Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

JA CHCE MOZE!!!!!!!! Dziewczyny... Dzis drugi dzień mojej diety i kolki dzis nie było. Mała spokojna i grzeczna:) Wiem ze to moze być tylko przypadek, ale jezeli jutro tez tak będzie, to przejdę na scisłą dietę. Zrobie wszystko zeby kolka nie wróciła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss... Chodziło mi o MORZE oczywiście:) Literówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa - podaj mi swoja diete, może też spróbuje zastosowac, bo mój Mały co noc ma kolki... juz nie wyrabiam (jem szynke, ser żółty, chleb, ziemniaki, mięso gotowane, gotowana marchewka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla... To nic wymyślnego. Ja zwyczajnie postanowiłam przez kilka dni jesc np tylko kasze i ryż zeby sprawdzić czy dieta ma jakiś wpływ na samopoczucie małej. Jezeli bedzie miała, to zwyczajnie nie bede jadła nic smażonego, cięzkiego itd. Do tej pory jadłam wszystko, oprócz rzeczy wzdymających. Zuzi ropieje oczko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego wszystkiego chyba dostałam okres. Chyba ze to wynik brania tablet:o Moze to tylko jakies plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej bardzo proszę
o pomoc w sprawie karmienia. Mam tygodniową dziewuszkę, w szpiatlu powiedzieli mi że mam do karmienia przystawiac maluszka na przemian, raz do jednej, raz do drugiej piersi, a po kazdym karmieniu z tej piersi odciagnąc resztę pokarmu. Położna która przyszła do domu powiedziała że mam karmić z jednej piersi kilka razy, potem z drugie i nie odciagac pokarmu. Nie wiem, co robić, Wy jesteście już doświadczonymi mamami więc mam nadzieje że mi pomożecie. Pisałam juz o tym na innych topikach, ale jeszcze nie mam żadnej odpowiedzi.Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego, ze masz w glowie metlik. Duzo z nas mialo podobne odczucia i i tak uczylo sie na wlasnych doswiadczeniach. Testowalam wersje, o ktorej wspominali tobie w szpitalu i bylo ok. Doczytaj sobie na www.laktacja.pl Mysle ze to jeden z najlepszych serwisow o laktacji. Jesli na tym etapie w ogole udaje ci sie w ogole przystawic malenstwo, ono ssie i najada sie, to 90% sukcesu. Zwroc uwage na to, by dziecko jadlo przynajmniej 5 min. Gdybys miala jakiekolwiek pytania pisz do mnie na GG: 4377145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej bardzo proszę
Serdeczne dzięki za odpowiedź. Mała jak sie naje to śpi kilka godzin, więc chyba mam dośc pokarmu, po sciągnięciu zawsze jescze troche poleci. Odezwę się póxniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :-) Dzisiaj bylam skazana na samotny wyjazd z Buzzy\'m... Gdy zlozylam wozek, okazalo sie, ze wystarczywyciagnac nasza ulubiona zawleczke na 2-3 cm i zahaczyc na pobliskiej srubie... wiec moze ma tak juz byc ;-) Tylko, ze mogli pokazac to chociaz na jednym obrazku w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKY----------TO I JA JUTRO ZAWLECZKE WYCIAGNE!!! ;) a co??? damy rade ,pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, upał i susza...ciężko jest to wytrzymać, no chyba że nad wodą. Dzisiaj wkońcu byłam u ginki-znalazłam nową lekarkę i jestem nią zachwycona-bardzo konkretna i miła osoba. Wszystko mi poopowiadała o okresie poporodowym, o laktacji, o antykoncepcji..zrobiła badania i w ogóle nie bolało..ufff!! Wszystko dobrze, po cięciu pomimo, że połóg trwa dużo krócej, to do formy dochodzi się dłużej, więc ćwiczenia dopiero przede mną.. A propos antykoncepcji, to ta moja ginka odradza wszelkie pigułki, nie mówiąc już o zastrzyku. Opowiedziała mi historie o pigułkach stosowanych w latach 60tych i 70tych, które miały być w 100% bezpieczne podczas karmienia dzidziusiów-niestety tak się nie stało i te piguły powodują raka macicy i nie tylko. W myśl tego, że tak i z obecnymi