Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

witam i pozdrawiam:) uaktualnienie w tabelce:-) nowe fotki w pokazie slajdów- adres w stopce NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----9//3---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ -- 9//0---------9,2/72-----4 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------9//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----9//2---------8,7/76-----6 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----9//3---------10,30/75--2 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.-------3,62/58------- -- 8//2---------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75---4 Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ------8//1---------8,4 /70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- -------9//2--------10,0/74---3 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------8//2---------9,7/------3 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--0 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//0--------10,9/80---5 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------8//3--------10,1/?------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----9//0---------8,3/72----5 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 mamaEwelinki--Ewelinka------28.05.-------3,500/55------- --8/ /2-------10/74------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- ----- 7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== == ========== NICK---------------------------------DATA UR.--------------------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977............ ............................22 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... ...........................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. ........................24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ ............21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. .......................24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. .......................12 grudzień Mama E......................09.12.1969................. .........................24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. .........................4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. . .......................26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ......................19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ........................29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ......................18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... .......................1 luty luckylady......................20.06.1983............... .......................16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ........................26 lipca malinowa26....................21.04.1980............... .....................24 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 czesc dziewczyny🌻 🌻 brydzia raczej robie brąz:) przesle wam link do stronki gdzie dziewczyna jest podobna do mnie tak stwierdziła moja kolezanka i miała włoski blon a teraz ma brąz i ysle że fajnei wyglada: http://www.allegro.pl/item168858844_otul_sie_mieciutka_panterka_.html http://www.allegro.pl/item168858890_bolerko_zlote_cekiny.html a teraz brąz:) http://www.allegro.pl/item170034992_sexowny_odlot_kieca_tunika_bluzka_3_w_1.html http://www.allegro.pl/item170036014_geometryczny_hit_jesieni_slodki_roz_z_brazem.html tylko powiekszcie sobie:) Dzis jak zobaczyłam że Elinovej nie ma na gg i na kafeterii to pomyslałam ze cos sie stało i wysłałam jej smska odpisała że zaraz bedzie w domku i opisze swoja poranna przygode... ja to mam przeczucia:P miłego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam że Olince wychodzi górna jedynka, obok dwójka też już lada dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova mam nadzieję,że wszystko dobrze u Was;) czekamy na wieści amber no ładnie to wygląda na tej dziewczynie więc pewnie będzie fajnie i na Tobie wyglądać;) luckylady napisz co u Was-czy najgorsze masz za sobą??-mam nadzieję,że TAK:) grzywa mam nadzieję,że wszyscy jesteście zdrowi!!!! my dziś rozłożyliśmy kojec-wreszcie mąż znalazł czas by nam go rozłożyć bo ma URLOP;)-ale się cieszę kiedy jesteśmy wszyscy razem;) Mały już w nim buszuje.Jest drewniany ma 27 lat, ale wygląda jak nowy i jak te na allegro-widać uniwersalne od 27 lat:P.Zawiesiłam na nim na gumce masdkotki i tak Mały jest zmuszony do ćwiczeń.A ja mogę na chwilkę usiąść i napisać na kafe mając go ciągle \"na oku\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jupi!! Mój Bąbel od wczoraj raczkuje. Na razie tak bardzo nieśmiało i niezdarnie ale jakoś porusza się do przodu;) Magda> albo ja coś jestem nie teges albo nie można odpalić tego pokazu slajdów z Martą. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to najlepsze życzenia dla wczorajszych i dzisiejszych Jubilatów z okazji ich małych miesięcznic:) Marta, Maciej, Olinka 🌻-uszki i dla Was:) A raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Anka u mnie działa. Jak załaduje się strona, to podgląd jest po kliknięciu na View All Images- w sumie jest 112 zdjęć. Dzięki za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Ja to miałam przeboje jak dziś jechałam do pracy...na ulicach totalna szklanka....Jadę sobie jadę...i nie dojechałam. Jak zaczęłam kręcić piruety tym moim bączkiem to skończyło się na tym, że zleciałam ze skarpy i wbiłam się w zaspy ponad pól metrowe I ch...stało tam takie jedno cienkie drzewo i uszkodziłam kierunek i zderzak połamałam heheheh No a teraz jestem z moim żywym baczkiem w domciu...trochę relaksu mi się należy po tych rannych przeżyciach, no nie?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! My troszkę z tym poniedziałkiem jak widać opóźnieni na kaffe..bo tu już full kobitek😘 Moje dziecię dzis tez noc przespało -niesamowite:-D Ale to chyba z ogromu wrażeń z dnia poprzedniego, bo byliśmy w odwiedzinach u dziewczyny;-) Makarego Blanki...cóż to było za szaleństwo:classic_cool:mnóstwo ludzi-dwie ciocie, dwóch wujków i koleżanka;-) muzyczka grała...żyć nie umierać.A nawet makary nie wył z powodu swojej koleżanki:-D niedługo jakieś zdjęcionka Wam prześlemy z tej imprezki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova dobrze,że na tym się skończyło i ,że jesteś cała i zdrowa;). Ale mi strachu napędziłaś,że ho ho odkąd Ania napisała,że coś sie stało to nie mogłam się na niczym innym skupić. 😘 dla Ciebie i Wikuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko---dzięki za troskę i buziaczki dla WAs 😘 Madziu---zapomniałam...fryzurka extra...ślicznie wyglądasz, no i czekamy na fotki dziewczyny Makarego. Mamuśka czy nie aby za szybko te amory??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh im szybiej tym lepiej by zająć dobrą wyjsciową pozycję:-p Dzięki za wszystkie komplementy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi wszystkim!!! Trochę wypadłam z obiegu, ale jakoś to nadrobię... Tak to już jest przy dwójeczce... Od paru dni Kacperek zaczął chodzić, trzymany oczywiście a rączki, ale i też coraz częściej puszcza się czegoś np fotela i próbuje dość do łóżka...ale fajnie to wygląda.... Zmykam, muszę obudzić niunię, bo znowu będzie gonić do północy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................ ... \\....# .............\'\'#......#...............# .......... .......\'\'##;........#.....#, ......................#....... .\"##\"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No to jeszcze troche i nas skasują...zero wpisów od wcoraj??? Tak nie może być :-P Ja po wczorajszych przeżyciach to rano miałam takiego stresa jakbym pierwszy raz siadała za kierownicą, a przecież prawko mam już 8 lat :-) Całe szczęście, że dziś już tylko deszcz pada i nie ma mrozu, bo bym się nerwowo wykończyła tą jazdą :-P Kobietki wyskakiwać z łóżek i pisać, co tam u WAS. MIłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elinova dobrze że ci się nic nie stało ja mam prawko od 2,5 roku ale jeżdżę od niedawna i ciągle mam stracha jak wsiadam za kierownicę dobrze że zima łagodna w tym roku. A mała była z tobą w aucie? Adek ma 6 zęba i teraz chyba będzie przerwa w ząbkowaniu. Ostatnio strasznie się kręci w nocy i podpłakuje ale śpi wstaje razem z nami, nie chce za bardzo mleka je tylko 2 x dziennie i jeszcze dużo zostawia także przechodzimy powoli na normalne jedzenie bo za bardzo nie wiem co mu gotować. Praktycznie jak mu przygotuję coś dla dzieici to mu nie smakuje woli nasze jedzonko np. rosołek babci:) Trochę miał zesypane nóżki nie wiem od czego ale buźka ładna bez wysypki może proszek do prania??? Adek szykuje się do chodzenia podczas raczkowania podnosi tyłek do góry na prostych nogach i już wstaje przy meblach. Ogólnie wszędzie go pełno Buziaczki dla szrabków które miały \"urodzinki\":) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---samam jechałam do pracy. U nas z tym mlekiem tak samo...po prostu nie chce i już dlatego jak w nocy się budzi to jej daję cycka by chociaż trochę go piła. I też zdecydowanie woli dorosłe jedzonko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki;) Olinka obudziła się dziś o 9 normalnie szok, jadła raz w nocy i potem ok 6 :) U nas wczoraj śnieżyca a dziś deszcz więc nawet na dwór dzis nie wyjdziemy😡 A wczoraj pierwszy raz dostałam @ po porodzie, a 3 miesiace po odstawieniu cycka- kolejny szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli zapomniałam dopisać dobrze ze wszystko się tak skończyło, zesztywniałam jak to czytałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!! no u nas był ciezki okres.Rafał juz wydobrzał i od wczoraj juz chodzi do szkoły.Ja jeszcze nie wychodze bo mam zapalenie oskrzeli - pogrypowe.(bo przeciez ja nie moge lezec)Ale czuje sie z dnia na dzień lepiej. Nawet przegapiłam wczorajsza miesięcznice oli. Elinova- dobrze ze na strachu sie skończyło.Ja też nie lubie jeżdzić zima,choć prawko mam już bardzo długo. Moja ola tez ostatnio nie chce mleka a i rano juz nawet nie chce sinlacu.