Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość Maja 24
Tak siedze i przeglądam sobie stronki i to znalazłam może komuś się coś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam...czy po cesarce też będę musiała nosić te majtki jednorazowe z \"pieluchami\", czy tez mogą być normalne figi...hmm....nobo przecież nie będę mieć ciętego krocza tylko brzuch...sama niewiem...kupiłam te majtki i pieluchy już wcześniej, wtedy nie wiedziałam jeszcze że będę mieć cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) SLoneczne pozdrowienia dla WAS :) Paticzqa >> mi sie wydaje, ze przydadza Ci sie i majty i podklady, bo krwawienie jest wynikiem obkurczania sie macicy a ie naciecia - tak mi sie wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! NO, Majóweczki! Maj wielkimi krokami do nas sie zbliza :) A zaraz za nim nasze upragnione pociechy:) Musiałam wstac, bo juz brak mi pozycji do lezenia...Wszystko boli :( A niunia siedzi sobie w najlepsze w brzuszku:) Wczoraj bylismy u gina. Mała wazy 3200 i wszystko jest ok. Nadal istnieje podejrzenie gestozy, takze jutro rano mam sie stawic w szpitalu. Jesli bedzie dobrze to na majówke dostane przepustke :) Ze skarbnicy gina: nie martwcie się słabszymi ruchami, ale liczcie-do 10 musi wystą[pić, mdłosci, podwyzszona temperatura, twardnienie brzucha, bóle w podbrzuszu - to wszystko moze wystąpić i nie trzeba się tym zamartwiać... Chociaz lenistwo kwitnie, to musze doprowadzic dzisiaj mieszkanko do porzadku-w razie czego:) Wszystko dla malutkiej jest juz gotowe i tylko na nią czeka:) Maju! Dzieki za porady:) Tyle nowoSci nas czeka-dobrze ze mamy forum, bedziemy się radzic:) Paticzqa>> Podkłady przydadzą Ci sie na pewno. Co do majtek jednor. nie wiem??? Wydaje mi się, ze są po to, zeby szybciej goilo się krocze i był dostęp powietrza do rany... A w przypadku cesarki, wystarczą chyba figi... Ale nie wiem.... Ciekawe co u Agi???? 24 miała iść do szpitala na cesarke... Moze juz tuli swojego synusia??? A jak zyją swieze mamuski? Czekamy na cenne rady!!!!!!! Całuski dla wszystkich majóweczek:) i kwietnióweczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka :) Uwierzycie, ze minęło juz 9 miesięcy??? :) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONIKA-LILIA......SN.......36.......... emcia25..........21.04.06......2,775.....51............synuś...............?........35.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Majóweczki ❤️ My już po śniadanku za oknem piękne słońce wszystko budzi się do życia pięknie będzie na przywitania naszych dzieciaczków. Mówi się że maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. 🌻. Paticzga podkłady będą ci napewno potrzebne bo po cesarce krwawienie i wydzielina jest taka sama jak po normalnym porodzie . Tak mówiła mi koleżanka która miała cesarke . Jeżeli chodzi o jednorazowe majtki to też sobie zabierz . Biedrona ty się tak nie spiecz z tym porodem poczekaj przynajmniej do pierwszego maja niech Jula będzie Majółweczką:) Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków. Piszcie jak się czujecie i troche więcej relacji nas to berdzo interesuje i z pewnością bardzo pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Witajcie Majóweczki!!!!!! Meldujemy się jeszcze 2w1 :) Za oknem pięknie świeci słoneczko, a ja złapałam jakieś uczulenie. Mam nadzieje, że Juniorowi to nie zaszkodzi. Ide do gina dzis, to