na rynku pigułkami może być, stanowczo odradza ich stosowanie-nawet tej pigułki \"C\" niby bezpiecznej, ale wkońcu i tak hormon jest wydzielany do organizmu. Natomiast na temat zastrzyków, ma jeszcze gorsze zdanie, bo leczyła pacjentki \"po\". Tak więc dla dobra dziecka, odrzucamy jakąkolwiek chemię :) Dziewczyny, czy orientujecie się ile kosztuje emulsja do kąpieli Balneum? my stosujemy Oilatum od początku-rewelacyjnie się spisuje, ale stosunkowo dużo jego schodzi..no i nie jest tak tani jak mydełko Bambino. A słyszałam, że Balneum jest wydajniejszy. Czy któraś z Was go stosuje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻cześć dziewczyny:)🌻 u nas w Kołobrzegu dziś było gorąco,ale wiał przyjemny wiaterek:) Pamietacie jak wam kiedys pisałam że Oli ma jakies krostki na głowie a potem sie to zmieniło na strupy?? to mu sie rozniosło na cała główke i znowy na buzke,ale wkońcu lekarka nam przepisałam krem Elocom jest bardzo dobry smaruje sie go raz dziennie po kapieli i po jednym razie sa juz efekt:) wiec jak wasze maleństwa maja problemy ze skóra na głowce to kupcie ten krem, polecam:) moi rodzice w piatek juz wyjeżdzaja:( i skończa sie balety:( a tesciowej nie zostawie małego bo nie chce jej meczyc ,ostatnio jak została z Olivierkiem to około 3 w nocy do nas dzwoniła i sie pytała kiedy wrócimy bo ona chce iść spać(jeszcze mały wtedy nie spał całej nocki) ,wyobrażacie to sobie nie kładła sie bo bała sie że nie usłyszy jak mały bedzie płakał:) to jest poświęcenie co??? hihi kochana kobita ❤️ noooo aleeeeeee przyjeżdża Piotrusia siostra i może ona bedzie zostawac z mały jak będziemy chcieli gdzies wyjść:):):) ale powiem wam szczerze że miło jest gdzieś wyjśc ale kurcze jak się tęskni za dzieckiem!!!!!!!!!!!!!!!!! ja po godzinie juz dzwonie i się pytam czy wszystko wporzadku:) a jak wracam to nie moge sie doczekac kiedy bedzie 8:30 i mój oli sie obudzi:) ❤️ Ten zapach..... ten usmiech..... to jest poprostu boskie uczucie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale pewnie wiecie o czym mówie i was zanudzam hihi Idę sie juz położyc do łóżeczka:) aha miałam dzis superowy dzień dostałam mnustwo smsów i miałam co chwilke telefony od znajomych z życzeniami bo mam jeszcze dzis imieninki:P noo a teraz juz naprawade mówie wam miłej nocki i kolorowych snów dla was i waszych pociech tych mniejszych i tych większych:) pa 🌻 za błedy z góry przepraszam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Qassandra Ja chcę wykorzystać urlop wypoczynkowy. Później wychowawczy, ale chyba nie cały. =>Amber WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja ostatnio zrobiłam sobie wypad na zakupy i zostawiłam mała z meżem i teściami. Nie mogłam sie na niczym skupić, bo myslami byłam cały czas w domu:o Oczko zuziowe wyleczone. Pomogła sól fizjologiczna:) Biedronka😘 Moja dieta nic nie pomogła. Kolka dziś małą meczyła chyba z godzinę mimo ze przez te trzy dni nie jadłam prawie nic!!!:(:(:( Nic tylko sobie w łeb strzelić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć grzywa--> tak przypuszczałam,że dieta nic nie da moja koleżanka \"katowała\" siebie przez cały okres karmienia bo po 1miała kolkowe dziecko 2 skaza białkowa wyobraż sobie,że ona prawie nic nie jadła tylko suchy gotowany ryż, kasza itd czyli tzw dieta, a jej Mała i tak miała kolki nie sądzę by nasze jedzenia miało aż tak wielki wpływ na to-oczywiście nie polecam grochu czy fasoli ja np jem: miesko pieczone, czasem dośc tłuste potrawy, pączki też jem i t p małemu nic nie bylo po tym a jem tak już odkąd jestem w domu :-P te kropelki SS podaję profilaktycznie 10 kropelek dziennie z rana i podaję je od skończenia prze Synka 4 tygodnia Mały nie ma kolek A kupiłaś już te kropelki-ma i je kto załatwić?