Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość Maja24
Witam Kochane Majóweczki :) Lucky trzymaj się dasz rade już niebawem będziesz miała Gabrysia w ramionach POWODZENIA trzymam kciuki 🌻 Biedrona Jula to naprawde śliczna dziewczynka , łamaczka męskich serc rośnie . Doibrze że z oczkiem już lepiej. ❤️ Grzywa ta twoja Zuza to naprwde małe słoniątko będzie ale ważne że czujecie się dobrz i i wszystko jest oki. 🌻 Jutro mam wyznaczony termin ale nic nie wskazuje na to że urodze . Widocznie Młodemu tam dobrze i jak tak dalej to chyba będzie trzeba mu przypomnieć że pora wychodzić :) ❤️ Wczoraj chodziłam troche po mieście szok ile jest dziewczyn w ciąży . POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH MAMUś Z DZIECMI PRZY CYCU I TYCH CO JESZCZE POD SERCEM .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyje losy będziemy teraz śledzić kiedy Lucky już na porodówce albo już po.Ja mam jeszcze 9 dni i wariuję .tak bym chciała aby poród rozpoczął się w domu a nie jak poprzednio w skutek wywołania.Namawiam męża na numerek ale on się śmieje że najpierw wykręci nr pogotowia a dopiero potem może się ze mną kochać.I na tym koniec. dziewczyny czytalam o tym jak kąpiecie dzieciaczki w specjalnych i drogich płynach typu Oliatum(nie wiem czy dobrze napisałam).Jeśli wasze niunie mają zdrową skórę to po co, szkoda kasy, przeznaczcie te pieniądze na jakis prezencik.Mojej małej gdy urodzila się po terminie schodziła skórka z rączek i nózek i znajomi polecili mi aby kąpać ją w Johnson`s baby top-to-toe.koszt ok.16 zł.w hipermarketach, pojemność 0,5 l i starcza na 3-4 m-ce.Nie uczula a bardzo fajnie nawilża skórę malucha.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
Lucky jak tylko sie obudziłam, od razu wlączyłam kompa, zeby sprawdzic co u ciebie, trzymam kciuki, pewnie już twój Gabryś na swiecie jest, pozdrawiam budziałam sie 2 razy w nocy i nie czułam wogóle ruchów Julki naprawdę byłam spanikowana, ostatnie dni wykończa mnie, tak sama sie nakręcam, termin mam na 20 pozdrawiam mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
witam majóweczki! my także czekamy niecierpliwie na synka lackylady! właśnie nakarmiłam swojego synka cycusiem ;) i teraz sobie smacznie zasnął.a ja czekam na kaffe na jakieś wieści z porodówki ,ze mały Gabryś juz po drugiej stronie brzusia:) Pozdrawiamy wszystkie mamusie oczekujące-wiem ,że to ciężko tak wyczekiwać na tą godzinę "0"! dobrze że mnie złapało nieoczekiwanie- bo chyba bym zwariowała czekając tak i myśląc -czy to już? czy to już dziś? ale nie martwcie sie,wkońcu i na was przyjdzie pora!:)- I WTEDY --CYCORKI W RUCH!I KARMIC MAŁYCH GŁODOMORKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż -Gosiaka26
jestem mężem gosiaka 26 moja żona niestety nie może nic napisać ponieważ została w polsce a tam nie mamy netu, a została ponieważ - już szczęśliwie urodziła ale przed terminem(termin był na 5.05.06) w kwietniu dokładnie 3- ego Bianka miała 2600 g i 50 cm jak na wczesniaka całkiem nieźle .oczywiście byłem przy porodzie:) i teraz jestem pełen podziwu dla Kobiet .nasze maleństwo dostało żółtaczki ,co jest normalne ale ,w szpitalu ją niby wyleczli niestety w ten poniedziałek nasz Skarb znów wylądował w szpitalu bo żółtaczka się nasiliła (birubina podniosła się z 15 na 17) w czartek została wypisana, właśnie dzwoniłem do żony Bianka znów zaczyna żółknąć , a moja żona już sama nie wie co robić -załamuje się po trochu a ja nie wiem co mam jej powiedzieć może któraś z was jej coś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Oczekujące