Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

No muszę się wam pochwalić bo nie wytrzymam :) Otóż mój Bączek przewrócił się dzisiaj z brzuszka na plecki... komicznie to wyglądało... tak niezgrabnie... aż sam był zdziwiony co też się właściwie stało:) Ja go zaraz dawaj na brzuch, a ten się znów przegibnął na plecki, tym razem ciut pewniej :) Aha, a kilka dni temu zaczął się przekręcać z plecków na boczek. :) Teraz pytanko do cięciówek (tak mówili u nas w szpitalu na dziewczyny po cesarskim cięciu): jak wyglądają wasze blizny? Bo moja wciąż jest tak samo czerwona, smaruję jakimś tam cepanem ale nic nie blednie... czy któraś wie po jakim czasie stanie się mniej widoczna? Biedronka >> :( no faktycznie, nie najlepszy początek. Można się wnerwić. Współczuję. Co do podciągania główki przy chwycie za rączki to nawet nie wiedziałam, że to już w trzecim miesiącu dziecko musi ją dźwigać... ale sprawdziłam i nie opada mu, tylko ciągnie ją równo z linią kręgosłupa. A śpi na plecach i głowę też raz na jednej raz na drugiej stronie trzyma i nieraz w ciągu nocy sobie ją przerzuci z prawa na lewą i na odwrót :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem! Te majowe dzieciaczki to okazy zdrowia!!! Nic tylko pracować nad potomstwem na urlopie:D Brydzia! Twój Aronek rosnie jak na drozdzach:) Fajny chłopak, a jaki rozchichany:) Anka!Sliczny Twój synuś:) A zdjecie z kaczuszką-bomba!!! Ewelina! Gdzie sie podziewasz? Ty chyba pisałas, ze Anastazka ma juz ząbki-czekamy na pierwsze zdjecia!!! To swieto dla majówek:) Donosze! Malina wrzuciła nowe zdjecia boskiego Mattiego:) Elinova i Qassandra! A Wy nie skusicie sie na jakis blog??? Dajcie nacieszyc oko:) Dawno nie odzywała sie mela... Co u Was??? A Grzywa to chyba dzisiaj na panienskim sie bawi:D Tatuś ma bojowe zadanie:D Trzymamy kciuki:p Boze, za 10 dni do pracy:(((( Ryczec sie chce!!! W tym tygodniu biore opiekunke na pare dni, zeby jula sie oswoiła :( Zauwazylam, ze na dystans traktuje nowe osoby i bardzo latwo ją przestraszyc... od razu jest cudna minka w podkowke i automatycznie łzy jak grochy. Akurat to odziedziczyła po mamie-bedzie jej ciężko w życiu, ale wyrośnie:) Co do karmienia to podaje niuni juz 2 butelki bebilonu-mam malo mleka:( A jula ostatnio ma straszny apetyt, no i bez problemu ciągnie butelke-takze jeden problem odpada, bo bede spokojna, ze nie bedzie płakac z głodu... Niunia nie przekręca sie jeszcze sama, ale sztywno trzyma główke i jak konczy jeść, to chce wstawac-mocno podnosi głowę:) Wygląda to komicznie, bo sprawia wrażenie, jakby chciała powiedziec: no dobra, najadłam się i juz sobie ide:) Cały czas szukam odpowiednich pampeersow... Activ baby pampersa mi nie odpowiadają, bo smierdzą i obciskają nóżki... teraz kupilam happy (5-9kg)-są duzo szersze, nie smierdzą i raczej dobrze wchłaniają, ale jeszcze je testuje. Używa ktoś huggies??? Jestem ciekawa jakie są... Mam sterte prasowania przez tą przeprowadzke-nie wiem jak sie za to zabrac:/ Zmykam! Kolorowych snów:) PS. Lucky! Jak poszło Gabrysiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka >> to są farby, a te motylki, bączki i inne kolorowe baloniki są przeniesione od szablonu (też namalowane farbą). Szablony można dostać u nas w Leroy\'u. Bodajże obok farby Śnieżka. Trochę się napracowaliśmy przy malowaniu ale warto było. Olek teraz to tych malunków na ścianie sobie ślicznie \"guga\" :):) podobają mu się :) Co do powrotu do pracy to ja mamjeszcze 67 dni urlopu wypoczynkowego. Na razie wypisałam wniosek do końca października a potem zobaczę. Może wychowawczy wezmę. Może nawet tak długo aż Mały skończy roczek. Mi też coś pampersy podpadają. Zmieniłam nawet na czwórki ale i tak siusie Olkowe lądują mu na plecach. Tak jak w trójkach. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że lubi sobie zaraz po zrobieniu albo w trakcie nogi zadzierać do góry? Diabeł wie... A niby miały być dla aktywnych i że nawet do góry nogami wchłaniają... tere fere... Dzisiaj spróbuję Huggisów. Lecę coś zjeść. Muszę ze względu na karmienie. Nie mam apetytu. Jakoś ostatnio mnie często mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Qassandro - dzieki za inf. nt. telewizora i USG na innym topiku :-) Biedrona - dalas mi wspaniala rade... wypilam wieczorem mala herbate hipp\'a (nawet nie liczylam na to, ze sam wypije z butelki, bo kocha tylko piersi - chyba po tacie :-p ), a efekt byl tuz po porannym karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!🖐️ =>Elinova Moja zuzka uwielbie spać z główką na prawy boczek i tez musze jej pilnowac zeby spała troche na lewym:o =>Brygida Jutro małam kończy trzy miesiące, a kolki dalej sie zdarzają:( Nie codziennie, ale jednak. Co do mojaj chudości, to niestety wcale mi sie to nie podoba i pracuje na tym:o Moja Zuzka robi postępy i zaczyna dźwigać główkę do pozycji siedzącej!! Jestem z niej dumna. Podnoszenie główki z pozycji brzuszkowej opanowała juz rewelacyjnie, ale najbardziej lubi robić to leżąc na mojej klacie. Wtedy dużo widzi:) A ja faktycznie jestem po imprezce:p To była typowo klupowa impreza, full znajomych, fajna atmosferka, a mężus spisał sie na 5+:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywa nie badz taka krytyczna
wygladasz swietnie, ale gdy masz wiecej kg wygladasz rowniez dobrze. wazne by czuc sie witalnie. kazdy potrzebuje innej wagi by organizm byl zdrowy. podziwiam cie ze tak wyszczuplalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki Własnie wrócilśmy z piwka z Makarym, no nie tak przed chwilką jakąś godzinkę temu, ale teraz jakoś uśpił nam sie Makarios nasz kochany i mogłam dorwać klawiaturę..bo śpieszęm Wam donieść że my po wielu próbach i staraniach;-) ( szpital i szpital) w końcu poszliśmy na szczepienie,najwyższy czas -bo Makary we wtorek kończy 4 miesiące.. ale szybko to zleciało!!!!Z szczepionkami poszliśmy na całość i daliśmy Makaremu WzW i Inferix, a co niech ma z głowy kilka kłuć, no a przy okazji zważyliśm , zmierzykliśmy naszego szkraba:6860 waga, 66 cm wzrost, a i równa sie klatka piersiowa z główką 43/43 :-) i powoli myślimy nad tym od czego zaczniemy dorzywianie naszego synusia.....chyba standard... marchewka i jabłka, tyle że musimy przejść jeszcze wcześniej na nowe mleczko Bebiko ha 2, ups wiele zajęc przed nami od jutra zaczynamy..zobaczymy jak to nam pójdzie.W każdym bądź razie zapas słoiczków już zrobiony:-) no to tyle nowości u nas.. makary ponad to czyni postępuy w trudnej sztuce siadania.... i leżenie na brzuszku na podpartych łokciach, tyleże po jednorazowym a właściwie dwu razowym występie przekręcania sięz plecków na boczek...ostatnimi czasy nie ma na to ochoty..cóż jeszcze musimy trochę poczekac.. Qassandra po cesarce ASłonće możesz ćwiczyć i jeździć na rowerze nawet , pływac itp byle sie nie forsować!!!!!!!!!!!!!!!!!! a do mojej wagi brakuje mi jeszcze 4 kilo...więc wcale nie jest tak cukierkowo...