Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
🖐️ Tak czytam o tych ząbkach to aż w szoku jestem....Kogo nie pytam ze znajomych to mówią, że ich dzieci zaczęły ząbkować tak ok. 7 m-ca...a tu 3 miesięczne bobaski ząbkują....no a le tak to już jest - każde dziecko inne...ja to się boję tego całego ząbkowania a raczej tego co będzie mu towarzyszyło :-(.... Że też ząbki nie mogą rosnąć tak bezboleśnie jak włosy czy też paznokcie no nie?? Nie dość, że takie maleństw nie mogą powiedzieć, że je coś boli, tojeszcze te zęby.... 3mam kciuki za wszytkie wyrzynające się ząbki :classic_cool: Oby było to jak najmniej bolesne i bezproblemowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo, na początku jak pisałyście o tym ząbkowaniu to myślałam, że za wcześnie, ale teraz jak obserwuje Gabrysie to mi się wydaję, że lada moment też może się ząbkowanie rozpocząć. Wczoraj dała czadu..była tak marudna przez cały dzień, że aż mi się jej żal zrobiło, prawie non stop płakała, jadła bardzo dużo- a właściwie długo, bo po 1,5 g. i co 2 godzinki. Mam nadzieję że nie jest chora, jak taka będzie jeszcze dziś to lecę do lekarza. Wczoraj to spała w ciągu dnia tylko 2 razy i po godzince :( umęczyła się bidula.. A do tego się ślini na maksa i piąstki w buzi. Jakoś nie lubi ani smoczka, ani gryzaków. Nie wiem jak ją do nich przekonać, bo nie chcę żeby non stop pchała palce do buzi. Macie jakieś pomysły?? Aha, i zauważyliśmy, że chyba będzie leworęczna- o ile tak wcześnie można coś stwierdzić, bo wszystkie zabawki pewniej trzyma w lewej rączce, i nią też do nich sięga częściej. A że moja Teściowa jest leworęczna, to mogła to odziedziczyć. A jak jest u Was? Brygidko i Grzywo- kochane jesteście że odpisałyście na mój \"ciężki\" problem. Koniec leniuchowania zabieram się ostro za siebie. Kiedyś uprawiałam sport, a teraz zero ćwiczeń i troche mi tego brakuje. Zabiorę się za aerobiczną 6 weidera- może to zdziała cuda..;) Grzywa- a co Ty ćwiczyłaś? A, i jeszcze coś zauważyłam..od wczoraj córa tak śmiesznie mruczy, chyba próbuje się przewrócić na brzuch, bo tak się kiwa- podnosi pupę do góry, rączki wyprostowane i dawaj... a przy tym się napina, że widzę, że to dla niej nie lada wysiłek. W ogóle ona non stop \"gada\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassandro--Nasza Wiki też pewniej \"włada\" :-D lewą rączką...Tyle, że u nas w rodzinie nie ma żadnego mańkuta..No ale to wcale nie musi być dziedziczne przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Noc przespana! Obudziła sie tylko raz, około 23. Później karmiłam na śpiąco i pożądanie sie najadła chyba. Dziś obudziła sie oczywiście punktualnie o 6, nakarmiłam i później pospałyśmy do 10 prawie:) Na razie jest pogodna i spokojna, ale nie dotykam dziąseł żeby nie drażnić. =>Qassandra Ć2iczenie, które przyniosło najlepsze rezultaty, to unoszenie nóg. Leżysz płasko i unosisz wyprostowane nogi, gdzieś z 10 cm. Ale uwaga!! Ćwiczenie obciąża kręgosłup, ale ćwiczy dosłownie wszystkie partie mięsni brzucha. =>Magdab Zuza najchętniej podnosi główkę jak lezy sobie na mnie i rączki opiera na piersiach. Wtedy unosi sie i gada do mnie:) Aaa... i spróbuj przytrzymać dupcie\\, wtedy będzie jej łatwiej. Pokazała mi to ciotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Qassadra, Elinova!!!! Z tą lewą rączką to nie znaczy , że Wasze Niunie muszą być leworęczne, a np.: to, że ludzie praworęczni mają zawsze silniejszą rękę lewą. I może władamy lepiej prawą ręka ale jest w tym jakaś zależność. Zaraz wychodzimy na szczepienie :) Trzymajcie za nas kciuki ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa_26 może i nie znaczy, ale