście ! I Ty Lacky także ! Majóweczki --- wszystkie pozdrowionka i buuuziiole ! Biedrona ! Jula to cudo małe przepięęęęękna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky=> położna kazała nam od czasu do czasu pooddychać przeponowo, bo to dotlenia dzidziusia :) Trzymam za Ciebie kciuki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkie czerwcówki o Tobie myślą :) Biedrona=> no masz w domciu Cudo po prostu!!!!!! No aż się wzruszyłam, piękności z tej Waszej Julci ❤️ No i jak na prawdziwą Majową Biedroneczkę przystało - ma śpioszki w biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ No kobietki - może by tak któraś się na dziś rozkręciła :-P Wiem, wiem...13 dziś no, ale to nie piątek, więc na pewno byłby szczęśliwym dniem :-D Pomyslcie...mogłybyście już od dziś tulić swoje Maleństwo w ramionach, patrzeć na nie godzinami, całować, głaskać itp...{cool]...Nie ma chętnej na te cudowne chwile?? No już bardziej to nie wiem jak Was zachęcić :-) A ja właśnie wróciłam z balkonu...słońce tak pięknie świeci, a raczej świeciło, że żal było w domciu siedzieć tym bardziej, że Moja Królewna sobie smacznie śpi :-D Dziś w nocy obie przespałysmy jedno karmienie... z reguły staram się córcię ywbudzać tak co 3-4 godz. by sobie pojadła a dziś to 6 godz. przespała...no - przespałyśmy :-P Muszę ją budzić, bo inaczej to by mi te moje pojemniczki z mleczkiem :-P pekły, a nie chcę je dodatkowo pobudzać laktatorem, choć i tak kilka razy musiałam użyć tego cudu techniki :classic_cool: To na tyle relacji ... Czekam na kolejną mamusię i jej pociechę 🌻 Pozdr 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dam ta dam :-))) ale ja glupia jestem.... przez dobe drapie dziury w scianach... az zadzwonilam do dżinki i powiedzialam jej wszystko, a ta sie zdziwila, ze nie zjadlam APAPu albo NOSPY... tak wiec od razu chapnelam APAP. Podobno wszystko jest ok. Plamienie to wspanialy znak, ze szyjka musiala sie skrocic, bo inaczej czopik by nie wypadl :-) do szpitala sie nie spieszyc - tylko jak beda skurcze co 10-15 min., albo wody... czekam az mi przejdzie a jak nie przejdzie, to jeszcze no spe tez zapodam... Wiecie co, bylam taka optymistyczna caly czas... moze az za bardzo Moze pomarancze mialy racje zem za mloda?? skoro tak pekam przed porodem??? Szczerze mowiac bylam nastawiona na maxa ok, ale w ostatnich dniach zaczynam miec coraz wiecej obaw. Czy bede potrafila sie zaopiekowac moim kochanym Gabrysiem, czy Tomek bedzie mi pomagal, czy bedzie tylko Suzinka trzymal na kolanach i glaskal... czy bedzie kapal Malego?? Dzieki Wam za wsparcie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy bedzie kapal Malego??\" - sory.. tak mi sie napisalo :-)))))))))))))))))))))))))))))) wiadomo o co chodzi :-) buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy juz tydzien za sobą-najpiękniejszy, bo nareszcie wspólny:) I teraz tylko takie chcemy:) Disiejszą noc Julka sama prespała w lóżeczku:) Gio! Dzieki za pomoc! Rzeczywiscie, najlepiej wpuscic kropelkę i nie trzeba wtedy trzec oczka...Bałam się strasznie, a wiecie jak mała zareagowała? Wielkim usmiechem:) Kochamy nasze cudo nad życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lucky! Z tymi kilkoma dniami, to taki chwyt był, żeby Cie to wszystko zaskoczyło znienacka:) Chociaż z zaskakiwaniem to u nas Elinova przoduje i jej Wikunia:) Nie stresuj się, wyluzuj a zobaczysz ani sie nie obejrzysz a Gabrys juz bedzie przy cycu:) Asica! Życzę Ci żeby Wasza Juleczka była z Wami jak najszybciej. Czeka Was tyyle pieknych chwil:) Bądź dzielna! Dzien Dziecka już niedługo:) JULKI TO FAJNE DZIEWCZYNY:) Brzusio kochany! Własciwie to znam Cie przez Grzywe:) Dzieki! My to chyba ten sam rocznik jestesmy-najszczesliwszy oczywiscie:) ewelina! Chcemy