(i w ogóle ich nie moge zrzucić), a tym bardziej przy karmieniu piersią...bo karmisz przecież!!!! Ja bym sie na Twoim miejscu nie przejmowała tym zbytnio- serio......koleżanka rok temu urodziła synka..karmi go piersiądo tej pory( ze trzy cztery razy dziennie) .. a chuda jest jak patyk, jeszcze chudsza niż przed ciążą Uszki do góry wrócisz do swojej wagi zobaczysz Sciskam i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Makary też już szuka ząbków, a ślini się na potęgę Piąstki do buzi wciska, prawie do nadgarstków ;-) jeżeli tylko nie ładuje tam kcików , nie ingeruję żaden smoczek nie zastąpi własnych malutkich paluszków...którymi bardzo dobrze jeździ sie po swędzących dziąsełkach.....Za to u nas smoczek rwelacyjnie sprawdza sie przy zasypianiu. Jeszcze raz buziaki całusiaki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Makary też już szuka ząbków, a ślini się na potęgę Piąstki do buzi wciska, prawie do nadgarstków ;-) jeżeli tylko nie ładuje tam kcików , nie ingeruję żaden smoczek nie zastąpi własnych malutkich paluszków...którymi bardzo dobrze jeździ sie po swędzących dziąsełkach.....Za to u nas smoczek rwelacyjnie sprawdza sie przy zasypianiu. Jeszcze raz buziaki całusiaki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups przepraszam chyba sie troszeczkę powtarzam :-) coś mi się nacisnęło- nawet nie wiem co..w każdym bądź razie buziaki całusiaki i słodkich snów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) co tu takie pustki???????????????????????????????????????????????:-O nie macie pojęcia jak mnie boli kręgosłup :-( takie ból,że wytrzymać nie można :-( Mam pytanie do karmiących tyl;ko piersią: czy boli Was brzuch???????? Ja mam jakiś przewlekły ból brzucha i zastanawiam się czy to czasem od karmienia nie jest. Jak to u Was jest????????? pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię tylko piersią, ale mnie nic nie boli. Czasami mam tylko bóle głowy, zwłaszcza przy takiej pogodzie jak dziś. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! Dziś Zuzinek kończy trzy miesiące:) Podobno kolki po trzech miesiącach mijają, ale niestety dziś Zuzie dopadło. Biedna, zmęczona zasnęła o 20:30 i śpi jak zabita. Zaraz będę musiała ją na śpiąco przystawić, bo cycki mam pełne:o I sukces!!! Udało mi sie dostać do neurologa dziecięcego na 31 sierpnia:D Dziś 1,5 godziny wisiałam na telefonie i szukałam jakiegoś normalnego terminu, ale wszędzie było na koniec wrzesnia i poździernik:o Zadzwoniłam do pewnego osrodka i okazało sie ze ktos zrezygnował i mamy termin na 31:) =>Brygida Mnie nic nie boli, a karmie tylko piersią. Mysle ze moze boleć jak sie obkurcza macica, ale w Twoim przypadku, to macica pewnie juz jak gruszka i raczej juz sie nie obkurcza;) Moze okres dostaniesz?? Bo u mnie chyba na dniach będzie:( Brzuch mnie wczoraj bolał, a dziś caały dzień przy lodówce i na koniec musiałm wyjść do sklepu po Kidrer Bueno. Tak mi sie chciało słodkiego:o Dziewczyny!! Moje dziecko jest takie kochane... Rozgadne... Uśmiechnięte...:) Jest taka słodziutka i ślicznie pachnie:) Ciocia kupiła jej szmacianą lalkę, taką jak kiedyś były:) Smieje się do niej całą buziulą i nawija jak szalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp w sprawie brzucha nie wiem co ze mną macica już u mnie skurczona cały czas mam głośno w brzuchu coś tam bulgocze jakbym głodna była :-( no i boli :-( najbardziej mnie boli jak karmię :-(:-O nie wiem o co chodzi :-( Trzymajcie się zdrowo, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja normalnie nedługo będe łysa . Kurcze tak strasznie wypadaja mi włosy całymi garściami . Kupiłam sobie tabletki wzmacniające może coś pomogą. Jutro ide do fryzjera podciąć to co jeszcze zostało może troche się wzmocnią jak będą krótkie . Mam jeszcze problem z cera masakra cały