Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Ewa chociaż pół małej wskazówki który to topik????Albo chociaż pół jego nazwy podaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky. blisko blisko, tyle, że nie 2 synków a synka i córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, czyżbyś też przejrzała topiki?:):) no nic, tylko jej gratulować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochane to nie ja jestem w ciązy chociaz nawet bym chciała bardzo miec córeczke:) i jak byłabym w ciązy to bym była najszczesliwsza mamusia na ziemi:P zazdrosze tej mamusi ktora jest w ciązy i serdecznie ja pozdrawiam:) nie odzywam sie bo jakos nie mam czasu:) zawsze zabiegana to tu a to tam... moja mamusia juz pojechała w niedziele:( a od dwóch dni mamy piekna pogode:) i cały czas spaceruje z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez sie domyslam a raczej wiem na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gratulacje kolejnej dzidzi :) 🌻 Chyba wiem o kim piszecie ale ta osoba jeśli o nia chodzi to za często sie na naszym forum pojawia .To tak w ramach wskazówek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy z ogródka . Kamilek zajada sie truskawkami i poziomkami . Oczywiście takimi prosto z krzaczka takie są najlepsze ;) U nas bardzo fajna pogoda cieplutko masa mamuś z wózeczkami na mieście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam u lekarza- wiec tak ; musze powtórzyc morfologie z rozmazem i jakies tam jeszcze .... a bakterią E, coli pani doktor sie nie przejeła i powiedziala ze nic nie bedziemy z nia robic .bo oli sie na razie nic nie dzieje a ze to enteropatogenna to niby nie straszna (nie rozumiem) Mówiłam że musze zmienic pediatre. Gio - przepraszam - wiem ile masz na głowie- rozumiem cie doskonale ale wiesz matka zawsze sie doszukuje i pyta gdzie sie da.Ale bardzo ci dziekuje ze mi odpisałaś.Teraz mozesz odpoczywac. Wielka buzka dla ciebie. ewa - robiłam te badania ze wzgledu na wage.Powiedzieli dziecko do diagnostyki.Mam wielka nadzieja ze teraz wynik wyjdzie ok. Kieruja nas teraz do gastrologa.Nie wiem czy tam mam pójsc bo olci nic nie dolega i moze jej postura to sprawa genetyczna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ale się uśmiałam z Waszego obstawiania ..hihi :-) :-) Dziękuje wszystkim mamusiom za gratulacje 😘 A mamusie, którym pierwsze dzidzie dały popalić, powiem tyle, że drugie z reguły jest lepsze tzn spokojniejsze...... no niebo a ziemia, powaga!! Paulina do teraz bardziej mi dokucza, niż Kacperek. Młodego nie słyszę krzyczeć, płakać bez powodu, tupać nogami itd. Z młoda to inna śpiewka :-o Więc mamuśki do dzieła! Miłego dnia kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia 👄.. powtorz badania ale koniecznie z antybiogramem . I zmien lekarza skoro nie przejal sie E.coli . Co prawda ten szczep E.coli - enteropatogenny jest w mniejszym stopniu chorobotworczy bo z reguly daje tylko biegunki ale nie rozumiem podejscia .Leczyc go nalezy w rownym stopniu jak i trzy pozostale szczepy E.coli. A antobiogram robi sie obowiazkowo zeby dobrac odpowiedzni antybiotyk . Nie daj sie omamić ..bo potem skutki beda gorsze ..To bakterie przewodu pokarmowego i on musi byc wolny od bakterii żeby dziecko prawidlowo trawilo i wydalalo . Pozdrawiam P.S ..tamta sprawa nie dotyczyla ciebie :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora!!!! No i moi goscie sobie poszli i wreszcie mam błogi spokój. Rano bylismy w kosciółku no bo kwiatki ktos musiał sypac(ola). Po obiadku pojechalismy na wycieczke rowerową. Olka była wniebowzieta- tak jej sie na rowerku podobało(oczywiscie ola w krzesełku.Pózniej byli goscie no i wieczorek dla nas.Tak minął dzisiejszy dzien.Było ok. malinko - zdjecia superowe- mały smakosz rosnie.Ach te nasze skarby tak smiesznie jedzą ,a pomagają sobie czym się da. Moja ola wszystko popycha ręka- łyzeczka ja nie interesuje. Gołąbki a raczej ryz też reką- zwariowac mozna. Ola ma tylko dwa zęby a i tak sobie swietnie radzi z jedzeniem. Gio - pisałam ci już że jesteś wspaniała.I dokładnie cie rozumiem i udzielam ci urlopu wypoczynkowego.HIHIHIHI.Nalezy ci sie. Brydzia - buzka.