to też jest dziedziczne, a u nas ma po kim dziedziczyć..;) zresztą zobaczymy Grzywa- dzięki, ale w takim razie to ćwiczenie sobie chyba odpuszcze bo i tak już teraz boli mnie sakramencko kręgosłup od noszenia i pochylania się nad tym skarbem naszym :) wiecie co dziewczyny- czuje się lekko oszukana przez ten urlop macierzyński. Miało być 18 tygodni a jest 16 i w sumie nie wiadomo dlaczego nas ta 18 nie objęła.. ;( o 2 tyg dłużej spokojnie mogłybyśmy się pociechami cieszyć. W ogóle ten macierzyński powinien trwać moim zdaniem 6 miesięcy minimum- czyli tyle ile zalecają karmić piersią, że też tam na górze nie mogli się w tej kwestii dogadać. Wszyscy zalecają żeby tak długo karmić z jakiegoś względu-czyli dobra dziecka, ale nasi politycy stwierdzili, że tak długie urlopy za dużo kosztują państwo..wrrrrr!!!!! no to niech później nie płaczą nad problemami dziecięcymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dziś byliśmy na usg bioderek jedno bioderko jest ok ale drugie- coś nie tak :-O mam go \"pieluchować \" nie jest to nic grożnego, ale jednak coś :-( za miesiąc mamy jeszcze jedną wizytę i wtedy będzie wiadome co i jak mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku :-) --- malinowa- trzymam kciuki za szczepienie-niech tego synuś nie odczuje :-) ---- grzywa no to się wyspałaś :-P a ja dziś też jestem wyspana bo Aron dziś spał w nocy bardzo dobrze i spaliśmy całą rodzinką do 09,30 :-D chyba dzisiejsza noc wszystkim służyła :-) ----- Qassandra a moim zdaniem to nie powinnaś sie przejmować wagą jesteś śliczną kobietką i nawet gdybyś miała nadwagę ( której nie masz bo dobvrze wyglądasz!!!) to i tak urody Ci nikt nie odbierze. Nie przejmuj się !!! ---- Co do tego,że niektóre z Was wracają do pracy.... współczuję i też uważam,że urlop powinien być dłuższy. Ja mam dobrze bo nie muszę wracac do pracy. Nie miałam pracy przed zajściem w ciążę :-O nie mam znajomości by tu u nas w okolicy dostać pracę :-( --- Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao kobietki!!!!! My własnie wrocilismy ze szczepienia-Malinowa dzisiaj przezywamy to samo:) Niunia była bardzo dzielna, ale to chyba dlatego ze podczas szczepienia byla przytulona-pierwszy raz sie spotkałam z tym, ze mozna trzymac dziecko na ręku przy szczepieniu:) Nawet łez nie było:) Młoda wazy 6010kg. Pani doktor kazała nam za 2 tyg powoli wprowadzac inne posiłki(nie wiem jak ja to zrobie bedąc w pracy:(( ) i duzo klasc małą na brzuszku-lubi, czy nie lubi-musi, zeby zaczeła siadac, raczkowac i chodzic. Pytałam sie o kupki-niewypróznianie do 3 dni to nie jest zaparcie-jesli dziecko jest spokojne, pieniste kupki od czasu do czasu przy karmieniu mogą sie zdarzyc. Boze! Chciałabym wam wszystkim odpisac i nawiazc do tematów które poruszacie, ale nie moge zebrac mysli!!! Dzisiaj uswizadommiłam sobie,z e za 10 dni rozstane sie z moją kruszynką i ryczec mi sie chce!!!!! MACIERZYNSKI-6 MIESIĘCY!!!!! Bez sensu jest to wszystko.... Magdab! Póki pamietam-jak chcesz sukienke to wal smiało do mnie-i tak lezy-rozmiar 68-po co masz kupowac i niepotrzebnie wydawac kase. Daj swojego maila to Ci wysle namiary ewi.winnicka@ neostrada.pl Anka! Synus sliczny!!! Tak dlugo go trzymałas go w ukryciu:D A jaki ma piekny pokoik!!!! Cudo:) Brydzia! dziekujemy za komplement-ale ja ze swoimi kilogramami, czuje sie nie bardzo-teraz to juz jak prawdziwa mamusia :) rozmiar xl:) w dodtaku na odchudzanie nie mam weny-wrecz przeciwnie apetyt mi dopisuje i to w dodatku na slodkie najbardziej:D Qassandro! Moja Jula tez nie chciala smoczka. Uwielbia swoje rączki i gryzie tak az sie pomarszczą-jak po dlugim kapaniu:D Co do karmienia -nadal karmie piersią, ale szału nie ma-mleka nadal \"na styk\" Na szczescie Jula zaakceptowała butelke Nuka i bebilon. Codziennie dostaje jedną porcję do południa-jak pojde do pracy to bedzie niestety konieczne:( cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Biedrona- napisałam maila na Twój adres z neostradą, ale nie wiem czy doszło. mój adres magdab14@o2.