Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość malinow_a 26
Jak patrzę na tego mojego skarba i myślę o kobietach, które mają jakieś problemy po porodzie, czy podczas ciąży, to mi się źle robi. Trzeba mieć naprawde dużo siły psychicznej, żeby móc to wszystko przetrwać. Ja jak tylko zobaczyłam jakąkolwiek możliwość wyjścia ze szpitala, od razu dałam drapaka. Dalej nie dałabym rady, ale to nasze dziecko daje mi siłę na to żeby się zbierać do kupy i iść dalej, bo mam dla kogo :) teraz jeszcze bardziej. Biedronka!!!! Ucałuj przyjaciółkę, życz jej szybkiego powrotu do zdrowia. Może zebranie się do kupy nie będzie dla niej najłatwiejsze... Mnie samej trudno uwierzyć, że jeszcze tydzień temu chcieli mi podawać krew, a dziś już śmigam po domu.... w miare możliwości oczywiście :) Ale moją siłą napędową jest mój Mateusz. Jak w szpitalu powiedzieli, że dziecko jest już do wypisu, a ja zostaję, to myślałam, że się rozpłaczę. I chyba ta lekarka to zauważyła, oczywiście niuniek mógł zostać ze mną. Nie chciałam już wypuścić go ze swoich ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO LUCKY LADY___________________ u nas dziewczyny stosowaly niemieckie kropelki SAP- SIMPLEX ,ze niby \"jak reka odjal\" , ja stosowalam tez sprowadzony lefax, ale jestem tego zdania co wiekszosc lekarzy ze \"na kolki nie ma lekarstwa musi przejsc i juz\" my meczylysmy sie ale tak maxymalnie ok 2 mcy , potem przechodzilo,bylam zalamana i mialam pczatki depresji,,,,sproboj nastawic sie w ten sposob ze jak maly bedzie plakal to uzbroj sie w cierpliwosc, kladz go na brzuszku, masuj,,itpp i powtarzaj\"to tylko kolka nic innego mu nie jest,zaraz przejdzie..\" bo to jest tak ze po kilku minutach placzu non stop zaczynas myslec\"a moze to nie kolka??a moze cos mu jest\"\" i to jest wlasnie to co nas mamy gubi i doprowadza do paniki, swietnie cie rozumiem, naprawde,,zreszta mozesz nasze forum poczytac\"termin luty\" moja hania najbardziej dawala popalic, uwierz,ze jak skonczy 3 mce jak reka odjal, lekarze okreslaja to jako \"niedojrzalosc ukl pokarmowego\" ze wlasnie do 3 mcy sie ksztaltuje i potem moze byc tylko lepiej! aha! mozesz tesz stosowac GRIPE WATER- to jest na odejscie gazow,taki syrop-to 1co pomagalo i mala pierdziala po tym jak najeta, w naglych przypadkach stosuje do tej pory,PPOWODZENIA POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY I MALENSTWA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ->Brygida 26 dzięki za radę, jak widać przydała się.Już jestem \"czarna\". ->Biedrona29 to znamię to od szczepionki na gruźlicę.Martwiło mnie to od kilku dni, dziś - przy okazji szczepienia - spytałam i już sprawa jasna.Zalecenie dr \"samo zniknie, nie smarować niczym\". Mój Jaś dziś był na pierwszym szczepieniu.Skończył już 8 tygodni, ale jako wcześniak musiał \"dorosnąć\" do szczepionki.Dostał 2 zastrzyki.Wybrałam szczepionkę skojarzoną 5w1 Infanrix IPV Hib, dodatkowo była druga dawka wzw typu b.Krzyk był w niebogłosy, ale przytulenie mamusi pomogło i po chwili spokój.Dr powiedziała, że zuch z niego.Mały waży 4750 g, więc 2150 więcej niż przy wypisie ze szpitala.Taki wyniki w 7 tygodni, to nie byle co :-), ale apetyt ma za dwóch.Mam go karmić ile chce.Na problem z brzuszkiem poleciała wspomiany przez Grzywę Esputicon, 1 kropla 2 razy dziennie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie się boję tej kolki., Moja maleńka jeszcze nie ma kolki i mam nadzieję, że nigdy jej nie będzie miałą, ...no bo chyba nie wszystkie dzieci przechodzą kolkę, czy tak?? jak to jest?? staram się przestrzegać jakieś diety,. ale już sama nie wiem co mogę jeść a czego nie...boję się eksperymentować jeszcze. Może poczekam aż Gabi skończy miesiąc?? Powiedzcie mi czy dajecie swoim pociechom wodę z glukozą? czy tylko pierś? bo mi wszyscy doradzają, żeby od czasu do czasu dać wody z glukozą bo dzieciom chce się pić a to jest bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM KRUSZYNKOM, NASZYM NAJWSPANIALSZYM POCIECHOM ŻYCZYMY DUŻO SŁONECZKA, UŚMIECHÓW RODZICÓW, SMACZNEGO JEDZONKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ SENNYCH, W KTÓRYCH TO DZIECI NAJCZĘŚCIEJ SIĘ UŚMIECHAJĄ..OBY BYŁO IM NA TYM ŚWIECIE DOBRZE Z NAMI :):):) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassandra----wszędzie piszą, że jesli karmisz piersią to, żeby nie dopajać niczym dziecka. Ja oprócz piersi nie podaję nic więcej do picia Naszej Wiktorii :-D Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow... To mi dałaś zagadkę. Bo wiesz... Ja też myję pupę Zuzce czystą wodą ( używam też chusteczek Pampers, ale tylko w nocy i jak jest mało czasu) i smaruję Linomagiem. Dziś pojawiły się takie nie trochę czerwone plamki (krostki) przy jejdnej pachwince. Posmarowałm Sudocremem. Czy to odparzenia?? Jak wyglądają odparzenia??:o U mnie położnej jak nie było tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-( cały dzień czuje się fatalnie :-( boli mnie brzuch i nie wiem kiedy mam jechać jak to fałszywy alarm to nie chcę siedzieć w szpitalu tak długo. ciągle czekam i nic nie wiem pozdrawiam i jak coś to trzymajcie kciuki. Jutro jak bede w domu to napewno napisze, a jak cos sie ruszy to ELINOVA da Wam znać. to pa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! nie odzywałam sie bo miałam rodzinke przez jakis czas:)u nas wszystko wporządku,mały wazy juz4600❤️ Mam wiadomość dla was... Dziś o godzinie 6:30 rano urodziła nasza LADYBIRD małego Piotrusia,nic wiecej nie wiem ale jak będe wiedziec wiecej to dam wam znać:) Pozdrawiam i życze słonecznych dni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA LADYBIRD Widzę,że jej Maluszkowi też się nie spieszyło Pozdrawiam Was serdecznie ja nadal czekam na konkretne znaki na NIEBIE by wyruszyć do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
**************************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć **************************************************************************************** msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków........... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie....chłopiec. Nasze szczęścia: ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2,6........50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks................ mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary...........CC anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek..............SN aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC Magnolia79.....29.04.06........3,25.......53.........Miłosz..........CC Mela78...........30.04.06.......2,62.......51.........Karolek............ Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander.......CC Elinova...........01.05.06.......3,5........54.......Wiktoria..........SN -chimera........01.05.06........3,05......52.........Amelka.............. Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55........Emanuel..........CC Amber Ania......05.05.06......3,9........57...........Olivier..........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś.............SN Biedrona.......06.05.2006......3,31......54..........Julka............SN Agniecha30....07.05.2006......3,75......59..........Jakub..........SN Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia........CC rybka76........11.05.2006.....2,9..........50......Aleksander......CC amelia-c........13.05.06........3,1.........54.........Zosia...........CC Luckylady......14.05.2006......3,2........51........Gabryś.........SN Maja24...........16.05.06........3.8.......57..........Kamilek........SN asiakul...........17.05.2006.....4,21........57........Kamil............ kkarolayna......20.05.2006....2,8.........53........Julka............SN Grzywa..........21.05.2006.....4.3........62.........Zuzia..........SN Gosia25..........21.05.2006.....4...........55........Kubuś..........SN Skubi.............22.05.06.........3.7........56.....Aleksandra......SN Malinow_a 26...24.05.2006......4,425.....59.....Mateusz.........SN Gabi 26.........24.05.2006.......3,77.......56......Kubus...........CC magdab.........25.05.06..........2,9........52.......Marta..........SN ladybird........02.06.06................................Piotruś............ Ladybird---Gratulacje 🌻 A Ty Brygidko staraj się, bo ja mam tel. ciągle włączony i nawet jak w nocy wstaję Niunię karmić to zerkam czy przypadkiem nie przespałam smska od Ciebie :-D A u nas dziś sliczna pogoda :-) Czekam aż Mój Skarbek się obudzi i zmykamy na spacerek...szkoda marnować takie piękne słonko i w domu sziedzieć no nie?? :-P Wy też zmykajcie na spacerki --- te 1+1 z Maluszkami by się dobrze dotleniły, a te 2w1 by Wam szybciej poszło :-D Pozdrawiamy ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie tu nie było ale na pierwszym spacerku przewialo mi jedną piers i zapalenie gotowe.nikomu nie życzę także pilnujcie \"mleczarni\" hi hi.już prawie mi przeszło więc mogę się teraz z tego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
skubi---a czym się objawia to \"przewianie\" piersi?? Ja to bym chyba nawet nie wiedziała że coś takiego może być :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Ladybird🌻🌻🌻🌻🌻 Czekamy na więcej informacji:) Dziewczyny... Krostki zniknęły. Ten Sudocrem jest rewelacyjny:) My tez dzisiaj wybieramy się na pierwszy spacerek:) Czekam tylko na męża, bo jedzie zarejestrować małą i załatwić jeszcze coś na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Wiatcie! Ja mam dziś dzień taki jakiś paskudny: głowa mnie pobolewa, w uszach trochę szumi, nie podoba mi się pępek młodego. Już się wytresowaliśmy: godzina 2-3 my na nogach, a mały śpi ;) Bestyjka. Gratulacje dla kolejnych mamusiek i ich skarbów. Grzywa! Z tymi odparzeniami to poprostu trza tyłek wietrzyć trochę częściej i takim krostkom, które mogą się w odparzenie zamienić zapobiegać. O linomagu słyszałam, że jest swietny, jedni mówią, że sudokrem wysusza zbytnio innym pasuje. Np ja używam jeszcze bebe kremu. Ciotka pielęgniarka przyniosła krem robiony w szpitalu i taki miał być dobry, a mały miał całe jajka czerowne po nim buuu... A teraz jadę na tej mące ziemniaczanej i jakoś ten tyłeczek lepiej wygląda ;) A z położną to jest tak, że jak idziesz Zuzkę zarejestrować w przychodni, to powinni ci dać formularz dla położnej, dla pediatry i lekarza rodzinnego i takowąż instytucję jak położna środowiskowa powinni ci do domu podesłac w trybie natychmiastowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Tylko ze ja juz dawno w tej przychodni byłam. Zgłosiłam urodzenie dziecka i później wypełniłam deklaracje. Tak naprawdę to ich sprawa kiedy tę położną wyślą i mi to powinno zwisać, ale ja mam kilka pytań i moze babka by mi powiedziała co robie źle:) Dupcia wygląda ok, więc dalej będę Linomagiem smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A do nas położna przyjeżdża...jutro :-P Nasza Niunia skończyła wczoraj m-c a ona dopiero się zjawia....okazało się, że była chora i dlatego tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy planujecie chrzciny dzidziusiów?? tzn w jakim \"wieku\" ?? i czy któraś już dostałe becikowe? ile się czeka na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
My już dostaliśmy becikowe 30 maja jak była wypłata zasiłków rodzinnych w OPS :-D czyli czekaliśmy ok. m-ca , no nie cały bo chyba 5-tego mąż złożył wniosek :-) A własnie się dowiedziałam, że wujek Wiktorii, który ma być ojcem chrzestnym może się zjawić 15-tego, czyli w Boże Ciało to wtedy Ją ochrzcimy :-D ❤️ Przy okazji sprawdzę suwaczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Teraz chyba będzie lepiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zdjęcia na blogu zapraszam i zmykam pochodzić :-( może coś mi to da. Pozdrawiam Was serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
witam wszystkie mamusie i wszystkie dzieciaczki pozdrawiam goraco i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie wreszcie dochodze do siebie, trwało to 2 tygodnie, już myslałam, że cos jest nie tak, ze cos mi zle zszyli a tak na marginesie nie sciagneli mi jednego szwa i będe musiała si eponownie udać na sciągnięcie Moja Julka jest grzeczna, al enie znosi kąpieli i kosmetyki, jak chce ja czyms posmarowac krzyczy okropnie jak jej zdejmuje ubranko do kapieli to już zaczyna krzyczec, po tych kapielach ja jestem wykończona, położna była u mnie i powiedziała, zeby ją "kąpać na sucho" ale ona tez krzyczy, po za tymi kapielami radzimy sobie całkiem dobrze poznajemy sie z każdym dniem jest lepiej, musze nadrobic czytanie naszego topiku, do tej pory miałam problemy z siedzeniem jeszcze raz pozdrawiam was i poczytam co u was sie działo jak wpisywałam sie do tabelki to zapomniałam wykasowac sie z górnej dzisiaj to zobaczyłam;-)***************************************************************************************nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ***************************************************************************************msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa..................... Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków........... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie....chłopiec. Nasze szczęścia: *************************************************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************** Gosiak26........03.04.06.......2,6........50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks................ mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary...........CC anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek..............SN aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC Magnolia79.....29.04.06........3,25.......53.........Miłosz..........CC Mela78...........30.04.06.......2,62.......51.........Karolek............ Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander.......CC Elinova...........01.05.06.......3,5........54.......Wiktoria..........SN -chimera........01.05.06........3,05......52.........Amelka.............. Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55........Emanuel..........CC Amber Ania......05.05.06......3,9........57...........Olivier..........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś.............SN Biedrona.......06.05.2006......3,31......54..........Julka............SN Agniecha30....07.05.2006......3,75......59..........Jakub..........SN Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia........CC rybka76........11.05.2006.....2,9..........50......Aleksander......CC amelia-c........13.05.06........3,1.........54.........Zosia...........CC Luckylady......14.05.2006......3,2........51........Gabryś.........SN Maja24...........16.05.06........3.8.......57..........Kamilek........SN asiakul...........17.05.2006.....4,21........57........Kamil............ kkarolayna......20.05.2006....2,8.........53........Julka............SN Grzywa..........21.05.2006.....4.3........62.........Zuzia..........SN Gosia25..........21.05.2006.....4...........55........Kubuś..........SN Skubi.............22.05.06.........3.7........56.....Aleksandra......SN Malinow_a 26...24.05.2006......4,425.....59.....Mateusz.........SN Gabi 26.........24.05.2006.......3,77.......56......Kubus...........CC magdab.........25.05.06..........2,9........52.......Marta..........SN ladybird........02.06.06................................Piotruś............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wstawać śpiochy 😴 💤 Maluszki mogą jeszcze pospać ale Wy mamusie raz, dwa na nogi :-P Szkoda takiego pięknego dnia na leniuchowanie w łóżku :-) Brygidko---czas najwyższy :-D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ale uparte jesteście...Nie chcecie się odzywać...nie to nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Elinoova!!!! Hihi!!! Ranny ptaszku!!!!! Meldujemy się całą rodzinką. Sobota jest!! Tydzień jak jesteśmy w domciu. Wczoraj miało miejsce epokowe wydarzenie: poszliśmy na pierwszy spacer, który Mateusz prawie w całości przespał ;) No my tu skaczemy wokół niego, a on się sam uśpił na tym równym chodniczku :) Tyle, ze potem w nocy dał nam popalić. A jak sobie dajecie radę z pępkami???? Bo ja to mam ciągle jakieś schizy, że coś nie tak. Teraz młody śpi. A jak tam nasza Brygida???? Pozdrówka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
A no i nasz mały jest już legalnym dzieckiem swoich rodziców ;) Wczoraj Tomek pojechał do urzędu i zarejestrował Młodego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam :-( Co mi pozostaje??????????????????- CZEKANIE i tyle. a jak coś to wywołanie :-(. Zobaczymy. Pozdrawiam Was serdecznie i bądżcie zdrowe z swoimi Maleństwami :-) ------------- ps. Gaj i brzusio gdzie jesteście?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida=> 🌻 ja też czekam i czekam... :( Byłam w czwartek u gina i szyjkę mam długą i zamkniętą, główka synka wysoko, 0 rozwarcia, 0 skurczów na ktg... hhhhmmmmmmmm :O Mam sie zgłosić na ktg we wtorek, a Ty kiedy teraz idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi gdzie mogę kupić jakiś pas wyszczuplający.I w jakiej cenie moze być.Czas wziąć sie za to co pozostało zbędnego na brzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio ja jestem dziś słaba jak mucha odkąd wstałam nadal chce mi się spać. a jeśli chodzi o następną wizytę to nie mam takiej w planie chyba,że nic się nie ruszy do końca przyszłego tygodnia to wtedy po idę tylko po skierowanie na wywołanie :-(. ale się dziś czuję fatalnie :-( -------------- skubi ja kupiłam sobie na allegro bo był tańszy niż w aptekach kosztował 36 + koszt przesyłki to jest tzw pas poporodowy pozdrawiam🌻 ------------ Trzymajcie się Majówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×