Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Chlebodawcca ma racje. Przystawiaj czesto dziecko do piersi. A bawarka to niestaty faktycznie ściema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka 26, Sorki zapomniałam Ci odpisać, otóż łóżeczko mam po kuzynce, wózek kupiłam w Entliczku, część ubranek w Mothercare w Warszawie, Entliczku, cześć zamówiłam z allegro. Jest tych sklepów bardzo dużo, więc coś na pewno znajdziesz. W entliczku nie jest najtaniej, ale ładne rzeczy są, aha i w smyku w Plazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o plesniawki to jest taki roztwór Aphtin, który można stosować u niemowlaków, pediatra mi o ni m wspominała, gdyby pojawił sie taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tak sobie dziś myślę o tych biednych Mamach Majowych, które muszą wrócić do pracy.Szkoda,że ten urlop jest taki krótki, a czas z Maluszkiem leci szybko ( no chyba ,że ma kolkę :-P) --------- Ale wczoraj wypluskałam mojego Synusia :-) bo tak to na kikut uważałam, a wczoraj na całego :-) ale mu sie podobało a dziś byliśmy z tatusiem na spacerku :-P i też fajnie tak :-D -------- grzywa no mój synuś też robi prawie po każdym karmieniu i tak sobie myślałam, czy to nie za często dlatego pytałam.Czyli chyba wszystko ma dobrze. Jestem cholernie przewrażliwiona :-( Życzę Wam zdrówka🌻 -------- Maly się budzi............ jak mi pozwoli to jeszcze tu wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Amber Pamietasz jak Twój synek miał jakąś wysypke na twarzy i główce?? Jak ona wyglądała?? Czy była w kolorze skóry?? Czy była widoczna tylko po światło. Czy robiły sie czeswone plamki, które później znikły?? Co powiedział lekarz?? Że to hormony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Mały dziś jest jak ANIOŁEK :-) Dzięki Bogu kolki narazie nas opuszczają.Jedną mam za sobą ojjjj to jest krzyk. Pozdrawiam i lecę coś w domu zrobić zanim mam czas bo potem tylko moje Maleństwo i ja.Jak fajnie,że jesteśmy już razem :-) Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! U nas upały:) Nic nowego:) Mam dodatkowo doła, bo musze 1 wrzesnia wrócic do pracy-jesli chcę ją nadal miec :o :o :o Julia zdrowa i zaczyna gadac:)Nasze szczescie:) Nic juz chyba nie wydusze z siebie:) Czytam Was, ale zaczynają mnie wkurzac pomaranczowe wstawki. Amber, wyglądasz ekstra! POZDRAWIAM WSZYYYYSTKIE MAMUSIE I DZIDZIUSIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻-Grzywa miał takie krostki,najpierw takie jak kasza manna widoczne pod światło potem czerwone a na końcu mu skórka schodziła i znikło wszystko... Lekarz powiedział że tak czasami dzieci maja i samo zejdzie i zeszło:) 🌻- Biedrona dziekuje my równiez was pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.czy macie dobry sposób na czkawkę dla Maleństwa????? 2.czy któraś karmi Maleństwo piersią i dokarmia butelką??? czy tak można --- bo boję się,że jak będę mieć za mało pokarmu to Mały będzie niedokarmiony :-(.Pije bardzo dużo i domaga się więcej.Czy piersi w ciągu dwóch godzin nadrobią straty mleczne??? ******************** grzywa a czy Ty pijesz jakieś herbatki laktacyjne?? co robisz,że masz tak dużo pokarmu???? a Zuzanna dużo pije????? pozdrawiam ******************* elinova🌻 gdzie jeteś????????????????????????????????????????? Buziaczki dla Ciebie i Wikuni!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. d*y*s*k*r*e*t*n*e***************************** Jak wygląda s**** po wszystkim?????????????????? No chodzi mi o \'zielone światło\' :-P Jakie są Wasze odczucia???????? Czy bałyście się ??????????????????? Ja nie mogę się już doczekać :-( Jeśli to dla Was nie problem to napiszcie no to spadam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida... Ja żadnych herbatek nie pije. Tylko woda, kawa zbożowa i koper włoski. Przystawiam Zuzkę często, bo się tego domaga i ma apetyt. Słuchaj... Przecież to wszystko musi sie dopasować do potrzeb twojego malucha. Ja nie wierze ze masz za mało. Jeżeli dziecko nie krzyczy i nie płacze, to znaczy ze wszystko jest ok. A może przechodzisz ten kryzys laktacyny. Podobno jest coś takiego, ze w pewnym momencie matka czuje ze ma za mało:o Amber... Dzięki za odpowiedzieć. Wygląda na to ze Zuza tez to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mały coś dziś marudny :-( może to ta pogoda :-( oby dać radę z moim niskim ciśnieniem kawa odpada :-( ------- grzywa dzięki za radę U mnie ta obawa z pokarmem bo kiedyś miałam nawał taki,że aż piersi były twardawe, a teraz są miękie. Czy Ty też masz miękie piersi??Czy raczej twardawe?? Pozdrawiam serdecznie -------- na blogu \'\'NEW FOTOS\'\' Mateusz Malinowy_26 zapraszam :-) 🌻 ------- buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej lucky-