i Szczęśliwe Mamy :-) *************************************** No to trzymam kciuki za Luckylady imałego Gabrysia :-) Czekam z niecierpliwością na wieści o finishu :-)🌻 *************************************** mąż Gosiaka26 GRATULACJE dlaWas❤️ Mam nadzieję,że to nic poważnego i Malutka szybko będzie zdrowa. Przykro mi,że nie umiem pomóc :-(.Nie znam się w ogóle na tego typu sprawach :-(.Jednak chciałam tylko napisać,że jestem myślami z Wami.Mam nadzieję,że wszystko się szybko ułoży tak jak powinno !!! Bądżcie dobrej myśli❤️ Serdeczne pozdrowienia dla Żony, Bianki i dla Ciebie !!!! ****************************************** biedrona..... baraszkujesz tak póżno w nocy :-P czy potem każda Mama ma takie noce??? No i jak samopoczucie???? Pozdrowienia dla Was 😘 ****************************************** grzywa .... baraszkujesz tak póżno w nocy:-P dziś chyba Lycky nie dała Ci zasnąć. Na pewno myślami byłas przy niej i czekałaś na wieści A Zuzanna to WIELKA Baba :-P.Wydaje mi się,że urodzisz przed terminem i tego Ci życzę !!!!Wiem,że czekanie jest straszne. ****************************************** a ja............. sama już nie wiem co się dzieje :-(. brzuch mi twardnieje często, a ruchy czuję coraz słabiej :-( mam lekkie skurcze, ale nieregularne........... ****************************************** pozdrawiam bo coś u nas grzmi- chyba będzie burza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż -Gosiaka26
Brygida26 a mogła byś jej pocieszającego smsa wysłać? to jej numer 600242768 może to jej pomoże , jak będzie wiedziała że ma wsparcie nie tylko od męża . gdybym mógł być teraz z nią napewno by się mniej martwiła ale niestety ja muszę być tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY=> WSZYSTKIE CZERWCÓWKI GORĄCO MYSLĄ O TOBIE!!! 🌻 Trzymam kciuki tak mocno, że aż mi kłykcie bieleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
POZDRAWIAM I GRATULUJĘ GOŚCE 26;) MIAŁYSMY NA TEN SAM DZIEŃ TERMIN PORODU! A TU PROSZĘ OBIE JUŻ ZOSTAŁYŚMY MAMAMI.!!! DO MĘŻA: NAJWAŻNIEJSZE JEST WSPARCIE OD CIEBIE- JAKO TATY I KOCHANEGO MĘŻA- WIEM ,ŻE ŻOŁTACZKA TO CIĘŻKA SPRAWA ALE NAPEWNO WYJDZIE MALEŃSTWO Z TEGO-NAJCIĘŻEJ JEST GOSI BO NAPEWNO CHCIAŁABY JUŻ BYĆ Z MALEŃSTWEM W DOMCIU A TU TRZEBA JESZCZE W SZPITALU LEŻEĆ.NIE WIEM JAK MOGŁABYM POMÓC- ALE PRZESYŁAM GORĄCE POZDROWIENIA I BEDE TRZYMAĆ KCIUKI ŻEBYŚCIE JAK NAJSZYBCIEJ BYLI RAZEM W TRÓJECZKĘ!:) PS.CO Z TĄ LACKYLADY?WIE KTOŚ COŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółtaczka to sprawa fizjologiczna trochę małą ponaświetlają i będzie po wszystkim.Nie ma się czym przejmować.Moja Wiktorka też przechjodziła nasiloną żółtaczkę Dzis ma 3 lata i dawno temu o sprawie zapomniałyśmy.Także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky ___3mam kciuczki baaardzo baaaardzo mocno 🌻 .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Dla Ciebie na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! HURRA!! MAMY LUCKYBOY'A!!!! WŁAŚNIE DOSTAŁAM WIADOMOŚĆ OD GRZYWY: LUCKY URODZIŁA!!!: "11.20- 3200, 51 CM. TOMEK BYŁ PRZY PORODZIE. STRACIŁAM SPORO KRWI I TRUDNO MI KARMIĆ MAŁEGO, ALE BĘDĘ PRÓBOWAĆ. SKURCZE PARTE TRWAŁY OKOŁO 20 MIN. (...) NA MNIE JESZCZE NARKOZA DZIAŁA I TROCHE MNIE KRĘCI." NARAZIE TYLE TYLKO WIEMY. ---------------------------------------------------------------------------------- LUCKY WIELKIE GRATULACJE!!! BYŁAŚ BARDZO DZIELNA, CIESZYMY SIĘ RAZEM Z WAMI I PRZESYŁAMY WAM MOC BUZIAKÓW. BIEDRONKOWA RODZINKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky 🌻🌻🌻 G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ Biedronko dzieki za informacje :) Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciukasy za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY LADY ....GRATULACJE !!!!