Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Proszę bardzo te butle są superanckie!!!!Polecam sie na przyszłość Biedroneczko!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-) czy u Was też tak gorąco ja najchętniej zamieszkałabym w lodówce!!!! Dobrze, że Makary śpi, budzi sie tylko do karmienia - prześpi ten najgorszy upał przynajmniej. Mam taką nadzieję Sciskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku z czyszczeniem macicy lepiej nie zwlekać, bo stan zapalny może się wdać bardzo szybko,a jak siębędzie miało WIELKIEGO pecha to zapalenie otrzewnej, a w szpitalu jeżeli Cię tam wyślą to pierwszego dnia zrobią Ci zabieg, a drugiego idziesz do domku- czysta kosmetyka, ale trzeba szybko zadziałać!!!!!!!!!!!!] Będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku to jeszcze raz ja- dzwoniłam do wujka (gina) (udało mi sie go złapać przed wyjazdem na urlop) i powiedział mi że to rzecz normalna zdarza sie po fizjologicznych porodach, widocznie nie dość dokładnie obejrzeli łożysko po porodzie i coś zostało w środku..ale mniejsza z tym . Masz sie niczego nie bać to jest zabieg bardzo lekki i nie jest niebezpieczny, tyle że trzeba szybko go zrobić bo, żeby uniknąć powikłań i szybciutko Cię wypuszczą do domku co najważniejsze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdab- dzięki, rzeczywiscie to uczulenie na mleko. Byłam dziś teź u lekarza, przepisała dodatkowo Lacoid. płyn na bazie hydrokortizonu. Zaleciła też krem Oilatum. co mnie podkusiło by zjeść tego tortu, ale czasami mam taką straszną ochotę na coś dobrego. marzę o owocach, ale teraz boje się cokolwiek przełknąć. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
do krystyna z gazownii Quinny buzz- super wózek polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem wieczorem :-) po gościach Mały śpi a ja mam czas dla siebie :-P --- brzusio mój synuś po urodzeniu miał 3,7 kg wyjście z szpitala 3,6 kg teraz ma 5,2 kg karmiony TYLKO PIERSIĄ żadnego dokarmiania w sobotę skończy 6 tygoni :-) pozdrawiam PS.Niech Ci polip znika ---- amberek będzie dobrze :-) buziaczki dla Oliviera :-D ---- lecę może tu jeszcze wpadnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Brzusio, Amber Mam nadzieje ze Wasze problemy rozwiążą się same i obejdzie się bez szpitala i zabiegów:o Dziewczyny... A ja to taka pinda jestem taka ze szok:o Pisałam Wam ze biorę tablety... I wiecie co?? Dzis doczytałam w necie, ze w pierwszych 7 dniach trzeba sie zabezpieczać dodatkowo:o Jakoś gin zapomniał mi o tym powiedzieć, a tej cholernej ulotce nic na ten temat nie ma:( Kurna!!! A my kilka upojnych chwil juz przeżyliśmy, oczywiście bez dodatkowego zabezpieczenia:o Teraz mam stresa!!! Jeszcze nigdy nie miałam z tego powodu stresa:( Planuje następne dziecko, ale dopiero za jakieś dwa lata!! Cholera... Trochę sie boje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa- nie bój się! Jeśli karmisz piersią min 6 x dobę w tym także w nocy- to jest to tzw. antykoncepcja laktacyjna a to już jest dodatkowe zabezpieczenie :) Kurcze, a mojej lekarki jak nie było, tak nie ma i już się zaczynam stresować, bo nie byłam jeszce na kontrolnym badaniu. A tak a propos to czy robili Wam cytologię? czy jakieś usg? czy tylko zwykłe badanie? i czy któraś z Was też jeszcze nie była u gina? czy jestem sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra >> ale nie w przypadku, gdy powraca okres, niestety. Gdyby tak bylo, lekarze niemusieli by przepisywac tabletek ani innych srodkow anty, po tym jak pojawi sie miesiaczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to w ciaze mozna zajsc jeszcze zanim dostalo sie okres, bo moglo wystąpic jajeczkowanie. Wyobraźcie sobie, jaki jest wtedy termin ostatniej miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja drogą, to przeciez nie tak latwo przeciez zajsc w ciaze,ja nie stosowalam zadnego zabezpieczenia i po ok. 1,5 roku dopiero sie udalo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed południem!!!! ja już miałam zrobioną cytologię- czekam na wyniki, wiecie że po ciąży zniknęła mi nadżerka -super a już sie szykowałam na zabieg, Makary śpi - standard, aż nie mogęuwierzyć że po takiej mamie( rozwrzeszczanej rozbieganej i raczej mało spokojnej życiowo;-) )urodził siętaki spokojny chłopczyk Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy Wasze Maleństwa w taki upał też są takie niespokojne??? --- grzywa ponoć jak się karmi to nie ma owulacji miesiączka może być, ale nie ma jajeczkowania chyba nie masz się czym przejmować pozdrawiam --- pozdrawiam majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie! 