to nieprawdopodobne jak ty sie ostatnio obijasz :-) skresl pare zdan, wrzuc kilka fotek bo nudno sie bez Ciebie robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej lucky -
oszczedna w slowach z Ciebie panna.rasowa poznanianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia... Ja też mam takie miękkie piersi po tym jak zuza spije mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky słoneczko
Ty juz chyba nas nie lubisz ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrecz przeciwnie, tylko jestem persona non grata, wiec profilaktycznie usunelam sie w cien, by nie siac burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky słoneczko
oczywiscie ze grata ;-) nie badz dzieciak.pisz cos rob foty rob foty i jeszcze raz rob foty bo bylam dzis na innych blogach i teraz boli mnie glowka.czekam z nadzieja na poniedzialek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś stosowała na kolkę niemieckie krople Carminativum Hetterich albo Sab Simplex. Ile kropli i jak często podawać? Wolałabym zacząć od carminativum, bo są ziołowe... Lucky=> podawałaś Gabrysiowi Sab Simplex, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wreszcie was odnalazlam urodzilam 4 lipca ,niestety zakonczylo sie cesarka Marcinek 4 kg /60 cm, wczoraj wazyl juz 4980 do tej pory dochodze do siebie karmie piersia, ale czasami dokarmiam, bo on tak czesto chce piersi, ze czasami ssie na pusto jak smoka przy butli z kolei troche popije a potem wrzeszczy i z powrotem do cyca starsze dzieci zachwycone dziewczyny, co slychac? nie wiem kiedy znow tu zajrze, bo komp teraz jest na gorze ale jak bede miala czas, to sie odezwe calusy J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida kiedy ty urodzilas ? troche poczytalam ja teraz mialam przez kilka dni temp, od piersi, skonczylo sie opryszczka a co do ubioru , nasza lekarka powiedziala ze w glebokim wozku mozna bez czapki ale co do tego nie mam przekonania pozdr. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaj gratuluję tylko jak ty moglaś urodzić 4 lipca jak mamy 1 lipiec :-P przypuszczam,że urodzilaś 4 czerwiec ja urodziłam 10 silami natury bez znieczulenia i innych pierdół. Bylo cięzko,ale żyję :-D no i jakie szczęscie teraz mam jak znajdziesz chwilkę to pisz wpadnij też zobaczyć nasze Maleństwa na nasz blog adres w mojej stopce Buziaczki dla Ciebie :-)🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mam takiego ostatnio lenia popołudniami że nawet nie chce mi się laptopa rozkładać i podłączać.Opieka przez cały dzień nad dwójką dzieci jest bardziej wyczerpująca niz mi się zdawało na początku.Nie mam nikogo kto mógłby mnie wyręczyć oprócz męża ale on jest w domu dopiero wcczesnym wieczorkiem.Na szczęście w weekend to sobie odbijam(mąż pilnuje pociech) a ja nabieram sił na kolejny tydzień Pozdrawaim was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj skubi 🌻 mam podobnie do Ciebie tylko mam jedno dziecko rozumiem Cię doskonale i podziwiam,że tak dajesz sobie radę. Pozdrawiam serdecznie!!! -------------- a teraz pytania: czy któraś z Was była już na badaniu bioderek?? Jak to wygląda?? Czy to długo trwa???? A jak coś jest nie tak to co się robi??? ------------ Miłego weekendu dla Majóweczek :-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
hej Brygido! To badanie bioderek, to poprostu USG. Układasz maluszka w odpowiednio dostosowanym korytku, a lekarz wykonuje usg. Na takim badaniu sprawdzają jak wygląda panewka biodrowa itp... Do tego sprawdza kąt rozchylenia bioderek, mój Mati ma 70 stopni. Patrzą też jak się dzieciaczkowi układają nóżki, czy żabkuje. To podobno odpowiednia pozycja. Inna rzecz, że to dziewczynki są bardziej narazone na takie schorzenia. Lekarz pyta też, czy ktoś w Twojej rodzinie miał problemy z biodrami, np.: Wy, czyli rodzice. Jak wszystko jest w porządku, to lekarz pokaże Ci sposoby pielęgnacji maluszka, tak aby uniknąć ewentualnych problemów, np.: w jaki sposób trzymać dziecko, zeby sie nóżki odpowiednio układały. Mati był na badaniu jak skończył 4 tygodnie, następna wizyta we wrześniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzisiaj mam Chrzest Gabrysi..mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. odezwę się później Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×