🌻 .. noooo..dzielna dziewczynka ..!!!!❤️❤️❤️ Szybkiego powrotu do zdrowia i mleczarni w Cycochach ..:) Usciski dla Ciebie i małego ..Juniora !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky!!! No, nareszcie :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Teraz czekamy na szczegółową relację i przede wszystkim na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO LUCKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA CAŁEJ WASZEJ TRÓJKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wracaj szybciochem do siłki, a maluszkowi życzę dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko 🌻 Ciesze sie,ze pampersy sie sprawdzaja i ze udalo Ci sie je wtedy kupic.Teraz narazie nie ma takiej promocji a szkoda przydalyby sie teraz wieksze. Jak cos bedzie to dam Ci znac Jak ja Ci zazdroszcze,ze jestes juz po wszystkim i masz mala w domciu.Ja juz bym chciala na spacerki wychodzic z wozeczkiem a moja corcia niesamowicie czeka na braciszka. Rozmawia do brzuszka ciagle,nawet na przystanku autobusowym przytula sie do brzuszka i widac,ze jest dumna z tego,ze bedzie miala rodzenstwo. No to pozdrawiam Cie jeszcze raz .Chociaz jedna osobka mieszkajaca blisko mnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky 🌻🌻🌻Aż się wzruszyłam .... Gabryś już na świecie :):):) Jak się cieszę że jesteś już po i wszystko oki ..... :) Ale musisz być szczęśliwa w tą piękną,majową niedziele 🌻OOOOgroooomne Gratulacjeeeeeeeee !🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
nie bylo mnie w domku i własnie wrócilam Lacky gratuluje ogromnie dzielna jestes i masz już przy sobie GABRYSIA pozdrawiam wszystkie mamusie i przytulajace już swoje pociechy i czekajace tak jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LACY... SZCZESCIARO...!!! ❤️🌼G ❤️🌼 R ❤️🌼 A ❤️🌼 T ❤️🌼 U ❤️🌼 L ❤️🌼 U ❤️🌼 J ❤️🌼 E ❤️🌼 nO teraz czekamy na zdjecia.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dostalam fotki Amber.Ani... Ale ma fajnego synalka :D :D :D :D Ale slodki... a TLUSCIUTKI!!! :D:D:D:D:D:D A najfajniejsze foto to jak lezy na boku i ma raczki bez mala pod glowka.. NO SUPERASNY!!!!!! Amberku cudenko ten twoj synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jafo
Witam wszystkich. Jestem 37l tatą (10l. Maja), teraz czekam na next baby-termin na na 20 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA NASZEJ LACKYLADY!!!🌻 Bardzo się cieszę,że poszlo jej tak szybko. ****************************************************** Można pozazdrościć ,że ma już to za sobą. Ja też mam nadzieję,że u mnie coś się ruszy. Dziś nie za dobrze się czuje i przez 6 godzin miałam dziwne parcie na dole brzucha.Nie wiem czy to skurcze :-( Bolał mnie cały dół brzucha teraz od 15 min jest spokój więc może się uspokoiło.Najgorsze jest to,że nie chcę nikogo niepotrzebnie stresować i wiedzieć,że to na 100% już to.Wtedy mogę jechać do szpitala.Ból był co jakiś czas i czasem silny, a czasem łagodny. Dziewczyny ja nie wiem jak to się zacznie i nie wiem kiedy będzie odpowiednia pora by się wybrać do szpitala :-(. A może któraś miała podobnie????? Zobaczymy co będzie ******************************************************* do MAZ GOSIAKA-26 wysłałam sms do Twojej żony i mam nadzieję,że dodał jej otuchy.