🌻 dziekuje za wszystkie miłe słowa ❤️ ,mam nadzieje że samo sie wszystko wyczysci:) dzis zaszalejemy idziemy na SUNRISE FESTIVAL w Amfiteatrze,moi rodzice zostają z małym a rodzice beda imprezowac do 6 rano:)... dobrze ze mały mi spi od 22-8:30 hihi ZYCZE WAM UDANEGO WEEKENDU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Długo mnie nie było bo mieliśmy trochę problemów po 3 tyg mały trafił z zapaleniem uszu i prawostronnym zapaleniem płuc do szpitala i leżał tam 10 dni coś okropnego. Poźniej trafiła nam się angina i znów antybiotyk a teraz katar ale to już nic groźnego. Mały na szczęście tak bardzo tego nie odczuł ładnie przybiera na wadze w 8 tyg ważył już 6100 kg mały pulpecik a teraz zrobił się pogodny spokojnie śpi na spacerach bo wcześniej było okropnie. Załuję tylko że mi się pokarm przez stres spalił. Mam nadzieję że u was wszystko ok. Będę zaglądać częściej bo mieszkam teraz u mamy bo mąż pojechał na obóz treningowy. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAgo współczucie my nie tak dawno też wyszliśmy ze szpitala też zapalenie płuc-masakra tym bardziej, że miesiąc wcześniej tez byliśmy- bakteria w moczu, i też antybiotyk dwa razy w przeciągu 1,5 miesiąca , ale jesteśmy w domu na całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre, ze dzieciaczki chorowaly. Po czym poznalyscie, ze dolega im cos powaznego? Czy to prawda, ze jak dziecko jest chore, to nie da sie tego niezauwazyc? Kilka razy wydawalo mi sie, ze moj Gabrys choruje, bo np. dlugo spal, albo mial zawartosc pieluszki nie taka jak trzeba, albo lekko wymiotowal, ale wkrotce wracal od razu do siebie i byl b. pogodny. Mam nadzieje ze nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic lLucky sie nie dzieje nie martew sie na zapas- dzieci robiąróżne kupki i wymiotująjak im nie za bardzo wejdzie mleczko - oczyszczająswój organizm także w taki sposób... oznaki gdy cośjest nie tak sa bardziej widoczne i ne długie spanie a właśnie marudzenie, jest bardziej niepokojące( tyleże teraz jest upał a dzieci lubiąsobie wtedy pomarudzić) po prostu jest duża różnica w zachowaniu.Kiedy Makary dostał zapalenia płuc zaczęło się od kataru....o północy!!!!!!!!!gdzieżby maleństwo chorowało w innych porach kiedy przychodnie i apteki wszędzie są otwarte, chorowanie jest przecież najbardziej słudszne w nocy;-) jakżesz mogłoby być inaczej;-) rodzice nie mogą mieć zbyt lekko;-)..... na drugi dzień (oczywiście sobota- bo po co w środku tygodnia) poszliśmy na izbę do szpitala i już zostaliśmuy..... tak to jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, a raczej NOC :-D jaka dziś cisza na kaffe :-( --- amber szalaje :-)- super ,że macie taką możliwośc by sobie wyjść życzę udanej zabawy :-) --- madalena dobrze,że chociaż Ty tu zaglądasz pozdrawiam Ciebie i Makarego :-) --- gaga26 współczuję przeżyć :-( życzę zdrówka :-) ---- Luckylady pozdrawiamy --- grzywa biedronka anic77 mela ewelina i inne kochane Majóweczki pozdrawiamy serdecznie odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj no i czekam na wiadomości jak reagują Wasze dzieci na ten upał mój prawie w dzień nie śpi czasem pół godz, czasem 15 min już mam dośc tego ciepła nie ma czym oddychać :-O to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Oj było ciężko!!!!!!!! Wrócilismy około 4 bylismy w środku w amfiteatrze,ale było ludzi:) Ale sie wszyscy patrzyli na moje piersi hihi pewnie mysleli że sztuczne:P Kurcze wypiłam dwa drinki po rocznej przerwie i nie moge dojśc do siebie:P glowa mi peka,nie dobrze mi itd... a kupilismy bilety jeszcze na dzisiaj,ale chyba nie damy rady. Zastanawiam sie o której godzinie dopiero mam karmic cycem małego żeby nie był pijany:) już ściągnełam troche pokarmu,ale jeszcze mu nie dam cyca. 