czas wyskakuje coś nowego :(:(:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cerą to i ja mam problem, dużo małych krostek. Dobry na to jest Lubexyl, płyn do mycia twarzy, tylko w aptekach i maść Dermaknel. Kiedyś przepisała mi to dermatolog na podobne problemy więc teraz też kupiłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny- dawno mnie tutaj nie było. Ale już się znowu melduję. Czuję się dalej zmęczona i wypompowana. Od dzisiaj biorę się za siebie. Zaczynam od zakupów, a kończę na ćwiczeniach :) czy bywają takie dni że jesteście rozdrażnione? bo mi się takie zdarzają :) dziś jest właśnie taki dzień. co do blizny po cięciu- to mam różową i podobno taka pozostanie max do 2 lat. Ja niczym nie smaruje bo nawet nie wiem czym mogłabym? Biedrona- pomyślę o blogu..a co mi tam szkodzi, nie? Luckylady- no problemos Brygida- mnie nic nie boli jak karmię, ale jak coś Ciebie dalej boli to spytaj się ginki. Może głodna jestes? Aron pewnie ma większy w tym okresie apetyt i ściąga z Ciebie wszystkie zapasy..;) a mnie boli kręgosłup..i to niemiłosiernie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras pisala o wypadaniu wlosow, ze zaraz bedzie lysa. Ja tez tak mam, ale w ciazy nie wypadaja wlosy i pozniej po niej gubi sie te wlosy ktore powinny wypasc w trakcjie jej i te ktore obecnie wypadaja. Mam nadzieje, ze mnie zrozumialyscie. Moj Kacper dzwiga glowke do siadania, przewraca sie juz z brzuszka na plecy i z plecow na brzuszek. No i 4 wrzesnia skonczy 5 miesiecy, a 3 bedzie chrzczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa melduje sie na posterunku;) Ogólnie to nic ciekawego sie u mnie nie wydarzyło:o Walczę z małą od kilku dni, bo musze ja przyzwyczaić do nowego smoczka i wcale nie jest to łatwe. Tamten był juz tak wyjechany, ze nie nadawał sie juz do niczego i musiałam wyrzucić zeby mnie nie kusiło dawać jej. Ten nowy wypada jej z buzi, bo jest mniejszy (jeszcze nie wyciumkany). Ona przy tym sie denerwuje, ale idzie jej juz duzo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkaa
Cześć majowe MAmy! TU EWa jestem z Wrocławia właśnie znalazłam forum - jest suuuuper- moja Dominika urodziła sie 13 maja przez cesarskie cięcie, ważyła 3100 ale radzi sobie nieżle osiągnęła już pułap 6310kg. Czytałam o kręczu szyi, moja Dominika chodzi na masaże, już w szpitalu zwróciłam uwagę pediatrze, że coś jest nie tak- i niestety wyszło na moje- ale to tylko ułożeniowe -miała w brzuchu za mało miejsca- jutro idziemy do neurologa i zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkaa
O! cześć Grzywa- Jesteś mamą Zuzi- oglądałam fotki i wpisałam się do WAszej księgi - malutka jest super . MIeszkam na Psim Polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem:) Dzieki za wpis:) Ja mieszkałam na Wyszyńskiego od urodzenia, ale 2 lata temu wyprowadziłam sie 5km za Wrocław, ale we Wrocku mam pracę, rodzinkę, przyjaciół, a u mamuski na Wyszyńskiego jestm często:) Na Psiaku mam przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zalatwiaja sie wasze
dzieci? moja coreczka od ok. 14 t.c. robi kupke raz na 3 doby. Czy to normalne??? Karmie ja tylko piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, moja też tak robi, raz na 2,3 dni. też karmię tylko piersią. ważna jest barwa, by nie była zielonai bez śluzu. Coś w rodzaju musztardy i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa.... co do pieluszek jednorazowych.... taa... może i w Huggisach siusie nie wyciekają na plecy maluchowi za to wyciekają bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×