-Woli kanapki. Kurcze ale martwie sie tez o te mleko.Bo przecież powinne te nasze dzieciaczki jeczsze pić. A co do nocnika - hahaha - kurcze olka to wogóle tyłka nie ma i mi tam wpada do srodka- moje maleństwo.Musze chyba kupić jakiś mały nocniczek. ide ogarnac mieszkanko bo maj nie zły sajgon po tych chorobach- nie miałam siły....ale teraz to juz musze to ogarnac. Pozdrawiem wszystkie mamuski i dzieciaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! No Eli dałaś czadu wczoraj, szok normalnie. Dobrze, że nic Ci sie nie stało:-) u nas nic nowego ćwiczymy zęby , których nie ma- france wyjść nie chcą grrrrrrrrr..... Przed chwilą próbowaliśmy mu obciąć paznokcie u stópek boisie masakra nasze dziecię ma \"skila\" na nieobcinanie paznokci brrr.A teraz sie drze bo nie chce spać, a tata go smyra po nosie. szaleństwo wtorkowego poranka. Dziś będę miała nowy telefon sony ericsson ...heheh w jedynym słusznym kolorze bo czerwonym:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli!!!!! Zawału człowiek by przez Ciebie dostał!!!! Młody śpi,ale mam pytanie ;) Jak to u Was z jedzeniem u dzieciaków, bo wychodzi na to, ze Mateusz to niejadek!!! Ostatnio o wszystko jest wojna: zupy bleeeeee, mleko fuj...., soki jeszcze ujdą.. Wczoraj zjadł troche bułki suchej, wypił sok, potem był obiad i było cudowanie. Żeby obiad wszedł to trzeba go było zagryźć chrupkami kukurydzianymi. Jeśli o owoce chodzi , to też ostatnio są fuj :( A potem w nocy głodny, grrrrrrrrr.... I pije i pije, pielucha zlana, pobudka o 4, bo mokro!!!! Obłęd.... No i marudzenie. Teraz waży jakieś +/- 12 kg ;) A nie daj boze teraz spróbuj mu odebrać zabawkę. Zabawke czytaj jako moja komórka, albo butelkę z kroplami. NIe ma mocnych: jest dziki ryk!!!!! I tak na okrągło cyrk z tym jedzeniem, a najlepiej smakuje nasze łącznie z zupą pomidorową i ogórkową.... ech..... Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny---dzięki za troskę . Jesteście kochane 🌻 Jeśli chodzi o te jedzenie to u nas jest różnie---niekiedy całyd zień by jadła a czasami...trzeba w nią wmuszać. No, a mleko to jest beee i koniec. Nie martwię się tym, że nie chce pic mleka bo dostaje jogurciki, kaszki czy też inne smakołyki na mleku więc jest ok. No i oczywiście najbardziej smakują jej kwaśne rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Zapomniałam jeszcze dopisać... U nas też się zaczynają prostesty ze strony małej jek jej stanowczo powiemy NIE WOLNO. Niekiedy z uśmiechem próbuje dalej tego co nie wolno, a czasem zrobi taką smutną minkę, udaje że płacze i wtula się we mnie. Ale sądzę, że stanowczo trzeba mówić dziecku, że nie wolno jeśli robi coś zakazanego, bo później to już możę być ciężko. Takie jest moje zdanie, choć czasami jest mi ciężko tak do niej mówić, bo przecież to moje złotko ukochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki!🖐️ 🌻u nas dziś trochę ciężka nocka była ale jakoś dajemy radę, nasza młoda coś ostatnio budzi się okolo 5 rano i jeśli wezmę ją do nas do łóżka- jest ok i śpi dalej, ale jeśli tylko zostawię ją w łóżeczku- robi taką awanturę że szok! Dziś postanowiłam być twardzielką i nie brać jej, więc Maja ryczała ponad godzinę, aż w końcu padła i zasnęła ale niestety po godzince snu była powtórka z rozrywki i znowu godzina ryku, kurcze to jakaś masakra! mam nadzieję, że wkrótce jej to przejdzie! Eli, rzeczywiście nieźle wczoraj zaszalałaś!! najważniejsze, że nic się nie stało!! no i chociaż miałaś cały dzień dla Wiki:) zawsze jakiś plusik tego feralnego dnia:) Mada, dzięki za fotki, fryzurka bardzo mi się podoba i do twarzy Ci w niej! chyba jednak też się wybiorę do fryzjera, lubię to uczucie od razu po wyjściu, nawet jak dużo się nie zmieniło to człowiek od razu czuje się taki inny, odmieniony:) a u nas dziś pada! choć mam nadzieje, że na mały spacerek się wyrwiemy! qrcze juz niedługo wiosna, jakoś nie moge w to uwierzyć, zima jakoś minęła tak szybko, już nie mogę się doczekać kiedy będzie można w kąt rzucić wszystkie czapki, szaliki itp buziaczki dla wszytskich i pędzę na kawkę! któraś ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na spodobnie nic nie można zabrać bo niesamowity płacz i też wstaje o 5 i jak go weznę do siebie to śpi a jak muszę iść do pracy to już nie uśnie niezłe charakterki:) A czy wasze szkraby strasznie chcą jeść jak wy coś jecie? Bo mój to zasuwa wtedy do stołu jak rakieta a jak chcę go odciągnąć to płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej z jedzeniem nie ma problemu, jak zje zupke z pełnej miseczki to jest płacz bo dokładkę chce, potem jak ja siadam jeść to ona nademną wisi cały czas. Jeśli chodzi o zakazy to ja swojej tez mówię stanowczo \'\'nie wolno\'\' ona wtedy robi podkówkę i zaczyna płakać ale rozumie i to najważniejsze;) Ogórkowa tez jej ostatnio strasznie posmakowała, w sumie to ona je to co my, kaszki też nadal i mleko chętnie-także problemu niema ;) Od rana nie spała jeszcze także czekam aż padnie lada chwila bo do wózka jej nie położe choćby nie wiem jak marudziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×