Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

To znowu ja :) Już mialam nadzieje, ze na kogos sobie trafie a tu lipa :( Ja wraz z rodzinką mieszkamy teraz za granica, tak sie złożyło że tutaj mamy lepsze życie i lepiej nam sie układa :) Julia ładnie rosnie zdrowiutko :) Sama nie wiem co mam wam napisac :) Moze kiedys natrafie na którąś z was to moze sobie poklikusiamy :)) Pozdrawiam was wszystkie gorąco i śle buziaki dla maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena - Niemcy ;) Luckylady - no to świetnie ;) Moja Julka jest z 14,25 popoludniu ;) Ja z wami chetnie poklikam dopoki Julia sie nie obudzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kumpele w Meersburgu - fajnie im tam, teraz urodziła drugie dziecko córeczkę-Marissa ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena - mi tutaj tez dobrze no i coraz lepiej ;) Nie ma co narzekac :) Mieszkanko jest, mój mąż ma prace i na nią nie narzeka tak jak to w Polsce bylo :P I wszystko zaczyna sie bardzo ładnie układac ;) A córka twojej znajomej - ładne imionko ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w której cześci Niemiec mieszkacie?????? My też od jakiegoś czasu myślimy o wyjeździe ale raczej będziemy uderzać na Anglię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy w Hannoverze :) Jest tutaj całkiem fajnie i jak to mówia Stolica Dolnej Saksoni ;) Wiele osob wyjeżdza do Angli ale my tutaj mieliśmy już zapewniony jakis start bo mój maz ma tutaj brata wiec jakby nie było mieliśmy łatwiej :) A wam życze już teraz powodzenia 🌼 i tzrymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze to łatwiej...My raczej też nie będziemy jechać na tatę wariata , bo to bez sensu...jak sie trafi jakiś kontrakt czy coś to wtedy. My mamy rodzinęw Koloni ale jakoś Germania nas nie ciągnie....Póki co Makary musi nam trochę podrosnąć i wtedy będziemy kombinowac konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak mozna kombinowac ;) My woleliśmy jechac póki Julka jest maleńka zeby sie lepiej zaklimatyzowała :) Mi duzo czasu zajelo zanim sie zdecydowalam. I gdyby nie to ze mam tutaj szwagra w zyciu bym to nie przyjechała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powtarzam sie...........🌻Dobra ja lecę póki co, mąż wrócil jedziemy do rodziców papapapa będę później. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cieżko ciężko...Ale dla mnie najważniejsze było ze jade z osobami które kocham najbarziej na świecie :) Jak Marcin ma pracowac tutaj to ja go tutaj samego nie zostawie o nie :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miłego popołudnia :D Ja bede czasem tutaj do was wpadała 🌼 Pozdarwiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej kobietki!! Co tam robicie wieczorową porą? :-P Moja Królewna już smacznie śpi w łóżeczku, a mamusia...trochę pobuszuje po necie i hops pod kołderkę hehehehe :-D Nie wiem czy Wam pisałam jak ona super przybija \"piątkę\". Wystarczy tylko powiedzieć - przybij piątkę- to ona wyciąga swoją dłoń i buch w rękę :-) No dobra nie będę więcej pisała, bo pewnie i tak żadna już nie zajrzy :-P Miłego wieczorku i spokojnej nocki Wam i sobie życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 daffodile poprostu poszłam do fryzjera i powiedziałam że chce miec blond włoski a ona mi odpowiedziała że nie bierze za to odpowiedzialnośc jak jej wyjdą ale wyszły super! tylko te pod spodem były troszke rudawe ale nie było ich widac. A po kolejnych razach wogole nie było czarnych:) i sie udało... no ale teraz mam ochote zrobic całe na braz:) 🌻 eli jak jestes to wejdz na GG mój szkrab tez juz spi bo nie spał popołudniu i padł mi o 19 godzine wczesniej niz jak jest jego pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kuby
Czesc, Jestem mamą 4 m-cznego Kuby i mam pytanie czy Wasze dzieci miały może w kupce krew tzn. drobne ślady krwi. U mojego synka występuje ona co jakiś czas , karmię go tylko piersią , pediatra ma różne tearie a ja martwię się czy to oby nic poważnego. PROSZE napiszcie jezeli miałyście taki problem i jak z tym sie uporałyście. DZiękuję. Lusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli :-) amber :-) mama kuby :-) u nas nigdy nie bylo, ale slyszalam tylko, ze to niepokojacy objaw, ktory najlepiej sprawdzic. Jesli krew jest swieza, to troche lepiej, bo swiadczy o bardziej zewn. zranieniu. Może się tak dziać przy zaparciach... chętnie bym ci pomogła, ale musiałabyś zapytać lek. i ewentualnie doczytac w necie. Pozdr. dla Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 lucky :) 🌻 mamo kuby niestety ci nie pomoge bo nie mam pojecia co to moze byc... ale życze zdrówka dla kubusia i mam nadzieje że mu szybciutko przejdzie cokolwiek to jest... pozdrawiamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kuby
dziękuję za dobre chęci - pozdrawienia dla Was i Waszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Kuby... powodzenia🌻 Lucky... to sie porobiło... widać chłopak ma charakter;) Wiem... to nie jest śmieszne:( Musisz walczyć z tym za wszelka cenę, bo inaczej będziesz karmić do 5-go roku życia:o Musisz jakoś spróbować ograniczyć te \"cycusie\"... powolutku i bez nerwów:) Uda sie... zobaczysz:) Pisz o postępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber grzywa lucky i cala reszta napiszcie jak mozecie jakie macie wozki, bo chce kupic wozek dla dziecka ale nie mam zamiaru zmienic np jak dziecko skonczy rok.Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy Kuby
Czy w tej kupce są takie jakby niteczki krwi? Jeśli tak, może to świadczyć o alergii. Zauważ, kiedy to się pojawia, tzn. co wcześniej jadłaś (bo rozumiem, że karmisz wyłącznie piersią). Może objawy pokazaują się, gdy zjadłas nabiał krowi? Może są to początki skazy białkowej? Nie wiem, nie znam się, ale może być to jakiś trop. Najlepiej zapytać pediatry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jest topik rodzimy w czerwcu???? :( Nie mogę go znaleźć co się podziało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ U nas zimy ciąg dalszy...ale mam nadzieję, że nie na długo zagościła :-P Mamo Kuby---ja to nie mogę Tobie pomóc, bo u nas coś takiego się nie pojawiło. Ale mam nadzieję, że to nic poważnego . Dla Kubusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×