zaptam....uuuufffff..... A propos aktywności naszych pociech: Wczoraj, po 22 myślałam, że mój mały juz sie szykuje i że wyląduje na porodówce. Siedzę sobie spokojnie, a tu mój mały zaczyna szaleć jak pijany zając w kapuście. A to mi półka wyrasta, a to pięty mi pokazuje, wogóle czuje, że się mocno wierci. Taka szopka trwała przez bite półtorej godziny, gdzie ja się zastanawiałam, czy to już, czy może jeszcze nie.... Ale przyznam Wam się szczerze, że taka myśl, że może to już tej nocy sie maluch urodzić wcale nie wpędziła mnie w panikę. Poprostu anielski spokój, zero nerwów. Sama się sobie dziwię.... Co ma być to będzie!!!!!!!!!!!! Za to mój mąż, ze stoickim spokojem o godzinie 23 wyszedł z domu i wrócił z naręczem gałęzi forsycji.....zwariował....ale było mi miło :) Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę. P.S. Przesyłam wam tą namiastkę wiosny, która kwitnie u nas w domciu ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Pogoda cudna - od rana swieci sloneczko :) Coraz czesciej mam wrazenie ze to juz :) jak tylko cos mnie gdzies ugniecie, zaboli to juz zaczynam myslec czy to TEN moment:) Jak dzidzia szaleje to tez mysle ze juz wlasnie zamierza sie z nami zobaczyc :) Co raz blizej umozenia sprawy kradziezy samochodu i caly czas czekamy na nowy mamy nadzieje ze jutro juz bedzie :) mam nadzieje ze dzidzia poczeka :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mam super pomysł:) Otóż Grzywa ma ekstra zdjecia-widziałam:) I teraz tak: wy piszcie swoje maile, ona zbierze je wszystkie razem i stworzy taką naszą skrzynke majówkową :) Przy okazji porozsyła Wam swoje foty, a w przyszłosci bedzie łącznikiem z fotami naszych dziecioków. W sumie to nie wiem czy ona sie zgodzi :/ GRZYWA! MOZE BYC??? Jesli tak, to ja jestem pierwsza: ewi_szewczyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedna opcja: lutówki załozone mają swoje konta na www.bobasy.pl Mozemy tam w przyszlosci wklejac zdjecia naszych maluchow, a odnosniki zamiescic w stopce. :) Czy kwitną juz MAGNOLIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 WITAJCIE MAJÓWECZKI🌻🌻 My rówiez jeszcze 2w1 ale czujemy sie świetnie!!!! W Kołobrzegu jest ciepło i słonecznie:) napewno się udam na spacer na plaże... Wczoraj bylismy na ktg,ale niestety trafiłam na lekarza dyżurnego który myślał że bede do niego chodzić przez całą ciąże bo raz u niego byłam na konsultacje i zamiast mi powiedziec czy wyniki ktg sa dobre czy złe to powiedział \"...proszę się z kontaktować ze swoim lekarzem\"(specjalnie jeszcze sprawdził na skierowaniu do kogo chodze) no i nic nie wiem bo mój lekarz przyjmuje dopiero dziś. Ale spotkałam koleżanke która się zna na tych wynikach i powiedziała mi że mam skurcze i troszke mnie zmartwiła bo powiedziała że czasami dziecku spada tętno:( a ja jej na to że jak mam skurcz to strasznie twardnieje mi brzuszek i robi sie kwadrwtowy i mały w tym momencie przestaje sie ruszać to może wtedy mu spada tętno...? Zobaczymy co powie mi lekarz... ...ale sie rozpisałam:) ❤️ MIłego dnia mamuski❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej 🖐️ Wreszcie...słoneczko...cieplutko i....zaraz zmykamy na balkonik :-P O godz. 6.00 wieszałam już pranie, bo widziałam, że zapowiada się śliczny dzień, no a potem hop!! do łóżeczka i tak do 9,30 leniuchowałyśmy :-D och...zaraz chce się żyć gdy tylko słońce się pokaże :-) No to na słońce