🌻Życze miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber ania fajnie,że wyszliście no i jak smakował drink??? a jaki piłaś?? jak macie możlwiość by sobie wyjść to jeszcze dziś wybierzcie sie do amfiteatru.Trzeba dbać o odmianę a do wieczora będzie Ci lepiej zobaczysz :-D pozdrawiamy Was serdecznie :-D ---- ja mam dziś bardzo dobry nastrój :-P czy pamiętacie kiedy po porodzie miałyście taki nastrój?? no właśnie :-)... wtedy --- pozdrawiamy --ps ja dziś mam jak co sobotę sprzątanie ciekawe kiedy skończę w dodatku ten upał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady Czytałam na czerwcówkach, że podawałaś synkowi Sab Simplex, gdy miał kolki. Prosze powiedz mi jak sie to lekarstwo dawkuje i czy można je aplikować 3 tyg. dziecku. Zawsze po kąpieli mały dostaje kolke (pręży sie, płacze, robi sie cały czerwony i ma twardy brzuszek). Próbowałam stosować okłady z ciepłej pieluszki na brzuszek, masaż brzuszka i nóżek, kropelek Esputicon (nie wiem czy nie przekręciłam nazwy)... ale na próżno. musze małego trzymać na rekach z 2-4 godz i kołysać. Prosze powiedzcie czy działają te krople??????? A może znacie inne sposoby na kolke??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla ja stosuję te kropelki-sab simplex u mojego Synka oczywiście daję je profilaktycznie 10 kropel dziennie z rana mój synuś miał kolki choś nie były regularne od tej pory marudzi jedynie jak jest upał te kropelki podawać należy dopiero po 4 tygodnia życia Maleństwa i 2 razy dziennie po 10 kropel-tak jest w ulotce moja kol daje dziennie 45 kropel , ale według mnie to przesada. Życzę siły bo wiem co znaczy jak dziecko ma kolkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalla i jeszcze jedno czy próbowałas położyć Maluszka na brzuszek?? to też pomaga i dzieciom się to podoba-choć nie wszystkim 3-maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida, dzięki za fotki-śliczny chłopczyk, i już jaki duży!!! wiesz co, te upały są OKROPNE. Moja Gabrysia jest strasznie marudna, śpi niecałe 30 minut w ciągu dnia i to na dodatek max 2 razy, cały czas by jadła cyca albo piła cyca i kompletnie nie chce być sama, więc non-stop przy mamusi, a mamusia już jedzie na rezerwie mocy. Całe szczęście, że to już weekend bo mąż w domu może się małą zająć, jak ja robię coś innego, ale nawet w taki upał to się nic nie chce, siedzę więc przy wiatraku, piję zimną Nestea i jakoś żyję, ale dzieciaczek mój kochany się bardzo męczy.. Na spacer w taką pogodę też nie wychodzimy, bo na polu jeszcze gorzej.. Aha, i Gabi na brzuszku to nie przepada leżeć, właściwie to codziennie leży może ok 15 minut, później zaczyna płakać. A jest taka ciekawska...cały czas musi coś oglądać, słuchać :) żywy, ale grzeczny dzieciaczek. Za to nie ma problemów z kąpielą, ani z nocnym zasypianiem. Właściwie to przesypia całą noc. Budzi się najwcześniej o 5 (jak zasypia o 20) lub o 8 (jak zasypia o 22), więc z mężem mamy czas dla siebie... :):):) pozdrawiamy wszystkie Mamy Biedrona- co u Ciebie? jak tam przeprowadzka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygida-26 Kochana jestes!!! Dzieki za odpowiedz. Musze jutro albo w poniedziałek kupić te kropelki na Słowacji, bo ponoć w Polsce ich nie można dostać. Moja koleżanka je poleciła, że są rewelacyjne. Ona dawała dziecku po 15 kropel, rano i wieczór. Powiem szczeże, że nie próbowałam dawać go na brzuszek jak miał napady kolki. Musze spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej Brygidko--nasza Niunia też nie cierpi upałów...jest wtedy marudna, ciężko zasypia i wogóle mało śpi w ciagu dnia...ale to pewnie minie...:-P Tylko kiedy?? :-D A rozumiem, że Twój dobry nastrój to \"z tego\" powodu :-p...No i nie było źle co??? :-P :-D Qassandro--ja byłam u gin dopiero w poniedziałek, a rodziłam przecież już 1 maja :-)) Miałam robione i USG i pobraną cytologię... To na tyle...zmykamy na spacerek w zacienione miejsce oczywiście...:-)) Amber------Tylko nie upij Olivierka :-P Mi to pot cieknie w tej chwili między ...cyckami :-P Pozdrwaiwmy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×