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Was serdecznie ****************************************************** Pozdrowienia dla Wszystkich Mam i tych Oczekujących jak ja. *****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabeleczka nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....109cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........i znów się zaczyna :-( znów te bóle.................... :-( zwariować mozna :-(. Piszą,że wiadomo,że to to , a ja nie wiem czy to to :-( Może to nie to??? ............................... jak mnie jutro nie będzie to znaczy,że jestem w szpitalu dobrze,że jutro ma wizytę u gina więc jak coś i dotrwam do tej pory to się dowiem co jest grane. ***************************** dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!🖐️ A my dzisiaj pojechaliśmy na zakupy i właśnie wtedy dostałam tę wspaniałą wiadomość od Lucky!!!:D Dzielna z niej babka. Były trudności, ale poradziła sobie. Pewnie sama wszystko chętnie opisze:) 🌻🌻🌻🌻🌻dla mamuśki!!!!!!!!!!!!!! Po zakupach pojechaliśmy do teściów na kawę i tam dostałam okropnych bóli w krzyżu. Wracając do domu i w domu już miałam chyba skurcze, ale ja sama nie wiem. To był taki ból w krzyżu, przechodzący na boki, a brzuch to czułam że mi pęknie! Takie rozsadzanie. Teraz już cisza. Czy to były skurcze??:o Tak chyba jeszcze nigdy nie miałam, więc pomyślałam że coś się tam dzieje. Sama nie wiem ile to trwało, ale myślę ze około godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......38.....111cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja oczywiście jeszcze nie śpie, bo siedzę i próbuję zmontować pracę do szkoły dla mojego leniwego siostrzeńca:o Wiecie... Znowu mam te bóle, ale tym razem bez krzyżowych, tylko w dole brzucha. Trochę kłuje mnie też tam w środku:o Dziewczyny... Moze jednak coś się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Wiecie co? Zgubiłyśmy po drodze Anke1974 :) Dopisałam ją do grona sczesliwych:) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....111cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg................107cm........woj.opolskie........chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06...........?...........?...........synuś........CC... Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander........CC Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN..... KTO NASTĘPNY?????: gRZYWCIA CZY BRYDZIA????? Dziewczynki te bóle to bóle przepowiadające. Dobrze, że pobolewa, to znak że organizm przygotowuje się:) Brydziu! Ja zawsze byłam wieeeelkim śpiochem:) I to czy obudze sie na placz małej martwiło mnie najbardziej:) Fakt, malutka śpi dużo i przeważnie w nocy przesypia 4,5 godz. Ale matka czuwa:) Sama budze sie-uwaga wyspana! i sprawdzam czy wszystko ok:) Takze nie martw się, Twój organizm sam sie przystosuje do nocnego szpukowania:) Amber! No Twój Oli to niezły kawaler już:) Jest słodki!!!!I te pultynki:) Chyba za tatą:) Ale nosek mamusi:) Pozdrawiam Was! Niech Oli chowa sie zdrowo!!!!!! Pa!!!!! Do Gosiaka! Nie znam sie naprawde, i nie potrafie pomóc, ale nie martw sie-teraz juz są lampy, które całkowicie leczą żółtaczke... Bedzie dobrze! Przesyłamy Ci moc uścisków od naszej rodzinki:) U nas sielanka:) Chociaz tatko wraca dziś do pracy:( i dziewczyny będą tesknić do 17-tej:( Ale czujemy sie świetnie, oczko jest zdrowe, kupki jak sie patrzy i usmiech na twazyczkach tez jest:) Oby tak dalej:) Buziaaaki dla mam oczekujących:) NIE BÓJCIE SIE! mySLCIE O MALENSTWACH!!!a bedzie ok :) Powodzenia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×