laseczki, niech nasze maleństwa choć przez brzuszki poczują, że jest cieplutko i nie będą tam chciały za długo siedzieć [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;-) dawno sie nie odzywalam, ale staralam sie byc na biezaco z Wami!!! od dwoch dni walcze z moim pecherzem i chyba juz trace sily :-( druga noc z rzedu prawie nie spie bo biegam od sypialni do ubikacji a i tak sie zdarza ze musze zmieniac bielizne bo \"nie wyrobilam\" :-( koszmar totalny!!!!!!!! w dzien to samo - mocze sie jak maly dzidzius i juz mi do glowy przychodzi zeby kupic pieluchy dla doroslych bo nie wyrobia z praniem i suszeniem majtek ;( daje mi popalic ten moj lobuziak a do terminu jeszcze 17dni chodz gin ostatnio powiedzial ze moze byc wczesniej, ale u mnie zero objawowo porodowych - zastoj z wszystkim poza pecherzem :-( dobra nie uzalam sie juz przed Wami, za ladna pogoda na dworze zeby narzekac ale ja mam dzis kiepski nastroj............... pozdrawiam Was slonecznie Mela ps. pomysl Biedrony z ta baza e-mailowa mi sie podoba i tez sie zapisuje obiema rekami ;-) moj e-mail: maniabo@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też się na listę mailngową piszę: qassandra@wp.pl u mnie świeci słoneczko a ja idę poprasować ubranka dla mojego maleństwa... miłęgo dnia Biedrona, wagowo idziemy dalej łeb w łeb. U mnie 20 kg :) duża ze mnie 2w1 ciężarówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Na wszystko sie zgadzam, tylko nie kumam o co chodzi z tym łącznikiem:o Jakaś nie teges jestem chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdazylam przeczytac co to za projekt ale jak Biedrony, to tez sie pisze: luckylady@o2.pl :-) Amberek : 🌼 moim zdaniem te \"spadki tetna\" to pierdoly!! Mialam juz mnostwo KTG i wydawalo mi sie ze tetno musi byc rowne. Ale tak nie jest! Ma sie zmieniac caly czas bo to swiadczy o tym, ze jest jakas akcja. Tak mi powiedzial lekarz na Polnej. I moze sie wahac od chyba 110-120 do 170?? a juz napewno od 120-160!!! A spadek tetna faktycznie moze byc grozny - ponizej 100. Jesli to faktycznie spadek tetna, bo te aparaty KTG to ja widzialam jak to mierzyly, ze maly sie poruszyl, albo skurczyk przyszedl, a wykres od razu pokazal puste miejsce albo 50-60 - a to bylo ewidentnie moje tetno i blad pomiaru! Nie ma sie co martwic!!!!! jak zapytasz lekarza to ci wytlumaczy czy to faktycznie spadek tetna, ale ja sadze ze w twoim przypadku wszystko jest super!! *** Sluchajcie czy macie robione miesiac przed terminem porodu badanie na gronkowce, paciorkowce - wymaz z szyjki?? Ja to mialam 2 tyg temu pobierane - zaplacilam 40 zl i myslalam ze na ch.. mi to :-) a wczoraj ide do ginki a ona mowi ze positiv i to az trzy plusy i biore antybiotyki!!!! Ona mowila ze rutynowo sie tego nie robi, ale ona zleca, bo co 10 pacjentka ma te gronkowce czy cos takiego i ze to nam jest obojetne, a dzidzius, jak sie bedzie rodzil - moze powaznie go zainfekowac i wywolac zapalenie pluc. Wystraszylam sie ale na szczescie jest kupa czasu zeby to wyleczyc. A nigdy bym nie pomyslala ze moge miec jakies tak powaznie brzmiace bakterie!! W szyjce. Bo zawsze dbalam o siebie. I teraz w szpitalu bezwzglednie musze to pokazac lekarzom na porodowce, niezaleznie od wynikow leczenia. Zapytajcie swoich lekarzy, czy moze nawet za darmo moga wam zlecic takie badanie. Jak macie mozliwosc to zrobcie dla swietego spokoju. Pewnie w necie