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda! Wysłalam Ci odpowiedz na skrzynke wp Dziewczyny! Okradli nas!!! Tzn naszą piwnice:((( Nowy rower i rzeczy których nie zdazylismy przeniesc do mieszkania:(( Ogolnie oszacowano na 3tys :( Oczywiscie była policja, ale cóz z tego... Ładnie nam sie zaczyna.... Buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka współczuję :-( widać ktoś czekał na okazję Nie przejmuj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem,że to dziwne uczucie jak ktoś zabiera nam własność, ale nie zwrócimy tego :-O Szkoda nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To mieliście pecha :-( Nie martw się !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra___Dziecko jest obureczne do 3 roku zycia ... Atakiniemowlak matak silne łapki ( uscisk ) ze doskonalechwyta obiema łapkami :) Buziaki majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że dziś pustki. Dzidzie rosną i mam nadzieję, że wszystkie są zdrowe. U nas bez zmian, tzn. Kasia pcha do buzi obie rączki, a że nie mieszczą sie to się złości. Gdy jest zmęczona albo głodna mocno trze rączką za uszkiem lub szarpie ucho. Najpierw lewą a teraz prawą rączką. Jej ulubiona rzeczą jest poszeweczka na podusię wyszywana w motylki, zrobiła ja jeszcze moja babcia po której Kasia ma drugie imię. Uwielbia się wpatrywać w te motyle bo są strasznie kolorowe. Dziś idę złożyc papiery na studia podyplomowe. Wracam do pracy w październiku, musze od nowa przechodzić szkolenie i zdawać testy, zaczynam te studia i jeszcze planuję użądzić chrzciny. Na szczęscie mam pomoc męża i teściów. Sama to na pewno nie dałabym rady. trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzicie że dawno nie było słonia?!?! Został gdzieś daleko w tyle, to go popędziłam do przodu :) Znalazłam tego bez ogona .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ ale lepszy taki niż żaden ;) Właśnie przejrzałam sobie majowe forum od początku :) jejku kiedy to było :):) Pozdrowionka dla tych Majówek, które kiedyś się odzywały a teraz zamilkły :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Smutno mi:( Byłam na szczepieniu i badaniu kontrolnym i okazało sie ze bez wizyty u neurologa sie nie obejdzie:( Zuza ładnie podnosi główkę, ale jak leży na pleckach i chwyci się ja za obie rączki i ciągnie, to nie utrzymuje główki i główkla leci jej do tyłu. Mozliwe ze będzie potrzebna jakaś rehabilitacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Grzywa!!! Uszy do góry!!!! Myśmy wczoraj byli na szczepieniu i w zasadzie okazało się, że młody ma być może jakiś krencz karku, buuuu. Co szczpienie to rewelacja :( Jak będę u ortopedy 5.09 to mam o to zapytać, prawdopodobnie czeka nas rehabilitacja. Żeby było śmieszniej bardzo pilnowaliśmy tej szyi. Właściwie to już dałam sobie spokój. Co ma być to będzie, a narazie przestawiłam łóżeczko tak, żeby przekręcał głowę w tą "chorą " stronę, z drugiej strony podkładam mu wałek z pieluch. Poczekam.... Jest takie ćwiczenie zalecane przez neurologów: sadzasz sobie Zuzkę na kolanach tak, żeby pleckami opierała się o ciebie. Bierzesz ją za rączki i podciągasz do przodutak, żby oderwała się od ciebie i ciągnęła główkę. Zuzka powinna szyję w ten sposób wzmocnić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ta