zobaczyc Twoja córcie!!! ALE JAK cI POMÓC??? DZIEWCZYNKI! TE Z MALUSZKAMI PRZY CYCU I POD SERCEM JESZCZE:) WYSYŁAJCIE SWOJE ZDJECIA NA MAILA GRZYWY-ONA JEST NASZĄ MODERATORKĄ:) PO KLIKNIECIU NA JEJ NICK ZNAJDZIECIE ADRES. oNA POROZSYŁA DO WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH, BO MA JUZ GOTOWĄ BAZĘ ADRESÓW:) tAK MIŁO JEST POPATRZEC NA SZCZEŚCIE:) JA CODZIENNIE CZEKAM NA NOWE FOTY:) aNIC77! Pozdrawiamy!!!!! płatki są rzeczywiscie mieciutkie i super nadają sie do przemywania:) Agaw! jak tam Twoja córcia? Kopie mocno? A jak reaguje Łukasz na narodziny siostrzyczki???? Ciekawe jak Gosia???? Chyba urodziła po kroplówce???? CIOCIE!!!mALINOWA, bRYDZIA I gRZYWCIA buuuuuzzzzziiiiiaaaaaaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie oczekujace i tulace swoje szkraby!! 🌻 moje szczescie male spi wiec wskoczylam na chwile poczytac co sie u Was dzieje :) kiedys na kafe byla mowa o kopieli dzidzi w krochmalu...czy moze ktoras z mam poda mi przepis na taka kapiel?? na razie kapie mojego lobuziaka w oilatum ale kurde po tyg. kapieli w butelce 150ml zostalo niewiele i tak sobie mysle ze moze przejde na tansza opcje kapieli - nie zebym zalowala swojemu dziecku ale jak ta krochmalowa kapiel jest dobra to czemu nie sprobowac tym bardziej ze moje dziecie nie ma na razie problemow ze skorka :) mam tez jeszcze jedna pytanko do mamusiek.. znacie dobry sposob zeby sie dziecku nei ulewalo?? moje mleczarenki produkuja tyle mleka ze maly czesto sie dlawi przy piciu i potem mu sie ulewa :-( dzieki z gory za odp. pozdrawiam i zycze milego dnia Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diagnostyka
Powiem Wam dziewczyny, ze jestescie obrzydliwe i wulgarne... Cytuje "z dzieckiem przy cycu..." takie to prostackie i oblesne... A jednoczesnie potraficie byc tak potwornie infantylne... wspolczuje wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diagnostka------a co powiesz na to,że wulgarnie powiem ...Głupia cipa z Ciebie :P Od kiedy Cyc jest wulgaryzmem --- buhahahahah !!!!!!!hahahahha!!!!!!![no to Cię wyśmiałam,mogę zmykać :D] Biedroneczka dzięki za słowa otuchy, aj jak ja zazdroszeczę mamuśkom tulącym swoje skarby DO CYCA :) Spioszki w biedronki---strzał w 10 😘 Lucky 😘😘😘Jesteś bardzo dzielna i nie gadaj inaczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diagnostka
Glupie babska z was i tyle, z wielkimi cycami i rozciagnieta pochwa... no trudno, bachorami sie zajmijcie, zamiast na kafe sleczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż?????? Droga DIAGNSTYKO! NIc tylko współczuc podejscia do życia... Żal mi Ciebie, jesteś taka mało infantylna... Jakis kompleks? Zmykam do zajęć domowych:) PA!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diagnostyka
I to maja byc mamuski, takie bezczelne??? Nie dziwie sie, ze tyle przestepstw wsrod nieletnich jak takie matki maja... A przy garach to wy zap... Ja z innej kategorii jestem, ja artystka buahahaha... ale wam zasuwka po chalupie dobrze zrobi, przynajmniej czopy wam powypadaja i szyjki poskracaja, to moze jakos w koncu urodzicie i nie bedziecie wygladac jak slonice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Diagnostyki