jest duzo inf. czy warto czy nie.. ale jeszcze nie zdazylam poczytac. *** Maly wazy 3 kilo a termin mam 15 maj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majowe Damy :-) Dawno nie pisałam, ale pochłonęły mnie sprawy z Maleństwem.Tak jak Wy miałyście prawie wszystko w jakiejś kolejności tak mi przyszło wszystko naraz.W dodatku byłam chora prze całe Święta, mój mąż też :-(.Strasznie się kichało i kaszlalo z takim brzuszkiem. W dodarku mam problemy z kręgosłupem.Chyba wypadł mi jakiś dysk bo ból promieniuje do lewej nogi.Chodzę jak stara baba.Boli to strasznie i mam nadzieję,że Wam taki ból nie towarzuyszy i nie będzie towarzyszyć!!! No i zbliża się MAJ :-P Ja jestem na końcu kolejki i chyba też tak będzie.Gorzej jak spadnę do czerwcówek z terminem bo to za długo z ciążą chodzić.Mam nadzieję,że do końca MAJA urodzę. No, a dla niektórych z Was termin tuż tuż :-D Ale ten czas przeleciał.Tak czekałyśmy na maj ,że już za kilka dni u nas będzie :-) Pozdrowienia dla Was!!! brygida-26 Ps jeśli chodzi o ruchy to mój Mały rusza się non-stop i chodzi mi brzuch raz w prawo raz w lewo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja??? No wlasnie nie wiem? Wcielo mnie cos - mialam zastoj i zapomnialam ze jest cos takiego jak net :-D a teraz nie moge sie odkleic bo tyle sie wydarzylo. Coraz bardziej czuje sie przygotowana na Malenstwo. Tylko nie wiedzialam ze tak urosnie. W ogole to przytylo mi sie na fejsie!!! I w pupie!! Ale co... mam nie jesc?? :-) 12 kilo - z czego ostatnie 2 w jeden tydzien :-) a jeszcze bylam przed kolacja jak mnie wazyla lekarka... No i trudno. Byle brzuch nie mial rozstepow i byl w miare plaski. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Laski--a nie macie teraz większego apetytu?? Bo mnie jak napadnie to myślę, że jem cały dzień bez przerwy :-P Fampirek--napiszjak tam córcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Fampirek :) opowiadaj :) A jak juz ktos wspomnial o rozstepach - to ta zmora bedzie sie za mna ciagnela chyba przez cale zycie... i jak na ironie im wiecej sie smaruje tym wiecej ich mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziefffczyny... Sprzątanie mieszkania, to dla mnie teraz MEGA-wyzwanie. Jeszcze do połowy nie doszłam, a juz mam dosyć:( Lucky... Ja myslałam ze ty może juz rodzisz, albo coś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa - jak chcesz to Ci mame moja pozycze :) na szczescie pomaga mi sprzatac, bo ja szoruje brzuchem o podloge jak zamiatam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia jest zdrowa i śliczna. Ciągle przy niej siedzę, bo ciągle się o cos boję :D Chciałabym dac zdjęcie, ale ani nie mam skanera, ani aparatu cyfrowego.. Ale wciąz nie wiemy jak jej dac na imię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z imieniem chyba powinniscie sie pospieszyc, bo sa chyba 2 tygodnie na zarejestrowanie malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa - na szczescie nie :-) Ale juz niedlugo.. juz niedlugo... :-) Ciekawe jak to bedzie :-) PS Moja suczka bedzie moze Lipcowka :-) bo chcemy dac ja wybzykac za 2 tyg. zeby tez miala bejbisiątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ma być??? DOBRZE!!!! Załamana jestem tymi pannami co to się tymi fotkami z porodu tak podniecają. Chyba same nie wiedzą że w pipce siedziały kiedyś po uszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×