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elinova - jak tak wiki po szczepieniu .Nic nie napisałaś.Albo ja przeoczyłam? Qassandro,Grzywcia.Lucky-buzka!!!! mamo E - gzdie sie podziewasz?????? No to doo jutra- dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny!! Przeczytałam coś o bakteriach E coli, że wywołują biegunki. Wiecie co, mój Kacperek tydzień temu dostał gorączki i silnej, nawet bardzo silnej biegunki. Kupka była co 5 min, potem co 2!! Dostał skierowanie do szpitala, bo mógłby się odwodnić. W tym czasie nie chciał nic pic ani jeść. Nie dałam go do szpitala, poiłam w domu na siłę. Obecnie czekam na wyniki z kału, będą w poniedziałek. Nie wiem czy któraś ma do czynienia z tymi bakteriami, jeśli tak to napiszcie, jakie były u Was objawy. Może do E coli? Dodam, że córa po równym tygodniu miała takie same objawy jak Kapi, może nie z takim skutkiem, bo nie miała aż takiego rozwolnienia. Pozdrawiam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ My wczorajszy cudny dzień spędziliśmy ....ba - nad morzem :-D Dziś powtórka z rozrywki więc kto chętny to się szybko pakować :-P Jeśli chodzi o szczepienie to przebiegło bezboleśnie....Po prostu _ Emla czyni cuda :-D Emciu---my miałysmy do czynienia z E-Coli tyle że to było dawno...dokładnie 9 czerwca w ubiegłym roku. Wiki wtedy robiła kupki takie luźne ze śluzem...No i po badaniu moczu na posiew wyszło szydło z worka - E coli!!!! No i co za tym idzie - zakażenie układu moczowego...Antybiotyk i wszystko wróciło do normy tyle że wtedy 5 dni spędziłysmy w szpitalu i wyszłyśmy na własne życzenie, bo 15 mieliśmy chrzest. Miłego dnia kobietki i kto może zapraszam nad morze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny zupełnie zapomniałam wam napisac że w dzien dziecka 1 czerwca Olivier zaczął sam chodzic:) ale jak tylko zauwazy ze jestem obok niego lub przed nim i go nie trzymam to odrazu pada na pupe:P u nas piekna pogoda dzis idziemy nad morze:) eli idz w moja strone moze sie spotkamy w połowie drogi:P miłego dnia kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) A mój Gabryś cały usiany jakby miał różyczkę, albo odrę. Rano jak go zobaczyłam to myślałam, że zemdleję, ale oprócz wysypki żadnej gorączki, nic... Lekarz wykluczyl choroby zakazne i powiedzial ze co musialo go uczulic i kazal tylko smarowac Fenistilem + wapno w kroplach. Ale strasznie mi go żal... teraz myślę... co mogło go uczulic? Moze jakis owad w ogrodzie :-( Wyglada naprawde jak rozyczka albo gorzej. A w ogole jestem sama bo moja druga polowa wyjechala nad morze a ja wole sobie pobyc sama :-) z Misiakiem :-) i o 20:00 właczyc sobie Odwroconych, chociaz i tak sie juz pogubilam w akcji. Pozdrawiam, A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber, a mój też już chodzi, ale jeszcze sie potyka. Szwedzia :-) Masz jeszcze ta kawe i ciacho? Bo ja dopiero teraz zaczynam dzien :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCKYLADY a pisałaś,że Gabryś miał temperaturę-więc może ta wysypka to po trzydniówce?? pozdrawiamy :-) szwedzia😘 elinova-dobrze,że Wiki już zaszczepiona i bez skutków ubocznych :-).A jakie szczepienie miałyście-odra,różyczka i świńka??czy wcześniejsze-bo wiem,że przez zapalenie Wiki miała szczepienia póżniej.Nas szczepienia czekają pod koniec czerwca , a w tym będzie też szczepionka na meningokoki i ja to się boję,że już nie śpię po nocach :O. pozdrawiamy MAJÓWECZKI I ICH ŚLICZNE DZIECI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WI EK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12/1--------10,5/80-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----13//0---------9,3/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----13//0---------11,00/80--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------12//1--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10,5/?-------12 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------12//0--------12,34/80---7 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----12---------12/80----8 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----12//0---------9,5/77----7 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----11//4-------10,8/78------3 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------11//0--------10,8/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec f-ka...........................08.01.1983............... ..............24grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A teraz najpierw spóźnione, ale szczere życzonka dla Szwedzi...Taka gapa ze mnie, że przeoczyłam, aż mi wstyd :-P Wszystko przez to, że tabelka daleko w tyle została.... I nadal bym nie wiedziała o urodzinkach szwedzi gdyby nie...Mama E.... Ta to ma pamięć.... Przesyłam życzenia również w imieniu Aśki 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 A spotkanie z mamą E - dziś godz. 16 - molo w Sopocie... Więc kto żyw - zapraszamy :-D Brygidko---tak to była świnka, odra i różyczka 😘 Jutro wielki dzień Aronka więc pewnie Ty zapracowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×