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Brydzia Ja wiem... Ale człowiek chwyta sie juz każdej deski ratunku:o Teraz przynajmniej jestem pewna ze moja dieta nie ma wpływu na to czy Zuza ma kolki czy nie. Kropli jeszcze nie załatwiłam, ale możliwe ze będę miała osobę która mi je kupi. Jeszcze poszukam na Allegro. Jeżeli chodzi o antykoncepcje, to powiem wam ze co ginekolog, to inne zdanie na ten temat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! ja tylko na moment! ANKA! MY TEZ MIELISMY PRZEPIASNY ELOCOM I P. DOKTOR KILKA RAZY POWTARZAŁA ZE TEJ MASCI NIE MOZNA!!!! STOSOWAC PRZEWLEKLE, BO ONA JEST NA STERYDACH!!! AMBER! ODSTAW JA JAK NAJSZYBCIEJ, BO Z TEGO CO CZYTALAM ONA JEST NIECIEKAWA NAWET DLA DOROSLYCH, A DLA MALUSZKA TO JUZ W OGOLE...POCZYTAJ W NECIE... TWOJ OLI TO JUZ NIEZLY CHLOP:D FAJNIE WYGLADA NA TYM FOTELU-JAK PREZES:) NEDLUGO JUZ SAM USIADZIE:) Qassandro! My uzywalismy BALNEUM HERMAL PLUS-bo nam poradziła lekarka na te zmiany skorne... I tak: do oilatum to mu daleko-bo nie ma tego cudnego zapachu za ktorym z Julą teskniłysmy i wrociłysmy w efekcie do boskich kapieli w oilatum:) Rzeczywiscie balneum jest tansze i wydajniejsze, ale po 3 tyg. uzytkowania wyczytałam ze kąpac w nim co 3 dni :o Narazie odstawiłam, jak sie pojawią jakies zmiany skorne to leczniczo wykąpie. buziaki dla słodkiej Gabryni:) W tych jej oczkach to niejeden chłopak sie utopi:) Współczuje tatusiowi, bo nasz tatko powiedzial, ze wszystkich kandydatów Juli wystrzela:)Tacy są zazdrosni ci tatusiowie:D Grzywa!Pochwal sie swoją córeczką. Zuza ma cudne zdjecia z akcentem biedronkowym:D A włosy jak na córke Grzywy przystało!!! Niezła agenciara:) Całus dla mamy i córeczki:) W ogole te nasze majowe dzieciaki to wyjątkowe:) Pozdrawiam wszystkich gorąco z samego szczytu sterty kartonów!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza córeczka ma dzisiaj pierwsze w zyciu imieninki:) Zapraszamy wszystkie ciocie i dzieciaki na kinderbal na kartonach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 biedroneczko wiem o tej maści, moja bratowa mi powiedziała że mam jej długo nie uzywac,dzis mu posmaruje ostatni raz:) bo ma juz sliczna głoweczke po tych dwóch razach... dzieki i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO nie!!!!!!!!! A ja zapomniałam o imieninach!!!:( WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAŁEJ JULKI!!! 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Bieedronki!!! Bo ta sesja, to Wam jest dedykowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 grzywa ta twoja córcia jest boska!!!! i ma tyle włosków:) nasi mali faceci beda mieli co wybierac tyle pieknych majowych dam mamy❤️ Pozdrawiamy wszystkie majowe księżniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla małej Biedronki=> 🌻 ❤️ Kiedyś pisałyście o leżaczkach. Co myślicie o tym? http://www.allegro.pl/item117297071_najlepsze_najtansze_lezaczki_adbor_promocja_.html Mój mały uwielbia sidzieć w foteliku samochodowym, więc pomyślałam o leżaczku... Do kt. miesiąca maluch może w nim leżeć? Można ustawić siedzonko bardziej pionowo lub leżąco? Z góry dziękuję za odp. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Amber-Aniu i Julio Biedronkowa-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ, DUŻE BUZIAKI DLA WAS ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Biedrona- po czym poznajesz, że Julia ząbkuje? bo Gabrysia non-stop wkłada całą rączkę do buzi i się ślini. Mamy obie mówią, że to ząbkowanie-ale czy to aby nie za wcześnie? A propos wystrzeliwania przyszłych zalotników córy, to Tatuś oczywiście już deklaruje ostre sito, ale Mamusia nie pozostaje w tyle i też ich będzie eliminować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ.... lepszego dla Julki bukiet 🌻 dla ciebie ksiezniczko:) qassandro dziekuje za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×