Diagnostyka> widać , że życie cię skrzywdziło tylko współczuć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Witajcie Dziewczynki!!!! My nadal 2w1. U nas dzisiaj słonko swieci, piękna pogoda, a ja przechodzę jakiś kryzys, wiary chyba, i chlipię na całego.... Histeria jakaś, albo, tak sobie myślę, rozładowanie napięcia po ostatnich dwóch tygodniach nerwówy. Do tego dziś to nawet mój szanowny tyłek mnie boli i mięśnie nóg. A młody, u którego wszystko podobno ok, wczoraj przez 3 godziny szalał jak dziki. Sama nie wiem, podobno już się wstawia główką do kanału, może dlatego tak się wiercił, bo właśnie te wszystkie jego ruchy odczuwałam najmocniej na samym dole brzucha. A potem padłam taka zmęczona, jakbym pole zorała. Lucky!!!!!! Spokojnie, bez nerwów, jakoś poleci, tylko spokój nas uratuje!!!! Biedronka!!!! Jak miło coś takiego przeczytać ;) Ciocia Malinowa :) Ostatnio moja znajoma kapela pojechała hałasować w Waszym mieście na juwenaliach, ciekawe, czy słyszeliśie??? Mogliby zagrać Julce kołysankę pod oknem ;) Dobra, idę pomarudzić mojej siostrze, bo mój mąż pojechał na uczelnię, jakieś egzaminy dzisiaj ma.... A propos tych kąpieli w krochmalu, to jak się tylko dopytam siostruni, to zaraz coś na ten temat napiszę, bo podobno ta metoda jest genialna no i w 100% sprawdzona. Moja znajoma musi niestety kąpać swoją córcię w ciekłej parafinie, bo mała ma jakieś uczulenie... Pozdrawiamy Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BIEDRONY
BIEDRONKO DUŻA ;) ja wstawisz adres w stopke to nacisnij ENTER albo SPACJE. wtedy bedzie działało ;) biedronka mała jest przesliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DIAGNOSTYKA ITP Nieprzyjemnie się robi gdy ktoś taki jak DIAGNOSTYKA wchodzi na kaffe gdzie nie ma dla niej miejsca.Chyba znudzona jest i szuka spięć.Sam nick świdczy o niskiej wartości tej osoby. Dobra rada dla Wszystkich DIAGNOSTYK nikt Was tu nie prosił ani o towarzystwo ani o radę więc po co robić takie plamy na kaffe???????????????????????????????????????? Nie umiem tego zrozumieć ,że ktoś kto g.... wie pisze,że ktoś jest wulgarny i ocenia wszystkich w taki sposób jak DIAGNOSTYKA. Nic nikomu do tego czy ktoś siedzi na kafee, czy ma słynnego CYCA. Proponuję inny temat by móc się popisać.Pisz gdzieś gdzie może zabłyśniesz!!!Może jednak topik o jakim wspomniałaś o tych przestępstwach????Bo widzę ,że coś na ten temat wiesz:-(.Proponuję załóż taki i wynoś się stąąd!!! Wulgaryzmem jest nazywanie kogoś :\"\"Glupie babska z was i tyle, z wielkimi cycami i rozciagnieta pochwa... no trudno, bachorami sie zajmijcie, zamiast na kafe sleczec\"\"- jesteś chyba mało dokształcona nie wiedząc ,że oceniasz innych a na siebie nie patrzysz.Jak można napisać,takie słowa??????????To bezczelne!!!!!! Są tu kobiety, które spotkalo szczęście albo lada dzień będą je mieć, a tu takie chamstwo.Co Ci to przyniosło??????? Nikt Cię nie zmusza byś nas czytała!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt Cię tu nie prosił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Twoje komentarze są nie na miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrzydzenie mam do takich osób!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje! Sprawdzam stopkę:) Malinowa! Oj, chodziło sie na JUwenalia;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wkurzyłam :-( co widać wyżej :-D Kto rodzi??????????????????????????????????? Może będziemy się cieszyć czyimś szczęściem??????????????????? Dziewczyny do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo CYC czeka :-) Biedroneczko Słoneczko już tydzień za Wami :-) Tobie to dobrze:-P Mam nadzieję,że oczko Malutkiej Juleczki już jest ok. Elinova nasza Przebojowa Mamusia.Buziaczki dla Ciebie😘 Grzywa jak tam pachwiny????🌻 Paticzqa jesteś już w domu???Odezwij się jak się czujesz??Jak tam poród i szpital. a ja czuję ,że nie zostało mi już dużo czasu i chyba urodzę wcześniej. Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkie oprócz DIAGNOSTYK i innych bezczelnych TYPEK na naszym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEDRONECZKO zdjęcia śliczne i widzę,że Mała Julcia ma śpioszki w Biedronki :-D Cudna Dziewczynka Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIAGNOSTYKO=> oj, mama to Ci na pewno CYCA nie dawała, chyba w ogóle Ci skąpiła Ci czasu i opieki, skoro na taka zakompleksioną kobietę wyrosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacky... No to powodzenia :) I nie boj sie skarbie... Zobaczysz... przezyjesz najwspanialsze chwile swego zycia :) Pamietaj tylko aby sie wyciszyc i skupic na malenkim Gabrysiu :) Biedroneczko... No malutka jest PRZESLICZNA!!!!!! Az chcialoby sie dorwac do niej i wycalowac :) Grzywcia... A Ty sie nie obijaj ;) Pogon swoja malutka.. niechaj juz da 1 oznaki ze zamierza wyjsc :) Lacky... Grzywcia... Moze powiedzcie maluszkom jaka ladno pogode mamy... No nie oplaca sie tak siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
Biedrona gratuluje Julcia jest przesliczna, mam nadzieje, że moja tez taka będzie, Lacky powiem szczerze, że też czasem nachodza mnie wątpliwości tzn obawy czy sobie poradze, ale staram się odrzucać szybko takie mysli, bedziemy dzielnymi mamami!!! jeszcze nie spakowałam torby do szpitala, chyba podswiadomie czuje, że jak ją spakuje to będzie mi potrzebna, a chciałabym urodzic w piatek albo sobote, bo mój mąz wtedy dopiero bedzie ze mna pozdrawiam wszystkie dzidzie i ich mamay,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BIG CYCOCHY ... :D .. ..ja to zlewam \"sikiem prostym \"..wypowiedzi typu diagnostyka .. Chore kobiety z zazdrosci że one nie moga ..nic innego mi nie przychodzi do glowy .. LuckyLady ...widze ze sie meczysz ..?..ale przeciez nikt ci nie mowil ze bedzie łatwo ..\"ból rodzenia \"..to najpiękniejszy ból na świecie ! Czekam na wiesci ze maluch na swiecie .. Powodzenia ..juz zaciskam kciuki ..bedzie OKI :) Biedrona 79..no widzisz jak sie Julci spodobaly kropelki ..kilka dni i nie bedzie sladu po zapaleniu .:) Padam dzis na pysk ..wiec tylko was poczytam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobitki!!! Na początek dobre wieści od Lucky!!! \"Po 23 wody mi chlupnęły. Jestem na porodówce, ale nie wiem co dalej! Nie boję się bo nic nie boli. Pozdrawiam gorąco!\" Hehe... Ja to potrafię przynosić dobre wieści prawda??:D Mam nadzieję ze do rana to będzie juz po wszystkim i Lucky będzie juz miała swojego synusia przy cycorku:D:D:D No dobra... A teraz ciekawostka... Moja Zuzinka nie powinna sie nazywać Zuzinka, tylko Słonika:D Reakcja mojego lekarz dziś na badaniu USG była taka \"O KUR**!\" A wiecie dlaczego?? Bo moje dziecko dwa tyg przed terminem waży 4,457!!! Jak ja to usłyszałam, to nie mogłam uwierzyć!! Doktorek poważnie zastanawia sie nad cesarką, bo jak powiedział do terminu, to mała może jeszcze nawet dwa kg przybrać!!! dzisiejsze KTG wyszło książkowo, a na następne umówiliśmy sie na piątek. Jeżeli do piątku nic sie nie ruszy, to zapadnie ostateczna juz chyba decyzja co robimy. Więc kochaniutkie!!! Możliwe ze za tydzień będę juz mamusią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie dwa kg przybyć, tylko 0,5kg!!!! :) sorry Ale sie uśmiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na czesc panny Zuzannyy :D .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ A my własnie odbijamy:) Dzieewczynki! A jak Wase malenstwa???? Gio! Ocko super!!!!!! Dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Majóweczki!!! Nasza dzielna, mała Lucky nadal walczy!!! Dziś przed 6 rano kolejny sms \"Rodzę...Kochana Grzywciu. Po tylu godzinach tylko 2cm rozwarcia, ale główka niziutko. Płakałam, wymiotowałam, bóle krzyża...\" Pisze że jest naprawdę cięzko, ale jest z Tomkiem i walczy o rozwarcie. Dotąd wszystko idzie bez znieczulenia! Lucky!!! Trzymaj się kochama:D Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Tomek jest z Lucky..... Łączymy się z Tobą!!!!! Najważniejsze, że ten ból ma sens! WIELKI SENS!!!! bĄCŹ DZIELNA!!! cZEKAMY NA gABRYSIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×