glowka jest bardzo wazna pilnuj jej jak najszybciej zeby malenstwo nie mialo potem kloptow. Moge Ci doradzic sposob babci jak polozysz do lozeczka na noc glowe blokujesz z dwoch stron tak ,ze maluch nie moze nia ruszac.Czesto kladzie sie np kilo soli owija w reczniczek zeby bylo mile w dotyku i dzieciatko spi w takiej pozycji daje to napradwe rewelacyjny postep.Moze brzmi drastycznie ,ale warto sprobowac niz potem naprawde rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkladanie walka z jednej strony nie daje najlepszych efektow bo maluszek i tak sie odsunie bedzie spal na ulubionej stronie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
FLY FLY!!!! Dzięki, napewno spróbuję, bo samej mi się wydawało, że wałek z pieluch jest zbyt miękki i niestabilny i wcale nie wydaje mi się to drastyczne. Jak trzeba to trzeba. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa co to jest ten krencz???????:-O ja nigdy nie słyszałam o czymś takim jak to się objawia??????????? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Nie martwcie się, nasze dziecioszki są tak elastyczne,ze ani sie nie obejrzycie i juz bedzie ok. Pewnie, ze lepiej dmuchac na zimne, ale to nie swiadczy jeszcze o niczym... U dziecka dzisiaj jest tak, jutro juz inaczej... Zuzia i Matti-wielkie buziaki od Juli:) Zaprasza Was na nową chate na lody:) z bitą smietaną i wisienkami:) Brydzia, dzieki za dobre słowo-masz racje, stało się i juz... Raczej nie dostaniemy zadnego zwrotu z ubezpieczalni, bo roweru nasza polisa nie obejmuje :( Pozyjemy zobaczymy:) Całus dla synusia:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz jestem spokojniejsza😘:) Wyćwiczymy tę główkę. Teraz to mysle ze lekarz zwyczajnie zaleci jakieś cwiczonko w domu:) A przy szczepieniu Zuzka prawie nie płakała i w poczekalni śmiała sie do wszystkich. Jest strasznie towarzyska i uwielbia ludzi:) Jak mama:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Rany, ja tu znowu o jakiejś kosmicznej porze!!!! Wcześniej nie ma czasu, bo Młody się ostatnio nam rozszałał bestyjka ;) i demoluje co drugi wieczór. Rozgadał się chłopak. Teraz obydwa moje chłopy śpią, to mam chwilkę. Grzywa!!!! Musi być dobrze! Ja postanowiłam zachować zimną krew tym razem i sobie nie wyrzucać. Mam wrażenie, że te dzieciowe problemy wynikają też z tego, że Nasze Miśki duże były, a u nas ciasno było, to się powykręcały w chińskie osiem ;) Brydzia!!! Więc ten krencz czy kręcz, cholera wi ;) podobno wygląda to tak, ze trzeba pilnować, coby dziecku główka nie uciekała w jedną stronę. Myśmy tego pilnowali, a tu się okazuje, że klapa jakaś, bo Młodemu głowa ucieka na prawo, a z lewej na szyi ma taką twardą gulkę i jakoś na lewo zbytnio nie odwraca. To tyle z tego zrozumiałam. Może skończyć się rehabilitacją, a w najgorszym razie operacją, buuuuu... Z drugiej strony przez ten cholerny pępek Mati za nic w świecie nie chciał leżeć na brzuchu więc go nie zmuszałam, a może miałby silniesze mięśnie? Biedrona!!!!! Szkoda, że tak wyszło już na nowym mieszkaniu, a mieszkanko super :) Chciałoby się chciało popodróżować, nawet na lody z bitą śmietaną i wisienkami. Kto wie, może kiedyś wszystkie będziemy miały okazję sotkać sie razem z naszymi dzieciaczkami :) Całusy dla Juleczki ❤️ Ja już nie karmię piesią, Mati się odcycował na amen, ja próbuje pozbyć się resztek pokarmu, którym i tak mój Syn szanowny gardzi. Wiem, że są na to jakies tabletki, ale podobno samopoczucie po nich jest fatalne, słyszałam też o szałwi, ble.... No i jeszcze jakieś zastrzyki które wysuszają pokarm w godzinę, ale mało polecane ;( Czy któraś z Was zna jakiś sposób na to? Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. przykro mi że dzieciaczki mają takie kłopoty. Pilnujcie główek bo córeczka mojej bratowej nie ma problemów z mięśniami karku ale... ma skrzywioną główkę, po prostu skrzywiła jej się czaszka na jeden boczek, teraz rosą włoski to mniej widać. Moja Kasia wczoraj dała czadu. zaczęła marudzić ok. 15. myślę: głodna to dam jeść, ale nie chciała. coraz bardziej płakała.Trwało to jakieś 2 godziny i to był taki płacz, że się na serio przestraszyliśmy. Gdy dawałam jej pierś po prostu wrzeszczała jeszcze bardziej. Od ostatniego karmienia minęły 4 godziny więc na pwno była głodna. w końcu \"zaskoczyła\" , najadła się i zasnęła. Ale co przeżyliśmy to nasze. Musiała być taka zła z głodu że nie potrafiła zassać. Ale już jest dobrze. P.S. niestety nie znam sposobu na wstrzymanie laktacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Biedrona---współczuję Wam tego co przeżyliście w związku z kradzieżą...Takim co tykają cudzą własność, to powinni zaraz ręce obcinać... Co do zatrzymania laktacji to koleżanka tylko odciągała nadmiar pokarmu, by piersi nie były twarde i nie stosowała przy tym żadnych leków...Po pewnym czasie pokarm sam \"zginął\"....Tylko nie należy odciągać do końca, bo wiadomo, że wtedy produkcja następuje od nowa :-) A te główki Maleństw to mają coś w sobie...Nasza Wiki uwielbia spać na lewym boczku i stąd też wczoraj pediatra zauważyła, że lewa część główki jest bardziej spłaszczona...teraz musimy ją na siłę układać na prawym boczku...Qrcze nie lubi tego i wcale się jej nie dziwię...to tak jakby ktoś mi kazał spać na plecach lub na brzuchu, gdzie ja uwielbiam spanie na lewym boku...Pewnie to Niunia ma po mnie :-D...Nie chcę jednak żeby jej główka była zniekształocna, więc teraz musowo na prawej stronie sypia... W środę jedziemy na USG bioderek i jamy brzusznej....musimy dokładnie obejrzeć nerki Niuni w związku z tym zakażeniem, które przechodziła... No i musimy zrobić morfologię z rozmazem i poziom żelaza zbadać, bo poprzednio w wynikach wyszła lekka anemia :-( Oj ile to nasze maleństwo musi się nacierpieć... Już tyle razy była kłuta :-( 😠 Nie wspomnę już o kolejnym cewnikowaniu, które nas czeka...w poniedziałek miała pobierany mocz przez cewnik i teraz znowu musimy 😡 Żebym tak ja mogła poddać się tym badaniom zamiast niej, to bym to zrobiła... No a tak ogólenie to u nas pada, choć jeszcze rano oglądałam prognozę pogody i zapowiadali, że ma być upalny weekend...pewnie jest -- tylko gdzie?? :-P Pozdrawiamy serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to dorobimy ogonek naszemu słonikowi :-) .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ \\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mój Synek śpi na plecach i raz ma główkę w prawo raz w lewo-sam o tym decyduje.Nie zauważyłam by miał ulubiony bok bo jest to naprzemian. Czy mam się martwić??? A dziś zauważyłam,że pięknie trzyma głowę SAM jestem w szoku :-D Można go już trzymać bez podpierania głki, ale dla pewności mam przygotowaną rękę . Jak leży na brzuszku to wysoko się podnosi-choć czasem ani drgnie.Zależy Kładę go kilka razy dziennie na brzuszku i raz jest aktywny, a raz leń. Trzyma też dobrze główkę jak go podnoszę-trzymam za rączki i jakbym go podnieść chciała. Jest bardzo ruchliwy i bardzo silny. tyle u nas --- grzywa a jak tam kolki Zuzki???????? Czy macie już spokój?????????????? ---- to lecę sprzątać zanim Aronek śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa Twoja modelka to robi minki :-) super zdjęcia, piękna Córcia :-D a Ty chuda jesteś :-O wyglądasz świetnie :-) pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×